Antrepo temizleme şirketi Güngören Güngören depo temizliği şirketi Güngören yer yıkama şirketleri Güngören zemin temizleme firması

Depolar ve antrepolar şartlı olarak açık bina olarak kabul edilir. Kir burada diğer yerlerden çok daha hızlı birikir. (Güngören depo temizliği şirketi): Yangın tehlikesi oluşmasını ve depo içeriğinin zarar görmesini önlemek için, depoda belirli zamanlarda kapsamlı bir temizlik yapılması gerekir. 

Büyük depo alanlarının temizlenmesi, zemin yıkama makineleri (binicili veya iticili) ile yapılır. Güngören depo zemin yıkama firması Kuzey Group; böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda çalışmalarınıza ve ambar içerisinde bulunan ürünlere zarar vermeden en kısa sürede zemin yıkama işlemlerini gerçekleştirir.

Güngören depo temizliği şirketi

(Güngören Ambar temizliği firması) Depolarda bazen 24 saatlik çalışmalar olabilmekte ve kimi zaman sürekli bir sirkülasyon olabilmektedir. Depo içerisinde çalışan personeller, depo zeminlerinin düzenli olarak toz, moloz, dökülen yağ ve sıvıların temizlenmesini gerektirdiğinin farkındadır. 

Depolar, antrepolar ve ambarlar çeşitli malları depolamak ve ürünleri sıralamak için geniş alanlara sahiptir, bu nedenle bu tür alanları temizlemek sadece zemin temizlik personeli değil aynı zamanda özel ekipmanlar da gerektirir. Depo alanlarının klasik usül elle veya paspasla temizlenmesi mümkün değildir.

İş günü boyunca, zemin temizleme işini yapmak zordur, bu yüzden birçok yönetici bu tür işleri bir süre ertelemeyi tercih eder, bunun sonucunda toz ve çöp büyük miktarlarda biriktirilir. Bu nedenle depolarda belirli bir sıklıkta, temizlik şirketi çalışanları tarafından genel bir temizlik de yapılması gerekmektedir.

Güngören temizlik firması sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Güngören depo temizliğinde en çok talep gören hizmetler;

 • Ofis bölümlerinin temizliği.
 • Depo cephesinin temizlenmesi,
 • Giriş kapıları, merdivenler, rampalar, yükleme ve boşaltma alanlarının genel temizliği,
 • Deratizasyon ve haşere kontrolü,
 • Depo alanının çevresinin temizlenmesi,
 • Çöp toplama,
 • Deponun zemin yıkama işlemleri,

Depo temizliği kolay bir iş değildir, çünkü nesnelerin taşınması çoğu zaman imkansızdır. Sadece profesyonel bir temizlik şirketi bu koşullarda temizliği uygun seviyede tutabilir.

Antrepo ve depo zeminlerinin temizliği genellikle binicili, iticili vakumlu yol ve yer yıkama makineleri ile yapılır. Ambar böümlerinin temizliği haricinde deponun ofis kısmı temizliği de gerekebilir. Ürünlerin sıralama yerleri de düzenli tutulmalı ve ambalaj malzemelerinden ve çöplerden arındırılmalıdır.

Paketlenmiş ürün ve ekipmanları temizlemek için vakum makineleri ve diğer makineler kullanılır. Sadece onların yardımlarıyla, bir kişinin ulaşamadığı erişilemez yerleri temizlemek mümkündür.

Depolar çoğu zaman raflar ve kolilerle dolu geniş bir alandır. Geniş alan zeminleri, özel zemin temizleme makineleri ile yıkanır – bu, istediğiniz temizlik derecesini elde etmenize ve temizleme süresini azaltmanıza olanak sağlar.

Bu durumda, aşırı dikkat ve hassasiyet dikkate alınmalıdır – temizlik şirketi personelinin hiçbir şeye zarar verme hakkı yoktur.

Temizleme, yüzeyin türüne bağlı olarak seçilen profesyonel temizlik ürünleri kullanılarak yapılır . Örneğin, davlumbazın ve havalandırmanın temizlenmesi, diğer yerlerde kullanılamayan yeterince güçlü bir kimyasal gerektirir.

Güngören depo temizliği şirketi neler yapar?

Her şeyden önce, kaba çöp temizliği yapılır. Depo çalışanları genellikle son temizliği geciktirir, bu yüzden çöpler birikebilir. Çöpler ve kaba atıklar çöp torbalarına doldurulur.

İkinci aşama, tozun giderilmesidir. Vakumlu makineler yardımı ile toz alımı yapılır.

Son adım ıslak zemin temizliğidir. Islak zemin dediğimiz alanlar genellikle Wc lavabolar, yemekhane ve mutfak, soyunma odaları vs.

Ortak alanlar zorunludur ve dezenfekte edilir. Merdivenler, yangın merdivenler, koridorlar vs.

Güngören’de profesyonel zemin yıkama şirketi arayışınızda bize ulaşmanız yeterli. Her meskene özel çözümler üreterek zemin ve yer yıkama konusunda yardımcınız olmaya adayız.

Güngören zemin yıkama fiyatlandırması genellikle metrekareye orantılı yapılır. Fiyatlandırmayı etkileyen etkenler depolama alanı veya üretim odasının kirlilik derecesine, temizlik süresine ve iş kapsamına bağlıdır (Örnek olarak inşaat sonrası depolar).

Otoparklar, geniş alanlar, helikopter zeminler, dış cephe yıkama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm bölgenin tam temizliğini içeren anahtar teslim kapsamlı bir temizlik hizmeti sipariş edebilirsiniz. 

Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir.

Sadece depoya değil, onu çevreleyen her şeye de temizlik konusunda yardımcı oluyoruz.

Güngören Kuzey temizlik şirketi antrepolarda, ambarlarda ve depolarda aşağıdaki temizlik hizmetlerini sunmaktadır:

 • Genel temizlik (talep üzerine veya onaylanan takvime göre yapılır).
 • Depolama tesislerinin düzenli temizliği (günlük veya belirli aralıklarla yapılır).
 • Özel temizlik işlemleri: yangın / sel sonuçlarının tasfiyesi, inşaat atıklarının giderilmesi, onarım sonrası hasarların temizlenmesi, taşınma öncesi temizlik

Ambarlarda hangi eşyaların depolandığına (yiyecek, ev aletleri, inşaat malzemeleri) bağlı olarak, bir iş planı çıkartılır ve ekipman seçilir. Bütün bunlar mal veya hammaddelerin tam emniyetini sağlamak için yapılır ve aynı zamanda zeminlerin en iyi şekilde temizlenmesini garanti eder.

Çeşitli tesislerde çalışıyoruz: ticari işletmelerin depoları, lojistik merkezleri, endüstriyel ve diğer tesislerdeki depolar.

Güngören antrepo temizlik hizmetlerinin maliyeti

Toplam miktar, öncelikle tesisin alanına ve yapılması gereken işlerin listesine bağlıdır. Fiyat ayrıca aciliyet ve ek faktörlerden de etkilenir (örneğin, deponun özel yapılandırmasından dolayı temizlik ekipmanı kullanamama durumu).

 • Tadilat sonrası depo temizliği
 • Depo camlarının silinmesi
 • Ambar raf temizliği
 • Depo zeminlerinin yıkanması
 • Güngören depo temizliği
 • Depo tozlarının çekilmesi
 • Güngören antrepo genel temizliği
 • Depo duvarlarının yıkanması

Depoları ve endüstriyel binaları temizlemek, çeşitli zeminlerin yüzeylerini temizlemenin yanı sıra tozu, pisliği gidermek içinde çalışmaları içerir

 • Zemin temizliği (manuel veya mekanik olarak yapılır).
 • Kir ve tozu raflardan, çalışma yüzeylerinden, diğer nesnelerden (radyatörler, havalandırma boruları, aydınlatmalar) çekilmesi,
 • Havalandırma kanalları, tavanlar ve yangın söndürme dolaplarının temizliği
 • Erişim yollarının ve elemanlarının (rampalar, koridorlar) temizlenmesi.
 • Camların ve kapıların temizliği.

Güngören’de zemin yıkama servisi gönderdiğimiz mahalle ve semtler;

 1. Güngören Güven Mahallesi,
 2. Güngören Haznedar Mahallesi,
 3. Güngören Akıncılar Mahallesi,
 4. Güngören Tozkoparan Mahallesi,
 5. Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,
 6. Güngören Gençosman Mahallesi,
 7. Güngören Sanayi Mahallesi,
 8. Güngören Merkez Mahallesi,
 9. Güngören Mehmet Nesih Özmen Mahallesi,
 10. Güngören Güneştepe Mahallesi,
 11. Güngören Mareşal Çakmak Mahallesi,
 12. Güngören Merter.

Güngören temizlik şirketi sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

Güngören antrepo ve depo temizliklerinde zemin ve yer yıkama servisimiz olan alanlar;

plaza – çatı – havuz – atölye – su tahliyesi – zemin parlatma – konferans salonu – iş hanı – merdiven dairesi – etkinlik – bodrum – sinema salonu – sağlık ocağı – tadilat sonrası – mağaza – tesis – benzinlik – film seti – alçı – harç – boya- kalıntı – moloz – mutfak – gemi ve yat – yurt – hastane – kanalizasyon – imalathane – elektrik panosu yangını – depo – gıda deposu – mermer – su baskını – daire – sosyal tesis – yalı – apartman boşluğu – fırın – boya badana – otel – cilalama – antrepo – seramik – fayans – kalebodur – beton – helikopter zemin – epoksi

spor salonu – ardiye – örnek daire – yüzey yıkama – cila – antrepo – konut – zemin – otopark zemini – site ve bina – yemekhane – boya badana – stüdyo – poliklinik – geri dönüşüm tesisi – yangın – cafe – banka – okul – bina girişi – dükkan – ofis – dershane – lokanta – konser alanı – güzellik merkezi – su çekme – apartman – villa – market – üniversite – ev – bodrum kat – inşaat bitimi – yer yıkama – pastane – restoran – yazlık – cam – kreş – şantiye – ecza deposu – anaokulu – iş yeri – zemin yıkama – kuaför – hamam – düğün salonu – fabrika – eczane – otopark – üretim yeri

Güngören depo temizliği şirketi