Güngören inşaat sonrası temizlik firması Güngören yeni bina temizlik şirketi Tadilatlı bina temizliği Güngören

Güngören yeni bina temizlik şirketi (inşaat sonrası bina temizliği olarak da bilinir) önemlidir. Böylece tamamlanan bir inşaatın maksimum düzeyde güzel gösterilmesi sağlanır. 

Önde gelen bazı inşaat firmaları ve daha küçük tadilat firmalarıyla çalışma deneyimimiz sayesinde, güvenilir ve deneyimli bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu servisimiz Güngören başta olmak üzere tüm İstanbul geneli için geçerlidir.

Güngören Kuzey temizlik şirketi olarak bu uzmanlık gerektiren temizlik işinin, hem hızlı bir şekilde geri dönüş hem de en iyi sonuçları gerektirdiğini biliyoruz; zaman geçtikçe kendimizle gurur duyduğumuz bir şey.

Güngören yeni bina temizlik şirketi, Güngören inşaat sonrası temizlik firması, Tadilatlı bina temizliği

Bizim açımızdan hiçbir işe büyük veya çok küçük gözüyle bakmıyoruz. Yeni bina temizliği konusunda deneyimli temizlik ekiplerimiz, inşaat sonrası temizlikleri ile ilgili hızlı ve profesyonel hizmet vermekte olup, ev, iş yeri, apartman veya ofis olabilecek tüm meskenlere durumu ve konumuna göre fiyatlandırma yapmakta, yeni yapının ışıl ışıl ve şaşırtıcı görünmesini sağlamaktadır.

Güngören temizlik firması sayfamıza da bakabilirsiniz.

Yeni bina temizliği çeşitleri (inşaat sonu yapı temizliği)

Güngören inşaat sektöründe aşağıda belirtildiği gibi iki ana yapı temizliği türü vardır. Kaba temizlik ve ince temizlik…

Her iki tür için de tam temizlik hizmeti veriyoruz, ancak daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa (veya size özel bir şey varsa) lütfen bize bildirin.

Güngören inşaat sonrası bina kaba temizliği:

İnşaatçılar işlerinin büyük kısmını tamamladıktan sonra, Kuzey temizlik şirketi de tam bir temizlik hizmeti vermeye başlar. Genellikle hiç bir temizlik firması içeride ustalar varken hizmet vermeyecektir. Bunun nedeni temizlenen alanların yeniden kirlenmesi.

Güngören yeni bina temizliği hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, bu sayfadaki telefonlarımızdan bizi arayabilir WhatsApp uygulamasından bize ulaşabilirsiniz.

İnşaat şirketi konusundaki tecrübemizle, temizlikçilerimiz mülklerdeki herhangi bir aksamayı tespit edebilir, sizler taşınmadan önce ortaya çıkabilecek sorunları tarafınıza iletebilir. Bu kaba temizlik, inşaatçıların bir sonraki aşamaya geçmesini sağlar ve son aşama olarak kaba temizlik sonrasında inşaat çalışanlarının işlerini bitirmesini sağlar.

Bu temizlik genellikle oldukça karmaşıktır ve inşaatçı tozlarından kurtulup, çoğu zaman erişilmesi zor yerlere ulaşılarak temizlenmesini içerir. Şirket çalışanlarımız kapıların ve kapı çerçevelerinin üstündeki ve mutfak ünitelerinin üstündeki tozların silinmesi, boya lekelerinin çıkartılması, mutfak ve banyoların ince temizliğini yapar. Ekiplerimiz ayrıca camların ince silimi ve pencere çerçevelerinin etrafındaki bantları da çıkarır.

İnşaat sonrası kaba temizlik sonrasında tüm ustaların işi bittiğinde ince temizlik yapılır (detaylı temizlik).

İnşaat sonrası veya tadilat sonu ince temizlik

Tüm binayı, odaları ve ortak alanları inşaat firmalarının göstermekten gurur duyacağı bir gösteri merkezi haline getiriyoruz.

Yeni bina temizliği konusunda büyük inşaat şirketleri, mimarlık ofisleri ve müteahhit firmaları ile ilgili bir çok sektöre hizmet vermiş nitelikli temizlik ekiplerimiz bu detaylı temizleme işlerinde uzmandır ve bu iş kolunda çok deneyimlidir

Güngören Kuzey temizlik, en iyi sonuç için inşaat şirketi ile birlikte çalışarak, mülklerin kusursuz şekilde ve showroom düzeyinde standart olarak yeni kiracılara teslim edilmesini sağlayarak, ev sahibi ve kiracı memnuniyetini garanti eder. Bunu sıkı bir kontrol listesinde çalışarak ve tüm çalışmalarımızın yaptıklarını denetleyerek sağlıyoruz.

Kuzey temizlik olarak, son dokunuşlarımızla gurur duyuyoruz (temizliğin her şeyi değiştirdiğine inanıyoruz); Mutfak ve banyo seramiklerinin temizliği ve zeminlerin türüne göre temizlenmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Yeni kiracı veya ev sahibini hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Güngören yeni bina inşaat sonrası temizlik fiyatı

Güngören‘de yeni bir yapının veya inşaat sonrası bina temizliğinin maliyeti bir dizi faktöre bağlıdır, bunlar:

Meskenin metrekaresi, çalışacak personel sayısı, çalışma günü süresi…

Kişisel gereksinimlerinize göre bir teklif hazırlamak üzere mülkü veya binayı ziyaret etmekten memnuniyet duyarız. 500 m2 üzeri alanlarınız için Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Güngören‘de servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler:

 • Güngören Gençosman Mahallesi,
 • Güngören Mareşal Çakmak Mahallesi,
 • Güngören Mehmet Nesih Özmen Mahallesi,
 • Güngören Güneştepe Mahallesi,
 • Güngören Tozkoparan Mahallesi,
 • Güngören Merkez Mahallesi,
 • Güngören Akıncılar Mahallesi,
 • Güngören Sanayi Mahallesi,
 • Güngören Haznedar Mahallesi,
 • Güngören Merter.
 • Güngören Güven Mahallesi,
 • Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,

Dilerseniz bina temizliği konusunda Güngören iş yeri temizliği, Güngören bina yangını temizliği veya İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Güngören temizlik şirketi sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güngören inşaat sonrası bina temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz diğer alanlarımız;

su baskını – hamam – yalı – sinema salonu – tadilat sonrası – ofis – cilalama – konut – zemin – beton – lokanta – bodrum kat – market – banka – eczane – alçı – ardiye – boya – iş yeri – çatı – ev – spor salonu – dershane – apartman boşluğu – merdiven dairesi – kalebodur – imalathane – bodrum – havuz – ecza deposu – benzinlik – moloz – kuaför – sosyal tesis – örnek daire – dükkan – stüdyo – zemin parlatma – villa – otopark zemini – elektrik panosu yangını – mermer – inşaat bitimi – pastane – seramik – üniversite – güzellik merkezi – cila – poliklinik – boya badana – yağmur suyu

cafe – antrepo – gemi ve yat – fabrika – kreş – elektrik panosu yangını – yazlık – restoran – mutfak – bodrum – antrepo plaza – helikopter zemin – gemi ve yat – mağaza – otopark – düğün salonu – konser alanı – site ve bina – depo – yazlık – okul – mutfak – gıda deposu – yüzey yıkama – daire – anaokulu – fayans – su tahliyesi – fırın – cafe – apartman – sağlık ocağı – kreş – su çekme – etkinlik – kalıntı – üretim yeri – antrepo – yurt – konferans salonu – cam – şantiye – geri dönüşüm tesisi – antrepo – bina girişi – otel – harç – yangın – atölye – iş hanı – yemekhane – film seti – epoksi – yer yıkama – hastane – tesis – zemin yıkama – restoran – kanalizasyon – fabrika – boya badana

Güngören yeni bina temizlik şirketi