İnşaat sonrası temizliği; Yeni bina alanınızı kullanım için hazırlamak, basit bir iş gibi görünebilir, ancak inşaat sonrası temizliği; işi doğru yapmak için doğru ekipmana, zamana ve nasıl yapılacağını bilmek çok önemlidir. ☎ 212 515 2926

inşaat sonrası temizliği; işi doğru yapmak için doğru ekipmana, zamana ve nasıl yapılacağını bilmek çok önemlidir. Şantiye kaba temizlik, tadilat temizliği
inşaat ve şantiye temizliği

Kuzey temizlik şirketi, inşaat ve tadilat sonrası son teslim tarihlerinizi ve özel temizlik gereksinimlerinizi karşılayacak deneyim ve kaynaklara sahiptir. Bizi arayın! Yeni binanızı veya ofis alanınızı size iş bırakmadan tertemiz yapalım.

Temizlik şirketleri inşaat; Yeni bir temel inşa durumunda, inşaat temizleme süreci üç aşamada gerçekleşir. Projenizin kapsamına bağlı olarak, yalnızca bu hizmetlerin bazılarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Şirketimiz; uçtan uca inşaat sonrası temizlik veya aşağıda açıklanan hizmetlerin herhangi bir talebinizi karşılayabilir.

İnşaat sonrası kaba temizlik;

İnşaat bitimi temizlik; Son kurulumun temiz ve emniyetli olmasını sağlamak için zeminlerin, cihazların ve tezgah üstü gibi son rötuşları eklemeden önce bir şantiyenin iç mekanlarının temizlenmesi önemlidir.

Kaba iç temizlik tipik olarak halı, seramik, fayans, parke vb. zemin kaplamalarına hazırlık için süpürülmesi – vakumlanması ve hazırlanması, tüm iç camların silinmesi – yıkanması, pencere etiketlerinin çıkarılması ve aşırı kaba olan tozların çekilmesini içermektedir.

İnşaat sonu temizleme; Genellikle süpürme esnasında içeride mevcutsa inşaattan ve ustalardan kalan atıklar toplanarak belirlenen alana atılır.

İnşaat ince temizliği (İç temizlik);

İnşaatı bitmiş alanlarda son rötuşlar yapıldıktan sonra daha kapsamlı bir iç temizlik gereklidir. Bu aşama daha detaylı bir yaklaşımı içerir ve oda temizliği ile kapsamlı bir hizmeti içerir. 

Mutfakları ve banyoları (kabinler, aletler, demirbaşlar ve tezgahlar), camları ve süpürgelikleri temizlemek, pencereleri temizlemek, fırçalamak ve cilalamak ve tüm yüzeyleri tozlarını alarak silmek. Bu aşama, iç mekanı taşınmaya veya açılışa hazır hale getirir.

İnşaat sonrası bina dış temizliği;

İnşaat sonrası temizliklerde iç alanlar temizlenince hizmet kısmının yarısından çoğu bitmiş sayılır. Fakat bir de dış temizlik kısmı vardır; Yeni yapınızın dış kısmının da kapsamlı bir temizliğe ihtiyacı var.

Moloz ve enkazların çıkarılması, dış camların ve kapıların temizlenmesi, giriş ve dış aydınlatmada vakumlama ve toz alma işlemleri ve park yerleri, kaldırımlar ve diğer döşemeli yüzeylerin kapsamlı bir şekilde temizlenmesi gibi…

Bu hizmet şekli, mülkünüzün dıştan görünümündeki inşaat atığı kısmını ortadan kaldıracaktır.

Müşteri odaklı çözümler;

İnşaat temizlik firması; servisi… Hepsi sizin için! İnşaat temizleme projelerinize gelince, sorunsuz bir hizmet için Kuzey Temizlik Şirketine güvenebilirsiniz. İnşaat temizlik projenize her diğer temizlik projesinde yaptığımız gibi önemle yaklaşıyoruz:

Müşterinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, kapsamlı toz ve molozların giderilmesinden ince detaylara ve zemin parlatma işlemlerine kadar, binanızda tertemiz ve kullanıma hazır bulacaksınız.

Güvenilir hizmet;

İnşaat sonrası temizliği firmamız, en iyi inşaat sonrası temizlik hizmetleri verebilmek için en son teknoloji ürün, alet ve ekipmanları ile kanıtlanmış temizlik tekniklerini kullanır. 

İnşaat temizliğinizin her seferinde zamanında yapılmasını sağlamak için müteahhitler, inşaat yapı firmaları, mimarlar, bina / mülk yönetimi firmaları ve mülk sahipleri ile birlikte çalışıyoruz.

Bizi bugün arayın ve Kuzey temizliğin inşaat sonrası temizliğini nasıl yaptığını gösterelim.

Meskene özel ekipler;

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerini yaptırabilmek için bizimle anlaşmanız durumunda, projenizin tamamlanması için meskeninize özel organize olmuş profesyonellerden oluşan bir ekip ile anlaşmış oluyorsunuz.

Ekip lideri veya sorumlusu, inşaat temizliğinizin pürüzsüz, verimli ve kusursuz temizliğini yapabilmek için gerekli her şeyi koordine edecektir! Sizinle koordineli çalışan temizlik ekibi çağırabilmek için bugün arayın.

Hızlı teslimat;

Kuzey temizlik şirketleri olarak bizler; yeni inşa edilmiş veya tadilat yapılmış mülkünüzü kullanıma hazır hale getirmenin en önemli öncelik olduğunu biliyoruz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz, özel temizlik ekipleri, yerinde proje yöneticileri ve en son teknoloji ekipmanlarla hızlı dönüşler sağlamak için tasarlanmıştır. Açılış temizliği veya taşınma öncesi temizlik hizmetleri ile yeni alanınızı hazır hale getireceğiz! 

Nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayabilirsiniz!

Toz alma: İnşaat sonrası temizlik söz konusu olduğunda toz alma önemli bir konudur. Şirketimizin profesyonel inşaat temizlik ekipleri tüm binanızı tamamen tozdan arındıracaktır. Tavan aydınlatma armatürleri, asma tavan, tezgah üstleri, dolaplar, çekmeceler, petek, kapı, prizler ile tavandan zemine kadar tozsuz bir ortam sağlayacaklardır. 

Dolap temizliği: İnşaat esnasında yeni dolaplar kirlenir ve yeni de olsalar inşaat tozları dolap ve çekmecelere yerleşebilir. Deneyimli inşaat temizlik ekiplerimiz, temiz ve sağlıklı bir ortam teslim edebilmek için çaba sarf edeceklerdir.

Duvar ve süpürgelik temizliği: İnşaat sonrası temizliklerde sadece düz yüzeylerin tozlarının alınması yeterli değildir. İnşaat işleminden kaynaklanan toz birikimi duvarlara ve süpürgelere yapışacaktır ve eğer kontrol edilmezse, yeni boyalı duvarlar kirli görünecektir. Kuzey temizlik, duvarlarınızın temiz ve tozsuz olmasını sağlayacaktır.

Mutfak ve banyolar: Mutfak ve banyolar genellikle bir evdeki veya iş yerindeki diğer odalardan daha fazla toz toplamaya (ve göstermeye) eğilimli steril, sert yüzey ortamlarıdır. Aynı zamanda düzgün bir şekilde temizlendiklerinde parıldayan alanlardır. İnşaat sonu mutfak ve banyo temizliklerinizi ince detayları ile yapıyoruz.

Zemin temizliği: Firmamız; zeminlerde fayans, mermer, parke, mineflo, beton, pvc veya laminat kaplamalarda sert zemin bakımı ve cilalama yapmak için gerekli ekipman ve deneyime sahiptir. Güzel ve kalıcı bir parlaklık sağlamak için zemin türüne göre cila işlemleri yapıyoruz. Tüm zeminleriniz daha yeni görünecektir.!

Cam temizliği: Yeni inşaatlarda ve tadilat sonrası yerlerde pencereler ve camlarda muhtemelen üretici firmanın çıkartmaları, boya ve alçı atıkları, toz ve parmak izleri olacaktır. Şirketimiz çalışanları camların ince temizliği ve silinmesi hizmetlerini özenle yapacaklardır.

Moloz ve enkaz taşıma: Genellikle inşaat ekipleri ve taşeronlar kullanılmayan yapı malzemelerini, kablo makaralarını ve çöpleri geride bırakmaktadır. Bizler; şantiye alanınızın hem temiz hem de çekici olmasını sağlamak için bu istenmeyen kalıntıların toplanması ve çıkarılmasına yardımcı oluyoruz..

İnşaat sonrası otopark temizliği: Genelde gözden kaçan alanlardan olan otoparklar muhtemelen atık, kir ve diğer kalıntılarla doludur. İnşaat bitimi otoparkların da komple temizliğini üstleniyor, tavan aksamlarını silerek zeminlerin türüne göre vakumlu makineler ile yıkama yapıyoruz.

İnşaat temizlik firmaları arasında neden Kuzey temizlik şirketi?

15 yıllık tecrübeİstanbul geneline servisUygun ekipman kullanımı
Denetimli ekiplerÇalışanların sicil kontrolüRekabetçi fiyatlandırma
Kalite kontrolTitiz çalışan eğitimiİş ve çalışma etiği
Sigortalı çalışanlarDüzenli hizmet denetimleriMüşteri odaklı çalışma

İstanbul içerisinde inşaat sonrası temizliği temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler;

Gaziosmanpaşa inşaat sonrası temizliğiBeşiktaş inşaat sonrası temizliğiBüyükçekmece inşaat sonrası temizliği
Kağıthane inşaat sonrası temizliğiEsenyurt inşaat sonrası temizliğiHaramidere inşaat sonrası temizliği
Zeytinburnu inşaat sonrası temizliğiBakırköy inşaat sonrası temizliğiHadımköy inşaat sonrası temizliği
Sarıyer inşaat sonrası temizliğiBeylikdüzü inşaat sonrası temizliğiÇatalca inşaat sonrası temizliği
Bağcılar inşaat sonrası temizliğiArnavutköy inşaat sonrası temizliğiKüçükçekmece inşaat sonrası temizliği
Avcılar inşaat sonrası temizliğiBaşakşehir inşaat sonrası temizliğiGüngören inşaat sonrası temizliği
Bahçelievler inşaat sonrası temizliğiBeyoğlu inşaat sonrası temizliğiEsenler inşaat sonrası temizliği
Fatih inşaat sonrası temizliğiEyüp inşaat sonrası temizliğiSultangazi inşaat sonrası temizliği

İstanbul’da inşaat ve tadilat temizlikleri yaptığımız alanlar;

çatı – poliklinik – su baskını – sosyal tesis – güzellik merkezi – atölye – film seti – eczane – dershane – konut – apartman – antrepo – bodrum kat – etkinlik – iş hanı – fırın – üniversite – site ve bina – spor salonu – fabrika – hastane – kanalizasyon – sinema salonu – market – otel – yalı – üretim yeri – örnek daire – hamam – mağaza – gemi ve yat – konser alanı – yangın – inşaat bitimi – cila – düğün salonu – villa – ofis – iş yeri – şantiye – daire – yurt, kreş, anaokulu – dükkan – otopark – cafe – ecza deposu – banka – lokanta – kreş – zemin – yemekhane – yazlık – sağlık ocağı – plaza – imalathane – gıda deposu – stüdyo – pastane – konferans salonu – kuaför – mermer – okul – depo – tadilat sonrası – ev – mutfak – tesis – cam – yüzey yıkama – havuz – restoran