Bakırköy su çekme şirketleri Bakırköy temizlik firması Bakırköy temizlik şirketi Bakırköy yangın temizliği

Kuzey Group 15 yıldan bugüne İstanbul genelinde Bakırköy temizlik firması olarak hizmet vermektedir. Bakırköy ilçesinde tüm mahalle ve semtlere fiyatlandırma aynı olup kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aşağıda hizmetlerimizden bir kısmını görebilir, detaylı bilgilendirme için bizi aramanız yeterlidir.

Kuzey Group Bakırköy genelinde talebinize göre 7/24 hizmet vermektedir.

Bakırköy temizlik firması, Bakırköy temizlik şirketi, Bakırköy yangın temizliği, Bakırköy su çekme şirketleri

15 yılı aşkın bir zamandır, temizlik hizmetlerimiz, mutlu müşterilerimiz tarafından sürekli olarak önerildi ve Bakırköy’deki en iyi temizlik firmalarından biri olmamız için sağlam bir üne sahip olmamızı sağladı.

Uzman bir temizlik ekibimiz var ve temizlik gereksinimlerinizin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz – bu yüzden personelimizi çok dikkatli seçiyoruz, böylece her seferinde mükemmel bir işin gerçekleştirileceği bilgisine güvenebilirsiniz.

Temizlik firmaları Bakırköy işimizde ve mükemmel müşteri hizmetlerimizde gurur duyuyoruz, mülkünüzün hak ettiği hizmeti almasını sağlıyor ve diğer temizlik ekiplerinin aksine, her bir bireysel müşterinin ihtiyacına göre hazırlanmış kapsamlı, kişiselleştirilmiş bir temizlik hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Bakırköy temizlik firması

Bakırköy ev temizliği:

Evinizin çabucak toparlanacağı garantili olan Bakırköy’de düzenli temizlik ve bir defaya mahsus bahar temizlik hizmetleri sunuyoruz!

Temizleyicilerimiz profesyonel, kibar, güvenilir ve son derece güvenilirdir, evinize döndüğünüzde evinizin kusursuz durumda olmasını sağlarlar.

Duvarların silinmesi, tüm dolap içleri ve dışları, camların iç-dış silinmesi, kapı petek ve prizlerin silinmesi, tüm eşya ve mobilyaların genel temizliği ve zemin türüne göre yıkanarak vakumlanması dahildir. Ev temizliği için her bölge türüne göre uygun deterjanlar kullanılarak temizlik yapılır.

Bakırköy taşınma temizliği:

Taşınma öncesi ince temizlik denilen hizmet türümüze ev içerisinde tüm her yeri kapsamaktadır. Daireniz inşaat sonrası bir daire ise öncelikle kaba çöpler toplanır.

Varsa dolap üstlerinde ve kapılarda olabilecek jiletin naylon kaplamalar sökülür. Aynı şekilde pencere doğramalarında olan koruyucu bantlarda sökülerek çöpe atılır.

Tüm meskenin ve dolap içlerinin kuru makine ile tozu çekilir. Taşınma öncesi ev temizliği genellikle ekipler halinde yerine getirilir.

Bir personel camları ve doğramaları iç-dış silerken diğer personel dolap içlerine başlayacaktır. Başka bir temizlik elemanı duvarların tozunu alarak odalarda olan kapı, petek, prizleri ve süpürgelikleri siler.

Bakırköy ev temizliğinde telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.

Banyo ve wc lerin ince temizliği sonrası zeminler yıkanır ve vakumlanır. Temizliğin genelinde etrafta olabilecek inşaat atıklarından boya, harç, alçı lekesi çıkartılır.

Bakırköy İstanbul’da hizmet verdiğimiz diğer temizlik çeşitlerimiz:

Temizlik şirketi Bakırköy:

Temizlik şirketi Bakırköy; makul, etkili ve eksiksiz bir hizmet sunabilmek için kapsamlı müşteri hedefini ortaya koydu. Bu, Kuzey temizliğin tüm evsel temizlik hizmetlerini ve daha fazlasını sunduğu anlamına gelmektedir. 

Müşterilerimiz, hafta sonları veya geç veya erken saatler için ekstra ücret ödemeden esnek randevu saatleri ile Bakırköy ev temizlik şirketi hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Müşterilerimizin farklı hizmet türlerine ihtiyaç duyduklarını ve temizlik konusunda her evin kendine has özellikleri olduğunun bilinci ile hizmet veriyoruz. Bakırköy temizlikçi firması, müşterilerine daha fazla esneklik ve seçim özgürlüğü sunar.

Ev temizlik firmaları Bakırköy, tadilattan sonra veya özel günleriniz için de servis gönderebilmektedir. Ayrıca bahar temizliği, su baskını temizliği ve yangın temizliği ile ilgili dairenizi derinlemesine temizleyebiliriz. Her durum ve mevsime uygun, sorunsuz ev temizlik hizmetinin keyfini çıkarın

Bakırköy ev temizlik firması: Çalışanlarımız sektörde çok fazla geçmişe sahip ve bu alanda çok deneyime sahip. Her çalışanımız güvenlik kontrolüne tabi tutularak işe alımı yapılır. Firmamız tüm ev temizliği hizmetlerinde , yöntemlerimizi değiştirerek veya daha hassas personel seçimi ile sürekli iyileştirmeye devam edecektir . 

Müşterilerimiz tüm ekiplerimiz uygun şekilde hazırlandığından, sorunsuz, hızlı ve verimli bir ev temizliğinin tadını çıkarabilirler.

Tüm evsel temizlik işlerimiz toksik olmayan malzemeler ve ekipmanlarla yapılır, varsa kirlerin veya diğer lekelerin daha sert bir şekilde muamele görmesine ihtiyaç duyulursa, çalışanlarımız ev sakinlerini risk altına sokmadan müdahale edecektir.

Ev temizliği Bakırköy şirketleri olarak dairenizin her bölümü bizim için önem arz etmektedir. Banyo, wc ve mutfak ne kadar hassasiyet gerektiriyorsa diğer odalar içinde aynı özeni göstermek zorundayız.

Bakırköy derin temizlik hizmeti: Adından da anlaşılacağı gibi derin temizlik, uzun zaman için kapalı kalan evler için geçerlidir. Örneğin tatil dönüşü veya siz yokken hiç temizlik yapılamaması veya daha önce kullanılmış bir ev kiraladığınızda gibi..

Müşterilerimize, derin temizlik hizmetinin, çalışanlarımız adına gösterdiği özen ve özveri nedeniyle sunduğumuz temizlik hizmetlerinden daha fazla zaman ve emek harcadığını bildirmek isteriz.

Bakırköy özel temizlik şirketi:

Kuzey temizlik olarak Bakırköy’de bireysel ya da iş gereksinimlerinize uyacak geniş bir temizlik hizmetleri yelpazesi sunuyoruz, bu nedenle haftalık bir kerelik bir ev temizliği veya uzun süreli olarak iş yerinizin temizliği için temizlik ekibi arıyorsanız, size yardım etmek için buradayız. Mükemmel fiyatlarla çok çeşitli temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Temizlik servis ekiplerimiz eğitimlidirler, böylece temizlik işiniz ne olursa olsun, her seferinde en iyi kalitede sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bize göre hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir.

Bakırköy temizlik şirketleri arasında neden biz?

İş kalitesi ile fiyatlandırma paralelliği oluşturmuyoruz. Tüm temizlik hizmetlerimizde her zaman en yüksek temizlik maliyetlerini sunarken, iş kalitemizin asla ödün vermemesini sağlıyoruz.

Bunun ışığında ve pazar lideri temizlik sonuçlarını sürdürmek için, müşterilerimizi ve bizi rekabette önde tutmak için aşağıda belirtilen birkaç basit kurala uyuyoruz:

 1. En iyi çalışanlar  – yalnızca temizliğe tutkusu olan onaylı ve deneyimli personellerle çalışıyoruz. Tecrübelerimize göre mutlu çalışanlar en kaliteli sonuçları sunar. 
 2. En iyi temizlik ürünleri  – tüm işlerimizde en kaliteli temizlik malzemelerini kullanıyoruz. Çalışmalarını destekleyecek ürünler olmadan ekiplerimizin zorlanacağına inanıyoruz.
 3. Önde gelen takımlar  – Temizlenecek alanın özelliklerine uygun ekipman ve teçhizat bulunduruyoruz.
 4. Denetimler ve kontroller  – Çalışanlarımızı kendi bünyemizde denetliyoruz.

Bu dört adımı devam ettirerek ve takip ederek temizlik hizmeti çalışmalarımızın en üst standartlara göre yapıldığına inanıyoruz, bu da tüm tarafların sonuçtan memnun oldukları anlamına geliyor.

Basitçe söylemek gerekirse, en iyi çalışanlara, en iyi ürünlere sahip olmanın zaman zaman şaşırtıcı temizlik hizmetleri sunacağına inanıyoruz.

Bakırköy’de hizmet verdiğimiz alanlar:

ofis – konser alanı – iş yeri – tadilat sonrası – bodrum – hastane – elektrik panosu yangını – mutfak – eczane – kanalizasyon – plaza – lokanta – otel – konut – otopark – havuz – ecza deposu – atölye – pastane – iş hanı – üniversite – site ve bina – imalathane – etkinlik – gemi ve yat – kuaför – şantiye – yemekhane – bodrum kat – yangın – dükkan – yazlık – zemin – yurt – kreş – depo – düğün salonu – merdiven dairesi – daire – apartman – antrepo

antrepo – fabrika – örnek daire – poliklinik – banka – sağlık ocağı – inşaat bitimi – benzinlik – gıda deposu – dershane – film seti – bina girişi – cam – stüdyo – villa – okul – spor salonu – kreş – sosyal tesis – sinema salonu – cafe – fırın – mağaza – cila – market – konferans salonu – su baskını – çatı – anaokulu – yüzey yıkama – apartman boşluğu – güzellik merkezi – mermer – restoran – tesis – ev – üretim yeri – hamam – yalı

Temizlik şirketi fiyatları Bakırköy:

Yaptığımız işlerin seviyesinden veya kalitesinden ödün vermeden tüm temizlik hizmetlerimizde rekabetçi bir şekilde fiyatlandırma gayreti gösteriyoruz.

Yaptığımız iş için belirlenmiş bir fiyat listesine sahip değiliz, çünkü bu aşağıda belirtildiği gibi bir dizi faktöre bağlıdır:

 • Temizliğin türü – evlerin, ofislerin, iş yerlerinin ve daha fazlasının temizliğine servis gönderiyoruz. Her işin maliyetlerini etkileyebilecek farklı gereksinimleri olabilir.
 • İşin büyüklüğü – bir kerelik konut temizliği bir hastane temizliğinden daha ucuz olacaktır. Açıkçası, tesis ne kadar büyük olursa iş o kadar pahalı olacaktır. 
 • Gereken ekip sayısı – Kimi alanlar için 2 kişi yeterli olabilirken kimi alanlarda 15 kişilik ekip dahi yetmeyebiliyor, doğal olarak maliyeti ve ücretlendirmeyi etkileyen bir durum ortaya çıkıyor.
 • Geri dönüş süresi – İşin ne kadar çabuk yapılacağına ihtiyaç duymanız masrafları da etkiler. Örneğin su baskını temizliği ile normal zemin temizliği aynı değildir.
 • Özel temizlik gereklilikleri – bir işi yapmak için herhangi bir özel malzemeye veya donanıma ihtiyaç duyulursa – örneğin dış cephe temizliklerinde sepetli vinç ihtiyacı gibi veya çöp evlerde derin temizlik vb. ek maliyetler olabilir. 

Bakırköy’de sunulan temizlik hizmetleri:

Bakırköy profesyonel temizlik şirketi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz: 

 • Bakırköy ortak alanların temizliği – mutfak, tuvalet, koridor gibi sürekli temizlik alanı gerektiren ortak alanlara sahip büyük daire, ofis, üniversite ve daha fazla blok temizliğine bakıyoruz.
 • Bakırköy Ev ve daire temizliği – dairelerin ve evlerin temizliği özenle yapıyoruz.
 • Bakırköy ofis temizliği – günlük olarak büyük (bir defaya mahsus) veya haftalık-aylık bazda temizlik işlemlerinizi yapıyoruz.
 • Bakırköy yazlık ve villa temizliği – villalardan, kulübelere ve karavanlara kadar her şeyi kapsıyoruz.
 • Bakırköy mağaza temizliği – markanızın keskin ve rakiplerinden önde görünmesini sağlamak için perakende dünyasında çok önemlidir. Mağazalar yüksek ayak izine sahip olduklarından, kirlenebilir ve düzenli olarak profesyonel temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyabilirler.
 • Bakırköy restoran ve lokanta temizliği – imajın rekabetçi gıda ve eğlence endüstrisindeki her şey olduğu bir dünyada restoran temizleme, olumlu algıları korumak ve müşterilerden iyi yorumlar almak için önemlidir. Temizlik çoğu kez yüksek incelemelere sahiptir ve kullanıcılar yalnızca en iyisini beklerler.
 • Bakırköy inşaat temizliği – özellikle yeni inşa evleri için veya yenileme çalışmaları yapıldıktan sonra bir temizlik türü olarak, evlerin maksimum potansiyellerine gösterilmesini sağlar. Temizlik hizmeti ekiplerimiz büyük ev inşaatçılarıyla her hafta daha küçük inşaatçılara kadar çalışır.

Yukarıda belirtilen temizlik hizmetlerinden herhangi biri hakkında ve BEDAVA fiyat teklifi için daha fazla bilgi için bize bugün bu sayfadaki numaralardan bizi arayabilir, WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz. 

Bakırköy yakınlarında temizlik şirketi ara

Bakırköy temizlik firmaları: Bir çok hizmet ve ürün sunan birçok temizlik şirketi var, ancak itibarımız ve sıkı çalışmamızın bizi rekabetten ayrı kıldığına inanıyoruz.

Sakızağacı Mahalleleri
Kartaltepe Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi inşaat ev temizlik firması
Zeytinlik Mahallesi
Yeşilyurt Mahallesi inşaat sonu temizlik
Zuhuratbaba Mahallesi
Florya
Cevizlik Mahallesi
Şenlikköy Mahallesi şantiye temizleme firmaları
Basınköy Mahallesi
Yeşilköy Mahallesi
Osmaniye Mahallesi inşaata temizlik şirketleri
İncirli
Ataköy Kısımları

Bakırköy zemin temizlik şirketi

Bakırköy’de sert zemin temizliğine ihtiyacınız varsa, daha fazla kendinizi yormayın! Kuzey temizlik sert zeminlerin temizliği ve parlatılmasında uzmanlaşmış, saygın ve güvenilir bir şirkettir.

Çeşitli tiplerdeki sert zeminler, hem konut hem de şirketler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Bu yüzeylerin ne kadar şık ve pratik olduğu göz önüne alındığında, halı veya beton zeminlerden uzaklaşmak için bu büyüme eğilimini anlamak zor değil.

İnsanların ve şirketlerin çoğu, sert zeminleri ve parke zeminleri döşemek veya monte etmek için profesyoneller kullanır. Sert döşeme granit , mermer veya diğer doğal taş türlerinden yapılmış olabilir ; mozaik, helikopter zemin, beton, vinil, seramik, epoksi, mineflo, pvc veya diğer fayans türleri. 

Parke zeminler, laminatlardan ziyade parke plakalarından yapılmıştır. Ancak, döşeme kullanıldığında “sert” terimi insanların bu yüzeylerin neredeyse tahrip edilemez olduğunu düşünmelerini sağlar. Bu ciddi bir yanılgı olabilir.

Bu hassas yüzeylerin sahipleri zeminleri kendileri temizlemeye çalışırken hatalar ortaya çıkıyor! Döşeme serildiğinde profesyonel bilgi ve beceri gerekli olduğu gibi, bu döşemeleri de optimum durumda tutmak gerekir. Aslında birçok standart temizlik malzemesi ve tekniği, bu yüzeyleri temizlemek veya korumak yerine, bazen ciddi ve kalıcı olarak zarar verebilir.

Bakırköy zemin yıkama şirketleri

İstanbul Bakırköy Kuzey temizlik; zemin yıkama ve yer temizliği konusunda profesyonel ve bilgili ekip üyeleri, her tip sert zemin yüzeyinin nasıl temizleneceğini bilir. Bakırköy zemin temizliği; Kullanılacak en iyi ürünleri ve en iyi yöntem veya teknikleri hakkında eğitimlidirler. 

Genellikle çevre dostu ürünler kullanılır. Ayrıca işin etkili ve verimli bir şekilde yapılması için zemin türünüze uygun makineler kullanıyoruz. Bakırköy’de yer ve zemin yıkama makineleri ve kendinden çekmeli vakum makineleri ile hizmet veriyoruz.

Bakırköy zemin temizleme firması, ekiplerimiz zeminlerinizin ilk gün yapıldığı gibi en doğal haline getirmeye çalışacakları gibi dilerseniz zemin türünüze göre cila işlemi de uygulayacaktır. Zemin cilalama yerleri pırıl pırıl gösterirken aynı zamanda kayganlığı da önler.

Bakırköy’deki fabrikanızın, deponuzun, işyerinizin, mağazanızın, antreponuzun tüm sert zemin türlerinin temizliği hakkında daha fazla bilgi veya teklif almak için bugün bizi arayabilirsiniz. 

Bakırköy cila şirketi (zemin cilalama)

Sert zeminlerin en iyi durumda olması zordur. Özellikle temizlik için yeterli zamanınız olmadığında veya yüzey çok eski ve hasar görmüşse. Modern zemin cilalama hizmetleri varken bu can sıkıcı görüntüyü yaşamak zorun değilsiniz.

İstanbul Bakırköy’ daki güvenilir ve deneyimli cila şirketimiz sizlerin bu konuda da yardımcınız olmaya adaydır. Zararlı bir etki yaratmayan, çevre dostu teknikler ve sistemler ile değerli müşterilerimizin zemin bakım ve cilalarını türüne göre uyguluyoruz.

 • Sabit ve rekabetçi fiyatlar, gizli masraf yok
 • Temizlik ve zemin cinsine uygun cila makineleri
 • Güler yüzlü personeller
 • Bizimle yapılan her ikinci hizmette indirim uyguluyoruz.

Zeminlerinizde eğer donukluk görülüyor ve parlaklığı kalmamışsa yerlerin cilalanma zamanı gelmiştir. Çünkü düzenli olarak yıkamak asla ekstra saf ve parlaklığı korumak için yeterli olmaz. Bu nedenle Bakırköy cila firması sert zemin parlatma hizmetlerimizi kullanmanız gerekir.

Güvenilir sert zemin parlatma servisimiz, tüm meskenler için uygundur. İç ve dış mekanlar için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Cilalama işlemi hakkında zemin türünüzü belirtmeniz yeterlidir.

Temizlemeden sonra doğru yöntemle uygulanan cila, daha önce donuk görünümlü bir zemini, hem ıslak görünümlü hem de iyi bir koruma seviyesi sunan düzgün bir yüzeyle güzel bir zemine dönüştürebilir. 

Daha önce cilalanmış zeminlere silistre gerektirmeyen parlaklık eklenmesi, iyi kalitede zemin pedleri olan yüksek hızlı döner zemin makinesi ve zemin bakım çözümü kullanılarak elde edilir. Bu yöntem, zemin görünümünü ve güzelliğini arttırmak için temizlemeden hemen sonra uygulanabilir.

Zemin cila firması Bakırköy olarak mükemmel sonuçla % 100 risksiz hizmet veriyoruz! Pişman olmayacaksınız!

Bakırköy inşaat sonrası temizlik şirketleri

İnşaat temizliği Bakırköy; Binanızda, ofisinizde veya fabrikanızda tadilat yaptırdınız veya inşaatınız yeni bitti, temizliğe nereden başlanması gerektiğini bilmiyor musunuz? Tüm böyle durumlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İstanbul Bakırköy ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir inşaat sonrası temizlik hizmetleri veriyoruz. Bizi aramanız durumunda hemen ertesi günü servis gönderebiliriz.

İnşaat sonu temizliği çok özel bir temizlik işidir. Profesyonelce yapmamızın sebebi, genellikle tadilattan sonra binada biriken toz seviyelerinin tehlikeli bir seviyede olması ve ayrıca tüm döküntülerin, sıva ve boya sıçramalarının profesyonel makineler olmadan çıkmasının oldukça zor olmasıdır.

Bakırköy inşaat sonrası temizlik firması olarak duvarlar, camlar, dolaplar, tuvalet ve lavabolar, tüm zemin ve merdivenlerin derinlemesine temizlenmesiyle sağlıklı ve tozsuz hizmet veriyoruz. Tüm ofisinizin, binanızın veya evinizin temiz bir şekilde hazırlanması için çalışıyoruz.

 • inşaat işinden geriye kalan tüm toz ve kalıntıların temizlenmesi
 • tüm paslanmaz çeliklerin parlatılması
 • tüm iç ve dış camların yıkanması ve silinmesi
 • kapı çerçevelerinden ve pencere çerçevelerinden boya izlerini çıkarılması
 • mobilyaların tozunun alınması
 • aydınlatma armatürlerinin ve bağlantı elemanlarının tozunun alınması

Bakırköy cam temizlik şirketleri

Bakırköy cam temizlik firması Kuzey Group temizlik cam temizliği konusunda müşterilerimize en iyi fiyatlı dış cephe cam temizleme hizmetlerini veriyoruz.

Bakırköy’deki fabrikanızda, ofisinizde, iş yerinizde, kış bahçenizde veya dükkanınızda camlarınız profesyonel camcılarımız tarafından titizlikle ve dikkatle siliniyor. Binanıza özel çözümlerle uzman yardımcınız olmaya adayız.

Bakırköy temizlenmiş ve yıkanmış camlar binanızın dış görünüşünün atmosferinde büyük bir fark yaratabilir ve işletmenizin görüntüsünde önemli bir unsur olabilir. 

Bakırköy cam temizlik firması ararken, muhtemelen sadece temiz camlardan daha fazlasını istersiniz. Sizlerin memnuniyetini önemseyen firmadan zamanında, güvenilir hizmet almak istiyorsunuz. Bakırköy Kuzey cam silme firmasını arayarak Ücretsiz ve hızlı bir yerinde tahmin için bugün bize ulaşın.

Bakırköy cam temizlik elemanı İstanbul

Bilmeniz gereken ilk şey, çalışanlarımızın piyasadaki en son teknolojilerden haberdar olmaları ve en verimli sonuçlar için doğru ekipmana ayak uydurmak için ellerinden geleni yapmalarıdır. Diğer bir önemli nokta, yüksek zemin temizliğinin sadece doğru ekipmanla yapılan bir mücadeledir. Nitekim basit merdivenlerden 9 metreye kadar uzanan teleskopik uzatmalara ve binanızın durumuna göre 70 metreye kadar platform sepetli vinç veya dış cephe iskeleleri ile hizmet veriyoruz.

Sadece ev tipi kanatlı pencereleri değil, gökkafes cam tavanlar, güneş panelleri, silikon cephe ve giydirme cephe tümünün temizliğini yapıyoruz.

İstanbul Bakırköy ilçesinde profesyonel cam silme ve temizleme hizmetlerini bölgedeki en iyi cam temizleme fiyatına sunuyoruz. Bakırköy sakinlerinin camlarını 15 yıldan uzun bir süredir yıkıyoruz. Yine de yeni müşterilerimizin sayısı her geçen yıl artmaya devam ediyor. Yıllık ortalama 250 yeni müşterimiz var.

Müşyerimiz olmaya karar verdiğinizde:

 • 7/24 müşteri hizmetleri – telefon, whatsapp veya mail ile
 • Acil, hemen ertesi günü cam temizliği imkanı
 • Esnek zamanlama, yılda 365 gün
 • Rezervasyon, herhangi bir zamanda, herhangi bir kapora vermenize gerek kalmadan
 • Sigortalı cam silim elemanları ve yüzeye uygun kimyasallar

Bakırköy’de hafta sonları ve resmi tatillerde ek ücret ödemeden cam temizliği için bizi arayabilirsiniz. Ofisler, restoranlar, konutlar, mağazalar, dershaneler, plazalar, site yöneticileri için çalışıyoruz. Ayrıca dış cephe cam yıkama işlemi haricinde düşük bir ücretle iç camları da temizliyoruz.

İç camları etkili bir şekilde temizlemek için kaliteli cam çekçeği, merdiven, kova, koruyucu eldiven ve belirli bir deterjan karışımı kullanıyoruz. Temizleme maddesi camın üzerindeki tozlu, yağlı lekeler için idealdir, temizlik sonrasında kirlenmeyi geciktirir.

 • Profesyonel cam silme ekipmanı ve malzemeleri
 • Sabit ucuz pencere temizleme fiyat listesi
 • Görünmez ücret yok, peşin ödeme yok
 • Modern temizlik ekipmanları

Dış cephe cam yıkama şirketi Bakırköy

Bakırköy dış cephe camlarınızın kirli olmasından şikayetçi iseniz ve normalde temizlemek biraz riskli ise bizi arayın. Bize her zaman güvenebilirsin. Hizmetlerimiz haftanın yedi günü olarak sunulmaktadır. 

 • Dış cephe camlarınız özel bir deterjanla temizlenir.
 • Tüm lekeler, parmak izleri ve silikon izleri çıkartılır.
 • Bina cephe camlarının silimden sonra ışıl ışıl parlar.

Tecrübe, iyi niyet, ekipman ve başarılı temizlik ekibi ile donanmış durumdayız. Bu nedenle, her zaman tüm dış cephe temizlik işlerimizi mükemmel bir şekilde teslim ediyoruz.

Bakırköy bina cephe camlarınızı aşırı özen ve dikkatle temizleme uzmanlığına sahip, yetenekli ve eğitimli cam silme ekibimiz var. Camların tozsuz, lekesiz ve yeni gibi parlayacağından emin olabilirsiniz.

Bakırköy yangın sonrası temizlik firması

Yangının işletmelere, binalara ve evlere verdiği zararlar genellikle yıkıcıdır ve uzun süre boyunca kullanılmaz ve yaşanılmaz yerler bırakabilir. Yangının neden olduğu ani görsel hasar, kurum kokusu, sağlık sorunları ve korozyon gibi ikincil etkiler olmadan da yeterince rahatsız edici olabilir.

Bakırköy yangın temizliği: Yangın hasarının derhal temizlenmemesi, sadece maddi kayıplara neden olmakla kalmaz, bunun yapılmaması, bina ve evin yapısının daha da bozulmasına neden olabilir.

Yangın sonrası temizlik işleminde personellerimiz yangından zarar görmüş temizlemekte deneyimlidir. Kurum ve kokunun ev / ofis veya bina içerisinden çıkarılması dahil olmak üzere Bakırköy yangın sonrası boya badana konusunda da uzman yardımcınız olacaktır.

Tadilat hazırlığı için duvarlar ve tavanlar dahil sert yüzeyler türüne göre yıkanır veya uygun kimyasal yardımı ile temizlenir.

Bakırköy yangın temizliğinin önemi;

Bir yangın meydana geldiğinde, gözenekli yüzeyler kurum ve kokuların girmesine izin verecek şekilde genişler. Yüzey soğumaya başladığında, gözenekler kapanacak ve kurum ve kokuları hapsedecektir. Bu yangın hasarının giderilmesi ve temizlenmesi doğru yapılmazsa, hava sıcaklığı yükseldiğinde, bu kurum ve koku, açık gözeneklerden salınan yüzeye geri dönebilir.

Yangınlardan kaynaklanan dumanlar çoğu zaman sıcak ve soğuk alanlardan, yüksek basınç alanlarından düşük basınç alanlarına yayılır, bu da sonuçta ortaya çıkan kurum hasarının genellikle ilk yangının başladığı yerden uzağa yayılır ve gelecekteki sorunları önlemek için özel olarak temizlenmesi gereken alanı artırır.

Bakırköy Yangın Temizleme Hizmetimizde Neler Var?

 • Acil 7/24 Çağrı Hizmeti
 • Hızlı geri dönüş
 • Yangın sonrası boya badana hizmetinde 2 yıl garantili servis
 • Koku giderme
 • İstanbul’un her yerine servis imkanı
 • Anahtar teslim yangın temizlik ve onarım işlemi

Bakırköy su baskını temizlik firmaları

Bakırköy su baskınları yıkıcı bir duruma gelmese de üzücü etkiye sahiptir. Yağmur suyu baskınları, unutulan çeşmeler, tıkanan kanalizasyon veya logarlar su baskınlarına sebep olabilir.

Bakırköy su basması ciddiyetine bağlı olarak çeşitli derecelerde hasara neden olabilir. Zeminler, duvarlar, mobilyalar, eşyalar ve hatta bina yapıları bile etkilenebilir.

Selden veya su taşkınından sonra, meskene derhal müdahale edilmeli ve sudan etkilenen tüm alanların hızlı bir şekilde çekilmesi ve kurutulması hayati önem taşır. Bu, daha fazla yapısal hasarın önlenmesine ve azaltılmasına yardımcı olurken, astım ve zatürree gibi sağlık sorunlarına yol açabilecek küflenme gelişme olasılığını sınırlar.

Sel suyu, kanalizasyona giren fazla suyun dağılmasına neden olabileceğinden, genellikle tehlikeli kanalizasyon atığıda içerebilir.

Bakırköy acil su çekme şirketi

Kuzey group, su baskınlarından sonra geride kalabilecek hasar ve zararlı kalıntılarla başa çıkmanın önemini bilir ve hem iş yerleri hem de ev sahiplerine hızlı ve etkili bir temizlik çözümü sunar.

Genellikle bodrum katlarda karşılaştığımız su basmaları için her koşulda mülkünüzün olay öncesi durumuna göre temizlenmesi, kurutulması ve dezenfeksiyonu tarafımızca yapılır. Firmamız su baskınlarından kaynaklanan bozulmaları en aza indirir ve tehlikeli taşkın sularıyla ilişkili sağlık risklerini ortadan kaldırır. 

Özellikle lağım basması, yağmur suyu basması gibi durumlarda 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bakırköy su baskını tahliye firması olarak suyu çekme, boşaltma, kurutma ve suyun zararından kaynaklı boya badana işlemlerinde de yardımcı oluyoruz.

Bakırköy temizlik firması, Bakırköy temizlik şirketi, Bakırköy yangın temizliği, Bakırköy su çekme şirketleri

Bakırköy fabrika temizlik firmaları

15 yılı aşkın süredir Bakırköy genelinde fabrika temizliği çözümleri sunuyoruz. Kuzey Group temizlik şirketi, İstanbul’da fabrikalar ve endüstriyel tesisler için kapsamlı temizlik hizmetleri vermektedir.

Bakırköy fabrika temizleme şirketi; Kuzey group fabrikanıza her koşulda hizmet verebilecek durumdadır. İster inşaat sonrası ister yangın sonrası ister faaliyette olan fabrika her durumda yardımcınız olmaya adayız.

Fabrika temizlik şirketleri (Bakırköy) olarak en sık talep görülen hizmet türlerimiz;

 • Fabrika camlarının silinmesi
 • Fabrika dış cephe temizliği
 • Yangın sonrası fabrika temizliği
 • Yanmış fabrikanın boya badana işlemi
 • Su baskını sonrası fabrika temizliği
 • Bunların dışında en sık “fabrikamızı su bastı, ne yapmalıyız” denilmektedir.
Bakırköy temizlik firması
Bakırköy temizlik firması 1