İstanbul yangın sonrası boya badana şirketi yangın ev temizleme ekibi Yangın temizliği yapan şirketler yanmış ev temizlik firmaları

Yangın ve duman hasarı temizleme hizmeti;

Kuzey Group olarak; evinizdeki yangından oluşan zararın aşırı derecede üzücü olabileceğini biliyoruz. Hiç istemediğiniz bu durum sizi umutsuzluğa düşürebilir. Geçici olarak bir yakınınıza sığınmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizin ve aileniz için zor bir süreç olabilir. Yangın temizliği yapan şirketler arasında bulunan yangın sonrası ekiplerimiz; evinizi temizlemeye ve en minimum zarar ile normale döndürmeye adamıştır.

Üstlendiğimiz temizlik ve onarım seviyesi, yangının şiddetine bağlıdır. Bizim hizmet türümüz duvar ve tavanların silinmesi, eşyaların temizlenmesi ve yangının oluşturduğu hasarın hiç olmamışcasına geri döndürmek için meskene özel komple tadilat, tamirat ve onarım yelpazesini içermektedir.

Yangın Zararı Onarım Şirketi, Yangın temizliği yapan şirketler;

Yangın sonrası temizlik şirketi, yanmış ev temizliği şirketi, İstanbul yangın temizlik firmaları, Yangın temizliği yapan şirketler

Temizlik ve onarım ekibimiz, yangın sonrası için doğru ve gerekli uygulamaları tatbik ederek mümkün olan en kısa sürede meskenin normalde döndürülmesi konusunda profesyonel çaba göstermektedir. Çalışmalarımızı her zaman verimli bir şekilde yürütmeyi hedefliyoruz, böylece mümkün olan en kısa sürede normale dönebilirsiniz.

Geç müdahale durumunda, görsel hasar, is ve kurum kokusu ve sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Önceliğimiz, evinizi sağlık ve güvenlik gereksinimlerine göre değerlendirmek ve bölgenin sizin için tamamen güvenli olduğundan emin olmaktır. Memnun müşterilerimizin referans listesini REFERANSLARIMIZ sayfasından bulabilirsiniz.

Yangın sonrasında önceliklerimiz:
Hız Ve Aciliyet
Amacımız, mülkünüzü mümkün olan en kısa sürede yangın öncesi durumuna geri getirmektir. Müşterilerimize doğru zaman çizelgeleri veriyoruz, böylece her zaman güncel kalıyorsunuz.

İkincil ve ekstra hasarı önleme
Yangın ve dumanın mülke zarar vermesi durumunda, is ve kurum parçacıklarının mülkünüzü ve kişisel eşyalarınızı etkileme olasılığı vardır. Çalışanlarımız, evinizin ikincil hasarını sınırlamak için ellerinden geleni yapacaktır.

Sağlık Ve Güvenlik
Hanede yaşayanların güvenliğini sağlamak bizim için son derece önemlidir. Mülkünüzün durumunu değerlendireceğiz ve uygun önlemleri alacağız.

Kesintileri en aza indirgemek
Meskende yaşayanların veya çalışanların yaşamları ve rutinleri üzerindeki aksaklığı ve etkiyi sınırlamak için elimizden geleni yapacağız.

İlgili alanlara dikkat
Öğelerinize düzgün bir şekilde bakmak için uygun adımları atıyoruz. Yapı hazır olana kadar etkilenmemiş ve özel olarak temizlenmiş ürünleri saha dışına çıkaracağız veya daha fazla zarar görmemesi için paketleme, kolileme işlemlerini yapacağız. Mobilya, sanat eserleri, belgeler, kayıtlar vb.gibi kayıp öğeleri azaltmak için elimizden geleni yapacağız.

İletişim
Kurtarma sürecimizin her aşamasında daire veya mesken sahibini bilgilendireceğiz. Böylece işin değerlendirilmesi ve yürütme süreci konsunda müşterimiz daima güncel bilgiye sahip olacaktır.
Yangın Temizleme yaklaşımımız:
Güvenlik bir önceliktir!

Evinizin yapısal bütünlüğünü göz önünde bulunduruyoruz
Yangından sonra oluşabilecek yapısal zararlar konusunda tarafınızı bilgilendiriyoruz. Daire içerisinde yaşayanlar için zarar görmüş alanlara girilmemesi konusunda uyarılarda bulunuyoruz.

Biz elektrik düşünün
Yangından zarar gören bir dairenin, elektrik sistemi ile ilgili sorun yaşama riski yüksektir. Elektrik tesisatınızın ilk fırsatta kalifiye bir uzman tarafından kontrol edilmesini sağlıyoruz. Sistemin değerlendirilmemesi ve tesisatın güvenli hale getirilmesi için gerekli önlemlerin alınmaması ikincil bir yangına neden olabilir.

Önce güvenlik
Bir yangın meydana geldiğinde atmosfere birçok kimyasal madde salınır. Bu kimyasallar son derece tehlikelidir ve akciğerlerinize emilecektir. Yangın hasarı, zararlı etkiyi en aza indirmek için bir uzmanın erken dikkatine ihtiyaç duyar. Yangının sonucu ve kurumdaki kimyasalların salınması (parçacıkların yerleştiği yer) ve koku (parçacıkların havada ve tekstilde kaldığı yer) ve bunların mülk boyunca seyahat etmesi ve şimdi herhangi bir çatlak ve yarıkta bulunması muhtemeldir.

Onarım hizmetimiz profesyonel, güvenilir ve kişiseldir. Sunduğumuz diğer hizmetler arasında boya badana, koku giderme ve dezenfekte de bulunmaktadır.

Yangın sonrası temizliği ve boya badanası sonrası evde müsait olan bir alana 1 adet duman dedektörü montajı ikramdır.

Yangın hasarlarının temizlenmesi ve onarımı için hizmetimiz şunları içerir:

Acil durum çağrısı,
Keşif ve teklif süreci,
Acil durum müdahalesi,
Yapısal Temizlik (zarar gören eşyaların uzaklaştırılması),
Genel temizlik (ustaya hazırlık),
Restorasyon işlemleri (onarım ve tamirat),
Boya badana uygulaması,
Teslimat öncesi temizlik.

Yangın temizliği için servislerimiz;

 • Yangın sonrası temizlik hizmeti
 • Yangın temizlik şirketi
 • Villa yangını temizliği ve onarımı
 • Yangın sonrası temizlik şirketi
 • Ofis Yangın Hasarı Temizliği
 • Yangın temizliği fiyat
 • Yangın Sonrası Tadilatı Şirketi
 • Otopark Yangın Hasarı Temizliği
 • Konut hasar onarımı
 • Yanmış bina temizliği, onarımı ve tadilatı
 • Yangından sonra eve tadilat yaptırmak
 • Dış Cephe Yangın Sonrası Tadilat Şirketleri
 • Ofis Yangın Sonrası Tadilatı
 • İstanbul yangın temizlik şirketleri
 • Yangın sonrası boya badana şirketleri
 • Yangın sonrası ev temizlik firması
 • Depo yangın hasarı temizliği
 • Ev Yangın Hasarı Temizliği
 • Yangın Temizlik Şirketleri
 • Yangın sonrası mağaza temizliği
 • Ev Yangın Sonrası Onarımı
 • Yangın sonrası fabrika temizliği şirketleri.

Yangın temizliği nasıl yapılır?

Önceliğimiz, evinizi sağlık ve güvenlik gerekliliklerine uygun olarak değerlendirmek ve bölgenin sizin için güvenli olmasını sağlamak olacaktır.

Yüzey koşullarına, yangın sonrası koşullara ve hasar görmüş yapısal ve içerik malzemeleri için ilgili maliyetlerle önceden var olan koşullara göre temizlik, restorasyon veya yenileme için bir rapor sunuyoruz.
Yangın temizliği teklifimiz ev sahibi tarafından istenen kişisel içerikle ilgili verileri içerebilir. Binayı ve/veya evi en iyi nasıl temizleyeceğimize, ne kadar süreceğine dair net bilgilendirme yapıyoruz.

Aldığımız tüm kararlar, daire sahibinin veya sakinlerinin yaşamları üzerindeki etkiyi azaltmaya, açık iletişim kanallarını açık tutmaya dayanmaktadır.

Temizlik ve onarım öncesinde değerli eşyaların toplanması ev sahibine aitken, sonradan ortaya çıkabilecek değerli eşyalar veya belgeler özenle muhafaza edilir. Zarar görmemiş eşya ve mobilyalar temizlenerek paketlenmesi sağlanır.

Metodik bir yaklaşımımız var ve gelecekteki sağlık risklerini en aza indirmek için mülkü dezenfekte ediyoruz. Bozulmayı ve daha fazla maddi hasarı önlemek için uygun önlemleri alıyoruz.

Yangın yaşamış ev için boya badana şirketleri;

Yangın sonrasında temizlik işlemleri yapılması sonrası boya badana uygulamaları da yapılmaktadır,

Tavan ve duvarlar silinerek boya ve tamirat işlemine hazır hale getirilir,

Tavan ve duvarların muhtemel sıva döküntüleri kazınarak tamiratları yapılır,

Duvar ve tavanlara astar uygulaması yaparak boyaya hazır hale getirilir,

Tavanlar genellikle Permolit tavan boyası ile, duvarlar ise Marshall veya Polisan su bazlı silikonlu su bazlı boya ile boyanmaktadır.

Tüm işlemlerimiz boya badana sonrası kusma, sararma ve kararma olmayacağına dair yazılı belge ile garanti altına alınır.

Yangın sonrası temizlik şirketi olarak servis gönderdiğimiz alanlar;

kanopi – havuz – restoran – seramik – cilalama – beton – fabrika – geri dönüşüm tesisi – kalıntı – eczane – gıda deposu – fırın – antrepo – yurt – su çekme – düğün salonu – ofis – şantiye – poliklinik – merdiven dairesi – iş yeri – su baskını – boya badana – yemekhane – üretim yeri – güzellik merkezi – banka – çatı – boya – lokanta – konferans salonu – hastane – yer yıkama – moloz – bodrum – üniversite – yalı – epoksi – apartman – yazlık – plaza – örnek daire – hamam – yüzey yıkama – ev – iş hanı – imalathane – harç – kalebodur – cafe – daire – pastane – zemin yıkama – dershane – fiyatları – cila – otel – villa – ardiye – cam

alçı – dükkan – etkinlik – mağaza – gemi ve yat – anaokulu – apartman boşluğu – stüdyo – otopark – tadilat sonrası – yağmur suyu – kuaför – zemin – fayans – kreş – helikopter zemin – film seti – mutfak – konut – mermer – ecza deposu – boya badana – zemin parlatma – spor salonu – elektrik panosu yangını – su tahliyesi – otopark zemini – benzinlik – kapalı otopark – ücretleri – depo – antrepo – sinema salonu – market – bodrum kat – kanalizasyon – sosyal tesis – site ve bina – tesis – inşaat bitimi – atölye – okul – yangın – sağlık ocağı – konser alanı – bina girişi

En çok aranan kelimeler;

 • Yangın temizlik ekibi,
 • Yangın sonrası temizlik firması,
 • Yangın sonrası temizlik ekibi,
 • Yangın afeti temizliği,
 • Yangından zarar gören evin temizliği,
 • Yangın sonrası profesyonel temizlik,
 • Yangın zararı temizliği,
 • Yangın temizliği yardım,
 • Yangın zararı için temizlik şirketi,
 • İstanbul yangın temizlik şirketi.
Gaziosmanpaşa yangın temizlik firması Hadımköy isli duvar temizliğiBaşakşehir boya badana şirketleri
Beşiktaş yangın sonu profesyonel şirketSarıyer yanan ev için temizlik ekibiGüngören yanık evin boyası
Büyükçekmece merdiven yangını temizliğiBeylikdüzü yanmış daire temizlik firmalarıBahçelievler yangın afeti temizliği
Kağıthane yanmış ev temizliğiÇatalca yazlık yangın şirketiBeyoğlu tamirat firması
Esenyurt yangın yardım şirketleriBağcılar yangın sonrası ekipFatih yangın görmüş ev
Haramidere yanan eşyaların temizliğiArnavutköy kiracı evi temizliğiEsenler afet sonrası temizleme
Zeytinburnu acil yangın temizliğiKüçükçekmece dairemize yangın temizlenmesiEyüp bina yangını tadilat ekibi
Bakırköy yangından hasarlı evin temizliğiAvcılar yangından zarar şirketiSultangazi kararmış duvarların temizlenmesiYangın temizliği yapan şirketler