Başakşehir su çekme şirketi Başakşehir temizlik şirketi Başakşehir temizlik şirketi fiyatları Başakşehir yangın temizlik şirketler İkitelli dış cephe cam temizlik firmaları

Kuzey temizlik şirketi İstanbul Başakşehir ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir Başakşehir temizlik şirketi olarak siz seçkin müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Başakşehir‘in tüm semt ve mahallelerine servisimiz mevcuttur.

Başakşehir‘de hizmet verdiğimiz mahalle ve semtler:

Bahçeşehir Mahallesi, Metrokent, Ispartakule, İkitelli, Şamlar Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Hoşdere, Onurkent, Ziya Gökalp Mahallesi, Başak Mahallesi, Boğazköy, Başakşehir Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Altınşehir Mahallesi (temizlik şirketleri Başakşehir).

Başakşehir temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Sizlerin evlerinize ve iş yerlerinize verdiği önemi bizler de firma olarak benimseyerek özenle ve dikkatle önemsiyoruz.

Başakşehir temizlik şirketi, Başakşehir yangın temizlik şirketler, Başakşehir temizlik şirketi fiyatları, Başakşehir su çekme şirketi

Başakşehir‘de hizmet verdiğimiz alan türleri:

konut – cafe – otopark zemini – otel – epoksi – çatı – yemekhane – fırın – otopark – sağlık ocağı – gıda deposu – üretim yeri – beton – cam – mermer – seramik – market – boya badana – tesis – kuaför – stüdyo – ecza deposu – restoran – sosyal tesis – yangın – ofis – harç – boya badana – yüzey yıkama – mağaza – sinema salonu – etkinlik – spor salonu – merdiven dairesi – geri dönüşüm tesisi – kanalizasyon – su çekme – yurt – ardiye – yazlık – mutfak – gemi ve yat – villa – hastane – tadilat sonrası – zemin parlatma – su baskını – yağmur suyu – bina girişi – havuz – benzinlik – kanopi

apartman – depo – fabrika – iş yeri – su tahliyesi – apartman boşluğu – moloz – kalıntı – plaza – dükkan – okul – kreş – boya – elektrik panosu yangını – helikopter zemin – iş hanı – anaokulu – cilalama – hamam – ev – pastane – düğün salonu – dershane – atölye – bodrum – konferans salonu – film seti – imalathane – fayans – yer yıkama – alçı – yalı – üniversite – daire – poliklinik – şantiye – inşaat bitimi – örnek daire – banka – zemin yıkama – zemin – lokanta – cila – kalebodur – konser alanı – eczane – antrepo – antrepo – güzellik merkezi – site ve bina – bodrum kat

Titiz ve güvenli çalışmalar ile sizlere sadece ev temizliği değil aynı zamanda diğer temizlik alanlarında da temizlik hizmeti vermekteyiz, sıralamak gerekirse ;

villa ve havuz temizliği, gemi ve yat temizliği ile fabrika temizliği, Avm temizliği, apartman temizliği, hastane temizliği, depo temizliği, ofis temizliği, müze temizliği, ambar temizliği, cami temizliği, bahçe temizliği, inşaat temizliği, duvar temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, su baskını temizliği, halı ve mobilya temizliği ile yangın sonrası temizlik hizmeti de sunmaktayız.

Başakşehir yangın temizlik şirketleri

Yangın sonrası temizlikleri nasıl yapılır? Yanmış ev, fabrika, ofis, dükkan ve iş yeri temizlikleri konusunda şirketler hangi işlemleri yapar? Yangının verdiği zararlar nelerdir? Başakşehir yangın temizlik şirketleri telefonları

Firmamız Başakşehir genelinde yangın temizlik şirketleri arasında öncü firma olarak öne çıkmaktadır.

Her temizlik firmasının yangın sonrası temizlikleri konusunda fazla tecrübesi olmamasından dolayı müşterilerimize geri dönüşü zor olan zararlar bırakmaktadırlar.

Bu durum zaten mağdur ve müşkül konumda olan insanlarımızı daha zor durumlara sokmakta, fazladan bir külfete katlanmak zorunda kalmaktadırlar.

Başakşehir’de yangın temizlikleri konusunda müşterilerimizden en sık aldığımız sorular aşağıdaki gibidir;

 • Yangın temizliği nasıl yapılır?

  Yangın temizlikleri diğer normal sıradan temizliklerden farklı ele alınmalı ve daha dikkatli olunmalıdır. Ayrıca çok uğraştırıcı ve meşakkatli bir hizmet türüdür.

Mesken bol bol havalandırılmalıdır. Öncelikle mesken içerisinde yangından dolayı kalmış olan atıklar uzaklaştırılır.

Tavan ve duvarlar fırça başlıklı vakum yardımı veya o yoksa normal bir fırça yardımı ile isin ve kurumun kabası alınır.

Tavanlara ve duvarlara sulu yıkama yapılmamalıdır, aksi halde boya tutmaz.

İs ve kurum az ise sihirli sünger ile sadece nemli bir şekilde (deterjan kullanmadan), kurum ve is çok ise amonyak bazlı kimyasallar yardımı ile temizliği yapılır.

Eşyalarında temizlenmesinden sonra üstleri örtülerek tüm ev veya iş yeri boya badana hazır hale getirilir.

Yangın temizliği nasıl yapılır konusunda dilerseniz burayı tıklayarak detayları okuyabilir veya bizi arayabilirsiniz.

 • Başakşehir yangın sonrası boya badana nasıl yapılır?

  Yangın sonrası boya badana işlemi tamirat ve onarımların yapılmasından sonra 1 kat astar 3 kat boya işlemi işe daha sağlıklı olacaktır. Aksi halde bir süre sonra is ve kurumlar alttan alttan tekrar çıkarak kararmalar kaba tabir ile kusmalar yapacaktır.

 • Başakşehir en yakın ve en uygun yangın sonrası temizlik şirketi

  Kuzey Group Başakşehir’de yangın sonrası temizlik, tamirat, onarım ve boya badana işlemlerinizde size en yakın ve en uygun firma olarak hizmetinizdedir.

Temizlik firması Başakşehir hizmet başlıklarımız;

Başakşehir ev temizliği

Başakşehir genelinde eşyalı, boş, taşınma öncesi ve taşınma sonrası tüm konut ve daireleri titizlikle ve profesyonelce temizliyoruz.

Ev temizlikleri tavandan zemine doğru yapılıyor;

Ev temizliği hizmetlerimizde genellikle ekipler halinde servis gönderiliyor. Ortalama 100-120 m2 daireler için 2 kişilik ekip yeterli oluyor ve gerekli tüm malzemeler firmamızdan gönderiliyor.

Boş ev temizliği (Yeni ev temizliği – taşınma öncesi temizlik)

Temizlenecek ev boşsa tavan aksamları, camların iç-dış silinmesi, duvarların silinmesi, mutfak dolaplarının iç-dış temizliği, kapıların, petek ve prizlerin silinmesi, banyo ve wc lerin ince temizliği ve son olarak zeminlerin türüne göre temizlenmesi ile teslim ediliyor.

Eşyalı evlerin temizliği (Oturulan veya tadilatlı)

Eşyalı dairelerde boş evlere dahil olarak eşyaların da temizliği yapılıyor. Talebinize göre koltukların yıkanması ve kurutulması için ekstra makine gerekli olduğundan bunu önceden belirtmeniz gerekebiliyor.

Tadilat sonrası veya inşaat sonrası evlerde yukarıda yazılanlar haricinde tüm boya ve inşaat kalıntıları da temizleniyor. Daire boş ise taşınma öncesi ince temizlik yapılıyor diyebiliriz.

Tadilatlı eşyalı daireler genellikle usta sonrası olduğu için biraz daha iş gücü gerektiren ve personel sayısının da fazla olması gerektiği bir hizmet şekli.

Başakşehir bina dış cephe temizliği – Başakşehir cam silim şirketi

Bina büyüklüğü, yüksekliği ve konumuna göre asma sepet, platform sepetli vinç, teleskopik uzatma ve dağcı tipi halatlar yardımı ile yapılan cam temizlik ve dış cephe kaplama temizliği profesyonel hizmetlerimiz arasındadır.

Bazen müşterilerimizin cam yıkama şirketi olarak dillendirdiği aslında cam silimi, bina dış cephe temizliği ve bina dış cephe cam temizlik işleridir.

Başakşehir su çekme şirketi (Başakşehir su baskını firması)

su tahliyesi şirket - atık su çekme şirketleri - evimizi su bastı acil - bodrumdan su çekme firması bul - istanbul su çekme şirketleri adresi- en yakın bina su tahliyesi - temiz su tahliyesi

Su baskınlarında su tahliyeleri genellikle dalgıç motor, vakum makinesi veya gerekli ise vidanjör yardımı ile yapılmaktadır.

Başakşehir su baskını sonrası su çekme şirketleri Kuzey Temizlik; iş yerlerinde, bodrum katlarda, mağazalarda, evlerde ve fabrikalarda su baskını sonu su çekme işlemleri, lağım suyu çekme şirketi, sel suyu ve kanalizasyon baskınlarından kaynaklı pis su çekimleri ve tahliyelerini gerçekleştirmektedir.

Suyun tahliyesi ve boşaltılması sonrası içerinin dezenfektesi ve kurutulması hizmetleri de yerine getirilmektedir.

Başakşehir temizlik hizmeti:

Başakşehir temizlik hizmeti firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Temizlik hizmetimiz sonrasında sizler ile fikir alışverişi yaparak önerilerinizi firma bünyesinde değerlendirmekteyiz.

Genel temizlik kategorisinin en başında bulunan bina temizliği hizmetimizi detaylı olarak ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile yapmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız temizlik konusunda eğitim almışlardır.

Temizlik eğitimi derken mesela hangi döşemenin nasıl temizleneceği, beyaz eşyaların temizlenmesinde hangi tekniğin kullanılması gerektiği gibi konularda bilgi sahibidirler. Bu noktalar temizlik yaparken önemlidir.

Bunun sebebi temizlik sırasında hiçbir eşyanızın zarar görmemesi içindir. Sadece eşyalar değil aynı zamanda duvar kâğıdı, parkeler, fayanslar, ahşap döşemeler gibi farklı temizlik malzemeleri kullanılması gereken bölümlerde bunlara uygun temizlik malzemesi kullanılmalıdır.

Başakşehir İnşaat Sonrası ve Şantiye Temizlik Firmaları:

Kuzey Temizlik Hizmetlerinin geldiği yer burasıdır. İnsanları temiz, taze ve kokulu bir ortam içerisinde ağırlayabilmeniz için binanız veya evinizdeki ilk bina için gerekli olan kaba temizlik ve son temizlik aşamalarını sunuyoruz.

İnşaat ve şantiye temizlikleri hemen hemen tüm meskenler için geçerlidir. Genellikle mimarlar tarafından aranılan hizmet türünde;

İnşaattan kalan tüm atıklar şantiyeden uzaklaştırılır. Talebiniz doğrultusunda şantiye içerisinde kaba temizlik için ekip gönderilebilir veya ince temizlik için malzemeli temizlik ekibi alanın büyüklüğü ve durumuna göre hizmet alanında teslimat veya taşınma temizliği gerçekleştirebilir.

Bir Konut, bina veya ofis alanında yapısal ve estetik iyileştirmeler yapmak, zaman ve kaynaklara yapılan büyük bir yatırımdır. Ancak bir yenileme projesi, profesyonel ve eksiksiz bir temizlik yapılmadan tamamlanmış sayılmaz.

Yeni bir evde, dairede yaşayan veya ofiste çalışanların sağlığı ve güvenliği için son derece derin bir temizlik gereklidir. 

İnce temizlik yapılmadan bırakılan alanlarda, inşaat tozu genellikle hava yoluyla uçuşarak, solunum ve bağışıklık sistemi üzerinde birçok olumsuz etki bırakabilir.

İnşaat sonrası temizlik, devam eden ve gelecekteki bina bakım hizmetleri için önceliği belirler ve yeni iyileştirmelerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlar.

İnşaat sonrası temizlik sırasında, inşaat ekibinden geriye kalan tüm tozu, kiri ve kalıntıları temizleriz. İnşaat sonrası temizlik, hemen hemen birçok maddeleri içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Başakşehir’de müteahhitler, mimarlar, şantiye sorumluları ve ev sahipleri, inşaat şirketlerinin geride bıraktıkları kir, toz ve kalıntıları gidermek için Kuzey temizlik firmasına güveniyor.

Başakşehir özel temizlik şirketleri Kuzey Group’un hizmetleri ve fiyatlandırmaları konusunda bize ulaşabilir, 500 m2 üzeri alanlarınız için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir cam silim firmaları;

Kuzey temizlik; Başakşehir‘de bulunan bina, plaza, fabrika, rezidans, iş yeri ve tüm yüksek binaların dış cephe yıkama ve cam silimi hizmetlerini yapan bir firmadır.

Bina durumu ve konumuna göre, platform sepetli vinç, asma sepet, teleskopik uzatma ve cam silim aparatları ile hizmet verilmektedir.

Firmamız binaların dış cephe kaplama türlerine göre yıkama işlemlerini yaparken, dış cephe cam silim hizmetlerini de özenle ve dikkatle yerine getirmektedir.

Başakşehir Acil Temizlik Şirketleri

Acil temizlik gerektiren bir durumunuz mu var? Başakşehir bölgesinde acil durumlar konusunda yardımcınız olmaya adayız.

Acil temizliklerde müşterilerimizin en sık aradığı kelimeler:

Cinayet yeri temizliği, intihar sonrası temizlik şirketi, yanmış yerin temizlenmesi için şirket, kan temizlik şirketleri, hırsızlık sonrası temizleme firması

Başakşehir Su Baskını Temizliği Firması

Başakşehir‘de havası ve çevresiyle, yılın herhangi bir zamanında meydana gelebilecek sel, yangın ve diğer çevresel felaketlere karşı her zaman hazırlıklı olmanız gerekebilir. Bu nedenle, iş planınızın bir parçası olarak, web sitemizi ortaya çıkan herhangi bir durumla hızla başa çıkmak için el altında bulundurun.

Başakşehir çöp ev temizlik şirketi;

Başakşehir genelinde çöp ev, çöp bina, terk edilmiş mesken temizleme ve tadilatı işlemlerini yerine getiren özel şirketiz. Belediye makamları ile bağımız yoktur.

Meskenin yani evin durumuna göre çöp atıkların uzaklaştırılması, içerinin ince temizliği ve dezenfektesi hizmetlerini yapıyoruz.

Bizi aradığınızda hanenin nerede olduğunu, özel durumunu ve kaç metrekare olduğunu paylaşmanız yeterli. Tarafınıza fiyat bildirimi ile birlikte onaylamanız durumunda belirlediğiniz gün ve saatte ekiplerimiz adreste hazır bulunacaktır.

Başakşehir Suç Mahalli Temizliği (Olay yeri temizleme)

Olay yeri temizlik şirketleri, intihar, kaza, cinayet, hırsızlık, şüpheli ölüm, kundaklama, yangın sonrası, su baskını sonrası, çöp ev temizleme, acil temizleme

Başakşehir’deki her olay sonrası görüntüyü temizleyebiliriz. İntihar olayları, kaza, cinayet, hırsızlık, şüpheli ölüm, kundaklama ya da herhangi bir adli suç mahalli durumunda bile olsa, belirli bir durumla ilgilenmek için size doğru yoldan ne yapıldığı konusunda firmamız tarafınıza bilgi verebilir.

Genellikle mağdur tarafın aileleri, yakınları ve avukatları tarafından talep edilen bu hizmet şeklimiz normal temizlikten çok farklı ve özen isteyen bir hizmet türüdür.

Olay yerinde olay türüne göre etraf dağınık, kan veya kalıntılar içerisinde olabilir. Bizim görevimiz; zor durumda ve zaten üzgün olan mağdur yakınlarına temizlik konusunda yardımcı olmak.

Fiyatlandırmalar olay mahallinin büyüklüğü ve durumuna göre değişebilmektedir.

Bu hizmetimiz Adli makamlardan izin belgesi alınmış veya polis, karakol birimlerinden tutanak/rapor alınmış alanlar için geçerlidir.

Lütfen detaylar için tarafımıza danışınız…

Başakşehir endüstriyel temizlik şirketi;

Endüstriyel ortamlar çoğu zaman zamanla biriken her türlü toz, kir ve kirletici madde ile dolabiliyor. Tesislerinizde beklediğiniz yüksek standartları korumanıza yardımcı olmak için, Kuzey Temizlik olarak kapsamlı endüstriyel temizlik sağlıyoruz.

Endüstriyel (Saniter) temizliklerde sektöre göre değişmekle birlikte genellikle hizmet başlıkları şöyle;

 • Havalandırma kanalları, sıcak hava boruları, yangın tesisatı boruları veya elektrik tesisatlarının temizlenmesi,
 • Camların ve pencerelerin temizliği.
 • Işıklandırma ve uyarı cihazlarının silinmesi,
 • İç duvarların silinmesi,
 • Tavanların silinmesi,
 • Tavan aksamlarının ve profillerinin silinmesi,

Başakşehir Fabrika Temizliği;

Talebinize göre; Değerli makinelerinizin ve varlıklarınızın korunmasını sağlayabilir, böylece bakımsız görüntülerinden kurtulmuş olursunuz. Üst düzey temizlik ve dış kaplama temizliği ile işinize olumlu ve temiz bir görünüm katabilirsiniz.

Standartlar temizlik söz konusu olduğunda geri planda bırakılırsa fabrikalar kirlenebilir ve düzensiz olabilir. Fabrika tesisleriniz için özel, zamanlanmış temizlik sayesinde ekiplerimiz, işletmenizin en zorlu alanlarının üstesinden gelmek için üst düzey temizlik uygulayabilir.

Başakşehir depo – antrepo – ardiye temizliği;

Fabrikalar, antrepolar, ardiyeler, imalathaneler, depolar veya üretim tesisleri için endüstriyel temizlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin – deponuza uygun gereksinimlerinizi öğrenmekten her zaman memnuniyet duyarız.

Deponuzun ve üretim tesislerinizin tüm alanlarını karşılayan üst düzey temizlik hizmetimiz, tesislerinizin temiz ve her türlü birikimden uzak tutulmasını sağlar. İstanbul genelinde meskene özel makineli temizlik yapıyoruz.

Başakşehir temizlik şirketi fiyatları

Fiyatlandırmalarda genellikle meskenin nerede olduğu, kaç metrekare olduğu ve durumu hakkında bilgiler talep edilmekte. Ücretlendirmeler, hizmetin ortalama ne kadar süreceği öngörülerek ve personel sayısına göre belirlenmektedir.

Başakşehir‘de her meskenin kendine özel konumu ve durumu olduğu için arayarak ücret talebinde bulunmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyor, size ve meskeninize özel fiyatlarımızla profesyonel yardımcınız olmaya çalışıyoruz.

İkitelli temizlik şirketi, İkitelli yangın temizlik şirketler, İkitelli temizlik şirketi fiyatları, İkitelli su çekme şirketi, İkitelli otopark temizliği, İkitelli dış cephe temizlik firması

Başakşehir temizlik şirketi