Başakşehir inşaat sonrası temizlik firması Başakşehir yeni bina temizlik şirketi Tadilatlı bina temizliği Başakşehir

Başakşehir yeni bina temizlik şirketi (inşaat sonrası bina temizliği olarak da bilinir) önemlidir. Böylece tamamlanan bir inşaatın maksimum düzeyde güzel gösterilmesi sağlanır. 

Önde gelen bazı inşaat firmaları ve daha küçük tadilat firmalarıyla çalışma deneyimimiz sayesinde, güvenilir ve deneyimli bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu servisimiz Başakşehir başta olmak üzere tüm İstanbul geneli için geçerlidir.

Başakşehir Kuzey temizlik şirketi olarak bu uzmanlık gerektiren temizlik işinin, hem hızlı bir şekilde geri dönüş hem de en iyi sonuçları gerektirdiğini biliyoruz; zaman geçtikçe kendimizle gurur duyduğumuz bir şey.

Başakşehir‘de servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler:

 • Başakşehir Altınşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Hoşdere,
 • Başakşehir Şamlar Mahallesi,
 • Başakşehir Metrokent,
 • Başakşehir Boğazköy.
 • Başakşehir Başak Mahallesi,
 • Başakşehir Ispartakule,
 • Başakşehir Güvercintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Şahintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi,
 • Başakşehir İkitelli bina dış cephe silme,
 • Başakşehir Başakşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Kayabaşı Mahallesi,
 • Başakşehir Onurkent,
 • Başakşehir Bahçeşehir Mahallesi,
Başakşehir yeni bina temizlik şirketi, Başakşehir inşaat sonrası temizlik firması, Tadilatlı bina temizliği

Bizim açımızdan hiçbir işe büyük veya çok küçük gözüyle bakmıyoruz. Yeni bina temizliği konusunda deneyimli temizlik ekiplerimiz, inşaat sonrası temizlikleri ile ilgili hızlı ve profesyonel hizmet vermekte olup, ev, iş yeri, apartman veya ofis olabilecek tüm meskenlere durumu ve konumuna göre fiyatlandırma yapmakta, yeni yapının ışıl ışıl ve şaşırtıcı görünmesini sağlamaktadır.

Başakşehir temizlik firması sayfamıza da bakabilirsiniz.

Yeni bina temizliği çeşitleri (inşaat sonu yapı temizliği)

Başakşehir inşaat sektöründe aşağıda belirtildiği gibi iki ana yapı temizliği türü vardır. Kaba temizlik ve ince temizlik…

Her iki tür için de tam temizlik hizmeti veriyoruz, ancak daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa (veya size özel bir şey varsa) lütfen bize bildirin.

Başakşehir inşaat sonrası bina kaba temizliği:

İnşaat şirketi konusundaki tecrübemizle, temizlikçilerimiz mülklerdeki herhangi bir aksamayı tespit edebilir, sizler taşınmadan önce ortaya çıkabilecek sorunları tarafınıza iletebilir. Bu kaba temizlik, inşaatçıların bir sonraki aşamaya geçmesini sağlar ve son aşama olarak kaba temizlik sonrasında inşaat çalışanlarının işlerini bitirmesini sağlar.

İnşaatçılar işlerinin büyük kısmını tamamladıktan sonra, Kuzey temizlik şirketi de tam bir temizlik hizmeti vermeye başlar. Genellikle hiç bir temizlik firması içeride ustalar varken hizmet vermeyecektir. Bunun nedeni temizlenen alanların yeniden kirlenmesi.

Başakşehir yeni bina temizliği hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, bu sayfadaki telefonlarımızdan bizi arayabilir WhatsApp uygulamasından bize ulaşabilirsiniz.

Bu temizlik genellikle oldukça karmaşıktır ve inşaatçı tozlarından kurtulup, çoğu zaman erişilmesi zor yerlere ulaşılarak temizlenmesini içerir. Şirket çalışanlarımız kapıların ve kapı çerçevelerinin üstündeki ve mutfak ünitelerinin üstündeki tozların silinmesi, boya lekelerinin çıkartılması, mutfak ve banyoların ince temizliğini yapar. Ekiplerimiz ayrıca camların ince silimi ve pencere çerçevelerinin etrafındaki bantları da çıkarır.

İnşaat sonrası kaba temizlik sonrasında tüm ustaların işi bittiğinde ince temizlik yapılır (detaylı temizlik).

İnşaat sonrası veya tadilat sonu ince temizlik

Tüm binayı, odaları ve ortak alanları inşaat firmalarının göstermekten gurur duyacağı bir gösteri merkezi haline getiriyoruz.

Yeni bina temizliği konusunda büyük inşaat şirketleri, mimarlık ofisleri ve müteahhit firmaları ile ilgili bir çok sektöre hizmet vermiş nitelikli temizlik ekiplerimiz bu detaylı temizleme işlerinde uzmandır ve bu iş kolunda çok deneyimlidir

Başakşehir Kuzey temizlik, en iyi sonuç için inşaat şirketi ile birlikte çalışarak, mülklerin kusursuz şekilde ve showroom düzeyinde standart olarak yeni kiracılara teslim edilmesini sağlayarak, ev sahibi ve kiracı memnuniyetini garanti eder. Bunu sıkı bir kontrol listesinde çalışarak ve tüm çalışmalarımızın yaptıklarını denetleyerek sağlıyoruz.

Kuzey temizlik olarak, son dokunuşlarımızla gurur duyuyoruz (temizliğin her şeyi değiştirdiğine inanıyoruz); Mutfak ve banyo seramiklerinin temizliği ve zeminlerin türüne göre temizlenmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Yeni kiracı veya ev sahibini hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Kişisel gereksinimlerinize göre bir teklif hazırlamak üzere mülkü veya binayı ziyaret etmekten memnuniyet duyarız. 500 m2 üzeri alanlarınız için Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Dilerseniz bina temizliği konusunda Başakşehir iş yeri temizliği, Başakşehir bina yangını temizliği veya İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başakşehir inşaat sonrası bina temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz diğer alanlarımız;

Başakşehir temizlik şirketi sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

s

iş hanı – site ve bina – okul – banka – su tahliyesi – tadilat sonrası – hastane – imalathane – ardiye – apartman boşluğu – dershane – fırın – kapalı otopark – anaokulu – harç – otopark -yazlık – ofis – şantiye – mağaza – merdiven dairesi – yer yıkama – zemin yıkama – yemekhane – yalı – ecza deposu – kanopi – ev – geri dönüşüm tesisi – kalıntı – örnek daire – sosyal tesis – gıda deposu – alçı – dükkan – hamam – yüzey yıkama – fiyatları – seramik – güzellik merkezi – konser alanı – kalebodur – cam – üniversite – konut – su baskını – lokanta – cafe – kuaför –
helikopter zemin – zemin – apartman – bodrum kat – boya

spor salonu – pastane – yurt – plaza – zemin parlatma – kanalizasyon – yangın – tesis – üretim yeri – antrepo – film seti – gemi ve yat – cilalama – restoran – boya badana – fabrika – elektrik panosu yangını – beton – ücretleri – antrepo – villa – eczane – mutfak – bodrum – otopark zemini – benzinlik – fayans – kreş – su çekme – sağlık ocağı – havuz – boya badana – epoksi – düğün salonu – konferans salonu – iş yeri – poliklinik – çatı – yağmur suyu – depo – moloz – atölye – otel – market – stüdyo – cila – sinema salonu – bina girişi – etkinlik – mermer – daire – inşaat bitimi

Başakşehir yeni bina inşaat sonrası temizlik fiyatı

Başakşehir‘de yeni bir yapının veya inşaat sonrası bina temizliğinin maliyeti bir dizi faktöre bağlıdır, bunlar:

Meskenin metrekaresi, çalışacak personel sayısı, çalışma günü süresi…

Anahtar kelimeler: Yeni binaya temizlik şirketleri Başakşehir, Taşınmadan önce ince temizlik, Apartman temizliği Başakşehir

Başakşehir yeni bina temizlik şirketi