Bakırköy atık su çekme şirketi Bakırköy ev temizleme firması Bakırköy olay sonrası ev temizliği şirketleri Bakırköy yangın sonrası ev temizliği

Bakırköy (İstanbul) ilçesinde hizmet veren Bakırköy ev temizleme firması Kuzey Group temizlik; Bakırköy genelinde boş ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, inşaat sonrası ev temizlikleri, yangın sonucu ev temizliği, ev su baskını temizliği ve yeni (boş) ev temizlik hizmetlerini 15 yılı aşkın bir süredir özenle yapmaktadır.

Bakırköy temizlik şirketi, İnşaat sonrası temizleme firması, Bakırköy yangın temizlik şirketler, Bakırköy temizlik şirketi fiyatları, Bakırköy su çekme şirketi

Kuzey temizlik (Bakırköy ev temizleme firması) hakkında;

Bakırköy Kuzey Group, potansiyel müşterilerimizin profesyonel bir temizlikçi ekibi bulma, temizlik şirketi arama veya temizlik hizmeti almak gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Bakırköy Kuzey temizlik olarak, temiz bir eve sahip olmanın daha dolgun, sağlıklı ve daha verimli bir yaşam sürdüreceğine inanıyoruz. 

Bakırköy ev temizlik hizmetleri genellikle özel durumlar için gerekli bir hizmet olarak görülse de, temizlik hizmetlerini daha geniş bir kitleye sunabilmek için harekete geçiyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmet vererek ev sahiplerini uygun fiyatlar ile temizlenmiş evlerde oturmalarını sağlıyoruz.

Bakırköy temizlik şirketi hakkında burayı tıklayın.

Bakırköy’de en iyi ev temizlik şirketi

% 100 MEMNUNİYET GARANTİMİZ

Size mümkün olan en iyi temizlik hizmetini sunmak hedefimizdir. 

Profesyonel hizmet alma: Evinizle ilgili herhangi bir temizlik işlemi için profesyonel ve güvenilir bir şirkete ihtiyacınız olabiliyor. 

Bir çok kadın, uzmanlık eksikliği veya kötü davranış gibi nahoş deneyimler nedeniyle temizlik hizmetlerinden dolayı hayal kırıklığına uğramıştır. İstediğiniz profesyonel ve güvenilir temizliği elde etmek için konut temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bakırköy’de daire temizleme hizmetine ihtiyacınız varsa, hizmeti Kuzey temizlik firmasından talep edebilirsiniz. Bir temizlik şirketinden beklentilerinizin olduğunu biliyoruz ve size mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya hazırız. 

Hizmetlerimizi kullanmanın asıl sebebinin, stresi azaltmayı umduğunuzdan kaynaklandığını biliyoruz. Bu nedenle, hizmetlerimizi kullanırken size herhangi bir stres yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayın: Bireylerin temizlik ihtiyaçlarının kişiden kişiye farklılık gösterdiğini biliyoruz. Sizlere daha iyi ve en iyisini sunmak için hizmetlerde çok esneğiz. Size müşteri olarak saygı duyuyoruz. Hizmet için para ödediğinizden, evinizin nasıl temizlenmesini istediğinizi de söyleyebilirsiniz.

Gündelik yoğun yaşamın stresi, Bakırköy’de kişisel ev temizliğini biraz daha zorlaştırdı. Evinizin gereksinimlerinden ödün vermeden meskeninizin için yapmanız gereken işleri yerine getirmek zordur. Çoğu aile, tüm ev temizliği faaliyetlerini hafta sonlarına bırakmayı tercih ediyor ve bu da işi daha da titizlikle yapmaya çalışıyor. Fakat ekip olarak çalışılması gerekilen alanda bir kişinin yapabileceği işler kısıtlıdır.

Bakırköy ev temizleme firması Kuzey Temizlik; Bakırköy genelinde şu semt ve mahallelere hizmet vermektedir;

Bakırköy Yeşilköy Mahallesi yangın temizliği
Bakırköy Florya
Bakırköy Basınköy Mahallesi
Bakırköy Yenimahalle Mahallesi inşaat ev temizlik firması
Bakırköy Ataköy Kısımları yanmış eve temizlik şirketi
Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi inşaat sonu temizlik
Bakırköy Zeytinlik Mahallesi
Bakırköy Cevizlik Mahallesi
Bakırköy Osmaniye Mahallesi inşaata temizlik şirketleri
Bakırköy Sakızağacı Mahalleleri
Bakırköy Kartaltepe Mahallesi su çekme firması
Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi
Bakırköy Şenlikköy Mahallesi şantiye temizleme firmaları
Bakırköy İncirli

Neden Bakırköy Kuzey temizlik firmasını tercih etmelisiniz?

Bakırköy’de evinizin veya iş yerinizin biraz dağınık veya tozlu olması için birçok sebep var. Örneğin; hava durumları, trafik ve yol tozları, çevresel faktörler vb. evinizdeki her şeyi kirli hale getirir. Kış, yaz ve bahar ayları dairenizin hava alması için sadece camını açtığınızda dahi kirlenmesine neden olur. Sadece temizlik sorunları değil, aynı zamanda önemli bir sağlık tehlikesi de oluşturabilirler.

Personellerimiz bunun için eğitimliler: Herhangi bir işi (bu temizlik işi de olsa); kimse işi onun için eğitilmiş kişilerden daha iyi yapamaz.

Daha hızlı çalışma : İş bölümlerini kendi aralarında ayarlayarak dairenizin durumuna göre uygulayan temizlik ekiplerimiz ev temizliği konusunda sizin kendinizi yorduğunuzdan daha çok iş çıkartacaktır. Kısaca temizlik ekibi; çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Evinizin durumuna göre programlama: Ekiplerimiz dairenize ve size uygun programlama yürüterek gün içerisinde sizin kendi faaliyetleriniz yapmanıza engel olmazlar.

Evinizin veya işyerinizin güvenliği: Çalışanlarımızın tüm gerekli olan tüm formalite evrakları ve güvenlik sorgulamaları yapılmış olup dairenizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Evinize uygun malzemeler: Her evin kendine has özelliği ve işlemin yapılması için farklı malzeme gereği olabilir. Çalışanlarımız bunun bilinci ile hizmet vermektedirler.

Bakırköy ilçesinde güvenilir, özel bir ev temizleme hizmetleri arıyorsanız, yardımcınız olmaya adayız. Camların iç dış silinmesi, inşaat temizliği, duvar silimi, su basması sonrası temizlik, yanmış evlerin temizliği ve onarımı, taşınma öncesi temizlik, ofis temizliği ve elbette diğer tüm ev temizliği hizmetlerini içeren çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Bakırköy ev temizliği konusunda detaylar için lütfen burayı tıklanıyınız…

Ev temizliğinde neler dahildir?

Oturma odası, yatak odası ve ortak alanlar:

Tüm camlar ve pencere doğramaları iç-dış silinir,
Tavan duvar aksesuarları silinir,
Muftak, banyo ve wc ler ince temizlik yapılır,
Belirtilen tüm dolaplar iç-dış temizlenir,
İçeride varsa tüm eşya ve mobilyalar silinir,
Zeminler türüne göre yıkanarak vakum makinesi ile çekilir.
Erişilebilir tüm yüzeylerin tozları alınır,
Kapılar, petekler ve prizler silinir,

Bakırköy yangın sonrası ev temizliği;

Bakırköy ilçesinde evinizde veya ofisinizde yangından kaynaklı hasarı olabilir. Temizlik, onarım ve restorasyon işlemi geç yapılması durumunda potansiyel olarak tehlikeli olabilir, çünkü sentetik malzemeler (halı, örtü ve döşemelerde bulunur) yandığında zararlı toksinler salınabilir.

Böylesi durumlarda sağlığınızı şansa bırakmamalısınız. Kuzey Group’u arayabilirsiniz. Bakırköy genelinde bir çok daire ve işyeri yangın sonrası temizliklerinde şirketimize güvenmiştir.

İs ve kurum kalıntısı, evinizde veya ofisinizde yangının sıcaklığına ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 1. Islak Duman Kalıntıları: Düşük sıcaklığa sahip olan yanan yangınlar, yapışkan, lekeli ve keskin kokuları olan ıslak duman artıklarına neden olur. Duman ağlarının temizlenmesi zor olabilir.
 2. Kuru Duman Kalıntıları: Yüksek sıcaklığa sahip hızlı yanan yangınlar, küçük, leke bırakmayan duman parçacıkları ile kuru veya toz halindeki kuru duman kalıntılarına neden olur.
 3. Protein Kalıntıları: Boyalar rengini değiştiren ve son derece keskin kokulara sahip olan neredeyse görünmez kalıntılar.
 4. Akaryakıt Kurum: Fırın kabarma sırtları akaryakıt kurumuna neden olur
 5. Diğer Kalıntı Tipleri: Göz yaşartıcı gaz, parmak izi tozu ve yangın söndürücü kalıntısı

Bakırköy yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı şirketi hakkında detaylı bilgiyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yangın sonrası hasar durumlarında evinize veya işyerinize keşif için gelecek olan uzman çalışanlarımız kurum kalıntısı ve meskeninizin durumuna göre tarafınıza ön bilgi vereceklerdir. Sonrasında belirlenen sonuçlara göre teklifimiz tarafınıza iletilir. Kuzey temizlik şirketi yangından etkilenen tüm yüzeyler için en iyi temizleme yöntemini belirleyecektir. Amacımız, tüm alanları en hızlı ve en sağlıklı bir şekilde ön işleme tabi tutarak ikincil hasarı en aza indirmektir.

 • Kurtarılamayan tüm eşyaları ve enkazlar uygun şekilde konut içerisinden uzaklaştırılır,
 • Kurumlar türüne göre (tavan duvar) tüm yüzeylerden uzaklaştırılır,
 • Hoş olmayan yangına ve dumana bağlı kokular yok edilir,
 • Bakteri, mantar ve küflenmeyi önlemek için etkilenen bölgeyi kurutur ve nemini alırız,
 • Ustaya hazırlık temizliklerinde tüm mesken tamamen toparlanarak boyacı ustamızın rahat çalışması için imkan sağlanır,
 • Boya badana öncesi yangından zarar gören ve tamiri gereken alanların onarımı yapılır,
 • 2 kat astar uygulanarak boya badana işlemine geçilir,
 • 3 kat boya vurularak, usta sonrası ince temizlik yapılır,
 • Tüm bu işlemlerimiz tarafınıza yazılı ve kaşeli belge olarak 2 yıl garanti verilerek teslim edilir.

Bakırköy ev yangını temizliği ve onarımı konusunda detaylı bilgilendirme için burayı tıklayınız.

Evi su bastı nasıl temizlenir?

Bakırköy’de evlerde ve iş yerlerinde su baskını durumlarında en yakın yardımcınız oluyoruz. Su basması gibi acil durumlarınızda Kuzey temizlik sizlere sadece bir telefon kadar uzakta. 

Evi su basması durumları kimi zamana açık unutulan musluklar, kimi zaman aşırı yağmur yağışları kimi zamanlar da tıkanmalardan kaynaklanabiliyor.

Sebep ne olursa olsun, şu an istenmeyen sularla uğraşıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Evlerde acil su çekme işlemlerinde;

 • Bakırköy’de 7/24 acil durum su tahliye hizmeti için(0212) 515 2926 numaralı telefonu arayın.
 • Dairenizin sigortası varsa bizden talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerine geçerlidir. Böylece hasarınızın tanzimi de mümkün olacaktır.
 • Su baskınlarında vakum makinesi, dalgıç motor pompalar ve ahtapot tipi yüksek ısılı kurutma cihazları kullanıyoruz.
 • Etkilenen tüm yüzeyleri bakteri, mantar ve küf oluşmaması için dezenfekte ediyoruz.
 • Bakırköy’de evinizde rahatsız edici kokuları gidermek ve önlemek için hava şartlandırıcı jeneratörler kullanıyoruz.

Anahtar kelimeler: Yağmur suyu baskını temizliği, tuvalet taşkını, kanalizasyon atığı temizliği, lağım suyu çekimi

Bakırköy inşaat sonrası ev temizlik firması

Kuzey Group, Bakırköy genelinde hem konut hem de ofis ve işyerlerine inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bu temizlik hizmeti, özellikle tadilat veya yeni inşaatı bitmiş ve evlerini, işyerlerini veya apartman dairesinde kalan atıkların, molozların artıklarını temizletmek isteyen ev sahipleri veya işletmeler için tasarlanmıştır. İnşaat sonrası temizlik hizmeti, bu çok özel ve detaylı temizlik hizmetinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına alışkın eğitimli temizleyici ekiplerden oluşur.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, en yüksek kalitede çalışmayı sağlamak için uygun temizlik ekipmanlarını ve temizlik kimyasallarını gerektirir. Temizlik hizmetlerimiz çevre dostu temizlik kimyasalları içerebilir.

İnşaat Sonrası temizlik hizmetimiz aşağıdaki detayları içerir:

İnşaat sonrası banyo, tuvalet, fayans ve seramik

 • Temiz duşakabin camları ve raylarının temizlenmesi
 • Tavan ve duvarlarda varsa örümcek ağlarının kaldırılması
 • Duş başlıklarının temizliği
 • Tüm duvarların detaylı ve ayrıntılı tozlanması veya seramikse uygun kimyasal ile yıkanarak durulanması
 • Musluk bataryalarının temizlenmesi
 • Banyo dolaplarının iç-dış ve lavabonun altındaki dolapların iç-dış temizlenmesi
 • Tüm aynaların silinmesi
 • Varsa pencerelerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin silinmesi

İnşaat bitimi mutfak temizliği

Örümcek ağları kaldırılır
Zeminler türüne göre süpürülür, paspaslanır veya yıkanarak vakum makinesi ile çekilir
Lavabo, musluklar ve lavabonun altını temizlenir
Çerçevelerin tozları alınır
Pencere eşikleri, süpürgelikler, menfezler, raflar, avizeler silinir
Tüm duvarların ayrıntılı tozları alınır
Dolap üstlerinin tozu alınır
Cihazlar kolayca hareket edebiliyorsa, arkasından ve altlarından temizlemek için hareket ettirilirler.
Buzdolabı, mutfak ocağı, bulaşık makinesi, mikrodalga ve diğer cihazlar temizlenir (tüm raflar ve çekmeceler iyice yıkamak için çıkarılır)
Tüm dolapların ve çekmecelerin içi ve dışı temizlenir
Tüm elektrik prizleri silinir
Mutfak tezgahları temizlenir

İnşaat sonu salon temizlik hizmeti

Tüm örümcek ağlarını kaldırılır
Süpürme / paspas veya vakum makinesi ile temizlenir
Tüm duvarlar ayrıntılı tozdan arındırılır
Toz süpürgelikler, raflar, menfezler, tavan aksesuarları ve pencere denizlikleri silinir
Pencere eşikleri ve çerçeveleri temizlenir

İnşaat veya tadilatlı yatak odası temizliği

Tüm elektrik prizleri silinir
Tüm örümcek ağları kaldırılır
Dolap içleri temizlenir (tüm rafları ve çekmeceleri çıkartılarak)
Tüm duvarlar tozdan arındırılır
Süpürme / paspas veya vakumlu zemin yıkama – (hangisi uygunsa)
Pencere eşikleri, havalandırma delikleri, süpürgelikler, tavan lambaları, rafların tozları silinir

Bakırköy’de inşaat sonu ev temizliğinde sunulan ek hizmetler

Otopark Temizliği
Duvar yıkama
Zemin cila uygulama ve parlatma
Moloz atma
Şömine Temizliği
Panjur Yıkama

Kuzey Group temizlik şirketleri inşaat sonrası ev temizlik hizmetleri, Bakırköy ve çevresindeki tüm site, daire, konutlar için kullanılabilir. Temizlik servisimiz tüm ev sahipleri, inşaat firmaları, iç mimarlar ve müteahhitler için geçerlidir.

Bakırköy temizlik firması için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bakırköy olay sonrası ev temizliği şirketleri

Olay yeri temizleme, kanın, vücut sıvılarının ve diğer potansiyel olarak enfeksiyöz materyallerin adli temizliğine uygulanan bir terimdir. Aynı zamanda biyolojik tehlike iyileştirme ve adli temizlik olarak da adlandırılır, çünkü suç mahalli biyolojik tehlike temizliğinin gerekli olduğu durumların sadece bir kısmıdır.

Bu temizleme türünü gerektirebilecek olaylar arasında, nedensiz ölümden sonra kazalar, intihar (veya intihara teşebbüs), cinayet, travmatik durumlar, endüstriyel kazalar (örn. Dışkı, kan veya organ temizliği) bulunur.

Olay yeri temizliği nasıl yapılır?

Olay yeri temizliği, bir saldırı, cinayet veya intiharı takiben kan dökülmelerini içerir. Kandan kaynaklanan organiklerin acil durum veya ön şartlardan sonra adlandırılmış birçok farklı alt segment vardır. Bununla birlikte suç mahalli temizliklerinde halı temizliği, yatak yıkama, duvarlarda olabilecek kan lekelerinin temizliği veya muhtemel organ atıklarının temizliği sayılabilir.

Suç mahalli temizleyicilerin çalışmaları, adli makamların veya başka bir resmi devlet organının “bölgeyi” mal sahibine veya diğer sorumlu taraflara bırakmasıyla başlar. Ancak, soruşturmalar kirlenen mahalde tamamen sona erdiğinde, temizlik şirketleri görevlerine başlayabilir. Kısaca temizlenecek alan soruşturma içerisindeyse ancak bu takipler biterek adli makamların izni ile yapılabilir.

Bu tür hizmet şekli mesela; bir evin içerisinde yada iş yerinde bir cinayet işlenmişse veya bir intihar durumu gerçekleşmişse sanki hiç bir şey olmamış gibi suçun veya ortadaki travmanın tüm izlerini tamamen ortadan kaldırmak için bir temizlik firması ile yapılan anlaşmadır.

Bu hizmet şekli konusunda en sık yapılan aramalar: Olay yeri ev temizliği, intihar temizliği, cinayet sonrası temizlik

Anahtar kelimeler: Bakırköy ev temizlik firmaları, Bakırköy yanan eve boya badana şirketi, Bakırköy evden su çekme şirketleri

Bakırköy ev temizleme şirketi olarak servis gönderdiğimiz alanlar:

zemin yıkama – mutfak – okul – apartman – restoran – konser alanı – konut – otel – film seti – anaokulu – su baskını – düğün salonu – su tahliyesi – tesis – cila – antrepo – market – antrepo – örnek daire – depo – banka – yemekhane – yazlık – ecza deposu – daire – lokanta – bodrum kat – stüdyo – site ve bina – su çekme – kreş – yalı – çatı – apartman boşluğu – etkinlik – plaza – ev – hamam – yangın – fabrika – yer yıkama – merdiven dairesi – poliklinik – yüzey yıkama – elektrik panosu yangını – boya badana – otopark – kuaför – bina girişi – ardiye – şantiye – pastane

cam – spor salonu – ofis – güzellik merkezi – üretim yeri – mağaza – bodrum – eczane – dershane – inşaat bitimi – villa – fırın – geri dönüşüm tesisi – yurt – kanalizasyon – cafe – atölye – gıda deposu – benzinlik – gemi ve yat – zemin – sağlık ocağı – iş yeri – havuz – hastane – üniversite – iş hanı – boya badana – tadilat sonrası – dükkan – sinema salonu – konferans salonu – mermer – sosyal tesis – imalathane – otopark zemini

Bakırköy ev temizleme firması
Bakırköy ev temizleme firması 1