Ev ya da iş yeri temizliği herkesin ihtiyacıdır. İstanbul temizlik firması olarak sizlere genel temizlik hizmetini programlar çerçevesinde sunmaktayız. Dilerseniz sizlerin talepleri doğrultusunda ve yine sizlerin belirleyeceği aralıklar ile temizlik hizmeti vermekteyiz. ☎ 212 515 2926

 İstanbul temizlik firması olarak sizlere genel temizlik hizmetini programlar çerçevesinde sunmaktayız. İstanbul'da Ev temizliği, inşaat temizliği, villa, İstanbul yangın temizlik şirketi, su çekme şirketi

Temizlik firması İstanbul;Eşyalı ya da eşyasız ev ya da iş yerlerinin temizliğini alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Ev temizliği uygulamamızda gerçekleştirdiğimiz tekniklerden sizlere bahsetmek istiyoruz. Genel ev temizliğinde ilk önce yapılan işlem yer döşemelerinin süpürülerek silinmesi işlemidir.

Daha sonra duvar boyanız silinmeye uygun yapıda ise duvar silme işlemi de yapmaktayız. Duvarların köşelerinde meydana gelen toz ya da örümceklenme gibi birikintilerin temizliğine dikkat etmekteyiz.

İstanbul temizlik firmaları;Mobilyalarınızın silinerek temizlenme işlemi yapılmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta mobilya döşemesini oluşturan kumaşın yapısına uygun temizlik malzemeleri kullanarak temizlik yapmaktır.

Mesela deri ya da süet tarzı kumaşlar ile döşenen bir mobilya takımınız var ise kumaş yapısını bozmayacak ve yıpratmayacak temizlik malzemeleri ile temizliği yapılmalıdır.

Mobilya temizliği bittikten sonra en son camların ve çerçevelerinin temizliği işlemi yapılmaktadır. Mutfak ya da banyo ve tuvalet gibi temizliğinde biraz daha dikkat gerektiren bölümler için kişiye özel malzemeler kullanmaktayız.

İstanbul temizleme firması olarak her müşteri için yeni temizlik bezleri ve paspasları kullanmaya dikkat etmekteyiz. Elektronik eşyalarınızın temizliği yapılırken kimyasal deterjanlar kullanmamaya özen göstermekteyiz.

Temizlik hizmeti verilirken hiçbir eşyaya zarar vermeden ve yerinde oynama yapmadan hizmet sunmaya dikkat etmekteyiz.

İstanbul temizlik firması olarak bünyemizde çalıştırdığımız bütün ekip arkadaşlarımız sigortalıdır ve sizlere hizmet verecek olan arkadaşlarımızın listelerini ve bilgilerini de sizlerle paylaşmaktayız. 

Eski tarz evlerin ve köşklerin temizliğini bina iç ve dış yapısına zarar vermeden yapmaktayız. Sonuç olarak evinizin kimseye emanet edilmeyeceğini ve bu konudaki hassasiyetinizin farkındayız.

Genellikle hastanelerin ve birçok mağazanın bulunduğu Bakırköy’de hastane içi ve bahçesi temizliği hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız temizlik konusunda gereken özeni göstermeyi bir misyon olarak benimsemiştir.

Hijyen garantisi ile sizlere hizmet veren İstanbul temizlik şirketi olarak sizlerden gelecek olan öneri ve taleplere de açığız. Özellikle “Bağcılar ve Bahçelievler” gibi konut alanları fazla olan ilçelerde düzenli aralıklar ile bina ve apartman temizliği hizmeti sunmaktayız.

Firmamız temizlik işi bittikten sonra sizinle tekrar görüşerek değerlendirme ve memnuniyet raporuna göre gerekli görülürse tekrar sizlere temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik programını sizlerle irtibat halinde düzenlemekteyiz.

Dilerseniz sizlerin belirleyeceği zaman aralıkları ile düzenli olarak temizlik hizmeti sunabiliriz. “Temizlik firması İstanbul” genelinde temizlik hizmetlerini vermektedir.

İstanbul’da Ev temizliği, inşaat temizliği, villa temizliği, su baskını temizliği ve yangın sonrası temizlik gibi alanlarda siz müşterilerimizde hizmet vermekteyiz.

Üniversite kampüsünün bulunduğu Avcılar ilçesinde de okul bina temizliği ve öğrenci evi temizliği  hizmetimiz de bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz ve sizlere her konuda yardımcı olabilecek İstanbul temizlik şirketi olarak kusursuz ve verimli bir temizlik hizmeti sunmaya gayret etmekteyiz.

Firmamız sadece ekip olarak temizlik hizmeti vermemektedir. Dilerseniz sizlere düzenli olarak haftalık ya da sizin belirleyeceğiniz periyotlarda gelebilecek temizlikçi bayan konusunda da hizmet vermekteyiz.  

İstanbul’da temizlik firması olarak servis gönderdiğimiz bölgeler;

İstanbul temizlik firmaları arasında İstanbul’un bütün ilçelerine temizlik garantili hizmet ile farkımız ortadadır. “Beyoğlu ve Bayrampaşa” gibi kalabalık olan hem üretim yapılan hem de eğlence mekanlarının fazla olduğu ilçelerde iş yeri ve fabrika temizliği konusunda alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Sanayi ve konut açısından son derece kalabalık olan “Hadımköy, Esenyurt, Haramidere ve İkitelli” ilçelerinde özellikle endüstriyel fabrika temizliği konusunda firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca Avrupa yakasında bulunan “Arnavutköy,  Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü” gibi siz ilçe sakinlerine hizmet vermekteyiz.

İstanbul temizlik firması olarak hizmet verdiğimiz diğer Avrupa yakası ilçelerimizden fabrika ve sanayi kuruluşları açısından kalabalık olan “Şişli, Kağıthane” ilçelerimizde ise iş yeri ve fabrika temizliğini son teknoloji cihazlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

“Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt” gibi konut alanında hızla kalabalıklaşan ilçelerde özellikle bina dış cephe temizliği hizmetimizi düzenli aralıklarla sürdürmekteyiz. “Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece” ve Sarıyer gibi işletme firmalarının çok olduğu bölgelerde temizlik hizmetimiz devam etmektedir.

Sultangazi, Zeytinburnu” ilçelerine de temizlik hizmeti sunmaktayız. Sizlerde firmamızı arayarak fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetlerimiz halında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul temizlik firması olarak kendimizi sizler ile birlikte geliştirmekteyiz.

İbadethane temizliği hizmetlerimizi ise camileri ile meşhur “Eyüp ve Fatih” ilçelerinde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul genelinde vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri ile İstanbul’un bütün ilçelerine ulaşmaktayız.

Sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına bünyemizde çalışan arkadaşlarımıza temizlik konusunda eğitim vermekteyiz.

İstanbul’da temizlik firması olarak hizmet verdiğimiz alanlar;

kreş – imalathane – yemekhane – lokanta – okul – sağlık ocağı – yangın – bodrum kat – site ve bina – su baskını temizlik firması – fırın – dükkan temizlik firmaları– otel – plaza – konut – mutfak – fabrika – yazlık – gıda deposu – pastahane – cam temizliği bul – konferans salonu – eczane – mermer – mağaza temizleme firması– hamam – dershane – sosyal tesis – ecza deposu – antrepo temizlik şirketleri – yalı – spor salonu – üretim yeri – üniversite – hastane – depo – poliklinik – banka – kanalizasyon – şantiye – havuz – market – kuaför – konser alanı – örnek daire – çatı – iş hanı – düğün salonu – en yakın iş yeri – sinema salonu – cafe – ev – otopark – tadilat sonrası – villa – stüdyo – cila – yüzey yıkama – daire – zemin – inşaat bitimi adresi – ofis – gemi ve yat – etkinlik – film seti – güzellik merkezi – tesis – atölye – yurt, kreş, anaokulu – restoran – apartman