Bakırköy inşaat sonrası temizlik firması Bakırköy yeni bina temizlik şirketi Tadilatlı bina temizliği Bakırköy

Bakırköy yeni bina temizlik şirketi (inşaat sonrası bina temizliği olarak da bilinir) önemlidir. Böylece tamamlanan bir inşaatın maksimum düzeyde güzel gösterilmesi sağlanır. 

Bakırköy Kuzey temizlik şirketi olarak bu uzmanlık gerektiren temizlik işinin, hem hızlı bir şekilde geri dönüş hem de en iyi sonuçları gerektirdiğini biliyoruz; zaman geçtikçe kendimizle gurur duyduğumuz bir şey.

Bakırköy yeni bina temizlik şirketi, Bakırköy inşaat sonrası temizlik firması, Tadilatlı bina temizliği

Önde gelen bazı inşaat firmaları ve daha küçük tadilat firmalarıyla çalışma deneyimimiz sayesinde, güvenilir ve deneyimli bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu servisimiz Bakırköy başta olmak üzere tüm İstanbul geneli için geçerlidir.

Bizim açımızdan hiçbir işe büyük veya çok küçük gözüyle bakmıyoruz. Yeni bina temizliği konusunda deneyimli temizlik ekiplerimiz, inşaat sonrası temizlikleri ile ilgili hızlı ve profesyonel hizmet vermekte olup, ev, iş yeri, apartman veya ofis olabilecek tüm meskenlere durumu ve konumuna göre fiyatlandırma yapmakta, yeni yapının ışıl ışıl ve şaşırtıcı görünmesini sağlamaktadır.

Bakırköy temizlik firması sayfamıza da bakabilirsiniz.

Yeni bina temizliği çeşitleri (inşaat sonu yapı temizliği)

Bakırköy inşaat sektöründe aşağıda belirtildiği gibi iki ana yapı temizliği türü vardır. Kaba temizlik ve ince temizlik…

Her iki tür için de tam temizlik hizmeti veriyoruz, ancak daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa (veya size özel bir şey varsa) lütfen bize bildirin.

Bakırköy inşaat sonrası bina kaba temizliği:

İnşaatçılar işlerinin büyük kısmını tamamladıktan sonra, Kuzey temizlik şirketi de tam bir temizlik hizmeti vermeye başlar. Genellikle hiç bir temizlik firması içeride ustalar varken hizmet vermeyecektir. Bunun nedeni temizlenen alanların yeniden kirlenmesi.

Bakırköy yeni bina temizliği hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, bu sayfadaki telefonlarımızdan bizi arayabilir WhatsApp uygulamasından bize ulaşabilirsiniz.

Bu temizlik genellikle oldukça karmaşıktır ve inşaatçı tozlarından kurtulup, çoğu zaman erişilmesi zor yerlere ulaşılarak temizlenmesini içerir. Şirket çalışanlarımız kapıların ve kapı çerçevelerinin üstündeki ve mutfak ünitelerinin üstündeki tozların silinmesi, boya lekelerinin çıkartılması, mutfak ve banyoların ince temizliğini yapar. Ekiplerimiz ayrıca camların ince silimi ve pencere çerçevelerinin etrafındaki bantları da çıkarır.

İnşaat şirketi konusundaki tecrübemizle, temizlikçilerimiz mülklerdeki herhangi bir aksamayı tespit edebilir, sizler taşınmadan önce ortaya çıkabilecek sorunları tarafınıza iletebilir. Bu kaba temizlik, inşaatçıların bir sonraki aşamaya geçmesini sağlar ve son aşama olarak kaba temizlik sonrasında inşaat çalışanlarının işlerini bitirmesini sağlar.

İnşaat sonrası kaba temizlik sonrasında tüm ustaların işi bittiğinde ince temizlik yapılır (detaylı temizlik).

İnşaat sonrası veya tadilat sonu ince temizlik

Yeni bina temizliği konusunda büyük inşaat şirketleri, mimarlık ofisleri ve müteahhit firmaları ile ilgili bir çok sektöre hizmet vermiş nitelikli temizlik ekiplerimiz bu detaylı temizleme işlerinde uzmandır ve bu iş kolunda çok deneyimlidir

Tüm binayı, odaları ve ortak alanları inşaat firmalarının göstermekten gurur duyacağı bir gösteri merkezi haline getiriyoruz.

Kuzey temizlik olarak, son dokunuşlarımızla gurur duyuyoruz (temizliğin her şeyi değiştirdiğine inanıyoruz); Mutfak ve banyo seramiklerinin temizliği ve zeminlerin türüne göre temizlenmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Yeni kiracı veya ev sahibini hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Bakırköy Kuzey temizlik, en iyi sonuç için inşaat şirketi ile birlikte çalışarak, mülklerin kusursuz şekilde ve showroom düzeyinde standart olarak yeni kiracılara teslim edilmesini sağlayarak, ev sahibi ve kiracı memnuniyetini garanti eder. Bunu sıkı bir kontrol listesinde çalışarak ve tüm çalışmalarımızın yaptıklarını denetleyerek sağlıyoruz.

Bakırköy‘de servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler:

Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi inşaat sonu temizlik
Bakırköy Cevizlik Mahallesi
Bakırköy Yenimahalle Mahallesi inşaat ev temizlik firması
Bakırköy Ataköy Kısımları
Bakırköy Sakızağacı Mahalleleri
Bakırköy Kartaltepe Mahallesi
Bakırköy Basınköy Mahallesi
Bakırköy İncirli
Bakırköy Osmaniye Mahallesi inşaata temizlik şirketleri
Bakırköy Zeytinlik Mahallesi
Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi
Bakırköy Yeşilköy Mahallesi
Bakırköy Florya
Bakırköy Şenlikköy Mahallesi şantiye temizleme firmaları

Bakırköy yeni bina inşaat sonrası temizlik fiyatı

Bakırköy‘de yeni bir yapının veya inşaat sonrası bina temizliğinin maliyeti bir dizi faktöre bağlıdır, bunlar:

Meskenin metrekaresi, çalışacak personel sayısı, çalışma günü süresi…

Kişisel gereksinimlerinize göre bir teklif hazırlamak üzere mülkü veya binayı ziyaret etmekten memnuniyet duyarız. 500 m2 üzeri alanlarınız için Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bakırköy temizlik şirketi sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz bina temizliği konusunda Bakırköy iş yeri temizliği, Bakırköy bina yangını temizliği veya İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bakırköy inşaat sonrası bina temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz diğer alanlarımız;

bina girişi – zemin – örnek daire – benzinlik – poliklinik – stüdyo – havuz – yalı – yemekhane – konser alanı – spor salonu – apartman boşluğu – şantiye – eczane – yüzey yıkama – etkinlik – dershane – otopark – yurt – imalathane – cam – mermer – ofis – daire – yangın – site ve bina – ecza deposu – kuaför – merdiven dairesi – sağlık ocağı – hamam – film seti – fırın – konferans salonu – tadilat sonrası – dükkan – gıda deposu – sosyal tesis – cila

cafe – antrepo – gemi ve yat – fabrika – kreş – elektrik panosu yangını – yazlık – restoran – mutfak – bodrum – antrepo – konut – lokanta – atölye – üretim yeri – güzellik merkezi – inşaat bitimi – ev – tesis – depo – apartman – kanalizasyon – çatı – iş hanı – market – cila – villa – iş yeri – plaza – hastane – sinema salonu – otel – anaokulu – mağaza – düğün salonu – kreş – okul – bodrum kat – banka – pastane – üniversite – su baskını – yıkama

Bakırköy yeni bina temizlik şirketi
Bakırköy yeni bina temizlik şirketi 1