Yangın temizliği fiyatlandırması nasıl yapılır, yangın sonrası temizlik ücretleri nedir, maliyet neye göre çıkartılır? kısaca bilgilendirmeye çalıştık. Dilerseniz 0553 110 4213 telefonumuzdan detaylı bilgi alabilir, Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde yangın meydana gelmesi çok üzücü bir deneyimdir. Ateş yalnızca ev içerisinde ciddi hasara yol açmaz, aynı zamanda is, duman ve kurum eşyalarınıza ve bina yapınıza zarar verebilir. Yanmış alanın temizliğinde, değerli eşyalarınızın, duygusal hatıralarınızın ve zor kazanılmış işletmelerinizin yaşamış olduğu tehlikenin bilinci ile hareket ediyoruz.

yangın temizliği fiyat

Yangın temizliği şirketi Kuzey Group personelleri; yangın, duman, is ve kurum temizliği konusunda tecrübe ve deneyime sahiptir. Yangın ve duman hasarı oluştuğunda, profesyonel bir firma ile anlaşmak ve daha fazla hasarı önlemek için temizleme işlemine olabildiğince çabuk başlamak önemlidir. 

Uzman ekibimiz, zararın durumunu değerlendirecek ve mümkün olduğunca tasarruf etmek için uygun bir temizlik süreci belirleyecektir. Tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerlidir. Evinizin hızlı bir şekilde temizlenmesi, onarımı ve tadilatı için bizi 0212 515 2926 numaralı telefondan veya 0553 110 4213 numaralı cep veya WhatsApp aracılığı ile arayabilirsiniz.

Yangından sonra müşterilerimizin sorduğu ilk sorulardan biri, “Yangın temizliğini ne kadara yapıyorsunuz?”. İstanbul’da yangın, is ve kurum temizleme ücretleri meskenin durumuna göre değişebilmektedir. Genellikle herhangi bir yangın temizlik şirketinin, telefon ile net fiyat verebilmesi zordur ama ortalama ücretlendirme belirtilebilir.

İşin maliyet kısmı birçok faktöre göre değişkenlik gösterebilecektir. Bu yüzden evinize veya iş yerinize ücretsiz keşif talebinde bulunmanız daha net bir fiyat ve teklif hazırlanmasına yardımcı olacaktır.

Biraz önce belirtmiş olduğumuz değişken faktörler; yangının mesken içerisindeki kapsamı, itfaiyeden kaynaklanan su hasarının derecesi ve yangın söndürücülerin kullanımından kaynaklanan her türlü kimyasal onarım ve bunun yanı sıra is ve kurum zararı gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Örnek olarak ev içinde yaşanan yangınlarda herhangi bir odada çıkan yangınla mutfakta çıkan yangın maliyeti aynı değildir.

Yangın sonrası temizlik İstanbul

Yangın isi temizliği ve özellikle o anı yaşamış ev sakinleri için zor ve sıkıcı bir durumdur. Yangın temizliği bize göre tüm evi kapsamaktadır nedeni ise dumanın ve kokunun ev içerisinde tüm odalara geçebileceği gerçeği.

Yangın ve is temizliği hakkında bize ihtiyaç duyulmasının sebeplerinden bazıları şunlardır:

  • Evinizin içindeki eşyaların genel gözlemi konusunda size yardımcı olunacaktır.
  • Hasar görmemiş ve hasar görmüş eşyaların durumunu da değerlendiriyoruz.
  • En iyi sonucu elde etmek için kullanılacak temizleme türünü ve prosedürlerini bile belirliyoruz.
  • Bilgi ve becerilerimizle onarım ve tadilat kısmını kolaylaştırabilirsiniz.
  • Tüm endişeleriniz ve sorularınızı çözüyoruz.
  • Anahtar teslim hizmetlerimizde 2 yıl yazılı belgeli garanti veriyoruz.

İş yerinizde veya evde çıkan yangın, sizin ve ailenizin yaşayabileceği stresli ve korkutucu olaylardan biridir. Yaşadığınız felaketten sonra artık düşünceniz “eski haline nasıl gelir”.

Bu tür bir felakete maruz kaldıysanız, yangın ve is temizliği, onarımı – tadilatı için size yardımcı olabilecek profesyonelleri aramanız tavsiye edilir.

Sık Sorulan Sorular:

Ekipleriniz gelmeden eşyalarımı toplamalı mıyım?

Hayır, toplamak zorunda değilsiniz, ekiplerimiz kurtarılabilecek eşyaları tarafınıza belirteceklerdir.

Temizlik ekibi gelmeden kendim temizlesem olmaz mı?

Yangın sonrasında kendi başınıza temizlemeye çalışmak risklidir; Yanlış ekipman veya temizlik ürünleri kullanarak kazayla kurtarılabilir olan bir şeyi istemeden mahvetmiş olursunuz. Bunun yerine, ekibimizin gelmesini beklerken değerli, kırılgan ve pahalı eşyalarınızı toparlamaya çalışmalısınız.

Temizlik ve tadilat ne kadar (kaç gün) sürer?

Ekibimiz hasarı araştırdıktan sonra size bir temizlik ve onarım süresi tahmini verecektir.  Süre, zararın büyüklüğüne ve onarımın karmaşıklığına bağlı olacaktır.  Tadilat ve temizlik süresini etkileyen faktörler arasında kaç oda zarar görmüş, bina tipi ve hasarın ciddiyeti sayılabilir.

Çalışma esnasında evde olmam gerekir mi?

Aslında bu tamamen size kalmış bir durum. Eviniz ya da iş yeriniz geniş çapta hasar görmüşse, ya da yapısal hasarı varsa, bu sorunlar çözülene kadar binaya girmemeniz gerekebilir.  Bununla birlikte, eğer yangın küçük bir alana yayılmışsa, is ve duman kokusu ile çalışma esnasında temizlik ve tadilat seslerini rahatsız edici bulursanız, kalmak zorunda değilsiniz.  Ekiplerimiz profesyonel hizmet vermektedir, orada bulunmanızdan rahatsızlık duymazlar.

En acil neleri saklamalı veya toplamalıyım?

Banka kartlarınız, ilaçlar, önemli kişisel belgeler ve takılar, cep telefonu vb. diğer değerli eşyalarınızı toplamalısınız.

Faturanız sigortada geçerli mi?

Evet, tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup zararınızın tazmini mümkündür.

İşinize garanti veriyor musunuz?

Evet, tüm çalışmalarımız garantilidir. Her iş farklı olduğu için garantimiz sunduğumuz hizmetlere göre değişecektir. Teklifimiz tarafınıza iletilirken garanti koşulları da tarafınıza belirtilir.

Yangın sonrası temizlik ve tadilat ücretleri

Yangın sonrası temizlik şirketleri olarak piyasa koşullarına göre son derece rekabetçi fiyat politikası yürütmekteyiz. Her işin fiyatlandırılması hasarın boyutuna bağlı olacaktır. Uzmanlarımız en hızlı bir şekilde tarafınıza dönüş yapacak ve mümkün olan en kısa sürede normal hayata geri dönebilmenizi sağlayacaktır.

Evinizde veya işyerinizde yangın zararı gibi bir sorunla karşılaştığınızda, güvenebileceğiniz bir firma bulmak istersiniz. Müşterilerimiz makul fiyatlarla sunduğumuz kaliteli hizmet nedeniyle Kuzey Group’a geri dönmeye devam ediyorlar. Önceki müşteriler, şirketimizin her bir müşterimize gerçekten önem verdiğini ve bizi başkalarına tavsiye etmeye devam ettiğini biliyor. Profesyonel ve deneyimli yanmış alanların temizliği ve tadilatı için bize ulaşmanız yeterli.

Yangın temizleme şirketi olarak hizmet verdiğimiz alanlar;

Daire – konser alanı – fırın – sosyal tesis – atölye – inşaat bitimi – kreş – cam – ofis – kanalizasyon – sağlık ocağı – fabrika – antrepo – ecza deposu – cafe – ev – konferans salonu – şantiye – yalı – çatı – film seti – hastane – havuz – restoran -yemekhane – mutfak – yangın – depo – poliklinik – tesis – su baskını – villa – yurt -anaokulu – üniversite – cila – otel – yazlık – zemin – sinema salonu – apartman – benzinlik – site ve bina

işhanı – konut – etkinlik – eczane – stüdyo – okul – dershane – kuaför – spor salonu – pastane – imalathane – tadilat sonrası – plaza – dükkan – yüzey yıkama – bodrum kat – güzellik merkezi – market – düğün salonu – mermer – lokanta – banka – üretim yeri – örnek daire – mağaza – işyeri – hamam – otopark – gıda deposu – gemi ve yat

Hizmet verdiğimiz İstanbul ilçeleri;

Sultangazi – Kâğıthane – Fatih – Zeytinburnu – Bakırköy – Arnavutköy – Başakşehir – Beylikdüzü – Büyükçekmece – Bahçelievler – Beşiktaş – Güngören – Çatalca – Gaziosmanpaşa – Bağcılar – Küçükçekmece – Esenler – Sarıyer – Silivri – Şişli -Esenyurt – Avcılar – Beyoğlu -Bayrampaşa – Eyüp