Ev temizliği firması bulma ihtiyacı içerisinde olan ziyaretçilerimiz yeni ev temizliği, eşyalı ev temizliği, yangın sonrası ev temizliği, boş ev temizliği ve su basan evin temizlenmesi gibi aramalar yapabiliyorlar.☎ 212 515 2926

Ev temizliği hizmetlerimiz, müşterilerimizin dairesinin durumuna göre farklılık gösterebiliyor. 

Yeni Ev Temizliği:

Yeni bir daire satın aldığınızda genellikle inşaat sonrası temizlikleri yapılmamış, yapılsa dahi kabası alınmış şekilde teslim alınıyor. Piyasada en sık karşılaştığımız durumlar; camların üzerinde harç, alçı ve bant kalıntılarının duruyor olması, seramik alanlarda derz dolgu malzemesinin seramik ve fayans alanlarda temizlenmemiş olması, mutfak ve odaların tozlu ve kalıntılar içerisinde bırakılması diyebiliriz.

Taşınma öncesi ev temizliği;

Yine yeni evlerde taşınma temizliği yaptırmak istiyorum dediğinizde, internette arama yaptığınızda bizim gibi profesyonel çalışan firmalar ile karşılaşmanız olasıdır.

Taşınma öncesi temizlik şirketleri; yukarıda bahsetmiş olduğumuz, temizlik ile ilgili tüm sorunlarınızda size yardımcı olmaya hazırdır. Sizleri temizlik hakkında aklınızdaki bütün soru işaretlerinden kurtararak, size hiç iş bırakmadan taşınmadan önceki temizliğinizi özenle yerine getireceklerdir.

Taşınma temizliği şirketleri arasında yeni ev temizliği ile ilgili bir firma ile anlaşmadan önce firmanın kaç yıllık olduğu ve referanslarına dikkat etmelisiniz.

Eşyalı ev temizliği;

İçinde oturulan yani yaşanılan evler için temizlik işlemleri inşaat sonrası daire temizlik hizmetlerinden farklıdır. Eşyalı daire temizliğinde boş dairelerde yapılan temizliğe ek olarak eşyaların da dikkatle temizlenmesi önemlidir.

Koltukların ve yatakların yıkanarak vakumlanması (endüstriyel tip kurutma makinesi ile kurutulması), mobilyaların silinmesi, mutfak, banyo ve wc nin ince temizliği eşyalı dairelerdeki temizliğin önemini arzeder.

Eşyalı daire içerisinde temizlik yapılırken alerjik ve astım hastası olan aile bireylerini, çocuk ve bebekleri, ayrıca ev içerisinde olabilecek küçük dostlarımız ev hayvanlarını da unutmamak gerekir.

Eşyalı ev temizliklerinde bu hassasiyetler dikkate alınmalıdır.

Yangın sonrası ev temizliği

Yangın geçirmiş olan bir evin temizliği ve hasar onarımı konusunda öncelik; hem içerisindeki aile bireylerini, hem eşyaları, hem de çalışanları gözeterek hizmet vermektir.

Yanmış evin temizlenmesindeki amaç ise; aile bireylerine o kötü anları unutturmak adına evin bir an önce eski haline döndürülmesidir.

Ev içerisinde çıkan yangınların her meskene göre değiştiğinden detaylı bilgilendirme ve fiyat teklifi için bize ulaşabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilir veya whatsapp aracılığı ile zarar görmüş alanın fotoğraflarını tarafımıza iletebilirsiniz.

Evlerde yangınlar genellikle mutfak cihazlarından (buzdolabı, fırın veya bulaşık makinesi), elektrik kontaklarından ve de son zamanlarda balkonda bulunan kombilerden çıkmaktadır.

Genelde yangın çıkan alanda, yani yanmış olan bölgede hasar olabildiği gibi dairenin diğer odalarına is kaplıyor olabilir.

Yangın hasarından ziyade bazende ister istemez söndürme çalışmaları esnasında su ve köpükten kaynaklanan zararlar oluşabilir.

Yanmış ev temizliği konusunda meskenin durumuna göre ve yangın kaynağına göre tüm evin temizliği ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Ev yangını temizliği ile ilgili hizmetlerimizde tarafımızdan alacağınız fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerlidir ve zararınızın tazmini mümkündür.

Evinizi Su Basması;

Su baskınları hemen hemen tüm evlerde başımıza gelebilecek muhtemel durumlardan biridir. Böyle durumlarda genellikle evimizi su bastı, evi su basmasında neresi aranır ve ev su baskını temizlik şirketleri gibi aramalar yapılmaktadır.

Evlerdeki su baskınları logar taşması, kanalizasyon tıkanıklığı, sel, yağmur kaynaklı, ev içerisindeki eskimiş tesisat veya açık unutulan musluk kaynaklı olabilir.

Ev su baskını temizliği şirketleri arasında İstanbul genelinde hizmet firmamız böyle zor anlarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adaydır.

Ev su baskınlarında içerideki atık ve su miktarına göre vakum makinesi, su pompası veya dalgıç motor ile tahliye ediyoruz. Suyu çektikten sonra zeminin türüne göre yıkama yapıyoruz. Son olarak tüm daire içerisinde dezenfekte kimyasalı sıkıyoruz.

En yakın temizlik şirketleri;

Yeni bir ev mi aldınız? Boş bir daireye mi taşınıyorsunuz? Kuzey temizlik çalışanları; yeni evinize taşınmadan önce kapsamlı bir temizlik yaparak, zaten yorucu bir durum olan taşınma işleminde temizlik yükünüzü üzerinizden alabilir.

Kuzey temizlik firması İstanbul içerisinde mesafe farkı aramaksızın her daim hizmet verir.

Ev temizlik şirketi kısa hizmet içeriği:

Ev temizliğinde mutfak;

Duvarlar kaplama türüne göre (boya, seramik) temizlik uygulaması yapılır,
Mutfak camları içten ve dıştan silinir,
Mutfak dolap üstleri ve içleri, dolap kapakları dahil olmak üzere silinir,
Bozdolabı, fırın, bulaşık makinesi vb. mutfak eşyaları silinir,
Tezgah üstü ve dolap altları temizlenir,
Evye, musluk, aspiratör gibi metal aksamlar parlatılır,
Kapı, petek ve prizleri silinir,
Zemin türüne göre yıkanarak ıslak-kuru vakumlanarak ve moplanır (nemli paspas).

Ev temizliğinde banyo

Lavabo, tezgah üstleri, çıkıntılar, klozetler, küvet, seramik, duş duvarları, duş kapıları, Aynalar, Ampuller temizlenir, zemin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilir ve nemli mop yapılır.

Ev temizliğinde diğer tüm alanlar

Prizler, süpürgelikler, petekler, kapı kolları ve kapılar, çerçeveler, mevcut ise panjurlar, pencere eşikleri (denizlikler), pencere doğramaları ve camları, duvarlardaki parmak izleri, armatürler, lambalar, aynalar, resimler, üst tavan fanları, dolap altları, örümcek ağı -köşeler, tavan, pencere, zemin, mobilya ayakları silinerek dip-köşe vakum yapılır ve zemin türüne göre silinir veya yıkanır.

Dairenizde yapmayı planladığınız özel etkinlikler için temizlik ihtiyacı içinde bizi arayabilirsiniz. Örneğin düğün öncesi, misafir temizliği, bahar temizliği ve yılbaşı gecesi (parti sonrası) temizlikleri gibi. Böylesi özel bir durumunuz olduğunda temizlik yapmak sizin “yapılacak işler” listenizde yer alacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntıların aklınızı kurcalaması ve telaşı, evinizin temizlik kısmını sona bırakabilir ve bu durum sizi daha fazla strese sokabilir.

İstanbul acil temizlik şirketi bulmak;

Yaklaşan bir etkinlik için bir kerelik ev temizlik hizmetlerine ihtiyacınız varsa, Kuzey temizlik firması güvenebileceğiniz temizlik profesyonellerine sahiptir. 

Düzenli olarak planlanmış bir sözleşme gerektirmeyen, ara sıra temizlikler de dahil olmak üzere, ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir temizliği biz üstleniriz. İster bir partiye ev sahipliği yapıyor olun, ister tatil için gittiğiniz yazlığınızı temizletmek isteyin; evinizi yukarıdan aşağıya temizleyeceğiz.

İstanbul’da evlere temizlik haricinde hizmet verdiğimiz alanlar;

stüdyo – üretim yeri – pastane – sinema salonu – etkinlik – hastane – cila – film seti – ofis – lokanta – örnek daire – kanalizasyon – ev – düğün salonu – antrepo – mutfak – atölye – gıda deposu – ecza deposu – yüzey yıkama – fabrika – yalı – iş hanı – eczane – hamam – fırın – daire – çatı – üniversite – otel – gemi ve yat – kreş – güzellik merkezi – sağlık ocağı – yemekhane – imalathane – tadilat sonrası – su baskını – restoran – mermer – kuaför – dükkan – apartman – tesis – banka – cam – konser alanı – sosyal tesis – site ve bina – plaza – okul – mağaza – zemin – cafe – şantiye – konut – depo – yazlık – otopark – yangın – dershane – spor salonu – konferans salonu – iş yeri – havuz – bodrum kat – yurt, kreş, anaokulu, poliklinik – villa – market – inşaat bitimi

İstanbul içerisinde ev temizliği temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler; 

Gaziosmanpaşa ev temizliğiBeşiktaş ev temizliğiBüyükçekmece ev temizliği
Kağıthane ev temizliğiEsenyurt ev temizliğiHaramidere ev temizliği
Zeytinburnu ev temizliğiBakırköy ev temizliğiHadımköy ev temizliği
Sarıyer ev temizliğiBeylikdüzü ev temizliğiÇatalca ev temizliği
Bağcılar ev temizliğiArnavutköy ev temizliğiKüçükçekmece ev temizliği
Avcılar ev temizliğiBaşakşehir ev temizliğiGüngören ev temizliği
Bahçelievler ev temizliğiBeyoğlu ev temizliğiEsenler ev temizliği
Fatih ev temizliğiEyüp ev temizliğiSultangazi ev temizliği