Antrepo temizleme şirketi Bakırköy Bakırköy depo temizliği şirketi Bakırköy yer yıkama şirketleri Bakırköy zemin temizleme firması

Depolar ve antrepolar şartlı olarak açık bina olarak kabul edilir. Kir burada diğer yerlerden çok daha hızlı birikir. (Bakırköy depo temizliği şirketi): Yangın tehlikesi oluşmasını ve depo içeriğinin zarar görmesini önlemek için, depoda belirli zamanlarda kapsamlı bir temizlik yapılması gerekir. 

Büyük depo alanlarının temizlenmesi, zemin yıkama makineleri (binicili veya iticili) ile yapılır. Bakırköy depo zemin yıkama firması Kuzey Group; böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda çalışmalarınıza ve ambar içerisinde bulunan ürünlere zarar vermeden en kısa sürede zemin yıkama işlemlerini gerçekleştirir.

Bakırköy depo temizliği şirketi

(Bakırköy Ambar temizliği firması) Depolarda bazen 24 saatlik çalışmalar olabilmekte ve kimi zaman sürekli bir sirkülasyon olabilmektedir. Depo içerisinde çalışan personeller, depo zeminlerinin düzenli olarak toz, moloz, dökülen yağ ve sıvıların temizlenmesini gerektirdiğinin farkındadır. 

Depolar, antrepolar ve ambarlar çeşitli malları depolamak ve ürünleri sıralamak için geniş alanlara sahiptir, bu nedenle bu tür alanları temizlemek sadece zemin temizlik personeli değil aynı zamanda özel ekipmanlar da gerektirir. Depo alanlarının klasik usül elle veya paspasla temizlenmesi mümkün değildir.

İş günü boyunca, zemin temizleme işini yapmak zordur, bu yüzden birçok yönetici bu tür işleri bir süre ertelemeyi tercih eder, bunun sonucunda toz ve çöp büyük miktarlarda biriktirilir. Bu nedenle depolarda belirli bir sıklıkta, temizlik şirketi çalışanları tarafından genel bir temizlik de yapılması gerekmektedir.

Bakırköy depo temizliğinde en çok talep gören hizmetler;

 • Deratizasyon ve haşere kontrolü,
 • Ofis bölümlerinin temizliği.
 • Deponun zemin yıkama işlemleri,
 • Depo alanının çevresinin temizlenmesi,
 • Çöp toplama,
 • Depo cephesinin temizlenmesi,
 • Giriş kapıları, merdivenler, rampalar, yükleme ve boşaltma alanlarının genel temizliği,

Depo temizliği kolay bir iş değildir, çünkü nesnelerin taşınması çoğu zaman imkansızdır. Sadece profesyonel bir temizlik şirketi bu koşullarda temizliği uygun seviyede tutabilir.

Antrepo ve depo zeminlerinin temizliği genellikle binicili, iticili vakumlu yol ve yer yıkama makineleri ile yapılır. Ambar böümlerinin temizliği haricinde deponun ofis kısmı temizliği de gerekebilir. Ürünlerin sıralama yerleri de düzenli tutulmalı ve ambalaj malzemelerinden ve çöplerden arındırılmalıdır.

Paketlenmiş ürün ve ekipmanları temizlemek için vakum makineleri ve diğer makineler kullanılır. Sadece onların yardımlarıyla, bir kişinin ulaşamadığı erişilemez yerleri temizlemek mümkündür.

Depolar çoğu zaman raflar ve kolilerle dolu geniş bir alandır. Geniş alan zeminleri, özel zemin temizleme makineleri ile yıkanır – bu, istediğiniz temizlik derecesini elde etmenize ve temizleme süresini azaltmanıza olanak sağlar.

Bu durumda, aşırı dikkat ve hassasiyet dikkate alınmalıdır – temizlik şirketi personelinin hiçbir şeye zarar verme hakkı yoktur.

Temizleme, yüzeyin türüne bağlı olarak seçilen profesyonel temizlik ürünleri kullanılarak yapılır . Örneğin, davlumbazın ve havalandırmanın temizlenmesi, diğer yerlerde kullanılamayan yeterince güçlü bir kimyasal gerektirir.

Bakırköy temizlik firması sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Bakırköy depo temizliği şirketi neler yapar?

Her şeyden önce, kaba çöp temizliği yapılır. Depo çalışanları genellikle son temizliği geciktirir, bu yüzden çöpler birikebilir. Çöpler ve kaba atıklar çöp torbalarına doldurulur.

İkinci aşama, tozun giderilmesidir. Vakumlu makineler yardımı ile toz alımı yapılır.

Son adım ıslak zemin temizliğidir. Islak zemin dediğimiz alanlar genellikle Wc lavabolar, yemekhane ve mutfak, soyunma odaları vs.

Ortak alanlar zorunludur ve dezenfekte edilir. Merdivenler, yangın merdivenler, koridorlar vs.

Bakırköy’de profesyonel zemin yıkama şirketi arayışınızda bize ulaşmanız yeterli. Her meskene özel çözümler üreterek zemin ve yer yıkama konusunda yardımcınız olmaya adayız.

Bakırköy zemin yıkama fiyatlandırması genellikle metrekareye orantılı yapılır. Fiyatlandırmayı etkileyen etkenler depolama alanı veya üretim odasının kirlilik derecesine, temizlik süresine ve iş kapsamına bağlıdır (Örnek olarak inşaat sonrası depolar).

Otoparklar, geniş alanlar, helikopter zeminler, dış cephe yıkama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm bölgenin tam temizliğini içeren anahtar teslim kapsamlı bir temizlik hizmeti sipariş edebilirsiniz. 

Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir.

Sadece depoya değil, onu çevreleyen her şeye de temizlik konusunda yardımcı oluyoruz.

Bakırköy Kuzey temizlik şirketi antrepolarda, ambarlarda ve depolarda aşağıdaki temizlik hizmetlerini sunmaktadır:

 • Özel temizlik işlemleri: yangın / sel sonuçlarının tasfiyesi, inşaat atıklarının giderilmesi, onarım sonrası hasarların temizlenmesi, taşınma öncesi temizlik
 • Genel temizlik (talep üzerine veya onaylanan takvime göre yapılır).
 • Depolama tesislerinin düzenli temizliği (günlük veya belirli aralıklarla yapılır).

Ambarlarda hangi eşyaların depolandığına (yiyecek, ev aletleri, inşaat malzemeleri) bağlı olarak, bir iş planı çıkartılır ve ekipman seçilir. Bütün bunlar mal veya hammaddelerin tam emniyetini sağlamak için yapılır ve aynı zamanda zeminlerin en iyi şekilde temizlenmesini garanti eder.

Çeşitli tesislerde çalışıyoruz: ticari işletmelerin depoları, lojistik merkezleri, endüstriyel ve diğer tesislerdeki depolar.

Bakırköy’de zemin yıkama servisi gönderdiğimiz mahalle ve semtler;

 1. Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi camların temizlenmesi için.
 2. Bakırköy Şenlikköy Mahallesi şantiye temizleme firmaları,
 3. Bakırköy Kartaltepe Mahallesi dış cephe cam temizlik şirketi,
 4. Bakırköy Ataköy Kısımları cam yıkama firmaları,
 5. Bakırköy Yeşilköy Mahallesi cephe temizliği,
 6. Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi inşaat sonu temizlik,
 7. Bakırköy Florya,
 8. Bakırköy Sakızağacı Mahalleleri bina camları için temizlikçi,
 9. Bakırköy Osmaniye Mahallesi inşaata temizlik şirketleri,
 10. Bakırköy Basınköy Mahallesi vinçli temizleme,
 11. Bakırköy Cevizlik Mahallesi cephe camlarına temizlik,
 12. Bakırköy Yenimahalle Mahallesi inşaat ev temizlik firması,
 13. Bakırköy İncirli,
 14. Bakırköy Zeytinlik Mahallesi camlara temizlik firması,

Bakırköy temizlik şirketi sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

Bakırköy antrepo temizlik hizmetlerinin maliyeti

Toplam miktar, öncelikle tesisin alanına ve yapılması gereken işlerin listesine bağlıdır. Fiyat ayrıca aciliyet ve ek faktörlerden de etkilenir (örneğin, deponun özel yapılandırmasından dolayı temizlik ekipmanı kullanamama durumu).

 • Bakırköy antrepo genel temizliği
 • Bakırköy depo temizliği
 • Depo camlarının silinmesi
 • Depo duvarlarının yıkanması
 • Tadilat sonrası depo temizliği
 • Depo tozlarının çekilmesi
 • Ambar raf temizliği
 • Depo zeminlerinin yıkanması

Depoları ve endüstriyel binaları temizlemek, çeşitli zeminlerin yüzeylerini temizlemenin yanı sıra tozu, pisliği gidermek içinde çalışmaları içerir

 • Kir ve tozu raflardan, çalışma yüzeylerinden, diğer nesnelerden (radyatörler, havalandırma boruları, aydınlatmalar) çekilmesi,
 • Erişim yollarının ve elemanlarının (rampalar, koridorlar) temizlenmesi.
 • Havalandırma kanalları, tavanlar ve yangın söndürme dolaplarının temizliği
 • Camların ve kapıların temizliği.
 • Zemin temizliği (manuel veya mekanik olarak yapılır).

Bakırköy antrepo ve depo temizliklerinde zemin ve yer yıkama servisimiz olan alanlar;

atölye – poliklinik – mutfak – harç – kreş – pastane – üretim yeri – plaza – ofis – eczane – düğün salonu – örnek daire – bina girişi – restoran – otel – okul – site ve bina – epoksi – iş hanı – gıda deposu – cafe – su baskını – fabrika – daire – zemin yıkama – güzellik merkezi – zemin – depo – konut – şantiye – yurt – otopark zemini – otopark – bodrum – etkinlik – fırın – antrepo – su çekme – villa – merdiven dairesi – banka – çatı – yemekhane – sinema salonu – spor salonu – antrepo – sosyal tesis – boya badana – anaokulu – cam – konferans salonu – seramik – beton – yangın

hamam – imalathane – mağaza – boya – konser alanı – cila – lokanta – yer yıkama – film seti – yazlık – kanalizasyon – market – havuz – ecza deposu – mermer – dershane – tadilat sonrası – apartman – su tahliyesi – üniversite – tesis – inşaat bitimi – geri dönüşüm tesisi – boya badana – helikopter zemin – gemi ve yat – cilalama – zemin parlatma – apartman boşluğu – yalı – sağlık ocağı – bodrum kat – kalebodur – kuaför – ardiye – iş yeri – elektrik panosu yangını – ev – moloz – stüdyo – fayans – yağmur suyu – kalıntı – alçı – hastane – yüzey yıkama – benzinlik – dükkan

Bakırköy depo temizliği şirketi