Güngören su çekme şirketi Güngören temizlik şirketi Güngören temizlik şirketi fiyatları Güngören yangın temizlik şirketler

Kuzey temizlik şirketi İstanbul Güngören ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir Güngören temizlik şirketi olarak seçkin müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Güngören‘in tüm semt ve mahallelerine servisimiz mevcuttur.

Güngören‘de hizmet verdiğimiz mahalle ve semtler: Haznedar Mahallesi, Merkez Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Güven Mahallesi, Merter, Tozkoparan Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi (temizlik şirketleri Güngören).

Güngören temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Sizlerin evlerinize ve iş yerlerinize verdiği önemi bizler de firma olarak benimseyerek özenle ve dikkatle önemsiyoruz.

Güngören temizlik şirketi, Güngören yangın temizlik şirketler, Güngören temizlik şirketi fiyatları, Güngören su çekme şirketi

Güngören‘de hizmet verdiğimiz alan türleri:

mutfak – gemi ve yat – sinema salonu – tadilat sonrası – otopark zemini – cam – ofis – kuaför – villa – hastane – yer yıkama – film seti – eczane – elektrik panosu yangını – otel – örnek daire – ecza deposu – inşaat bitimi – etkinlik – plaza – restoran – üniversite – apartman boşluğu – yalı – cila – zemin – su tahliyesi – yazlık – iş hanı – bodrum – konser alanı – dükkan – mermer – tesis – çatı – kreş – market – su çekme – lokanta – düğün salonu – boya badana – ev – fırın – bodrum kat – şantiye – mağaza – konut – üretim yeri – okul – iş yeri – konferans salonu – benzinlik – yurt

cafe – sosyal tesis – güzellik merkezi – stüdyo – antrepo – imalathane – sağlık ocağı – atölye – apartman – yemekhane – ardiye – merdiven dairesi – site ve bina – anaokulu – fabrika – spor salonu – banka – depo – pastane – yüzey yıkama – otopark – su baskını – kanalizasyon – havuz – poliklinik – daire – antrepo – boya badana – gıda deposu – dershane – hamam – yangın – geri dönüşüm tesisi – zemin yıkama – bina girişi – kanopi

Titiz ve güvenli çalışmalar ile sizlere sadece ev temizliği değil aynı zamanda diğer temizlik alanlarında da temizlik hizmeti vermekteyiz, sıralamak gerekirse ;

villa ve havuz temizliği, gemi ve yat temizliği ile fabrika temizliği, Avm temizliği, apartman temizliği, hastane temizliği, depo temizliği, ofis temizliği, müze temizliği, ambar temizliği, cami temizliği, bahçe temizliği, inşaat temizliği, duvar temizliği, okul temizliği, mağaza temizliği, su baskını temizliği, halı ve mobilya temizliği ile yangın sonrası temizlik hizmeti de sunmaktayız.

Güngören temizlik şirketi fiyatları

Güngören‘de her meskenin kendine özel konumu ve durumu olduğu için arayarak ücret talebinde bulunmanız daha sağlıklı olacağını düşünüyor, size ve meskeninize özel fiyatlarımızla profesyonel yardımcınız olmaya çalışıyoruz.

Fiyatlandırmalarda genellikle meskenin nerede olduğu, kaç metrekare olduğu ve durumu hakkında bilgiler talep edilmekte. Ücretlendirmeler, hizmetin ortalama ne kadar süreceği öngörülerek ve personel sayısına göre belirlenmektedir.

Güngören yangın temizlik şirketleri

Yangın sonrası temizlikleri nasıl yapılır? Yanmış ev, fabrika, ofis, dükkan ve iş yeri temizlikleri konusunda şirketler hangi işlemleri yapar? Yangının verdiği zararlar nelerdir? Güngören yangın temizlik şirketleri telefonları

Firmamız Güngören genelinde yangın temizlik şirketleri arasında öncü firma olarak öne çıkmaktadır.

Her temizlik firmasının yangın sonrası temizlikleri konusunda fazla tecrübesi olmamasından dolayı müşterilerimize geri dönüşü zor olan zararlar bırakmaktadırlar.

Bu durum zaten mağdur ve müşkül konumda olan insanlarımızı daha zor durumlara sokmakta, fazladan bir külfete katlanmak zorunda kalmaktadırlar.

Güngören’de yangın temizlikleri konusunda müşterilerimizden en sık aldığımız sorular aşağıdaki gibidir;

 • Yangın temizliği nasıl yapılır?

  Yangın temizlikleri diğer normal sıradan temizliklerden farklı ele alınmalı ve daha dikkatli olunmalıdır. Ayrıca çok uğraştırıcı ve meşakkatli bir hizmet türüdür.

Mesken bol bol havalandırılmalıdır. Öncelikle mesken içerisinde yangından dolayı kalmış olan atıklar uzaklaştırılır.

Tavan ve duvarlar fırça başlıklı vakum yardımı veya o yoksa normal bir fırça yardımı ile isin ve kurumun kabası alınır.

Tavanlara ve duvarlara sulu yıkama yapılmamalıdır, aksi halde boya tutmaz.

İs ve kurum az ise sihirli sünger ile sadece nemli bir şekilde (deterjan kullanmadan), kurum ve is çok ise amonyak bazlı kimyasallar yardımı ile temizliği yapılır.

Eşyalarında temizlenmesinden sonra üstleri örtülerek tüm ev veya iş yeri boya badana hazır hale getirilir.

Yangın temizliği nasıl yapılır konusunda dilerseniz burayı tıklayarak detayları okuyabilir veya bizi arayabilirsiniz.

 • Güngören yangın sonrası boya badana nasıl yapılır?

  Yangın sonrası boya badana işlemi tamirat ve onarımların yapılmasından sonra 1 kat astar 3 kat boya işlemi işe daha sağlıklı olacaktır. Aksi halde bir süre sonra is ve kurumlar alttan alttan tekrar çıkarak kararmalar kaba tabir ile kusmalar yapacaktır.

 • Güngören en yakın ve en uygun yangın sonrası temizlik şirketi

  Kuzey Group Güngören’de yangın sonrası temizlik, tamirat, onarım ve boya badana işlemlerinizde size en yakın ve en uygun firma olarak hizmetinizdedir.

Temizlik firması Güngören hizmet başlıklarımız;

Güngören ev temizliği

Güngören genelinde eşyalı, boş, taşınma öncesi ve taşınma sonrası tüm konut ve daireleri titizlikle ve profesyonelce temizliyoruz.

Ev temizliği hizmetlerimizde genellikle ekipler halinde servis gönderiliyor. Ortalama 100-120 m2 daireler için 2 kişilik ekip yeterli oluyor ve gerekli tüm malzemeler firmamızdan gönderiliyor.

Ev temizlikleri tavandan zemine doğru yapılıyor;

Boş ev temizliği (Yeni ev temizliği – taşınma öncesi temizlik)

Temizlenecek ev boşsa tavan aksamları, camların iç-dış silinmesi, duvarların silinmesi, mutfak dolaplarının iç-dış temizliği, kapıların, petek ve prizlerin silinmesi, banyo ve wc lerin ince temizliği ve son olarak zeminlerin türüne göre temizlenmesi ile teslim ediliyor.

Eşyalı evlerin temizliği (Oturulan veya tadilatlı)

Eşyalı dairelerde boş evlere dahil olarak eşyaların da temizliği yapılıyor. Talebinize göre koltukların yıkanması ve kurutulması için ekstra makine gerekli olduğundan bunu önceden belirtmeniz gerekebiliyor.

Tadilatlı eşyalı daireler genellikle usta sonrası olduğu için biraz daha iş gücü gerektiren ve personel sayısının da fazla olması gerektiği bir hizmet şekli.

Tadilat sonrası veya inşaat sonrası evlerde yukarıda yazılanlar haricinde tüm boya ve inşaat kalıntıları da temizleniyor. Daire boş ise taşınma öncesi ince temizlik yapılıyor diyebiliriz.

Güngören bina dış cephe temizliği – Güngören cam silim şirketi

Bazen müşterilerimizin cam yıkama şirketi olarak dillendirdiği aslında cam silimi, bina dış cephe temizliği ve bina dış cephe cam temizlik işleridir.

Bina büyüklüğü, yüksekliği ve konumuna göre asma sepet, platform sepetli vinç, teleskopik uzatma ve dağcı tipi halatlar yardımı ile yapılan cam temizlik ve dış cephe kaplama temizliği profesyonel hizmetlerimiz arasındadır.

Güngören su çekme şirketi (Güngören su baskını firması)

su tahliyesi şirket - atık su çekme şirketleri - evimizi su bastı acil - bodrumdan su çekme firması bul - istanbul su çekme şirketleri adresi- en yakın bina su tahliyesi - temiz su tahliyesi

Güngören su baskını sonrası su çekme şirketleri Kuzey Temizlik; iş yerlerinde, bodrum katlarda, mağazalarda, evlerde ve fabrikalarda su baskını sonu su çekme işlemleri, lağım suyu çekme şirketi, sel suyu ve kanalizasyon baskınlarından kaynaklı pis su çekimleri ve tahliyelerini gerçekleştirmektedir.

Su baskınlarında su tahliyeleri genellikle dalgıç motor, vakum makinesi veya gerekli ise vidanjör yardımı ile yapılmaktadır.

Suyun tahliyesi ve boşaltılması sonrası içerinin dezenfektesi ve kurutulması hizmetleri de yerine getirilmektedir.

Güngören temizlik hizmeti:

Genel temizlik kategorisinin en başında bulunan bina temizliği hizmetimizi detaylı olarak ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile yapmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız temizlik konusunda eğitim almışlardır.

Temizlik eğitimi derken mesela hangi döşemenin nasıl temizleneceği, beyaz eşyaların temizlenmesinde hangi tekniğin kullanılması gerektiği gibi konularda bilgi sahibidirler. Bu noktalar temizlik yaparken önemlidir.

Bunun sebebi temizlik sırasında hiçbir eşyanızın zarar görmemesi içindir. Sadece eşyalar değil aynı zamanda duvar kâğıdı, parkeler, fayanslar, ahşap döşemeler gibi farklı temizlik malzemeleri kullanılması gereken bölümlerde bunlara uygun temizlik malzemesi kullanılmalıdır.

Güngören temizlik hizmeti firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Temizlik hizmetimiz sonrasında sizler ile fikir alışverişi yaparak önerilerinizi firma bünyesinde değerlendirmekteyiz.

Güngören İnşaat Sonrası ve Şantiye Temizlik Firmaları:

İnşaat ve şantiye temizlikleri hemen hemen tüm meskenler için geçerlidir. Genellikle mimarlar tarafından aranılan hizmet türünde;

İnşaattan kalan tüm atıklar şantiyeden uzaklaştırılır. Talebiniz doğrultusunda şantiye içerisinde kaba temizlik için ekip gönderilebilir veya ince temizlik için malzemeli temizlik ekibi alanın büyüklüğü ve durumuna göre hizmet alanında teslimat veya taşınma temizliği gerçekleştirebilir.

Bir Konut, bina veya ofis alanında yapısal ve estetik iyileştirmeler yapmak, zaman ve kaynaklara yapılan büyük bir yatırımdır. Ancak bir yenileme projesi, profesyonel ve eksiksiz bir temizlik yapılmadan tamamlanmış sayılmaz.

Kuzey Temizlik Hizmetlerinin geldiği yer burasıdır. İnsanları temiz, taze ve kokulu bir ortam içerisinde ağırlayabilmeniz için binanız veya evinizdeki ilk bina için gerekli olan kaba temizlik ve son temizlik aşamalarını sunuyoruz.

Yeni bir evde, dairede yaşayan veya ofiste çalışanların sağlığı ve güvenliği için son derece derin bir temizlik gereklidir. 

İnce temizlik yapılmadan bırakılan alanlarda, inşaat tozu genellikle hava yoluyla uçuşarak, solunum ve bağışıklık sistemi üzerinde birçok olumsuz etki bırakabilir.

Güngören’de müteahhitler, mimarlar, şantiye sorumluları ve ev sahipleri, inşaat şirketlerinin geride bıraktıkları kir, toz ve kalıntıları gidermek için Kuzey temizlik firmasına güveniyor.

İnşaat sonrası temizlik, devam eden ve gelecekteki bina bakım hizmetleri için önceliği belirler ve yeni iyileştirmelerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlar.

İnşaat sonrası temizlik sırasında, inşaat ekibinden geriye kalan tüm tozu, kiri ve kalıntıları temizleriz. İnşaat sonrası temizlik, hemen hemen birçok maddeleri içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Güngören özel temizlik şirketleri Kuzey Group’un hizmetleri ve fiyatlandırmaları konusunda bize ulaşabilir, 500 m2 üzeri alanlarınız için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Güngören Acil Temizlik Şirketleri

Acil temizlik gerektiren bir durumunuz mu var? Güngören bölgesinde acil durumlar konusunda yardımcınız olmaya adayız.

Acil temizliklerde müşterilerimizin en sık aradığı kelimeler:

Cinayet yeri temizliği, intihar sonrası temizlik şirketi, yanmış yerin temizlenmesi için şirket, kan temizlik şirketleri, hırsızlık sonrası temizleme firması

Güngören Su Baskını Temizliği Firması

Güngören‘de havası ve çevresiyle, yılın herhangi bir zamanında meydana gelebilecek sel, yangın ve diğer çevresel felaketlere karşı her zaman hazırlıklı olmanız gerekebilir. Bu nedenle, iş planınızın bir parçası olarak, web sitemizi ortaya çıkan herhangi bir durumla hızla başa çıkmak için el altında bulundurun.

Güngören çöp ev temizlik şirketi;

Güngören genelinde çöp ev, çöp bina, terk edilmiş mesken temizleme ve tadilatı işlemlerini yerine getiren özel şirketiz. Belediye makamları ile bağımız yoktur.

Meskenin yani evin durumuna göre çöp atıkların uzaklaştırılması, içerinin ince temizliği ve dezenfektesi hizmetlerini yapıyoruz.

Bizi aradığınızda hanenin nerede olduğunu, özel durumunu ve kaç metrekare olduğunu paylaşmanız yeterli. Tarafınıza fiyat bildirimi ile birlikte onaylamanız durumunda belirlediğiniz gün ve saatte ekiplerimiz adreste hazır bulunacaktır.

Güngören Suç Mahalli Temizliği (Olay yeri temizleme)

Olay yeri temizlik şirketleri, intihar, kaza, cinayet, hırsızlık, şüpheli ölüm, kundaklama, yangın sonrası, su baskını sonrası, çöp ev temizleme, acil temizleme

Güngören’deki her olay sonrası görüntüyü temizleyebiliriz. İntihar olayları, kaza, cinayet, hırsızlık, şüpheli ölüm, kundaklama ya da herhangi bir adli suç mahalli durumunda bile olsa, belirli bir durumla ilgilenmek için size doğru yoldan ne yapıldığı konusunda firmamız tarafınıza bilgi verebilir.

Genellikle mağdur tarafın aileleri, yakınları ve avukatları tarafından talep edilen bu hizmet şeklimiz normal temizlikten çok farklı ve özen isteyen bir hizmet türüdür.

Olay yerinde olay türüne göre etraf dağınık, kan veya kalıntılar içerisinde olabilir. Bizim görevimiz; zor durumda ve zaten üzgün olan mağdur yakınlarına temizlik konusunda yardımcı olmak.

Fiyatlandırmalar olay mahallinin büyüklüğü ve durumuna göre değişebilmektedir.

Bu hizmetimiz Adli makamlardan izin belgesi alınmış veya polis, karakol birimlerinden tutanak/rapor alınmış alanlar için geçerlidir.

Lütfen detaylar için tarafımıza danışınız…

Güngören endüstriyel temizlik şirketi;

Endüstriyel ortamlar çoğu zaman zamanla biriken her türlü toz, kir ve kirletici madde ile dolabiliyor. Tesislerinizde beklediğiniz yüksek standartları korumanıza yardımcı olmak için, Kuzey Temizlik olarak kapsamlı endüstriyel temizlik sağlıyoruz.

Endüstriyel (Saniter) temizliklerde sektöre göre değişmekle birlikte genellikle hizmet başlıkları şöyle;

 • Tavanların silinmesi,
 • Camların ve pencerelerin temizliği.
 • Tavan aksamlarının ve profillerinin silinmesi,
 • İç duvarların silinmesi,
 • Havalandırma kanalları, sıcak hava boruları, yangın tesisatı boruları veya elektrik tesisatlarının temizlenmesi,
 • Işıklandırma ve uyarı cihazlarının silinmesi,

Güngören Fabrika Temizliği;

Standartlar temizlik söz konusu olduğunda geri planda bırakılırsa fabrikalar kirlenebilir ve düzensiz olabilir. Fabrika tesisleriniz için özel, zamanlanmış temizlik sayesinde ekiplerimiz, işletmenizin en zorlu alanlarının üstesinden gelmek için üst düzey temizlik uygulayabilir.

Talebinize göre; Değerli makinelerinizin ve varlıklarınızın korunmasını sağlayabilir, böylece bakımsız görüntülerinden kurtulmuş olursunuz. Üst düzey temizlik ve dış kaplama temizliği ile işinize olumlu ve temiz bir görünüm katabilirsiniz.

Güngören depo – antrepo – ardiye temizliği;

Deponuzun ve üretim tesislerinizin tüm alanlarını karşılayan üst düzey temizlik hizmetimiz, tesislerinizin temiz ve her türlü birikimden uzak tutulmasını sağlar. İstanbul genelinde meskene özel makineli temizlik yapıyoruz.

Fabrikalar, antrepolar, ardiyeler, imalathaneler, depolar veya üretim tesisleri için endüstriyel temizlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin – deponuza uygun gereksinimlerinizi öğrenmekten her zaman memnuniyet duyarız.

Güngören cam silim firmaları;

Kuzey temizlik; Güngören‘de bulunan bina, plaza, fabrika, rezidans, iş yeri ve tüm yüksek binaların dış cephe yıkama ve cam silimi hizmetlerini yapan bir firmadır.

Firmamız binaların dış cephe kaplama türlerine göre yıkama işlemlerini yaparken, dış cephe cam silim hizmetlerini de özenle ve dikkatle yerine getirmektedir.

Bina durumu ve konumuna göre, platform sepetli vinç, asma sepet, teleskopik uzatma ve cam silim aparatları ile hizmet verilmektedir.

Güngören temizlik şirketi