Bakırköy inşaat sonrası temizlik İnşaat temizleme şirketi Bakırköy

Kuzey temizlik, Bakırköy inşaat sonrası temizlik olarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerine, büyük işlerden küçüklere kadar inşaat temizleme hizmetleri sunar.

Müşterilerimizin işletmelerinin büyüdüğünü ve değiştiğini biliyoruz. Alanınızı büyütmeye başladığınızda binanıza yeniden modellemek veya eklemek heyecan vericidir, ancak binanızı süreç boyunca temiz tutmak için yeni zorluklar ortaya çıkarır.

Bakırköy‘de inşaat temizliği konusunda profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır? Tadilat sonrası veya inşaat bitimi temizlikler uğraştırıcı ve yorucudur. İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır aşağıda kalem kalem belirtilmiştir. Her evin kendine özgü hali vardır ve meskene özel temizlik çözümleri uygulanır.
Acil inşaat temizlik şirketi

Alanınızın düzenli ve temiz olmasını sağlamak, inşaat kalıntılarını temizlemek için plansız davranmak sizler için ek temizlik anlamına gelir ve bu da artı bir maliyet demektir.

İnşaat sonrası temizliklerde, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için halledecek tecrübeye, donanıma ve personele sahibiz.

Mimarlar, inşaat firması sahipleri ve bina sahipleri için endişelerden biri, inşaatın ortasında bile tesisin lekesiz görünmesini sağlamaktır. Binada neler olup bittiğinden bağımsız olarak, eğer dağınık ve tehlikeli görünüyorsa, müşterilerinizin işinize dair izlenimleri zarar görebilir.

Ek olarak, muhtemelen alanınızda çalışmaya devam etmeniz gerekecek; İstediğiniz son şey, müşterilerinize olumsuz bir izlenim bırakmak. 

İnşaat temizleme şirketi olarak servis gönderdiğimiz ilçeler:

Osmaniye Mahallesi inşaata temizlik şirketleri
Basınköy Mahallesi
Yeşilköy Mahallesi
Ataköy Kısımları
Florya
Şenlikköy Mahallesi şantiye temizleme firmaları
Yeşilyurt Mahallesi inşaat sonu temizlik
Yenimahalle Mahallesi inşaat ev temizlik firması
Cevizlik Mahallesi
Zeytinlik Mahallesi
İncirli
Kartaltepe Mahallesi
Zuhuratbaba Mahallesi
Sakızağacı Mahalleleri

İnşaat atıklarının alınmasında veya iş tamamlandığında son ayrıntıda kalmaya devam etmek için bir ekibe ihtiyacınız olması durumunda, Kuzey Temizlik her zaman şirketinizin imajını ve binanızın genel görünümünü ön planda tutar.

Bakırköy Kuzey Temizlik; ayrıca, tadilat sırasında binada çalışacak çalışanlar için binanızı temiz ve sağlıklı tutmanın hayati önem taşıdığını da kabul eder. 

İnşaat tozu ve kalıntıları, müteahhitinizin inşaat alanını kapalı tutma konusundaki çabalarına bakılmaksızın, halen kullanılmakta olan ofis kısımlarına uçuşabilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, çalışanlarınızın tam kapasiteyle çalışabilmesi için haftalık temizlik zamanlamanızı inşaat sırasında geçici olarak düzenlemeye hazırız. 

Bakırköy inşaat sonrası temizlik – şantiye temizlik şirketi

Yılların deneyiminden sonra müşterilerimizin binalarını mümkün olduğu kadar temiz tutmak için kullanılabilirliğimizle esnek kalmamızın önemli olduğunu öğrendik.

İnşaat gün içerisinde gerçekleşiyorsa, tesisinizin inşaat sırasında en iyi şekilde görünmesini sağlamak için çalışma saatlerinden önce ve sonra ekiplerimiz hizmetinizdedir.

Güvenlik, şantiye etrafında, büyük veya küçük olsun, büyük bir endişe kaynağıdır. İnşaat ile ilgili konuların tanınmasında şantiyelerde uzmanlaşmış ekipleri belirledik. Temizlik işleminde, herkesin güvende olmasını sağlamak için iş güvenliği personellerinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Kuzey Temizlik ekipleri inşaat projeniz boyunca sizlere yardımcı olabilir. Aslında, ekiplerimizin inşaat sürecini net bir şekilde anladığından emin olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Bakırköy temizlik şirketi sayfamıza da bakabilirsiniz!

Bakırköy şantiye temizliğinde iş güvenliği:

Tüm temizlik personeli, inşaat alanında temizlik sırasında yapılması gereken özel prosedürler de dahil olmak üzere ilgili güvenlik prosedürlerini bilir ve hızlandırır. 

Şantiye içerisinde baret, koruyucu gözlük, bot veya moloz taşımak için ağır eldivenler olsun, personelimize gerekli (kişisel koruyucu ekipman) olanları sağlıyoruz. Tamamen sigortalı ve vergi veren bir temizlik şirketiyiz, bu yüzden ekibimiz şantiyenizde temizlik yaparken hiçbir risk almayacaksınız.

İnşaat temizleme projeniz hakkında fiyat teklifi almak için şu an bizi arayabilir, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi sağlıklı ve temiz bir ortamda tutarken, binanızı sorunsuz bir şekilde büyütmenize ve ofislerinizi dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

Projenizle ilgili detayları görüşmek üzere 500 m2 üzeri alanlar için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilir, bu metrekareden az alanlar için telefon veya WhatsApp yoluyla fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Bakırköy inşaatı bitmiş ev temizliği;

Genellikle taşınma öncesi temizlik olarak karşılaştığımız bu hizmet şeklinin, kaba temizlik, ince temizlik (son temizlik) gibi detayları vardır.

 • İnşaat atıklarının toplanması,
 • Cam ve çerçevelerin kaba temizliğinin yapılması,
 • Wc ve lavaboların kaba temizliğinin yapılması,
 • Zeminlerin kaba temizliğinin yapılması.

İnce temizlik (Evler için son temizlik),taşınma öncesi temizlik;

 • Tüm yüzeyler silinerek veya yıkanarak lekeler çıkartılır,
 • Işıklandırmalar, havalandırma boruları veya doğalgaz boruları vb. tavan aksesuarları silinir,
 • Mobilyaların içleri vakum makinesi ile çekilerek silinir,
 • Mutfak dolapları iç-dış silinir,
 • Wc ve banyoların ince temizliği yapılır,
 • Tüm masa ve dolapların iç kısımları temizlenir,
 • Zeminler ve fayanslar yıkanarak, duvarlar silinir,
 • Pencere çerçeveleri temizlenir,
 • Camlarda olabilecek kalıntılar kazınarak iç-dış silinir,
 • Küvetlerin, duşların, tuvaletlerin dezenfektesi yapılır.
 • Cihazlar temizlenir varsa üzerlerindeki gereksiz bantlar sökülür,
 • Zeminlerde halı varsa vakumlanır,
 • Merdivenler, asansörler, balkonlar veya varsa teras alanı temizlenir,
 • Parke zeminler türüne göre yıkanarak vakumlanır veya ince silimi yapılır,
 • Bütün zeminler kaplama türüne göre mümkünse yıkanarak vakumlanır, değilse silinir,
 • Zeminlerde inşaat veya tadilat sonrası boya, harç, alçı atığı bırakılmaz, yerleri çizmeden kazınma işlemi yapılır,
 • Ev içerisindeki tüm çöpler atılır.

Bakırköy inşaat sonrası fabrika temizlik şirketleri

Bakırköy’de yeni fabrikanızın inşaat bitimi yani şantiye sonrası temizliklerini üstleniyoruz. Taşınma temizliği dediğimiz hizmet şeklinde ekipler halinde ve tüm malzemeler dahil olarak işlem yapılıyor.

Bakırköy fabrika inşaatı temizliği fiyat teklifleri, fabrikanızın durumu, kaç metre kare olduğu ve nerede olduğuna göre hazırlanıyor.

Bakırköy’de inşaat bitimi temizlik hizmeti verdiğimiz diğer alanlar;

sağlık ocağı – benzinlik – konferans salonu – cila – eczane – stüdyo – elektrik panosu yangını – mağaza – bina girişi – sinema salonu – şantiye – otel – kreş – çatı – mermer – üretim yeri – ev – bodrum – imalathane – fabrika – dükkan – spor salonu – mutfak – iş hanı – dershane – depo – okul – yalı – fırın – cam – antrepo – zemin – otopark – sosyal tesis – hamam – havuz – konser alanı – kuaför – atölye – örnek daire – gemi ve yat

lokanta – yemekhane – plaza – antrepo – ecza deposu – güzellik merkezi – kreş – ofis – poliklinik – restoran – apartman – etkinlik – site ve bina – üniversite – gıda deposu – merdiven dairesi – kanalizasyon – apartman boşluğu – market – film seti – yangın – düğün salonu – anaokulu – daire – cafe – tesis – yazlık – tadilat sonrası – hastane – yurt – pastane – bodrum kat – villa – iş yeri – yüzey yıkama – banka – su baskını – konut – inşaat bitimi

Bakırköy inşaat sonrası temizlik
Bakırköy inşaat sonrası temizlik 1