Bağcılar inşaat sonrası temizlik firması Bağcılar yeni bina temizlik şirketi Tadilatlı bina temizliği firması

Bağcılar yeni bina temizlik şirketi (inşaat sonrası bina temizliği olarak da bilinir) önemlidir, böylece tamamlanan bir inşaatın maksimum düzeyde güzel gösterilmesi sağlanır. 

Bağcılar Kuzey temizlik şirketi olarak bu uzmanlık gerektiren temizlik işinin, hem hızlı bir şekilde geri dönüş hem de en iyi sonuçları gerektirdiğini biliyoruz; zaman geçtikçe kendimizle gurur duyduğumuz bir şey.

Bağcılar yeni bina temizlik şirketi, Bağcılar inşaat sonrası temizlik firması, Tadilatlı bina temizliği

Önde gelen bazı inşaat firmaları ve daha küçük tadilat firmalarıyla çalışma deneyimimiz sayesinde, güvenilir ve deneyimli bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu servisimiz Bağcılar başta olmak üzere tüm İstanbul geneli için geçerlidir.

Bağcılar temizlik firması sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizim açımızdan hiçbir işe büyük veya çok küçük gözüyle bakmıyoruz. Yeni bina temizliği konusunda deneyimli temizlik ekiplerimiz, inşaat sonrası temizlikleri ile ilgili hızlı ve profesyonel hizmet vermekte olup, ev, iş yeri, apartman veya ofis olabilecek tüm meskenlere durumu ve konumuna göre fiyatlandırma yapmakta, yeni yapının ışıl ışıl ve şaşırtıcı görünmesini sağlamaktadır.

Yeni bina temizliği hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, bu sayfadaki telefonlarımızdan bizi arayabilir WhatsApp uygulamasından bize ulaşabilirsiniz.

Yeni bina temizliği çeşitleri (inşaat sonu yapı temizliği)

İnşaat sektöründe aşağıda belirtildiği gibi iki ana yapı temizliği türü vardır. Kaba temizlik ve ince temizlik…

Her iki tür için de tam temizlik hizmeti veriyoruz, ancak daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa (veya size özel bir şey varsa) lütfen bize bildirin.

İnşaat sonrası bina kaba temizliği:

İnşaatçılar işlerinin büyük kısmını tamamladıktan sonra, Kuzey temizlik şirketi de tam bir temizlik hizmeti vermeye başlar. Genellikle hiç bir temizlik firması içeride ustalar varken hizmet vermeyecektir. Bunun nedeni temizlenen alanların yeniden kirlenmesi.

Bu temizlik genellikle oldukça karmaşıktır ve inşaatçı tozlarından kurtulup, çoğu zaman erişilmesi zor yerlere ulaşılarak temizlenmesini içerir. Şirket çalışanlarımız kapıların ve kapı çerçevelerinin üstündeki ve mutfak ünitelerinin üstündeki tozların silinmesi, boya lekelerinin çıkartılması, mutfak ve banyoların ince temizliğini yapar. Ekiplerimiz ayrıca camların ince silimi ve pencere çerçevelerinin etrafındaki bantları da çıkarır.

İnşaat şirketi konusundaki tecrübemizle, temizlikçilerimiz mülklerdeki herhangi bir aksamayı tespit edebilir, sizler taşınmadan önce ortaya çıkabilecek sorunları tarafınıza iletebilir. Bu kaba temizlik, inşaatçıların bir sonraki aşamaya geçmesini sağlar ve son aşama olarak kaba temizlik sonrasında inşaat çalışanlarının işlerini bitirmesini sağlar.

İnşaat sonrası kaba temizlik sonrasında tüm ustaların işi bittiğinde ince temizlik yapılır (detaylı temizlik).

İnşaat sonrası veya tadilat sonu ince temizlik

Yeni bina temizliği konusunda büyük inşaat şirketleri, mimarlık ofisleri ve müteahhit firmaları ile ilgili bir çok sektöre hizmet vermiş nitelikli temizlik ekiplerimiz bu detaylı temizleme işlerinde uzmandır ve bu iş kolunda çok deneyimlidir

Tüm binayı, odaları ve ortak alanları inşaat firmalarının göstermekten gurur duyacağı bir gösteri merkezi haline getiriyoruz.

Kuzey temizlik olarak, son dokunuşlarımızla gurur duyuyoruz (temizliğin her şeyi değiştirdiğine inanıyoruz); Mutfak ve banyo seramiklerinin temizliği ve zeminlerin türüne göre temizlenmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Yeni kiracı veya ev sahibini hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Bağcılar Kuzey temizlik, en iyi sonuç için inşaat şirketi ile birlikte çalışarak, mülklerin kusursuz şekilde ve showroom düzeyinde standart olarak yeni kiracılara teslim edilmesini sağlayarak, ev sahibi ve kiracı memnuniyetini garanti eder. Bunu sıkı bir kontrol listesinde çalışarak ve tüm çalışmalarımızın yaptıklarını denetleyerek sağlıyoruz.

Dilerseniz bina temizliği konusunda Bağcılar iş yeri temizliği, Bağcılar bina yangını temizliği veya İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yeni bina inşaat sonrası temizlik fiyatı

Yeni bir yapının veya inşaat sonrası bina temizliğinin maliyeti bir dizi faktöre bağlıdır, bunlar:

Meskenin metrekaresi, çalışacak personel sayısı, çalışma günü süresi…

Kişisel gereksinimlerinize göre bir teklif hazırlamak üzere mülkü veya binayı ziyaret etmekten memnuniyet duyarız. 500 m2 üzeri alanlarınız için Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bağcılar yeni bina temizlik şirketleri olarak servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler:

Yıldıztepe Mahallesi
Kirazlı Mahallesi
Çınar Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi
Demirkapı Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi
Barbaros Mahallesi
Yavuzselim Mahallesi
Fatih Mahallesi
İnönü Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
Yenigün Mahallesi
Bağlar Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Yüzyıl Mahallesi
Kazımkarabekir Mahallesi
Evren Mahallesi
Güneşli Mahallesi
Sancaktepe Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Merkez Mahallesi
Mahmutbey Mahallesi

Dilerseniz Bağcılar temizlik şirketi sayfamıza da bakmak isteyebilirsiniz.

Bağcılar inşaat sonrası bina temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz diğer alanlarımız;

çatı – iş yeri – ev – benzinlik – okul – iş hanı – hastane – restoran – dershane – depo – plaza – yurt, kreş, anaokulu – örnek daire – inşaat bitimi – stüdyo – yemekhane – gemi ve yat – kuaför – otopark – sağlık ocağı – sosyal tesis – mağaza – yangın – antrepo – yazlık – pastane – sinema salonu – apartman – cila – cafe – daire – atölye – market – ofis – tesis – dükkan – konser alanı

zemin – tadilat sonrası – su baskını – üretim yeri – gıda deposu – lokanta – poliklinik – fırın – ecza deposu – film seti – imalathane – mutfak – kanalizasyon – banka – eczane – şantiye – etkinlik – yalı – havuz – yüzey yıkama – otel – hamam – bodrum kat – konferans salonu – villa – konut – mermer – site ve bina – spor salonu – düğün salonu – fabrika – güzellik merkezi – cam – üniversite

Bağcılar yeni bina temizlik şirketi
Bağcılar yeni bina temizlik şirketi 1