Yangın sonrası temizlik hizmeti hemen hemen tüm meskenler için geçerlidir. Ev, villa, bina, dükkân, ofis, iş yeri, fabrika, dershane, okul, otel, apartman ve konut gibi tüm yaşam alanlarında maalesef yangınlar çıkabiliyor. Kuzey temizlik şirketi yangın çıkmış her yerde profesyonel yardımcınız olmaya adaydır. Ücretsiz fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Yangın sonrası temizlik hizmeti, İstanbul yangın sonrası ev temizliği şirketi, yangın sonrası boya badana firması, yangın boyacı şirketi
Yangın sonrası temizlik firmaları İstanbul

Yangın sonrası temizlik hizmeti:

Ateş, hayatımıza beklenmedik bir şekilde müdahale edebilecek en tatsız mücbir sebeptir. Yangın elementinden muzdarip bir kişinin birçok yönden yardıma ihtiyacı vardır. Yangından sonra bir evi veya daireyi temizlemek kendi başınıza çözmesi zor olan sorunlardan biridir.

Temizlik şirketi Kuzey temizlik, yangının şiddetinin sonuçlarını ortadan kaldırmak için size anında yardım sağlayacaktır!

Talebinize göre temizlik, hasar tamirat ve onarım işlemleri, temizlik sonrası boya badana, mutfak dolaplarının, pimapenlerin, parkelerin yenilenmesi, elektrik, su, doğal gaz tesisatlarının kontrolü veya yenilenmesi gibi anahtar teslim hizmetlerimiz de mevcuttur.

Yangın temizleme işlemine neler dahildir;

 • Ücretsiz keşif,
 • Zarar görmüş malzemelerin ve eşyaların evden veya meskenden atılması,
 • Tavanların ve duvarların is ve kurumdan arındırılması (çoğu zaman tavan boyaları silinemez boyadır),
 • Alçı veya alçıpan tamiratlarının yapılması,
 • Varsa, zarar ve hasar görmüş fayans ve seramiklerin sökülmesi ve yeni fayans dizimi,
 • Kullanılabilir eşyaların temizlenerek kolilenmesi,
 • Mobilya ve dolapların temizlenerek üstlerinin örtülmesi,
 • Tekstil ürünlerinin poşetlere doldurulması (kıyafet, perde, çarşaf vb),
 • Camların iç-dış silinmesi,
 • Koltuk ve yatakların yıkanarak vakum makinesi ile çekilmesi, üzerlerinin örtülmesi,
 • Mutfak temizliği yapılarak mutfak ürünlerinin yıkanarak kolilelere doldurulması,
 • Wc lerin ve banyoların temizliğinin yapılması,Kapı, petek ve prizlerin temizlenmesi,
 • Elektrik, su, doğal gaz tesisatlarında hasar varsa onarımlarının yapılması,
 • Tavan ve duvarlara astar uygulanması,
 • Boya badana işlemi,
 • Parkelerde hasar varsa sökülmesi ve yeni parke dizimi,
 • Dezenfekte ve hava şartlandırıcı kimyasallar sıkılması,
 • Tüm işlem sonrası 1 adet duman dedektörü montajının yapılması.

Yangın temizlik şirketi:

Yanmış alan temizliği en çok zaman alan ve zor temizlik türlerinden biridir. Bir apartman dairesinin, ofisin veya başka herhangi bir binanın sakinleri, kendi imkânlarıyla eski haline getirmesi çok zor olacaktır.

Bir yangından sonra birçok bina harap olur ve unsurları hayati tehlike oluşturabilir. Bu nedenle, güvenilir bir şirkette yangından sonra bir daireyi temizlemek gibi bir hizmet sipariş etmek daha iyidir. Bu durumda, evinizi orijinal görünümlerine geri döndürebilir, daireyi düzene koyabilir ve yaşamaya hazırlayabilirsiniz.

Piyasada bulabileceğiniz herhangi bir firmanın yangın temizliği ve boyanması hakkında daha önce tecrübesi yok ise, sizi daha çok maddi zarara uğratacaktır. Ayrıca işin yürümemesi ve isin kurumun daha da yayılması psikolojik olarak da sizi yıpratacaktır.

Şirketimiz; eşyaların is ve kurumdan arındırılması hakkındaki bilgilerimiz, çalışanlarımızın güvenlik önlemlerine uyma becerisi ve geçmişe dayalı tecrübe ile profesyonel destekçiniz olacaktır.

Yangın sonu temizlik ve boyama hizmetimiz sonrası 1 adet duman dedektörü montajı ikramdır.

İyi koordine edilmiş bir ekip, bir yöneticinin kontrolü altında tesise gidecek. Tüm işler dikkatli ve hızlı bir şekilde yapılacaktır. Evinizin yaşam koşullarının restorasyonu için titiz bir yaklaşımımız garantilidir.

Yangın sonrası temizlik şirketi hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Yangın sonrası ev temizliği şirketleri;

Yangın sonrası temizlik , özel ekipman, envanter ve çalışanların özel eğitimini gerektiren özel bir temizlik türüdür, çünkü yanma, is, kurum kokusunu gidermek için yapılan işler karmaşık olarak sınıflandırılır.

Sıklıkla müşterilerimizin kendi başlarına temizlik yapmaya çalıştıklarını, ancak binaları temizlemek ve yanık ve is kokusunu gidermek için tatmin edici bir sonuç elde edemediklerini görüyoruz. Bu, çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır, ancak en önemlilerinden biri, müşterilerimizin daha önce yangın sonrası temizlik ile karşılaşmadıkları için bu tür işleri yapma konusunda hiçbir deneyime sahip olmamalarıdır.

Temizlik, zaman alan bir işlemdir. Temizliği kendiniz yapmaya karar verdikten sonra, kendi gücünüzü ve sinirlerinizi harcama riskini alırsınız, çünkü tüm sonuçları ortadan kaldırmak inanılmaz derecede zor olacaktır.

Evinizde çıkmış olan yangınız mı var? Böyle bir durumda, büyük olasılıkla yangından sonra temizlik hizmeti talep etmeniz gerekecektir. Temizlik firması “Kuzey Group” çalışanlarının özel ekipman ve kimyasalları yardımıyla tüm isleri temizleyeceği, duvarları ve pencereleri sileceği, böylece evi yaşama uygun hale getireceği zahmetli ve özenli bir süreçtir. İşinde uzman ekiplerimiz, işlerini olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde yapacaklardır.

Yangın sonrası ev temizliği şirketleri, boyacı ustasından önce eve girmelidir!

Ev yangınları genellikle mutfakta çıkmaktadır. Mutfakta çıkan yangının isi diğer odalara bulaşmakta ve hasar olmasa dahi is ve kurum temizliğinden dolayı ekstra masraf çıkarmaktadır.

Mutfak yangınlarında tüm hizmet oda oda kapatılarak yapılır.

Yangın sonrası bina temizliği:

Binalarda ve apartmanlarda yangınlar genellikle bina girişinde bulunan elektrik panosundan çıkmaktadır.

Dairelerin kapısı açılmadıysa genellikle ev içlerine duman sızmaz. Tamiratlık alan elektrik panosunun çevresinde olur.

Temizlik işlemi en üst kattan en alt kata tavandan zemine doğru yapılır. Yangın sonrası bina temizliğinde tavan ve duvarlar, doğal gaz boruları, daire kapıları, korkuluklar ve merdiven basamakları silinir.

Merdiven dairesinde temizlik sonrası tamiratlık alanlar yapılır. Atılması ve toplanması gereken atıklar uzaklaştırılır.

Tüm katlara astar uygulanması sonrası bina içi boya badanası yapılır.

İstanbul yangın sonrası temizlik firmaları ve fiyatları:

İstanbul’da bulunan bütün yangın temizlik firmaları evinizin durumu ve konumuna göre net fiyatlandırma yapmayacaktır.

Yangın çıkan alandaki tamirlik kısmı, diğer odalara isin ve kurumun sızıp sızmadığı, evin büyüklüğü gibi faktörler fiyatlandırmayı etkileyen unsurlardır.

Yangın temizliği fiyat hakkında tıklayın!

İstanbul’da yangın sonrası temizlik hizmetleri firmasının hizmet verdiği alanlar:

güzellik merkezi – gıda deposu – cila – bodrum kat – dershane – ofis – sinema salonu – site ve bina – su baskını – depo – iş yeri – lokanta – örnek daire – üretim yeri – konser alanı – hastane – dükkan – stüdyo – konut – bina girişi – fırın – kanalizasyon – kreş – banka – ev – yazlık – film seti – kreş – inşaat bitimi – anaokulu – merdiven dairesi – apartman boşluğu – otel – şantiye – apartman – yalı – market – otopark – villa – sağlık ocağı – yatak odasında yangın çıktı

iş hanı – antrepo – mermer – restoran – düğün salonu – atölye – fabrika – sosyal tesis – daire – mutfakta yangın çıktı – cafe – eczane – cam – tadilat sonrası – okul – yangın – yüzey yıkama – elektrik panosu yangını – tesis – yemekhane – spor salonu – kuaför – antrepo – benzinlik – üniversite – bodrum – hamam – mağaza – etkinlik – imalathane – yurt – havuz – çatı – poliklinik – konferans salonu – mutfak – gemi ve yat – zemin – ecza deposu – plaza – pastane

Yangın sonrası mağaza temizliği hakkında detaylı bilgiler…

Yangın temizliği hakkında servis gönderdiğimiz İstanbul ilçeleri:

Avrupa Yakası: Bakırköy . Küçükçekmece . Şişli . Esenyurt . Güngören . Bayrampaşa . Arnavutköy . Zeytinburnu . Avcılar . Silivri . Bağcılar . Kâğıthane . Sultangazi . Beşiktaş . Başakşehir . Fatih . Çatalca . Beyoğlu . Büyükçekmece . Eyüpsultan . Bahçelievler . Sarıyer . Gaziosmanpaşa . Beylikdüzü . Esenler

Anadolu Yakası: Pendik . Ataşehir . Sancaktepe . Beykoz . Çekmeköy . Şile . Ümraniye . Kadıköy . Tuzla . Sultanbeyli . Adalar . Kartal . Üsküdar . Maltepe