Başakşehir inşaat sonrası temizlik şirketi inşaat sonrası ev temizliği Başakşehir İnşaat temizlik şirketi Başakşehir şantiye fabrika ofis

Kuzey temizlik, Başakşehir inşaat sonrası temizlik şirketi olarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerine, büyük işlerden küçüklere kadar inşaat temizleme hizmetleri sunar.

Alanınızın düzenli ve temiz olmasını sağlamak, inşaat kalıntılarını temizlemek için plansız davranmak sizler için ek temizlik anlamına gelir ve bu da artı bir maliyet demektir.

Başakşehir‘de müşterilerimizin işletmelerinin büyüdüğünü ve değiştiğini biliyoruz. Alanınızı büyütmeye başladığınızda binanıza yeniden modellemek veya eklemek heyecan vericidir, ancak binanızı süreç boyunca temiz tutmak için yeni zorluklar ortaya çıkarır.

inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır? Tadilat sonrası veya inşaat bitimi temizlikler uğraştırıcı ve yorucudur. İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır aşağıda kalem kalem belirtilmiştir. Her evin kendine özgü hali vardır ve meskene özel temizlik çözümleri uygulanır.
Acil inşaat temizlik şirketi

İnşaat sonrası temizliklerde, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için halledecek tecrübeye, donanıma ve personele sahibiz.

Başakşehir‘de inşaat temizliği konusunda profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

Mimarlar, inşaat firması sahipleri ve bina sahipleri için endişelerden biri, inşaatın ortasında bile tesisin lekesiz görünmesini sağlamaktır. Binada neler olup bittiğinden bağımsız olarak, eğer dağınık ve tehlikeli görünüyorsa, müşterilerinizin işinize dair izlenimleri zarar görebilir.

İnşaat atıklarının alınmasında veya iş tamamlandığında son ayrıntıda kalmaya devam etmek için bir ekibe ihtiyacınız olması durumunda, Kuzey Temizlik her zaman şirketinizin imajını ve binanızın genel görünümünü ön planda tutar.

Ek olarak, muhtemelen alanınızda çalışmaya devam etmeniz gerekecek; İstediğiniz son şey, müşterilerinize olumsuz bir izlenim bırakmak. 

Başakşehir inşaat temizleme şirketi olarak servis gönderdiğimiz ilçeler:

 • Başakşehir Bahçeşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Başakşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Güvercintepe Mahallesi,
 • Başakşehir İkitelli bina dış cephe silme,
 • Başakşehir Metrokent,
 • Başakşehir Kayabaşı Mahallesi,
 • Başakşehir Şamlar Mahallesi,
 • Başakşehir Şahintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Onurkent,
 • Başakşehir Altınşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi,
 • Başakşehir Boğazköy.
 • Başakşehir Başak Mahallesi,
 • Başakşehir Hoşdere,
 • Başakşehir Ispartakule,

İnşaat tozu ve kalıntıları, müteahhitinizin inşaat alanını kapalı tutma konusundaki çabalarına bakılmaksızın, halen kullanılmakta olan ofis kısımlarına uçuşabilir.

Başakşehir Kuzey Temizlik; ayrıca, tadilat sırasında binada çalışacak çalışanlar için binanızı temiz ve sağlıklı tutmanın hayati önem taşıdığını da kabul eder. 

Bunu göz önünde bulundurarak, çalışanlarınızın tam kapasiteyle çalışabilmesi için haftalık temizlik zamanlamanızı inşaat sırasında geçici olarak düzenlemeye hazırız. 

Detaylı bilgi için Başakşehir temizlik şirketi sayfamıza da bakabilirsiniz!

Başakşehir inşaat sonrası temizlik – şantiye temizlik şirketi

Güvenlik, şantiye etrafında, büyük veya küçük olsun, büyük bir endişe kaynağıdır. İnşaat ile ilgili konuların tanınmasında şantiyelerde uzmanlaşmış ekipleri belirledik. Temizlik işleminde, herkesin güvende olmasını sağlamak için iş güvenliği personellerinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

İnşaat gün içerisinde gerçekleşiyorsa, tesisinizin inşaat sırasında en iyi şekilde görünmesini sağlamak için çalışma saatlerinden önce ve sonra ekiplerimiz hizmetinizdedir.

Yılların deneyiminden sonra müşterilerimizin binalarını mümkün olduğu kadar temiz tutmak için kullanılabilirliğimizle esnek kalmamızın önemli olduğunu öğrendik.

Kuzey Temizlik ekipleri inşaat projeniz boyunca sizlere yardımcı olabilir. Aslında, ekiplerimizin inşaat sürecini net bir şekilde anladığından emin olabilirsiniz.

Başakşehir şantiye temizliğinde iş güvenliği:

Projenizle ilgili detayları görüşmek üzere 500 m2 üzeri alanlar için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilir, bu metrekareden az alanlar için telefon veya WhatsApp yoluyla fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

İnşaat temizleme projeniz hakkında fiyat teklifi almak için şu an bizi arayabilir, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi sağlıklı ve temiz bir ortamda tutarken, binanızı sorunsuz bir şekilde büyütmenize ve ofislerinizi dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

Tüm temizlik personeli, inşaat alanında temizlik sırasında yapılması gereken özel prosedürler de dahil olmak üzere ilgili güvenlik prosedürlerini bilir ve hızlandırır. 

Şantiye içerisinde baret, koruyucu gözlük, bot veya moloz taşımak için ağır eldivenler olsun, personelimize gerekli (kişisel koruyucu ekipman) olanları sağlıyoruz. Tamamen sigortalı ve vergi veren bir temizlik şirketiyiz, bu yüzden ekibimiz şantiyenizde temizlik yaparken hiçbir risk almayacaksınız.

Başakşehir inşaatı bitmiş ev temizliği;

Genellikle taşınma öncesi temizlik olarak karşılaştığımız bu hizmet şeklinin, kaba temizlik, ince temizlik (son temizlik) gibi detayları vardır.

 • Zeminlerin kaba temizliğinin yapılması,
 • İnşaat atıklarının toplanması,
 • Cam ve çerçevelerin kaba temizliğinin yapılması.
 • Wc ve lavaboların kaba temizliğinin yapılması,

İnce temizlik (Evler için son temizlik),taşınma öncesi temizlik;

 • Zeminler ve fayanslar yıkanarak, duvarlar silinir,
 • Wc ve banyoların ince temizliği yapılır,
 • Mobilyaların içleri vakum makinesi ile çekilerek silinir,
 • Pencere çerçeveleri temizlenir,
 • Tüm yüzeyler silinerek veya yıkanarak lekeler çıkartılır,
 • Mutfak dolapları iç-dış silinir,
 • Tüm masa ve dolapların iç kısımları temizlenir,
 • Işıklandırmalar, havalandırma boruları veya doğal gaz boruları vb. tavan aksesuarları silinir,
 • Mobilyaların içleri vakum makinesi ile çekilerek silinir,
 • Küvetlerin, duşların, tuvaletlerin dezenfektesi yapılır,
 • Camlarda olabilecek kalıntılar kazınarak iç-dış silinir.

Zeminlerde halı varsa vakumlanır,
Merdivenler, asansörler, balkonlar veya varsa teras alanı temizlenir,
Zeminlerde inşaat veya tadilat sonrası boya, harç, alçı atığı bırakılmaz, yerleri çizmeden kazınma işlemi yapılır,
Bütün zeminler kaplama türüne göre mümkünse yıkanarak vakumlanır, değilse silinir,
Ev içerisindeki tüm çöpler atılır,
Cihazlar temizlenir varsa üzerlerindeki gereksiz bantlar sökülür.
Parke zeminler türüne göre yıkanarak vakumlanır veya ince silimi yapılır,

Başakşehir‘de inşaat bitimi temizlik hizmeti verdiğimiz diğer alanlar;

güzellik merkezi – lokanta – plaza – iş yeri – su tahliyesi – üniversite – apartman – ev – boya badana – üretim yeri –

etkinlik – film seti – gemi ve yat – merdiven dairesi – ardiye – sosyal tesis – boya badana – üniversite – cila – üretim yeri – geri dönüşüm tesisi – cafe – site ve bina – helikopter zemin – cilalama – inşaat bitimi – yurt – şantiye – daire – atölye – market – antrepo – spor salonu – tesis – poliklinik – havuz – ev – otel – harç – dükkan – zemin yıkama – lokanta – yangın – ofis – ücretleri – konser alanı – antrepo – kanopi – hamam – mermer – stüdyo – güzellik merkezi – banka – fiyatları – epoksi – iş yeri – mutfak – konut – yer yıkama – seramik – cam – bina girişi – yemekhane –
pastane – ecza deposu – kalıntı – iş hanı – otopark

depo – zemin – elektrik panosu yangını – bodrum – kanalizasyon – gıda deposu – otopark zemini – kapalı otopark – imalathane – zemin parlatma – kreş – fayans – konferans salonu – tadilat sonrası – plaza – anaokulu – alçı – yazlık – boya – boya badana – eczane – su tahliyesi – villa – hastane – kalebodur – kuaför – okul – apartman boşluğu – restoran – benzinlik – bodrum kat – düğün salonu – su baskını – beton – yüzey yıkama – dershane – su çekme – fırın – sinema salonu – örnek daire – apartman – yağmur suyu – yalı – çatı – moloz – sağlık ocağı – mağaza – fabrika

Başakşehir inşaat sonrası fabrika temizlik şirketleri

Başakşehir’de yeni fabrikanızın inşaat bitimi yani şantiye sonrası temizliklerini üstleniyoruz. Taşınma temizliği dediğimiz hizmet şeklinde ekipler halinde ve tüm malzemeler dahil olarak işlem yapılıyor.

Başakşehir fabrika inşaatı temizliği fiyat teklifleri, fabrikanızın durumu, kaç metre kare olduğu ve nerede olduğuna göre hazırlanıyor.

Anahtar kelimeler: Başakşehir inşaat temizliği şirketi, inşaat sonu temizleme firması Başakşehir, temizlik firmaları inşaat Başakşehir

Başakşehir inşaat sonrası temizlik