Zemin temizliği firması veya yer yıkama, herhangi bir şirket temizlik hizmetlerinin kolay görülen fakat teknik açıdan en zor olan yönüdür. Her biri kendi benzersiz temizlik özellikleri ve gereksinimleri olan çok çeşitli zemin tipleri vardır. 
☎ 212 515 2926

Zemin temizliği ve yer yıkama: Zeminler; zamana bağlı olarak artık aşınma ve yıpranma süreçlerini kaldıramaz duruma gelebilir. Doğru temizlik prosedürleri, zeminlerin onlarca yıl bozulmadan kalmasını sağlar. Halıflex, masif ağaç, kürlü zeminler, fayans, muşamba, laminat, seramik veya termoplastik fayanslar, mineflo, granit, vinil, pvc, çini, mermer, helikopter zemin, beton vb. döşeme türleri çeşidine göre uygun kimyasal ve makineler yardımı ile temizlenmelidir.
Yerlerin temizliği ve zeminlerin yıkanması (makineli temizlik)

Kuzey temizlik şirketinin zemin temizlik çalışanları, zemin tiplerini doğru bir şekilde tanımlamak ve uygun ve üretici tarafından önerilen temizleme yöntemlerini kullanmak üzere eğitimlidirler.

Katlarınızı gelişi güzel herhangi bir temizlik şirketine güvenerek yıkama yaptırmanız durumunda, zeminlerinde deformeler, kimyasal yanıkları ve hiç istemeyeceğiniz kalıcı lekeler oluşabilir. 

Zemin yıkamada profesyonel yaklaşım;

Zemin temizlik şirketleri; Evinizdeki veya şirket binanızdaki zemin kaplamalarınız, önemli bir yatırımı temsil eder ve doğru bakımı yaptırmak istersiniz. Bunu yapmak, yer kaplamalarınızın daima en iyi şekilde görünmesini ve uzun yıllar devam etmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Bizler; zemin tiplerini tanımlayabilen ve uygun bir zemin bakım programı önerebilme konusunda eğitimli ve uzman ekiplerden oluşmaktayız.

Yerlerin ve zeminlerinizin temizliği ve görünümü doğrudan işinize yansıyor. Bizim işimiz tüm yıl boyunca harika görünmeye devam etmelerini sağlamaktır. Bunu yapmak için, zemin temizlemesine ileri teknoloji, yenilikçi ürünler ve onlarca yıllık deneyimi birleştiren kapsamlı bir sistemle yaklaşıyoruz.

Zemin temizliği firmaları; Halılardan parke ve diğer tüm zemin döşemelerine kadar, zeminlerinizin görünümünü ve itibarınızı korumak ve geliştirmek için deneyime sahibiz.

Çok sayıda zemin malzemesi olsa da, her biri farklı şekillerde ele alınmalıdır. En sağlıklı düzeyde temizlik yapabilmek için, temizlik hizmetlerimizi geliştirmek ve uygulamak, özel taleplerinizi ve programınızı karşılamak için ihtiyaçlarınızı dinliyoruz.

Daha da önemlisi, yapacağımız şeyleri yaparız ve tam memnuniyetinizi doğrulamak için sizinle birlikte takip ederiz. Zemin temizlik şirketimizin; her çeşit ve boyutta zeminlerin temizliği konusunda 15 yıllık tecrübesi ve olabilenin en iyisini yapma anlayışı, yapılacak işin en doğru yapılmasına yönelik bakış açımızı tarif etmektedir.

Zemin yıkama şirketleri;

Zemin temizliği hizmetlerini profesyonel şirketlere yaptırmanın yararları;

 • Halı, fayans, beton, helikopter zemin, doğal taş, seramik, mermer, granit, çini, karo taş, mineflo, pvc, epoksi vb. gibi tüm zeminlerin yüzeylerini canlandırarak temizlik ve bakım masraflarının azalmasını sağlar.
 • Endüstriyel tip zemin yıkama makineleri, vakum makineleri, binicili yol yıkama makineleri ve tazyikli yıkama makineleri ile hızlı ve doğru çözüm uygulanır.
 • Günlerce zeminlerin ve yerlerin kurumasını beklemek zorunda kalmazsınız, vakumlu makineler yardımı ile yıkanan alanların çekilmesi sonucu günlük işlerinizde aksamaları önlenmiş olur.

Zeminlerin temizliği genel bakım amaçlı olabildiği gibi inşaat alanları ve şantiye sahasındaki bölümler için, yangın sonrası temizliklerde ve su basması sonucu oluşan çamurla kaplanması durumlarında da gerekebilir.

Zemin Kuzey Temizlik Şirketi; inşaat sonrası yer temizliği, şantiye alanı kaba zemin temizlikleri, yangın geçirmiş ve yangından zarar görmüş meskenlerin genel ve ince temizliği, su ve sel baskınları sonucu; pis su tahliyesi, su çekme, yağmur suyu boşaltma, lağım ve kanalizasyon pisliklerini çekme ve dezenfekte işlemlerini de yapmaktadır.

Sert zemin temizliği ve zemin yıkama ;

 • Çok çeşitli zemin tiplerini temizliyoruz
 • Her kat kontrol edilir ve ona göre temizlenir
 • Zemin temizliklerine özel ekipman kullanılır
 • Çalışanlarımız sigortalıdır
 • Zemin temizliği haricinde talebinize göre cila uygulaması da yapılır

Doğru mesleki yaklaşım;

Sert zemin temizliği hizmetlerimiz çok çeşitli sert zeminlere uygundur ve her meskende kullanılabilir. Laminat, halı ve masif ağaç, fayans, muşamba, seramik veya termoplastik fayanslar, granit, vinil, pvc, çini, mermer vb. her türlü zemin döşemesinin iyi bir şekilde görünmesini ve ömrünü uzatmanın etkili bir yoludur.

Kuzey temizlik şirketinin çalışanları yer yıkama hizmetleri konusunda zeminleriniz için, doğru ve gerekli profesyonel yaklaşıma sahiptir. Hem zaman kazandıran hem de etkili olan bir hizmetle.

Zemin temizlik şirketlerinden beklentileriniz;

Yer ve zemin temizliği hakkında gerekli tüm profesyonel ekipmanlarla iş yapmak için deneyimli bir  zemin temizleme yetkilimiz meskeninize gelecektir.

Zemin temizliği şirketleri sizin için en uygun tekniğin hangisi olacağını belirlemek adına zeminleri dikkatlice inceleyecektir. Yer kaplamalarınızın türüne göre, teknisyen aşağıdaki yollardan biriyle ilerleyecektir:

 • Cilalı zemin temizliği,
 • Cilasız zemin temizliği,
 • Şantiye kaba temizlik,
 • İnşaat sonrası temizlik,
 • Genellikle fabrika ve iş yerlerinde karşılaştığımız yangın sonrası yer temizliği,
 • Yine genellikle bodrum kat ve otoparklarda karşılaştığımız sel ve su basması sonrası zemin yıkama ve yer temizliği.

Zemin temizlik firmaları hakkında;

Piyasadaki en yeni profesyonel ekipmanla çalışan deneyimli uzmanlardır. Ayrıca, tam sigortalıdırlar, böylece bu hizmet gerçekleşirken endişelenecek bir şeyiniz yoktur.

Zemin temizlik hizmetlerinin fiyatları ne kadardır?

Fiyatlandırma; temizlenen alanın büyüklüğüne göre ücretlendirilir. Fiyata tüm işçilik ve kullanılan malzemeler dahildir.

Zemin temizlik hizmetleri gürültü çıkartır mı?

Piyasada gördüğünüz en gürültülü elektrikli süpürge kadar ses çıkmayacaktır.

Eşyaları, makineleri veya mobilyaları taşımak zorunda mıyım?

Aslında sizin talebinize bağlı bir durum, ama zeminlerin tamamen boş olması; hizmetin daha hızlı ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Zemin yıkama süresi ne kadardır? Kaç saat sürer?

Zeminin boyutu ve durumu gibi faktörler dikkate alınarak belirtilebilir. Sadece zeminlere cila sürülmesi durumlarında bir kaç saat kuruması beklenebilir.

Personelleriniz deneyimli mi?

Evet, gerekli tüm belgelere ve deneyime sahiptirler. Ayrıca sigortalıdırlar.

Zemin temizliklerinde garanti veriyor musunuz?

Sonuçları garanti edemezsek, hizmete sizin izniniz olmadan başlanmaz.

Zemin yıkama ekibi için randevu almak zorunda mıyım?

Ekiplerimizin yoğunluna bağlı olarak evet, ancak bazen acil durumlarda aynı güne dahi randevu verilebiliyor.

Zemin temizlik firması olarak nerelere servis gönderiyorsunuz?

İstanbul genelinde her yere. Alanınız 1 000 m2 üzerinde ise İstanbul’a yakın tüm illere de servisimiz vardır.

İstanbul’da zemin temizliği ve yer yıkama hizmetleri verdiğimiz alanlar;

mermer – sosyal tesis – spor salonu – market – imalathane – otel – çatı – tesis – kreş – restoran – antrepo – atölye – cila – depo – kanalizasyon – zemin – yangın – yurt, kreş, anaokulu – etkinlik – üniversite – ofis – otopark – cam – banka – havuz – mutfak – mağaza – iş hanı – bodrum kat – su baskını – daire – örnek daire – film seti – lokanta – şantiye – plaza – yalı – düğün salonu – dükkan – fırın – apartman – ev –

kuaför – dershane – pastane – stüdyo – şirket – gemi ve yat – inşaat bitimi – fabrika – gıda deposu – konser alanı – eczane – tadilat sonrası – poliklinik – yemekhane – yüzey yıkama – cafe – konut – üretim yeri – sinema salonu – iş yeri – ecza deposu – yazlık – okul – konferans salonu – site ve bina – güzellik merkezi – sağlık ocağı – hamam – hastane – villa

İstanbul içerisinde zemin temizliği yer yıkama temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler;

Gaziosmanpaşa zemin temizliği yer yıkamaBeşiktaş zemin temizliği yer yıkamaBüyükçekmece zemin temizliği yer yıkama
Kağıthane zemin temizliği yer yıkamaEsenyurt zemin temizliği yer yıkamaHaramidere zemin temizliği yer yıkama
Zeytinburnu zemin temizliği yer yıkamaBakırköy zemin temizliği yer yıkamaHadımköy zemin temizliği yer yıkama
Sarıyer zemin temizliği yer yıkamaBeylikdüzü zemin temizliği yer yıkamaÇatalca zemin temizliği yer yıkama
Bağcılar zemin temizliği yer yıkamaArnavutköy zemin temizliği yer yıkamaKüçükçekmece zemin temizliği yer yıkama
Avcılar zemin temizliği yer yıkamaBaşakşehir zemin temizliği yer yıkamaGüngören zemin temizliği yer yıkama
Bahçelievler zemin temizliği yer yıkamaBeyoğlu zemin temizliği yer yıkamaEsenler zemin temizliği yer yıkama
Fatih zemin temizliği yer yıkamaEyüp zemin temizliği yer yıkamaSultangazi zemin temizliği yer yıkama