Başakşehir yangın temizliği Başakşehir yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı yangın sonrası ofis temizliği Başakşehir yangından sonra ev temizlik Başakşehir yanmış iş yeri temizliği

Başakşehir ilçesinde “Başakşehir yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı şirketi” olarak Başakşehir’de hizmet veren firmamız, yangın sonrası temizliği için ev, ofis, iş yeri, bina gibi tüm meskenlere servis göndermektedir.

Uzmanlarımız herhangi bir yangının sonu meskenin temizlenmesi ve onarımı deneyimine sahiptir, bu nedenle dağınıklığı tek başına temizleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Hemen yangın hasarı onarım uzmanları ekibimizle iletişime geçin!

Hiçbir şey bir ev ya da iş yeri için yangın hasarı gibi değildir. Alevler sadece mobilyaları, eşyaları ve anıları yok etmekle kalmaz, aynı zamanda mülkünüzün yapısal bütünlüğü de tehlikeye girer.

Yangından sonra ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi değilseniz bu daha karmaşık bir hale gelebilir. Başakşehir yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı şirketi Kuzey Group yangın hasarı mağdurlarının bu travma ile başa çıkmasına ve restorasyon hizmetleri ile her şeyin eski haline getirilmesine yardımcı olur.

İş yeri yangınları ve ev yangınları üzücü olduğu kadar hem ev içinde yaşayanlar, hem de iş yeri içerisinde çalışanlar için moral bozucu bir durumdur. Başakşehir Kuzey Group yangın onarım şirketi çalışanlarımız, evinizi ve ailenizi etkileyebilecek her türlü yangın hasarı durumunda size yardımcı olmak için profesyonelce eğitilmiştir.

Başakşehir‘de yangınlar, özellikle evinizi veya iş yerinizi mahvedebilir. İtfaiye araçları gittikten sonra, mülkünüz muhtemelen sadece yangın ve duman tahribatından değil, aynı zamanda yaygın su hasarı ve yangını söndürme çabalarından kaynaklanan yoğun sudan da zarar görebilecektir. İstanbul Kuzey temizlik firması, evinizi zararsız hale getirmek, hızlı bir şekilde temizlemek ve eski haline döndürmek için yangın temizliği ve su çekme konusunda tecrübe sahibidir.

Başakşehir yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı, Başakşehir yangın temizliği, yanmış iş yeri temizliği, yangın sonrası ofis temizliği

Başakşehir yangın sonrası temizlik şirketi Kuzey Group; yangının ne kadar yıkıcı olabileceğinin bilinci ile hizmet verir. Yangın ve su baskınları evinizi güvensiz ve yaşanılmaz hale getirebilir. Evinizi mümkün olduğunca hızlı temizlemek ve tadilatını gerçekleştirmek için 15 yıllık tecrübemize güveniyoruz.

Başakşehir‘de hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler: Başak Mahallesi, Onurkent, Ispartakule, Şamlar Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Hoşdere, Güvercintepe Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Şahintepe Mahallesi, Bahçeşehir Mahallesi, İkitelli, Boğazköy, Başakşehir Mahallesi, Metrokent. (temizlik şirketleri Başakşehir)

Başakşehir yanmış iş yeri temizleme firması Kuzey temizlik, yangın sonrası veya su baskını olaylarından sonra yardıma ihtiyaç duyduğunuzda derhal yanıt vermeye kendini adamıştır. Hızlı tepki, hasarı azaltır, daha fazla hasarı sınırlandırır ve maliyeti azaltır.

Ya

 • Hızlı değerlendirme ve fiyatlandırma,
 • Tadilat ve onarım işlemlerinin yapılması.
 • Tüm alanın temizliğinin yapılması,
 • Su çekme ve kurutma (su hasarı varsa)
 • Tüm eşyaların temizlenmesi ve paketlenmesi,
 • İs ve kurumun yüzeylerden arındırılması,
 • Zarar görmüş eşyaların atılması,

Diğer tüm felaketlerde olduğu gibi, yangın hasarı da evin sadece bir bölümünü veya evin iş yerinin tamamını etkileyebilir. Çoğu zaman, yangınlar evinizin yalnızca bir odasını etkilese bile, evin geri kalanı duman kalıntısı ve kokusundan zarar görebilir. Başakşehir yangın temizliği, yanmış iş yeri temizliği, yangın sonrası ofis temizliği ve yangından sonra temizlenen evin tadilatı konusunda uzman şirketlerden biriyiz.

Yanmış ev ve iş yeri temizliği yanan yapı malzemelerinden salınan gazlar nedeniyle dikkatle yapılması gereken işlem türüdür. Firmamızın önceliği mesken içerisinde sizin ve sevdikleriniz için güvenli bir ortam sağlamaktır.

En korkunç olaylar bir ateşle başlar. Yanmış iş yeri ve evler yangın sonrasında ürkütücü bir hal alabilir. Başakşehir’de yangın sonrası tadilatı ve yangın temizliği en karmaşık ve tehlikeli afet hizmetlerinden biridir. Bu nedenle; yangın onarım şirketimizde, sadece yangın sonrası temizliği değil, aynı zamanda birçok yangın düzeltme hizmetimizden biri olan is, duman hasarı temizliği de sunuyoruz. 

Başakşehir temizlik şirketi sayfamızı da görmek isteyebilirsiniz!

Başakşehir yangın sonrası temizliği şirketi

Uzun yılların verdiği tecrübe ile Başakşehir yangın sonrası temizlik şirketi olarak, birçok evin ve iş yerinin sahip olduğu duyarlılığı ve önemini anlıyoruz; bu nedenle, mümkün olduğu en kısa zamanda zararları geri döndürmeyi görev ediniyoruz.

Başakşehir’deki yangın temizleme hizmetlerimizin bir parçası olarak; tüm eşyalardan, mutfaktan, odalardan, banyo ve wclerden is ve kurum temizliği görevini üstleniyoruz. Ayrıca, etkilenen öğelerinizden hangisinin kurtarılabileceğini, hangisin atılması gerektiğini saptamanıza ve belirlemenize yardımcı oluruz.

Başakşehir ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Yangından sonra ne yapılır?

Evinizde veya iş yerinizde çıkan yangın, birçok kayıpla sonuçlanır. Başakşehir’de bulunan dairenizde yangın meydana geldiğinde, farklı maliyetlere sebep olan büyük miktarda zarar da ortaya çıkar. Yangın sonrasında ilk yapmanız gerekenler önemlidir. Öncelikle ve en önemlisi, itfaiye tarafından tamamen söndürülmeden yangından etkilenen alana girmemelisiniz. Böyle üzücü bir deneyimden sonra evinizin tavan duvar ve temel yapısal hasarların aynı olmadığını unutmayın. 

Yanmış iş yerinize girmek “güvenli” görünse de, hayatınızı tehlikeye sokabilecek kısımlar olabilir (elektrik kabloları veya gaz kaçağı vb.) Ayrıca yangın söndürülmüş olsa dahi bir süre daha içeride sıcaklık ve duman olabileceğini unutmayın.

Evinizin veya iş yerinizin sigortası var ise sigorta şirketinizi arayın. Sigorta şirketiniz ayrıca, poliçenizin neyin neyi kapsamadığını ve tüm masrafların karşılanıp karşılanmadığını size söyleyecektir. Unutmayın ki sigortasız ev konusunda, bir yangından sonra mülkünüzün tüm masrafları / onarımları ve kayıplarından siz sorumlusunuz.

Zarar görmüş eşyaların ve onlar için ödediğiniz para miktarının ayrıntılı bir listesini oluşturmayı da düşünmelisiniz. Bu, eviniz için satın aldığınız mobilyaların ve diğer eşyaların makbuzlarının ve faturalarının saklanmasının önemini göstermektedir. Neyin güvenli olduğunu ve neyin kaybolduğunu not alırken, zarar boyutunun fotoğraf ve / veya videolarla belgelendiğinden emin olun.

Yangından sonra geçici konut seçeneklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yangında kaybolabilecek önemli belgeleri kurtarmak için zaman ayırmanızı öneririz. Önemli belgeler şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Ehliyet / Kimlik kartları,
Değerli eşyalarınız,
Banka kayıtları veya kredi kartları
Evlilik / Doğum belgeleri.

 • Ehliyet / Kimlik kartları,
 • Değerli eşyalarınız,
 • Banka kayıtları veya kredi kartları
 • Evlilik / Doğum belgeleri.
 • Okul kayıtları,
 • Pasaportlar,

Başakşehir yangın sonrası keşif

Yangın sonrası durumunda, evinizdeki ve iş yerinizdeki yanmış alanı ve yangından etkilenen odaları ÜCRETSİZ keşifte bulunuyoruz. Konut içerisinde ateşin ve dumanının ne kadar uzağa gittiğini değerlendirirken, aynı zamanda duvarları, pencereleri, kapıları, mobilyaların ve diğer kişisel eşyaların ne kadar etkilendiğini de inceleriz. Temizleme esnasında nasıl bir yol izlememiz konusunda ön fikir edinerek teklifimizi hazırlıyoruz.

Başakşehir yanmış iş yeri temizliği ve onarımı hakkında hizmet verdiğimiz mahalleler;

Başakşehir Ziya Gökalp,
Başakşehir Kayabaşı,
Başakşehir Hoşdere,
Başakşehir Boğazköy,
Başakşehir Şamlar,
Başakşehir Onurkent,
Başakşehir Güvercintepe,
Başakşehir Şahintepe,
Başakşehir Başak,
Başakşehir Altınşehir,
Başakşehir Metrokent,
Başakşehir Ispartakule,
Başakşehir Bahçeşehir,
Başakşehir Başakşehir,
Başakşehir İkitelli,

Yangın temizliği sonrası tadilat

Meskenin sadece orijinal biçimine geri döndürülmesi değil, aynı zamanda eskisinden daha iyi görünmesi için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Ekiplerimiz temizlik sonrasında öncelikle evinizin pencerelerini, camlarını, kapılarını ve duvarlarını onarım işlemine geçecektir. Yangın esnasında en çok etkilen ve zarar gören kısımlar genellikle buralardır. Örneğin, ciddi bir şekilde etkilenmiş olan kapılar geri onarılarak geri takılacak veya değiştirilecektir.

Başakşehir iş yeri ve ofis yangınlarında servis gönderdiğimiz alanlar;

tesis – su baskını – spor salonu – mağaza – seramik – benzinlik – iş hanı – cam – kuaför – elektrik panosu yangını – ardiye – etkinlik – otel – üniversite – ev – sosyal tesis – villa – yurt – stüdyo – hastane – kapalı otopark – yemekhane – örnek daire – helikopter zemin – boya badana – tadilat sonrası – kanalizasyon – bodrum – otopark – okul – konferans salonu – inşaat bitimi – dükkan – bina girişi – yağmur suyu – kalebodur – boya – ecza deposu – depo – ücretleri – fırın – pastane – restoran – düğün salonu – su tahliyesi – atölye – antrepo – iş yeri – imalathane –
otopark zemini – merdiven dairesi – yalı – çatı – ofis

yazlık – cafe – cila – film seti – bodrum kat – antrepo – anaokulu – sağlık ocağı – dershane – poliklinik – konut – market – eczane – apartman boşluğu – şantiye – cilalama – alçı – hamam – zemin parlatma – fayans – harç – yüzey yıkama – güzellik merkezi – sinema salonu – su çekme – konser alanı – üretim yeri – lokanta – apartman – gıda deposu – mermer – yangın – havuz – banka – zemin yıkama – kalıntı – kreş – boya badana – mutfak – plaza – daire – site ve bina – yer yıkama – moloz – kanopi – fiyatları – beton – fabrika – zemin – epoksi – gemi ve yat – geri dönüşüm tesisi

Başakşehir yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı