Güngören yangın sonrası temizlik şirketleri Güngören yangın temizlik firması

Güngören‘de hizmet verdiğimiz mahalle ve semtler: Mareşal Çakmak Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Merter, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Güven Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Tozkoparan Mahallesi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi.

Güngören yangın temizlik şirketi bul aramalarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

Güngören ve İstanbul genelinde rekabetçi fiyatla deneyimli, güvenilir ve profesyonel yangın temizliği, tadilatı ve onarım hizmeti veriyoruz.

Evinizi ve ateşin tükettiği değerli eşyaları görmek, bir ev sahibinin yaşayabileceği en ciddi kayıplardan biri olabilir. Böylesine yıkıcı bir kayıptan sonra güvence, yangın ve duman zararlarından kurtulmada mümkün olduğunca net rehberlik ve destek almaktan gelir.

Güngören Kuzey temizlik çalışanlarımız, yanmış alanlarda yetenekli profesyonellerden daha fazlasıdır; yangın sonrasındaki yolda her adımda sizi bilgilendirirken, insanları evinize olabildiğince çabuk geri götürmeye hazırlar. Kurum, is, yangın, duman ve koku giderimi de dahil olmak üzere kapsamlı yangın hasarı temizlik hizmetlerimiz ile onarım ve tadilat işlemlerinizde de yanınızdayız.

Güngören yangın temizlik şirketi bul aramalarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adayız. yanmış ev iş yeri temizliği Güngören yangın firması
Güngören yangın sonrası temizlik firmaları

İstanbul Güngören’deki evlerin, fabrikaların, depoların ve diğer büyük binaların içini ve dışını temizleme konusunda 15 yılı aşkın tecrübemizle işimizi biliyoruz ve uzmanlığımızdan yararlanacaksınız.

Bir yangın evinizi tahrip ettikten sonra, alanı temizlemek istediğiniz ilk şeydir. İtfaiyeciler gittikten hemen sonra kurtarma işlemine başlamayı geciktirmeyin. Yangın sonrasında yapabileceğiniz en önemli şey profesyonel bir yangın ve duman hasarı temizleme ve onarım şirketinin yardımını almaktır.

Yangından sonra temizlik uzun ve travmatik bir deneyim olabilir. İs temizlemede uzman ekiplerimiz, iç ve dış duvarlarınız ve tavanlarınızdaki duman ve kurumları büyük bir özen ve dikkatle gidererek, sizi bir yükten kurtaracaktır.

Güngören duvarlardan is silimi: Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübesi ile, yangın hasarı veya zaman içinde yavaş kir birikmesi nedeniyle kurum ve duman tahliyesi, temizlik uzmanlarımız için bir uzmanlık alanıdır. Etkilenen yüzeye bağlı olarak birkaç farklı yaklaşım kullanarak, duvarlarınızdan ve cephelerinizden kurum, kir ve isleri gideririz (ev içlerindeki tavanlar genellikle silinemez boyadır).

Güngören temizlik şirketi sayfamıza da göz atabilirsiniz!

Güngören ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Yangın hasarı yanan maddelerin ötesine geçer!

Duman kısa bir süre sonra camlarda islenmeye neden olur ve duman tüm metalleri çabucak karartacaktır.
İs ve duman, geride bıraktığı malzemelerde hasara ve korozyona neden olabilir.
Birkaç saat içinde, mutfak aletleri üzerindeki yüzeyler sararır.
Dumandan kaynaklanan kokular yangından çok sonra dahi odada veya bir evde kalacak ve temizlenmezse sorunlara neden olmaya devam edecektir.
Birkaç dakika içinde, duvarlar ve diğer yüzeyler renksizleşebilir.

Yangın sonunda oluşan bütün hasarlar aynı değildir. Güngören’de yangın sonu temizlik ve onarım sürecimiz genellikle şöyledir;

Duman ve kurum parçacıklarının bir sonucu olarak zarar görebilecek hassas malzemeleri değerlendirme
Yangın söndürme işlemi sonrası oluşan zararın düzeltilmesi (gerekirse)
Öğeleri orijinal konumuna getirme ve normal hayatınızı geri kazanmaya yardımcı olma
Etkilenen yüzeyleri duman kokularına karşı tedavi etmek
Yangınla mücadele sonucu ıslanan alanların onarımını gerektirebilecek şekilde değerlendirilmesi
Kaldırılması gerekebilecek halı ve yer kaplamalarının değerlendirilmesi
Kokuları giderici ve koku giderici yüzeyleri ön kayıp durumuna temizleme
Oluşan yangının türünü belirlemek için kaynağın belirlenmesi
Evin ve alt zeminlerin çerçevelerinin emniyet açısından denetlenmesi
Kokuların eve geri sızmasını önlemek için sızdırmazlık
Acil ve yaşamsal eşyaları kaldırma – kıyafetler, reçeteler, oyuncaklar, okul kitapları, iş ihtiyaçları vb. gibi mesken içerisindeki çalışma süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz acil kalemlerin toplanması dahil
Kalan eşyaların temizlik ve depolama için paketlenmesi
Yanmış ve kömürleşmiş bölümlerin yenilenmesi için sökülerek atılması

Yangından sonra geride kalan kalıntı bir biyolojik tehlikedir, doğru ve tam olarak halledilmezse sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir yangından sonra evinizi kendi başınıza temizlemeye çalışmak istemezsiniz veya daha fazla hasara neden olabilirsiniz. Yalnızca doğru eğitime ve araçlara sahip uzmanlar işin doğru yapılmasını sağlayabilir.

Kendiniz yapmaya çalışmayın! Google’da Güngören yangın temizlik şirketi bul yazmanız yeterlidir..

kuzey group temizlik güngören

Güngören yangın temizlik ekibi çağırmadan önce yapabilecekleriniz;

Açık olan yiyecek paketlerini atın.
Kalıcı kararmayı veya dağlamayı önlemek için laminat yüzeylerin yanı sıra krom, porselen ve alüminyum armatürleri temizleyin.
Nemli tülbentleri döndürerek bantlayın ve havadaki uçuşan kurumları yakalamak için kapı ve pencere eşiklerini besleyin.
İnsan sağlığına verdiği tehlikenin yanı sıra, duman yanmış malzemelerden kaynaklanan kötü bir kokuyu geride bırakır. Temizleme sırasında bu kokuyu en aza indirmek için evin odalarına ve iş yerinizin belirli yerlerine toz kahve koyun veya dökün.
Elektrik kapalıysa, buzdolabını boşaltın ve kapılarını açık bırakın.
Konusunda deneyimli bir kuru temizleyicisine ağır isli kıyafetlerinizi gönderin.
Zorla sıcak hava kullanıyorsa fırınınızdaki hava filtresini değiştirin.
İçerideki sıcaklık hala yoğunsa, duman kokusunu azaltmak için evi havalandırın.

Güngören yanmış evde yapmamanız gerekenler;

Büyük çaplı yangınlarda, profesyonel bilirkişi evin yapısal bütünlüğünü tespit edene kadar binaya tekrar girmemelisiniz.
Halıları veya döşemeli mobilyaları temizlemeye çalışmayın.
Ellerinizle hiçbir şeye dokunmayın. Ellerinizdeki is, döşemelere, duvarlara ve ahşaplara nüfuz ederek ek hasara neden olabilir.
Duvarları yıkamayın. Yanlış temizlik, kurum artıklarını artırabilir.
Tavan nemliyse tavan armatürlerini, avizeleri ve lambaları kullanmayın.
Elektrikli aletleri kontrol ettirene kadar kullanmayın.

Önceden özel veya değerli eşyalar hakkında bize bilgi vermenizi öneriyoruz, böylece onları bulup onarırken daha fazla dikkatli olabiliriz.

Binanın içinde sizinle birlikte dolaşıyoruz ve kayıtlarınız için her şeyin ayrıntılı bir envanterini çıkarıyoruz. Maddeler veya eşyalar kurtarılabilir durumda ise sizleri bilgilendiriyoruz.. 

Güngören yangın sonrası bina, ev ve iş yerlerinde kalıcı onarımlar yapıyoruz.

Hasar görmüş eşyaların uzaklaştırılmasından sonra ekiplerimiz alanı temizlemeye odaklanırlar. Ardından kalıcı onarımlar yapılabilir. Yangının ciddiyetine, büyüklüğüne ve hasar durumuna bağlı olarak onarım konusunda tarafınıza süre ve garanti verilir.

Güngören hizmet bölgeleri;

Güneştepe Mahallesi
Merter,
Haznedar Mahallesi,
Mareşal Çakmak Mahallesi,
Güven Mahallesi,
Sanayi Mahallesi,
Gençosman Mahallesi,
Akıncılar Mahallesi,
Merkez Mahallesi,
Tozkoparan Mahallesi,
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi,
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi.

Yangın sonrası tadilat ve temizlik için Güngören’in en iyi firmasını arayın!

Kuzey Group temizlik şirketi olarak Güngören’de birçok kez yangın hasarı gördük ve ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya hazır. Acil durum hasarı onarımı için bizi arayın, 7/24 hazırız…

İstanbul Güngören ilçesinde yangın temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz alanlar:

yazlık – fabrika – yer yıkama – depo – konut – otopark zemini – geri dönüşüm tesisi – anaokulu – ardiye – daire – bina girişi – otel – dershane – villa – poliklinik – pastane – bodrum kat – yemekhane – sağlık ocağı – benzinlik – inşaat bitimi – boya badana – apartman boşluğu – site ve bina – sosyal tesis – hamam – üniversite – lokanta – merdiven dairesi – kanalizasyon – yurt – boya badana – güzellik merkezi – ev – imalathane – yüzey yıkama – iş hanı – gemi ve yat – spor salonu – su baskını – otopark – cam – ecza deposu – çatı – su tahliyesi – kreş

atölye – tesis – mutfak – okul – kuaför – antrepo – düğün salonu – plaza – restoran – antrepo – zemin – tadilat sonrası – stüdyo – apartman – havuz – film seti – yalı – market – etkinlik – gıda deposu – bodrum – örnek daire – cafe – fırın – elektrik panosu yangını – ofis – iş yeri – eczane – mağaza – su çekme – sinema salonu – konferans salonu – üretim yeri – şantiye – cila – dükkan – konser alanı – hastane – mermer – zemin yıkama – yangın – banka

Güngören yangın temizlik şirketi bul