Bahçelievler inşaat sonrası temizlik firması Bahçelievler yeni bina temizlik şirketi Tadilatlı bina temizliği

Bahçelievler yeni bina temizlik şirketi (inşaat sonrası bina temizliği olarak da bilinir) önemlidir, böylece tamamlanan bir inşaatın maksimum düzeyde güzel gösterilmesi sağlanır. 

Bahçelievler Kuzey temizlik şirketi olarak bu uzmanlık gerektiren temizlik işinin, hem hızlı bir şekilde geri dönüş hem de en iyi sonuçları gerektirdiğini biliyoruz; zaman geçtikçe kendimizle gurur duyduğumuz bir şey.

Bahçelievler yeni bina temizlik şirketi, Bahçelievler inşaat sonrası temizlik firması, Tadilatlı bina temizliği

Önde gelen bazı inşaat firmaları ve daha küçük tadilat firmalarıyla çalışma deneyimimiz sayesinde, güvenilir ve deneyimli bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Bu servisimiz Bahçelievler başta olmak üzere tüm İstanbul geneli için geçerlidir.

Bizim açımızdan hiçbir işe büyük veya çok küçük gözüyle bakmıyoruz. Yeni bina temizliği konusunda deneyimli temizlik ekiplerimiz, inşaat sonrası temizlikleri ile ilgili hızlı ve profesyonel hizmet vermekte olup, ev, iş yeri, apartman veya ofis olabilecek tüm meskenlere durumu ve konumuna göre fiyatlandırma yapmakta, yeni yapının ışıl ışıl ve şaşırtıcı görünmesini sağlamaktadır.

Yeni bina temizliği hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, bu sayfadaki telefonlarımızdan bizi arayabilir WhatsApp uygulamasından bize ulaşabilirsiniz.

Servis gönderdiğimiz mahalleler;

 1. YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ
 2. ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ
 3. ZAFER MAHALLESİ
 4. CUMHURİYET MAHALLESİ
 5. SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ
 6. KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ
 7. HÜRRİYET MAHALLESİ
 8. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 9. ŞİRİNEVLER MAHALLESİ
 10. SOĞANLI MAHALLESİ
 11. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

Bahçelievler temizlik firması sayfamızı da görmek isteyebilirsiniz.

Yeni bina temizliği çeşitleri (inşaat sonu yapı temizliği)

İnşaat sektöründe aşağıda belirtildiği gibi iki ana yapı temizliği türü vardır. Kaba temizlik ve ince temizlik…

Her iki tür için de tam temizlik hizmeti veriyoruz, ancak daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa (veya size özel bir şey varsa) lütfen bize bildirin.

İnşaat sonrası bina kaba temizliği:

İnşaatçılar işlerinin büyük kısmını tamamladıktan sonra, Kuzey temizlik şirketi de tam bir temizlik hizmeti vermeye başlar. Genellikle hiç bir temizlik firması içeride ustalar varken hizmet vermeyecektir. Bunun nedeni temizlenen alanların yeniden kirlenmesi.

Bu temizlik genellikle oldukça karmaşıktır ve inşaatçı tozlarından kurtulup, çoğu zaman erişilmesi zor yerlere ulaşılarak temizlenmesini içerir. Şirket çalışanlarımız kapıların ve kapı çerçevelerinin üstündeki ve mutfak ünitelerinin üstündeki tozların silinmesi, boya lekelerinin çıkartılması, mutfak ve banyoların ince temizliğini yapar. Ekiplerimiz ayrıca camların ince silimi ve pencere çerçevelerinin etrafındaki bantları da çıkarır.

İnşaat şirketi konusundaki tecrübemizle, temizlikçilerimiz mülklerdeki herhangi bir aksamayı tespit edebilir, sizler taşınmadan önce ortaya çıkabilecek sorunları tarafınıza iletebilir. Bu kaba temizlik, inşaatçıların bir sonraki aşamaya geçmesini sağlar ve son aşama olarak kaba temizlik sonrasında inşaat çalışanlarının işlerini bitirmesini sağlar.

İnşaat sonrası kaba temizlik sonrasında tüm ustaların işi bittiğinde ince temizlik yapılır (detaylı temizlik).

İnşaat sonrası veya tadilat sonu ince temizlik

Yeni bina temizliği konusunda büyük inşaat şirketleri, mimarlık ofisleri ve müteahhit firmaları ile ilgili bir çok sektöre hizmet vermiş nitelikli temizlik ekiplerimiz bu detaylı temizleme işlerinde uzmandır ve bu iş kolunda çok deneyimlidir

Tüm binayı, odaları ve ortak alanları inşaat firmalarının göstermekten gurur duyacağı bir gösteri merkezi haline getiriyoruz.

Kuzey temizlik olarak, son dokunuşlarımızla gurur duyuyoruz (temizliğin her şeyi değiştirdiğine inanıyoruz); Mutfak ve banyo seramiklerinin temizliği ve zeminlerin türüne göre temizlenmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Yeni kiracı veya ev sahibini hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Bahçelievler Kuzey temizlik, en iyi sonuç için inşaat şirketi ile birlikte çalışarak, mülklerin kusursuz şekilde ve showroom düzeyinde standart olarak yeni kiracılara teslim edilmesini sağlayarak, ev sahibi ve kiracı memnuniyetini garanti eder. Bunu sıkı bir kontrol listesinde çalışarak ve tüm çalışmalarımızın yaptıklarını denetleyerek sağlıyoruz.

Dilerseniz bina temizliği konusunda Bahçelievler iş yeri temizliği, Bahçelievler bina yangını temizliği veya İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılır sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yeni bina inşaat sonrası temizlik fiyatı

Yeni bir yapının veya inşaat sonrası bina temizliğinin maliyeti bir dizi faktöre bağlıdır, bunlar:

Meskenin metrekaresi, çalışacak personel sayısı, çalışma günü süresi…

Kişisel gereksinimlerinize göre bir teklif hazırlamak üzere mülkü veya binayı ziyaret etmekten memnuniyet duyarız. 500 m2 üzeri alanlarınız için Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Bahçelievler temizlik şirketi sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler inşaat sonrası bina temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz diğer alanlarımız;

konser alanı – dükkan – tesis – ofis – market – atölye – daire – cafe – cila – apartman – sinema salonu – pastane – yazlık – antrepo – yangın – mağaza – sosyal tesis – sağlık ocağı – otopark – kuaför – gemi ve yat – yemekhane – stüdyo – inşaat bitimi – örnek daire – anaokulu – kreş – yurt – plaza – depo – dershane – restoran- hastane – işhanı – okul – benzinlik – ev – iş yeri – çatı – zemin – üniversite – cam – fabrika

güzellik merkezi – tadilat sonrası – düğün salonu – spor salonu – site ve bina – mermer – konut – villa – konferans salonu – bodrum kat – hamam – otel – yüzey yıkama – havuz – yalı – etkinlik – şantiye – eczane – banka – kanalizasyon – mutfak – imalathane – film seti – ecza deposu – fırın – poliklinik – lokanta – gıda deposu – üretim yeri – su baskını

Bahçelievler yeni bina temizlik şirketi
Bahçelievler yeni bina temizlik şirketi 1