Bahçelievler cam silimi şirketi Bahçelievler cam silme firmaları Bahçelievler cam temizleme şirketleri Bahçelievler cam yıkama firmaları

Hizmet verdiğimiz bölgeler;

 1. ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ
 2. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ
 4. KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ
 5. ŞİRİNEVLER MAHALLESİ
 6. SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ
 7. ZAFER MAHALLESİ
 8. SOĞANLI MAHALLESİ
 9. HÜRRİYET MAHALLESİ
 10. YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ
 11. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ

Bahçelievler‘de sonbaharlar, kışlar genellikle yağmurlu ve İstanbul’un yağmurları malum kimi zaman çamurlu. Doğal olarak bu asitli ve çamurlu yağışlar, sokak tozlarının yanı sıra, egzoz gazlarından ağır metaller ve fabrika dumanı cephelere ve camlara yapışarak yerleşir, ışığı griye çevirir ve mat hale getirir. Bahçelievler cam silimi şirketi Kuzey temizlik profesyonel yardımcınız olmaya adaydır.

Bahçelievler cam silimi şirketi, cam silme firmaları, Bahçelievler dış cephe cam temizliği, cam yıkama firmaları, cam temizleme elemanları ara bul tel 0545 493 4187

Kuzey cam temizlik şirketi; İstanbul Bahçelievler ilçesinde dükkan, mağaza ve binalarında cam, çerçeve, pencere ve dış cephe cam yıkama hizmeti vermektedir. Yüksekte çalışabilir sertifikalı çalışanlarımız modern temizlik teknolojilerini kullanarak bina cephesi camlarınızı, en kısa sürede iz bırakmadan yıkayabilir ve silebilirler.

Bu tür iklimsel ve kentsel şartlar altında, Bahçelievler’de camların tamamen yıkanmasının yanı sıra bina cephelerinin oksitlenmesi ve kirlenmeye karşı temizlenmesi de düzenli olarak (bazı durumlarda yılda birkaç kez) ve sadece özel ekipman ve deterjan kullanan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Cephelerin ve camların yüzeylerini uzun süre temiz tutmanın tek yolu budur.

Bahçelievler cam silme firmaları

İnatçı kirleri bile kaldırabilen yüksek kaliteli temizlik ürünleri kullanıyoruz. Camların hızlı ve verimli bir şekilde temizlendiği temizlik ekipmanları ve aletleri ile hizmet veriyoruz. Ayrıca çok katlı binalarda, fabrikalarda ve plazalarda platform sepetli vinç yardımı ile 70 metre yüksekliğe, asma sepetler yardımı ile sınırsız yüksekliklerde ve teleskopik uzatmalar yardımı ile 9 metre yüksekliğe kadar Bahçelievler profesyonel cam temizliği işlemleri yapıyoruz.

Bir binanın cephesinin yıkanmasının ve camlarının temizlik maliyeti kirlilik derecesine, cephenin malzemesi, temizlenen alan ve binanın yüksekliğine bağlıdır.

Herhangi bir bina, çevresel etkilerin altında giderek kötüleşir ve orijinal görünümünü kaybeder. Özellikle büyük şehirlerde çok sık görülen bir durumdur. Bina cephelerinin yıkanması, kalifiye uzmanların özel ekipman ve deterjanlarla müdahalesini gerektirir. Bahçelievler Cephe yıkama yılda iki kez yapılmalıdır, çok fazla ara verilmesi durumunda kirlilik oranı artar, oksitlenmeler başlar ve temizliği için ayrıca bir çaba sarf edilmesi gerekmektedir, bu durum maliyeti de yükseltmektedir.

En çekici vitrin temiz bir vitrindir. Lekeler, kirler ve parmak izleri iş yerinizin dışarıdan görünümü konusunda olumsuz intiba taşır. Kuzey temizlik şirketinden Bahçelievler cam silim hizmeti talep etmeniz sizi böyle bir sorundan kurtarır.

Bahçelievler cam temizlik şirketimizin personelleri plazalarda, konut binalarında, ofislerde, fabrikalarda anaokullarında, okullarda, devlet dairelerinde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, sitelerde, depolarda, sınai ve endüstriyel tesislerde cam temizlik hizmetlerini dikkatle özenle yapmaktadır.

Bahçelievler dış cephe cam silimi

İstanbul koşullarında: yağış, endüstriyel duman, çevresel faktörler ve teknolojik ortamın diğer farklı etkileri, binaların dış görünümü ve camların temizliği konusunda, özellikle yüksek binalarda sorun haline gelebilmektedir.

Sonuç olarak; ofis, dükkan veya çalışma alanı bulanık ve rahatsız edici hale gelir.Kirli camlar içeriden bakıldığında işgücü verimliliğini azaltır.

Nitelikli ve donanımlı Bahçelievler cam temizleme elemanlarımız size uygun fiyata mükemmel kalitede hizmet garantisi verir.

Bahçelievler‘da ofisinizin, şirketinizin, iş yerinizin, fabrikanızın, mağazanızın veya binanızın dış cephe cam silimi konusunda temiz kalmasını istiyorsanız hangi mevsim hangi ay olursa olsun Kuzey Bahçelievler cam temizlik şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.

Yüksek binaların dış cephe temizlenmesi işlemi, sadece çok katlı binaların camlarını silinmesi ile kalmaz, talebinize göre; dış cephenin tamamının yıkanması ile de hizmet verilir. Çok katlı binalarda dış cephe cam silimi yalnızca bu konuda uzaman kişilerce yapılmalıdır. Çalışılan alanın yüksekliği ve işin tehlikesi verilecek hizmette uzmanlık gerektirir.

Bahçelievler bina dış cephe temizliğinizi uzmanlarımıza emanet edin gözünüz arkada kalmasın.

Bahçelievler temizlik firması sayfamız da ilginizi çekebilir.

Bahçelievler cam yıkama firmaları

Binanız en az bir yıl boyunca hiç temizlenmeden durduğu yerde dışarıdan ve içeriden kirlenmeyi bariz şekilde görebilirsiniz.

Bahçelievler cam yıkama, işlemi sadece normal bildiğiniz yıkama şekli ile olmaz ve camların yüzeyinde aylarca biriken kirliliği telafi etmez. Cepheye bakarken aklınızı karıştıracak ilk şey, eski şık görünümünün kaybolmasıdır. Kir binayı yaşlandırır ve ilerleyen zamanlarda çevresindeki binalara göre göze batmaya başlar.

Cephe temizliği ve yıkanması, yüzeydeki tüm kirleri etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olacak bir dizi önlemdir.

Dış cephelerde camlarında kirlilik türleri:

Organik kir: Uzun zaman silinmeyen dış cephe camlarında yosun ve küf oluşabilir. Birçok mikroorganizma toz birikimi olarak ortaya çıkar. Organik lekeler aynı zamanda yağlardan ve kuruyan yağlardan gelen lekeleri de içerir.. Kirliliğin yapısını anlamak, camcı personellerin alet, ekipman ve kimyasallarını doğru seçmesine yardımcı olur, böylece cephelerin temizliği etkili ve güvenli olur.

Mineral kiri: Bina dış cephelerinde hava yoluyla mineraller biriktirilir ve aynı zamanda inşaat malzemelerinde de kalır. Örneğin, sızdırmazlık malzemelerinden, poliüretan köpük, silikon maddesi ve çimento-kum harcı. Kurum, cam yüzeyindeki pas ve tuz da mineral kirliliğidir.

Dış cephe temizliğine en çok ihtiyaç duyan binalar:

 • Rüzgarlar, yağmurlar ve kar gibi doğal olaylara sık maruz kalan binalar,
 • Otoban yakınında veya sanayi tesislerinin yakınında olan fabrika binaları,
 • Doğal olayların ve otomobil atıklarının endüstriyel atıklarla birlikte karışımı bir duman oluşturur, cephenizi ve camlarınızı tahrip edebilen kimyasal bir karışım,
 • İlkbaharda toz, polen ve bahar yağmurları camlara yerleşerek görünümünü bozar.

Kirli bir cepheniz varsa vitrininiz istediğiniz kadar temiz olsun albenisi olmayacaktır.

Bahçelievler cam temizleme şirketlerinin kullandığı ekipmanlar

Bina durumu ve konumuna göre;

 • Platform sepetli vinç
 • İple erişim
 • Asma sepet
 • Cam silim takımları
 • Teleskopik uzatmalar
 • Cam kazıma aparatları
 • Örümcek tipi platformlar
 • Makaslı platformlar

Bahçelievler cam silimi şirketi hizmet verdiğimiz alanlar:

vitrin – üniversite – cam – güzellik merkezi – fabrika – düğün salonu – spor salonu – site ve bina – mermer – konut – villa – konferans salonu – bodrum kat – hamam – otel – yüzey yıkama – havuz – yalı – etkinlik – şantiye – eczane – banka – kanalizasyon – mutfak – imalathane – film seti – ecza deposu – fırın – poliklinik – lokanta – gıda deposu – üretim yeri – su baskını – tadilat sonrası – zemin – konser alanı

dükkan – tesis – ofis – market – atölye – daire – cafe – cila – apartman – sinema salonu – pastane – yazlık – antrepo – yangın – mağaza – sosyal tesis – sağlık ocağı – otopark – kuaför – gemi ve yat – yemekhane – stüdyo – inşaat bitimi – örnek daire – yurt – kreş – anaokulu – plaza – dershane – restoran – benzinlik – hastane – iş hanı – okul – ev – işyeri – çatı

Bahçelievler temizlik şirketi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Dış cephe temizliği konusunda sık aranan kelimeler:

Dükkan camlarını sildirmek istiyorum, binamızın dış camları çok kirli, fabrikamızın camlarını sildirmek istiyoruz, cam temizleme şirketleri, en yakın cam yıkama firmaları, bina cam silimi firması

Bahçelievler cam silimi şirketi
Bahçelievler cam silimi şirketi 1