Bakırköy yangın sonrası temizlik şirketleri Bakırköy yangın temizlik firması
 • Bakırköy‘ de hizmet verdiğimiz semtler; Florya, Yeşilköy Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, İncirli, Sakızağacı Mahalleleri, Kartaltepe Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Ataköy Kısımları, Cevizlik Mahallesi, Osmaniye Mahallesi.

Evinizi ve ateşin tükettiği değerli eşyaları görmek, bir ev sahibinin yaşayabileceği en ciddi kayıplardan biri olabilir. Böylesine yıkıcı bir kayıptan sonra güvence, yangın ve duman zararlarından kurtulmada mümkün olduğunca net rehberlik ve destek almaktan gelir. Bakırköy yangın temizlik şirketi bul aramalarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

Bakırköy ve İstanbul genelinde rekabetçi fiyatla deneyimli, güvenilir ve profesyonel yangın temizliği, tadilatı ve onarım hizmeti veriyoruz.

Bakırköy Kuzey temizlik çalışanlarımız yanmış alanlarda yetenekli profesyonellerden daha fazlasıdır; yangın sonrasındaki yolda her adımda sizi bilgilendirirken, insanları evinize olabildiğince çabuk geri götürmeye hazırlar. Kurum, is, yangın, duman ve koku giderimi de dahil olmak üzere kapsamlı yangın hasarı temizlik hizmetlerimiz ile onarım ve tadilat işlemlerinizde de yanınızdayız.

Bakırköy yangın temizlik şirketi bul aramalarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adayız. yanmış ev işyeri temizliği Bakırköy yangın firması
Bakırköy yangın sonrası temizlik

Bir yangın evinizi tahrip ettikten sonra, alanı temizlemek istediğiniz ilk şeydir. İtfaiyeciler gittikten hemen sonra kurtarma işlemine başlamayı geciktirmeyin. Yangın sonrasında yapabileceğiniz en önemli şey profesyonel bir yangın ve duman hasarı temizleme ve onarım şirketinin yardımını almaktır.

Yangından sonra temizlik uzun ve travmatik bir deneyim olabilir. İs temizlemede uzman ekiplerimiz, iç ve dış duvarlarınız ve tavanlarınızdaki duman ve kurumları büyük bir özen ve dikkatle gidererek, sizi bir yükten kurtaracaktır.

İstanbul Bakırköy’deki evlerin, fabrikaların, depoların ve diğer büyük binaların içini ve dışını temizleme konusunda 15 yılı aşkın tecrübemizle işimizi biliyoruz ve uzmanlığımızdan yararlanacaksınız.

Duvarlardan is silimi: Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübesi ile, yangın hasarı veya zaman içinde yavaş kir birikmesi nedeniyle kurum ve duman tahliyesi, temizlik uzmanlarımız için bir uzmanlık alanıdır. Etkilenen yüzeye bağlı olarak birkaç farklı yaklaşım kullanarak, duvarlarınızdan ve cephelerinizden kurum, kir ve isleri gideririz (ev içlerindeki tavanlar genellikle silinemez boyadır).

Bakırköy temizlik şirketi

Bakırköy ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Yangın hasarı yanan maddelerin ötesine geçer!

 • İs ve duman, geride bıraktığı malzemelerde hasara ve korozyona neden olabilir.
 • Dumandan kaynaklanan kokular yangından çok sonra dahi odada veya bir evde kalacak ve temizlenmezse sorunlara neden olmaya devam edecektir.
 • Birkaç dakika içinde, duvarlar ve diğer yüzeyler renksizleşebilir.
 • Birkaç saat içinde, mutfak aletleri üzerindeki yüzeyler sararır.
 • Duman kısa bir süre sonra camlarda islenmeye neden olur ve duman tüm metalleri çabucak karartacaktır.

Yangın sonunda oluşan bütün hasarlar aynı değildir. Bakırköy’ de yangın sonu temizlik ve onarım sürecimiz genellikle şöyledir;

 • Oluşan yangının türünü belirlemek için kaynağın belirlenmesi
 • Yangınla mücadele sonucu ıslanan alanların onarımını gerektirebilecek şekilde değerlendirilmesi
 • Yangın söndürme işlemi sonrası oluşan zararın düzeltilmesi (gerekirse)
 • Duman ve kurum parçacıklarının bir sonucu olarak zarar görebilecek hassas malzemeleri değerlendirme
 • Acil ve yaşamsal eşyaları kaldırma – kıyafetler, reçeteler, oyuncaklar, okul kitapları, iş ihtiyaçları vb. gibi mesken içerisindeki çalışma süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz acil kalemlerin toplanması dahil
 • Kalan eşyaların temizlik ve depolama için paketlenmesi
 • Yanmış ve kömürleşmiş bölümlerin yenilenmesi için sökülerek atılması
 • Kaldırılması gerekebilecek halı ve yer kaplamalarının değerlendirilmesi
 • Evin ve alt zeminlerin çerçevelerinin emniyet açısından denetlenmesi
 • Etkilenen yüzeyleri duman kokularına karşı tedavi etmek
 • Kokuların eve geri sızmasını önlemek için sızdırmazlık
 • Kokuları giderici ve koku giderici yüzeyleri ön kayıp durumuna temizleme
 • Ögeleri orijinal konumuna getirme ve normal hayatınızı geri kazanmaya yardımcı olma

Kendiniz yapmaya çalışmayın! Google’da Bakırköy yangın temizlik şirketi bul yazmanız yeterlidir..

Kuzey Group Temizlik Bakırköy

Yangından sonra geride kalan kalıntı bir biyolojik tehlikedir, doğru ve tam olarak halledilmezse sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir yangından sonra evinizi kendi başınıza temizlemeye çalışmak istemezsiniz veya daha fazla hasara neden olabilirsiniz. Yalnızca doğru eğitime ve araçlara sahip uzmanlar işin doğru yapılmasını sağlayabilir.

Bakırköy yangın temizlik ekibi çağırmadan önce yapabilecekleriniz;

 • İçerideki sıcaklık hala yoğunsa, duman kokusunu azaltmak için evi havalandırın,
 • Kalıcı kararmayı veya dağlamayı önlemek için laminat yüzeylerin yanı sıra krom, porselen ve alüminyum armatürleri temizleyin,
 • Klimanızın hava filtresini değiştirin,
 • Nemli tülbentleri döndürerek bantlayın ve havadaki uçuşan kurumları yakalamak için kapı ve pencere eşiklerini besleyin,
 • Açık olan yiyecek paketlerini atın,
 • Elektrik kapalıysa, buzdolabını boşaltın ve kapılarını açık bırakın,
 • Konusunda deneyimli bir kuru temizleyicisine ağır isli kıyafetlerinizi gönderin,
 • İnsan sağlığına verdiği tehlikenin yanı sıra, duman yanmış malzemelerden kaynaklanan kötü bir kokuyu geride bırakır. Temizleme sırasında bu kokuyu en aza indirmek için evin odalarına ve iş yerinizin belirli yerlerine toz kahve koyun veya dökün.

Bakırköy yanmış evde yapmamanız gerekenler;

 • Ellerinizle hiçbir şeye dokunmayın. Ellerinizdeki is, döşemelere, duvarlara ve ahşaplara nüfuz ederek ek hasara neden olabilir.
 • Duvarları yıkamayın. Yanlış temizlik, kurum artıklarını artırabilir.
 • Halıları veya döşemeli mobilyaları temizlemeye çalışmayın.
 • Elektrikli aletleri kontrol ettirene kadar kullanmayın.
 • Tavan nemliyse tavan armatürlerini, avizeleri ve lambaları kullanmayın.
 • Büyük çaplı yangınlarda, profesyonel bilirkişi evin yapısal bütünlüğünü tespit edene kadar binaya tekrar girmemelisiniz.

Binanın içinde sizinle birlikte dolaşıyoruz ve kayıtlarınız için her şeyin ayrıntılı bir envanterini çıkarıyoruz. Maddeler veya eşyalar kurtarılabilir durumda ise sizleri bilgilendiriyoruz.. 

Önceden özel veya değerli eşyalar hakkında bize bilgi vermenizi öneriyoruz, böylece onları bulup onarırken daha fazla dikkatli olabiliriz.

Bakırköy yangın sonrası bina, ev ve işyerlerinde kalıcı onarımlar yapıyoruz.

Hasar görmüş eşyaların uzaklaştırılmasından sonra ekiplerimiz alanı temizlemeye odaklanırlar. Ardından kalıcı onarımlar yapılabilir. Yangının ciddiyetine, büyüklüğüne ve hasar durumuna bağlı olarak onarım konusunda tarafınıza süre ve garanti verilir.

Yangın sonrası tadilat ve temizlik için Bakırköy’ün en iyi firmasını arayın

Kuzey Group temizlik şirketi olarak Bakırköy’de birçok kez yangın hasarı gördük ve ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya hazır. Acil durum hasarı onarımı için bizi arayın, 7/24 hazırız…

İstanbul Bakırköy ilçesinde yangın temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz alanlar:

Yurt – dükkan – yazlık – kreş – hastane – merdiven dairesi – cafe – fırın – spor salonu – lokanta – kuaför – üniversite – daire – apartman boşluğu – film seti – gıda deposu – havuz – yangın – stüdyo – konferans salonu – şantiye – etkinlik – okul – otel – poliklinik – restoran – sosyal tesis – konut – elektrik panosu yangını – apartman – düğün salonu – antrepo – banka – inşaat bitimi – kanalizasyon – iş hanı – fabrika – imalathane – bodrum – gemi ve yat – mağaza – tesis – hamam.

Ev – mutfak – sağlık ocağı – iş yeri – plaza – ofis – pastane – cam – otopark – anaokulu – bina girişi – cila – su baskını – dershane – kreş – sinema salonu – tadilat sonrası – zemin – üretim yeri – ecza deposu – site ve bina – konser alanı – antrepo – yemekhane – yalı – örnek daire – çatı – bodrum kat – benzinlik – eczane – mermer – yüzey yıkama – villa – market – güzellik merkezi – atölye – depo.

Bakırköy yangın temizlik şirketi bul
Bakırköy yangın temizlik şirketi bul 1