Otopark inşaatı temizliği – otopark şantiyesi temizlikleri – yangın sonrası otopark onarımı ve boya badanasının yapılması – otoparkın su baskını sonucu temizlenmesi işlemleri otopark temizlik şirketinin hizmetleri arasındadır. ☎ 212
515 2926 

otopark temizlik şirketi; Otopark inşaatı temizliği - otopark şantiyesi temizlikleri - yangın sonrası otopark onarımı ve boya badanasının yapılması - otoparkın su baskını sonucu temizlenmesi işlemleri otopark temizlik şirketinin hizmetleri arasındadır.

Otopark temizlik şirketleri; Görüntü, kurumsal dünyadaki her şeydir. İş yerlerinin görünümü işiniz hakkında çok şey söyleyebilir. Bu nedenle, otopark dahil, tesisin tüm alanlarının temizliğini korumak önemlidir.

 Çoğu zaman, potansiyel müşterileriniz firmanıza gelirken ilk adımı otoparka atıyor. Profesyonel bir otopark temizlik şirketi ile anlaşmak, bölgeyi temiz tutmanıza ve konuklarınıza iyi bir ilk izlenim bırakmanıza yardımcı olabilir.

Kuzey Otopark Temizlik Hizmetleri; otoparkınız için geçerli olan çok sayıda temizlik işleminin sağlanmasında son derece yeteneklidir. Profesyonel çalışanlarımız ve temizlik konusunda uzman personellerimiz, çeşitli uygun temizlik yöntemleriyle tam bir eğitime tabi tutulmakta ve karşılarına çıkabilecek her türlü zemin temizliği konusunda eğitilmektedir.

Ayrıca son teknoloji endüstriyel temizlik ekipmanları ile donatılmışlardır; Endüstriyel yıkama makineleri ve yol süpürme makineleri gibi. Ayrıca, endüstriyel temizlik maddelerinin ve kimyasalların geniş bir stoğunu da depomuzda bulundurmaktayız, böylece her büyüklükteki otopark temizliği işlerini kolayca halledebilme tecrübesine sahibiz.

Kuzey otopark temizlik şirketleri olarak bizler; haftanın 7 günü, günde 24 saat çalışıyoruz. Otoparkınızın temizliği ile ilgili ister bir kerelik temizlik, ister periyodik otopark temizliği seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Otoparkınızın planlı ve daimi, yani periyodik temizliği için bizimle anlaşma yapmanız durumunda , müşterileriniz ve ziyaretçileriniz için sürekli olarak temiz ve hoş alan yaratacağımızdan, omuzlarınızdaki stres ve baskıdan kurtulmuş olacaksınız.

Buna ek olarak; düzenli temizleme hizmetlerinin planlanması, bu sorunlara karşı daha proaktif bir zihniyete sahip olduğunuzu ve uzun vadede çok daha hesaplı olduğunu gösterir, çünkü sürekli temiz ve bakımlı tutmak herhangi bir ciddi onarım yapmaktan daha uygundur.

Duyarlı ve Esnek Hizmet

Otopark temizlik firması; Diğer temizlik şirketlerinin aksine, Kuzey temizlik şirketinin hizmetleri sadece otoparkınızın zeminini temizlemekle sınırlı değildir. Ayrıca, yangın sonrası otopark temizliği ve onarımı, otopark boya badana işlemleri ve su baskını sonrası temizlik ve su çekme hizmetleri de sunmaktayız.

Dikkatli ve hızlı temizlik hizmetleri sunmaktayız ve gece boyunca görevimizi yerine getiriyoruz, böylece şirketiniz veya otoparkınız normal mesai saatlerinde temizlik çalışmalarından etkilenmez.

Otopark Temizlik Hizmetleri – Her Şekil ve Boyutta Temiz Otoparkın Temizliği

Otopark tesislerinizin açık alan, çok katlı otopark veya bir yeraltı garajı olup olmadığına bakılmaksızın, kullanıcılar ve çalışanlar için uzun süreli bakım maliyetlerini azaltmak ve tesisleri cazip ve uygun hale getirmek için sık sık süpürme veya yıkama yapılmasını gerektirir.

İnce tozun temizlenmesi zahmetlidir ve uygun şekilde yapılmazsa, araçlara, diğer yatay yüzeylere veya yollara veya yol kenarına yayılabilir ve otoparkınızın görünümünü etkileyebilir. Ama bu sadece bir görünüm meselesi değil. Bir otoparkın sık sık temizlenmesi, bir dizi başka pratik ve ekonomik faydaya sahiptir.

Otopark yıkama şirketleri ve faydaları

Otopark temizliği; otopark temizlik şirketleri tarafından düzenli aralıklarla yapıldığında park yüzeyleri ve yolları daha uzun süre dayanıklı kalır.

Kum, çakıl ve toz, araçlardan damlayan yağlar ve tekerleklerin otopark içerisindeki sürüş esnasında zeminlere sürtünmesi yüzeylerde aşınmayı artırabilir. Asfalt yüzeyler yıprandığında, su sızmasına daha duyarlı hale gelir ve zemin deformeleri başlar. Beton da yıpranır ve ortaya çıkan beton tozu, daha fazla temizlik gerektirir. Bu işlemi normal otoparkınızı periyodik yıkama yaptırarak ve süpürme ile yavaşlatabilirsiniz.

Otoparklar ve içlerindeki çöpler, düzenli olarak toplanmadığı takdirde su ve hava kirliliğine katkıda bulunabilecek petrol, ağır metaller ve organik bileşiklerin izlerini içerir. Bu nedenle, otopark temizliği; olası çevresel etkilerin en aza indirilmesine yardımcı olur.

Düzenli otopark temizliği aynı zamanda park tesisini de daha güvenli hale getirmektedir, çünkü biriken kum ve döküntüler kayma ve düşme riskini artırabilir. Bu malzemeleri elimine ederek ve yüzeyleri iyi durumda muhafaza ederek, yaralanmalar ve kazalar en aza indirgenebilir.

Otopark temizliklerinde müşterilerimiz genellikle AVM’ler site otoparkları ve bireysel otopark sahipleri dahildir.

Otopark temizleyici ekiplerimiz, park yüzeylerinde biriken kum, çakıl, çöp, toz ve atıkları toplamak ve temizlemek için binicili yol süpürme araçları, zemin yıkama makineleri, otomatlar ve vakum makineleri kullanırlar. Uzman ve uygun fiyatlı otopark temizliği hizmeti arıyorsanız, bugün firmamızı arayabilirsiniz.

İstanbul içerisinde otopark temizlik şirketi temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler; 

Gaziosmanpaşa otopark temizlik şirketiBeşiktaş otopark temizlik şirketiBüyükçekmece otopark temizlik şirketi
Kağıthane otopark temizlik şirketiEsenyurt otopark temizlik şirketiHaramidere otopark temizlik şirketi
Zeytinburnu otopark temizlik şirketiBakırköy otopark temizlik şirketiHadımköy otopark temizlik şirketi
Sarıyer otopark temizlik şirketiBeylikdüzü otopark temizlik şirketiÇatalca otopark temizlik şirketi
Bağcılar otopark temizlik şirketiArnavutköy otopark temizlik şirketiKüçükçekmece otopark temizlik şirketi
Avcılar otopark temizlik şirketiBaşakşehir otopark temizlik şirketiGüngören otopark temizlik şirketi
Bahçelievler otopark temizlik şirketiBeyoğlu otopark temizlik şirketiEsenler otopark temizlik şirketi
Fatih otopark temizlik şirketiEyüp otopark temizlik şirketiSultangazi otopark temizlik şirketi