Başakşehir evi su basması Başakşehir su baskını temizliği evi su basınca neresi aranır Başakşehir evimi su bastı belediye telefonu yağmurdan evi su basti ne yapmalıyım yardım

Başakşehir su baskını temizliği; Su hasarı herhangi bir ev veya iş yeri için zarar verici olabilir. Hızla yaylır ve en beklenmedik zamanlarda gerçekleşebilir.

Başakşehir su çekme acil müdahale gerektiren durumlardan biridir. Bu yüzden İstanbul Başakşehir Kuzey temizlik şirketi; su çekme işlemleri konusunda 7/24 hizmet verebilmektedir.

Kendinizi su tahliyesi ile karşı karşıya bulursanız, Kuzey temizlik yardımcı olabilir. Sorunu profesyonelce ve verimli bir şekilde azaltmak için bizi arayın.

Su baskınlarında ilk adım, atık suyu ortadan kaldırmaktır. Nemi gidermek ve odayı kurutmak için operasyonel hizmete ihtiyacınız vardır. En kısa sürede, yardımınıza gelmeye ve ortamı eski haline döndürmeye hazırız. Su baskını temizliği kendine has özelliklere sahiptir ve her dakikanın önemi vardır.

Başakşehir su baskını temizliği şirketi olarak yağmur suyu boşaltma hizmeti;

su tahliyesi şirket - atık su çekme şirketleri - evimizi su bastı acil - bodrumdan su çekme firması bul - istanbul su çekme şirketleri adresi- en yakın bina su tahliyesi - temiz su tahliyesi
Başakşehir su tahliye firması

Başakşehir temizlik şirketi sel, su baskını veya yağmur suyu taşması durumunda, hızlı ve doğru müdahale önemlidir. Yapmanız gereken ilk şey, sel ve su sızıntısının kaynağını ortadan kaldırmak.

İkinci zorunlu madde, suyun doğrudan dairenizden çıkarılması, etkilenen yüzeylerin, mobilyaların, parkelerin ve eşyaların hızla kurutulması su baskını sonrası temizliktir. 

 • Hasarlı yapıların sökülmesi (ıslanmış parkeler vs);
 • Temizleme ve dezenfeksiyon;
 • Koku giderme.
 • Etkilenen alanların kurutulması;

Çok fazla su varsa; Ekiplerimiz meskeninize uygun ekipmanlar ile gelir. Su pompaları, dalgıç motor ve vakum makineleri ile su çekme işlemini gerçekleştirirler.

Genellikle daireye su basmasından sonra, normal musluk suyu dahi olsa zeminler çok kirli hale gelir.

Su baskını sonrası parkeler; Ev ve iş yerlerinde genellikle en çok etkilenen malzeme zemin kaplama türü olan parkelerdir. Suyun çekilme esnasında personellerimiz parkelerinizin şişip kabarabileceğini mutlaka belirteceklerdir. Günümüzde artık suya dayanıklı parkeler de mevcuttur.

Su baskınından etkilenen odaların profesyonelce temizlenmesi, yalnızca mobilyaların ve diğer eşyaların korunmasına yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sonraki onarımlar için para tasarrufu yapmayı ve evdeki bilinen eski atmosferi hızla geri kazanmayı sağlayacaktır.

Sert zemin, (beton, fayans) veya parke zeminleri temizlemek için kullandığımız donanımlar, bu tür acil durumlarda etkili olmamızı sağlıyor.

Herhangi bir sel hasarı veya su hasarından sonra, küf ve mantar problemlerini önlemek için alanı mümkün olduğunca çabuk kurutmak ve temizlemek önemlidir.

Bodrumu su bastı (Başakşehir)

Su baskınları kanalizasyon ile karışabileceğinden içeriğinde lağım suyu da bulunabilir.

Sel ve su baskını kimi zaman yıkıcı bir etkilere sahip olabilir. Bodrum katlarda bulunan depolar, iş yerleri ve evler içerideki eşyalara veya ürünlere zarar verebilir. Bunlara açık unutulan çeşmeler, eskimiş su tesisatları, yeraltı suyu seviyelerinin yükselmesi, kanalizasyon tıkanmaları, ani yağışlardan kaynaklı su taşkınları, dere yataklarının su taşkınlarından kaynaklanan sel baskınları neden olur.

Bir selden sonra, tesisin derhal değerlendirilmesi ve sudan etkilenen tüm maddelerin hızlı bir şekilde çıkarılması ve kurutulması hayati önem taşır. Acil müdahaleler olası su baskını sonrası zatüere ve astım gibi hayati sağlık sorunlarını engellemiş olur.

Taşkın suyu ciddiyetine bağlı olarak çeşitli derecelerde hasara neden olabilir. Zeminler, duvarlar, mobilyalar, parkeler ve hatta bina yapıları bile etkilenebilir.

Başakşehir bodrumdan su tahliyesi, Acil su çekme firması

Başakşehir Kuzey temizlik su baskını sonrası zararlarda temizlik ve onarım çalışmalarında hızlı ve etkili bir temizlik çözümü sunar.

 • Çok hassas durumlar için gizli ve anlayışlı bir hizmet,
 • Beklenmedik sel veya atık su baskınlarında olabildiğince hızlı müdahale,
 • İstanbul Başakşehir genelinde 7/24 servis,
 • Su çekme hizmeti sonrası dezenfekte işlemi.

Başakşehir su baskınlarında neresi aranır?

Başakşehir ilçesinde su baskınlarında 40 cm. altında bulunan su baskınları için belediye araçları yardımcı olamamaktadır. Aynı zamanda rögar (logar) temizliği için kullanılan vidanjörler de evlere, işyerlerine ve bodrum kata sokulamaktadır. Acil su basması temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir.

Başakşehir’de evi su bastı ne yapmalıyım;

Evinizi su bastığında geride bıraktığı hasarı gidermeye başlamak için yapabileceğiniz birçok şey var. Su baskınlarını temizleme tehlikeli bir iştir ve Büyük su baskınlarında temizleme işlemine başlamadan önce farkında olmanız gereken önemli adımlar vardır. İşte bilmeniz gerekenler:

 • Kontrol ettikten sonra, ev tesisatı haricinde havalandırma, klima veya ısıtma sisteminiz (merkezi ısıtma vb.) varsa sisteminizi yaklaşık 20 – 22 derece civarında tutun,
 • Korunduğunuzdan emin olun – Bazen atık su içerisinde kimyasal madde ve hayvan atıkları bulunabilir, bu yüzden etrafınızdaysa koruyucu giysiler ve diz hizası çizmelerden giymeye çalışın,
 • Daha fazla hasarı önleyin – Çamurun duvar kısımlarında eşit şekilde dağılmasını sağlayın, çamurun duvarın bir tarafına baskı yapmamasına dikkat edin.
 • Herhangi bir şey yapmadan önce, ana şebekedeki elektrik kaynağını kapatın ve hiçbir prize dokunmayın,

Su korozyona neden olur ve elektrikli cihazlara zarar verir. Su baskını sonrasında nem, yoğunlaşır ve bina içerisinde su buharı haline gelir. Su tamamen alınmazsa küf ve bakteri gibi yüksek bir mikrobiyal büyüme riski ortaya çıkar.

En sık aramalar; yağmurdan evi su bastı ne yapmalıyım, Başakşehir evi su basması, evimi su bastı belediye, evi su basınca neresi aranır Başakşehir

Başakşehir temizlik şirketi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Başakşehir su baskını temizliği fiyatı;

Su baskınlarında her durum farklıdır. Bazı durumlarda, telefon üzerinden fiyatlandırma yapabiliyoruz, ancak büyük zarar durumlarında ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. En etkili müdahale için uygun makineler ile müdahale ediyoruz.

Başakşehir’de su tahliye şirketi olarak hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler;

 • Başakşehir Şamlar Mahallesi,
 • Başakşehir Başakşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Şahintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Onurkent,
 • Başakşehir Başak Mahallesi,
 • Başakşehir Hoşdere,
 • Başakşehir Metrokent,
 • Başakşehir Altınşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Güvercintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Bahçeşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Kayabaşı Mahallesi,
 • Başakşehir Boğazköy,
 • Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi,
 • Başakşehir İkitelli,
 • Başakşehir Ispartakule,

Başakşehir su tahliye şirketi hizmet verdiğimiz alanlar;

konser alanı – merdiven dairesi – yüzey yıkama – anaokulu – sinema salonu – fiyatları – bodrum kat – konut – otopark – iş hanı – atölye – apartman – depo – ardiye – okul – otopark zemini – tesis – stüdyo – üretim yeri – dükkan – boya badana – daire – cilalama – restoran – üniversite – yazlık – inşaat bitimi – site ve bina – cam – lokanta – kanalizasyon – epoksi – sosyal tesis – boya badana – kalıntı – zemin yıkama – su baskını – güzellik merkezi – mağaza – cafe – market – yalı – cila – iş yeri – yer yıkama – elektrik panosu yangını – benzinlik – antrepo – su çekme – dershane – kalebodur – geri dönüşüm tesisi – plaza

yemekhane – boya – kuaför – alçı – düğün salonu – seramik – ofis – ecza deposu – su tahliyesi – konferans salonu – mutfak – moloz – bodrum – ücretleri – gemi ve yat – pastane – otel – örnek daire – çatı – yangın – kanopi – eczane – havuz – tadilat sonrası – mermer – zemin – ev – banka – villa – beton – film seti – yurt – fabrika – hastane – kapalı otopark – yağmur suyu – zemin parlatma – kreş – poliklinik – antrepo – sağlık ocağı – etkinlik – spor salonu – gıda deposu – şantiye – fırın – fayans – apartman boşluğu – harç – helikopter zemin – bina girişi – hamam – imalathane

Başakşehir su baskını temizliği şirketi