Güngören inşaat sonrası temizlik şirketi inşaat sonrası ev temizliği Güngören İnşaat temizlik şirketi Güngören şantiye fabrika ofis

Kuzey temizlik, Güngören inşaat sonrası temizlik şirketi olarak çeşitli sektörlerdeki müşterilerine, büyük işlerden küçüklere kadar inşaat temizleme hizmetleri sunar.

Güngören‘de müşterilerimizin işletmelerinin büyüdüğünü ve değiştiğini biliyoruz. Alanınızı büyütmeye başladığınızda binanıza yeniden modellemek veya eklemek heyecan vericidir, ancak binanızı süreç boyunca temiz tutmak için yeni zorluklar ortaya çıkarır.

inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır? Tadilat sonrası veya inşaat bitimi temizlikler uğraştırıcı ve yorucudur. İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır aşağıda kalem kalem belirtilmiştir. Her evin kendine özgü hali vardır ve meskene özel temizlik çözümleri uygulanır.
Acil inşaat temizlik şirketi

Güngören‘de inşaat temizliği konusunda profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

Alanınızın düzenli ve temiz olmasını sağlamak, inşaat kalıntılarını temizlemek için plansız davranmak sizler için ek temizlik anlamına gelir ve bu da artı bir maliyet demektir.

İnşaat sonrası temizliklerde, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için halledecek tecrübeye, donanıma ve personele sahibiz.

Mimarlar, inşaat firması sahipleri ve bina sahipleri için endişelerden biri, inşaatın ortasında bile tesisin lekesiz görünmesini sağlamaktır. Binada neler olup bittiğinden bağımsız olarak, eğer dağınık ve tehlikeli görünüyorsa, müşterilerinizin işinize dair izlenimleri zarar görebilir.

Ek olarak, muhtemelen alanınızda çalışmaya devam etmeniz gerekecek; İstediğiniz son şey, müşterilerinize olumsuz bir izlenim bırakmak. 

İnşaat atıklarının alınmasında veya iş tamamlandığında son ayrıntıda kalmaya devam etmek için bir ekibe ihtiyacınız olması durumunda, Kuzey Temizlik her zaman şirketinizin imajını ve binanızın genel görünümünü ön planda tutar.

Güngören inşaat temizleme şirketi olarak servis gönderdiğimiz ilçeler:

Gençosman Mahallesi,
Tozkoparan Mahallesi,
Sanayi Mahallesi,
Güven Mahallesi,
Mareşal Çakmak Mahallesi,
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,
Haznedar Mahallesi,
Merter,
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi,
Merkez Mahallesi,
Akıncılar Mahallesi,
Güneştepe Mahallesi

Güngören Kuzey Temizlik; ayrıca, tadilat sırasında binada çalışacak çalışanlar için binanızı temiz ve sağlıklı tutmanın hayati önem taşıdığını da kabul eder. 

İnşaat tozu ve kalıntıları, müteahhitinizin inşaat alanını kapalı tutma konusundaki çabalarına bakılmaksızın, halen kullanılmakta olan ofis kısımlarına uçuşabilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, çalışanlarınızın tam kapasiteyle çalışabilmesi için haftalık temizlik zamanlamanızı inşaat sırasında geçici olarak düzenlemeye hazırız. 

Güngören inşaat sonrası temizlik – şantiye temizlik şirketi

Yılların deneyiminden sonra müşterilerimizin binalarını mümkün olduğu kadar temiz tutmak için kullanılabilirliğimizle esnek kalmamızın önemli olduğunu öğrendik.

İnşaat gün içerisinde gerçekleşiyorsa, tesisinizin inşaat sırasında en iyi şekilde görünmesini sağlamak için çalışma saatlerinden önce ve sonra ekiplerimiz hizmetinizdedir.

Kuzey Temizlik ekipleri inşaat projeniz boyunca sizlere yardımcı olabilir. Aslında, ekiplerimizin inşaat sürecini net bir şekilde anladığından emin olabilirsiniz.

Güvenlik, şantiye etrafında, büyük veya küçük olsun, büyük bir endişe kaynağıdır. İnşaat ile ilgili konuların tanınmasında şantiyelerde uzmanlaşmış ekipleri belirledik. Temizlik işleminde, herkesin güvende olmasını sağlamak için iş güvenliği personellerinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Detaylı bilgi için Güngören temizlik şirketi sayfamıza da bakabilirsiniz!

Güngören şantiye temizliğinde iş güvenliği:

Tüm temizlik personeli, inşaat alanında temizlik sırasında yapılması gereken özel prosedürler de dahil olmak üzere ilgili güvenlik prosedürlerini bilir ve hızlandırır. 

İnşaat temizleme projeniz hakkında fiyat teklifi almak için şu an bizi arayabilir, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi sağlıklı ve temiz bir ortamda tutarken, binanızı sorunsuz bir şekilde büyütmenize ve ofislerinizi dönüştürmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

Şantiye içerisinde baret, koruyucu gözlük, bot veya moloz taşımak için ağır eldivenler olsun, personelimize gerekli (kişisel koruyucu ekipman) olanları sağlıyoruz. Tamamen sigortalı ve vergi veren bir temizlik şirketiyiz, bu yüzden ekibimiz şantiyenizde temizlik yaparken hiçbir risk almayacaksınız.

Projenizle ilgili detayları görüşmek üzere 500 m2 üzeri alanlar için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilir, bu metrekareden az alanlar için telefon veya WhatsApp yoluyla fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Güngören inşaatı bitmiş ev temizliği;

Genellikle taşınma öncesi temizlik olarak karşılaştığımız bu hizmet şeklinin, kaba temizlik, ince temizlik (son temizlik) gibi detayları vardır.

  • İnşaat atıklarının toplanması,
  • Zeminlerin kaba temizliğinin yapılması,
  • Wc ve lavaboların kaba temizliğinin yapılması,
  • Cam ve çerçevelerin kaba temizliğinin yapılması.

İnce temizlik (Evler için son temizlik),taşınma öncesi temizlik;

Pencere çerçeveleri temizlenir,
Mutfak dolapları iç-dış silinir,
Küvetlerin, duşların, tuvaletlerin dezenfektesi yapılır,
Mobilyaların içleri vakum makinesi ile çekilerek silinir,
Tüm yüzeyler silinerek veya yıkanarak lekeler çıkartılır,
Zeminler ve fayanslar yıkanarak, duvarlar silinir,
Camlarda olabilecek kalıntılar kazınarak iç-dış silinir,
Wc ve banyoların ince temizliği yapılır,
Tüm masa ve dolapların iç kısımları temizlenir,
Işıklandırmalar, havalandırma boruları veya doğal gaz boruları vb. tavan aksesuarları silinir.

Parke zeminler türüne göre yıkanarak vakumlanır veya ince silimi yapılır,
Merdivenler, asansörler, balkonlar veya varsa teras alanı temizlenir,
Ev içerisindeki tüm çöpler atılır,
Zeminlerde halı varsa vakumlanır,
Zeminlerde inşaat veya tadilat sonrası boya, harç, alçı atığı bırakılmaz, yerleri çizmeden kazınma işlemi yapılır,
Bütün zeminler kaplama türüne göre mümkünse yıkanarak vakumlanır, değilse silinir,
Cihazlar temizlenir varsa üzerlerindeki gereksiz bantlar sökülür.

Güngören‘de inşaat bitimi temizlik hizmeti verdiğimiz diğer alanlar;

güzellik merkezi – lokanta – plaza – iş yeri – su tahliyesi – üniversite – apartman – ev – boya badana – üretim yeri – hastane – stüdyo – örnek daire – dükkan – sosyal tesis – gıda deposu – yangın – yurt – fırın – film seti – fabrika – site ve bina – otel – tesis – otopark zemini – kuaför – apartman boşluğu – etkinlik – su baskını – daire – yalı – poliklinik – benzinlik – cam – imalathane – merdiven dairesi – cila – elektrik panosu yangını

çatı – depo – konferans salonu – sinema salonu – mermer – cafe – dershane – bina girişi – villa – yemekhane – inşaat bitimi – banka – düğün salonu – yer yıkama – antrepo – konser alanı – kreş – antrepo – zemin yıkama – ecza deposu – geri dönüşüm tesisi – yazlık – pastane – bodrum kat – market – iş hanı – spor salonu – zemin – kanalizasyon – konut – ofis – su çekme – gemi ve yat – yüzey yıkama – şantiye – okul – bodrum – boya badana – anaokulu – sağlık ocağı – mutfak – mağaza – tadilat sonrası – ardiye – hamam – atölye – restoran – havuz – otopark – eczane

Güngören inşaat sonrası fabrika temizlik şirketleri

Güngören fabrika inşaatı temizliği fiyat teklifleri, fabrikanızın durumu, kaç metre kare olduğu ve nerede olduğuna göre hazırlanıyor.

Güngören’de yeni fabrikanızın inşaat bitimi yani şantiye sonrası temizliklerini üstleniyoruz. Taşınma temizliği dediğimiz hizmet şeklinde ekipler halinde ve tüm malzemeler dahil olarak işlem yapılıyor.

Güngören inşaat sonrası temizlik