İstanbul Temizlik Şirketi olarak istanbulun tüm ilçelerine yangın sonrası temizliği, yangın temizliği, ev ve ofis temizliği, villa inşaat ara bul, en yakın

Temizlik şirketi İstanbul; Ev ya da iş yeri temizliği yapmak yorucu bir iştir. Özellikle haftanın iki ya da üç günü ev temizliği yapmak zorunda kalıyorsanız ve yine de tam anlamı ile yetişemediğiniz zaman “İstanbul temizlik şirketi” olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. ☎ 212 515 2926

Bünyesinde uzman ekip arkadaşları ile çalışan firmamız sizlere İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermektedir. Temizlik şirketlerinde aradığınız en önemli özelliğin güven olduğunun farkındayız. Bizler de İstanbul temizlik hizmeti veren firma olarak sizlere gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet veriyoruz.

İstanbul Temizlik Şirketi Fiyatları;

İstanbul temizlik firmalarına yaptıracağınız temizlik sizler için daha ağlıklı olacaktır. Çünkü evde yapacağınız temizlik sırasında sadece göz ile görünen kısımları temizlersiniz. Ve daha da önemlisi gücünüzün yettiği ölçüde temizlik yapabilirsiniz.

Mesela bizler genel ev temizliği programı kapsamında mobilya temizliğine ayrı bir önem vermekteyiz. Çünkü mobilya temizliğini sizler evde yaparken yalnızca nemli ya da ıslak bir bez ile sadece mobilyanızın üst yüzeyinin tozunun alınmasını sağlarsınız.

Oysa her gün bütün mikropların ve bakterilerin sizler ile en çok temasının sağlandığı yer mobilyalar ve halı döşemeleridir. Mobilya temizliği yaparken mobilya döşeme kumaşına uygun temizleyici deterjanlar ile temizlik yapmaktayız.

Mobilya döşemesinin rengini bozacak derecede yüksek kimyasal deterjanlar kullanmamaya özen göstermekteyiz. Su yapılan mobilya temizliği riskli olabilir. Bunun sebebi suyu emen mobilyanın kurutulmasının zaman alacağıdır.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz bölgeler;

Bu yüzden İstanbul temizleme şirketi olarak firma bünyemizde kullandığımız vakumlu ve kurutmalı son teknoloji temizlik cihazları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kıyıya yakın olan “Adalar, Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş ve Beykoz” ilçelerinde yat ve tekne temizliği hizmetimiz bulunmaktadır.

Sadece mobilya temizliğinde bu kadar detaylı temizlik yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda mutfak ve banyo ve lavabodaki fayansların temizliğinde de yine sprey temizleyiciler ve uygun kimyasal ürünleri kullanmaktayız.

İstanbul temizleme şirketleri;Cam temizliğinden, toz alımına, halı yıkamadan, mobilya temizliğine, parkelerin silinmesinden, mutfak ve banyo dolaplarının iç temizliğine kadar detaylı bir temizlik hizmeti sunmaktayız. “İstanbul temizlik şirketi” olarak sizlerin talepleri ve önerileri doğrultusunda kendimizi geliştirmekteyiz.

Temizlik yapılacak alanın görülmesinden sonra verilecek olan fiyat teklifi temizlik sonunda da aynı miktarda geçerlidir. Temizlikten sonra herhangi bir fiyat artımı yapılmamaktadır. Dilerseniz sizlerin belirleyeceği periyotlar ile sizlere sürekli olarak hizmet de verebiliriz.

İstanbul’da sadece ev temizliği değil aynı zamanda villa ve bahçe temizliği, yeni inşaat temizliği, müze temizliği, apartman temizliği, ibadethane temizliği, yat temizliği, su baskını sonrası temizliği ve yangın temizliği gibi hizmetlerimiz firmamızın sizlere sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

İbadethaneleri ile ve camileri ile ünlü olan ilçelerimiz arasında bulunan “Eyüp ve Fatih” ilçelerinde ibadethane temizliği yapmaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde sigortalı olarak alanında uzman kişiler tarafından oluşan temizlik şirketi İstanbul genelinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Firmamızın siz müşterilerimize İstanbul Avrupa yakasında kalabalık konutları ile ev ve işyeri temizliği sunduğumuz ilçeler; “Arnavutköy,  Bağcılar, Bahçelievler ve Bayrampaşa’dır.  Başakşehir, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt” mevkilerinde de genel temizlik hizmeti vermekteyiz.

Temizlik şirketleri İstanbul; Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu gibi sanayi alanında, konut ve eğlence merkezleri alanında hızla gelişen ilçelerimize düzenli aralıklar ile genel temizlik hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Avrupa yakasının hemen her noktasına firmamız hizmet sunmaktadır. Avrupa yakasında yaşayan müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçerek fiyat ve diğer konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul temizlik şirketleri olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Sizlerin talepleri doğrultusunda sizler ile birlikte temizlik programı hazırlayarak hizmet sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakasında giderek yüksek katlı konutlara sahip olan yerlere de düzenli olarak temizlik yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz Avrupa yakası İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve güvenilir bir temizlik firması arıyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat ve verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul temizlik firması olarak her müşterimiz için paketli olan ve daha önce kullanılmayan temizlik malzemeleri kullanmaktayız.

Kullandığımız temizlik malzemeleri sizlere sunduğumuz fiyat içerisine dahildirİstanbul temizlik şirketi olarak sizlere temizlik garantili hizmet vermek temel misyonumuzdur.

İstanbul yangın temizlik şirketi

İstanbul’un tüm ilçelerine İstanbul yangın temizlik şirketi servisimiz mevcuttur. Yangın sonrası temizliklerde talebinize göre anahtar teslim her şeyin onarımı, tamiratı ve tadilatı hakkında hizmet veriyoruz.

Tüm meskenlerde yangından sonra kalan kalıntıların atılması ve uzaklaştırılması, ustaya hazırlık için duvar ve tavanlardaki is ve kurumun temizliği yapılıyor

Yanmış alanın veya odaların tavan ve duvarlarındaki kurum ve islerin temizlenmesinden sonra yanmış bölgenin durumu ve konumuna göre hasar onarımı, alçı çekimi, mantolama vb. tamiratlar gerçekleştiriliyor.

İstanbul temizlik şirketi; Tadilat ve tamirat sonrası boya badana işlemleri yapılır.

Son olarak ince temizlik yapılarak teslim ediliyor.

İstanbul su çekme şirketi;

İstanbul Su tahliyesi ve su çekme hizmeti ister ortalama bir ev olsun ister büyük metrajlı bir fabrika veya depo içerideki atık su durumuna bakılmaksızın su tahliye işlemleri yapılıyor.

Pis su, temiz su, yağmur ve sel suyu, lağım ve kanalizasyon atıkları, çamurlu suların basması sonucu oluşan görüntüyü iç olmamışcasına eski haline geri döndürüyoruz.

İstanbul su çekme şirketi ihtiyacınızda hemen bizi arayabilirsiniz.

İstanbul temizlik şirketi olarak hizmet verdiğimiz alanlar;

imalathane temizliği – okul – çatı – plaza – iş yeri temizleme firmaları – bodrum kat temizletmek istiyoruz– dershane – antrepo temizlik şirketleri – zemin – hamam – üretim yeri – cila şirketi – yalı – konferans salonu – tadilat sonrası temizlik – banka – restoran – etkinlik – eczane – pastane – otopark – su baskını sonrası temizliği – atölye – dükkan – mağaza – üniversite – kreş – site ve bina – konser alanı – mutfak – otel – fırın – tesis – stüdyo – ev – sinema salonu

gıda deposu – film seti – istanbul şantiye şirketi– örnek daire – fabrika – mermer – düğün salonu – daire – gemi ve yat – villa – kuaför – konut – lokanta – yemekhane – ofis – kanalizasyon – sosyal tesis – ecza deposu – apartman – inşaat bitimi temizlik bul – yangın temizleme şirketi arıyorum – yüzey yıkama – cam yıkama firmaları – poliklinik – yurt, kreş, anaokulu – spor salonu – iş hanı – sağlık ocağı – güzellik merkezi – hastane – yazlık – havuz – depo – cafe – market

Anahtar kelimeler: istanbul temizlik şirketi, temizlik şirketi istanbul, istanbul temizleme şirketi, istanbul temizlik şirketleri, istanbul temizlik hizmeti, temizlik şirketi, temizlik şirketi istanbul, temizlik şirketleri istanbul