Ev ya da iş yerlerinizde meydana gelebilecek kazalar ya da doğal felaketler sonrasında firma olarak “konut hasar onarımı hizmeti vermekteyiz. 0212 515 2926

Evinizde meydana gelen herhangi bir hasarlı olay sonucunda bizimle iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz. Unutkanlık ya da dalgınlık sonucu ya da tesisattan kaynaklı herhangi bir sorun sonrasında yapılacak ilk işlem hasar tespitidir.

Konut hasar onarımı

Yangın ve su baskını onarımları

Hasar tespitinden sonra yapılacak işler sıralandırılır. Mobilya hasar tespitinden sonra kırılan, delinen, çizilen ya da yanan yerlerin hasar derinliğine göre onarım yapılmaktadır.

Onarım sonrasında mobilyalarınız eski haline ve rengine getirilmektedir. Konut hasar onarımı servisi ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren hasarın derinliğine uygun çözüm üretilmektedir.

Özellikle yangın ya da sel ve su baskını sonrasında yer döşemelerinin zarar görmesi kaçınılmazdır. Hasar derinliğine bağlı olarak kırılan, çizilen ya da yanan yerler onarılmaktadır.

Ahşap parkelerin zararlarında onarım sonrası cila ve parlatma işlemi de yapılmaktadır. Mobilya onarımı içerisine giren sandalye ve halı hasar onarımı da onarılacak hasarların giderilmesinde gerçekleştirilmektedir.

Genellikle su baskını sonrasında meydana gelen lekelerin temizlenmesi de konut hasar onarımı içerisine dahildir.

Yangın ve su baskını hasarlarının onarımı

Leke çıkarma işlemi yapılırken koltukların döşemeleri ve halının yapısına uygun temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Evde çıkaramadığınız lekelerin temizlik işlemini vakumlu cihazlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Böylelikle hem temizlik açısından hem de görsel açıdan daha temiz bir alan oluşturmaktayız. Mobilyalarınızı oluşturan bazı kumaşların temizlenmesi oldukça zor olabilir.

Evde uygulayacağınız leke çıkarıcı deterjanlar mobilya döşeme kumaşına zarar verebilir. Bazı lekeler kumaşın altına yani mobilyanızın süngerlerine kadar işlemiş olabilir.

Bu detaylı temizliği evde tek başınıza yapmanız pek de mümkün değildir. Firmamız konut hasar onarımı hizmeti içerisinde bütün detaylı temizlik görevlerini yerine getirmektedir.

Firmamız ile iletişime geçerken dilerseniz hasar görmüş konutunuzun resimlerini E-posta veya WhatsApp ile bizlere ulaştırabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ya da dilerseniz daha detaylı bir konut hasar onarımı hizmeti isterseniz yine bizimle iletişime geçerek keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Konutunuzda meydana gelecek hasarlar sonrasında ilk yapılması gereken tespit tesisatların kontrolüdür. Bu kontrolün yapılmasındaki sebep konut hasarı onarımı işlemi bittikten sonra tesisattan kaynaklanan sorunlar yüzünden tekrar hasar meydana gelmemesidir.

Hasar onarımı anında tespit edilerek çözüme kavuşturulması gereken bir durumdur. Sadece görünen hasarların onarılması durumu değiştirmez. Mümkün olduğunca yer döşemelerindeki delikler ya da kırılmaların onarımı iyi yapılmalıdır.

Özellikle duvarlarda hasar fazla ise onarımda sıva ya da alçı gibi tamiratlar yapılmalıdır. Su baskını gibi sebepten dolayı konut hasar onarımı yapılması gerekiyor ise vakumlu makineleri ve ahtapot tipi kurutucular ile duvarların temizliği ve kurutma işlemi yapılmalıdır.

Hemen herkesin başına gelebilecek bu tarz hasar ile sonuçlanacak olaylardan en hızlı ve en temiz şekilde çıkmak en önemlisidir.

Bunun için sizlere konut hasar onarımı firması olarak en hızlı ve en güvenli hizmeti verme gayreti içerisinde çalışmaktayız.

Sizler de firmamız ile iletişime geçerek fiyat ve hizmetlerimiz hakkında bizler ile görüşebilirsiniz. özellikle konut yangın hasarı onarımı ihtiyacınızda daima yanınızdayız.

İstanbul içerisinde konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler;

Gaziosmanpaşa konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriBeşiktaş konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriBüyükçekmece konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Kağıthane konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriEsenyurt konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriHaramidere konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Zeytinburnu konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriBakırköy konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriHadımköy konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Sarıyer konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriBeylikdüzü konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriÇatalca konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Bağcılar konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriArnavutköy konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriKüçükçekmece konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Avcılar konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriBaşakşehir konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriGüngören konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Bahçelievler konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriBeyoğlu konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriEsenler konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri
Fatih konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriEyüp konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleriSultangazi konut hasarı onarımı ve temizliği şirketleri