Güngören yangın temizliği Güngören yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı yangın sonrası ofis temizliği yanmış iş yeri temizliği

Hiçbir şey bir ev ya da iş yeri için yangın hasarı gibi değildir. Alevler sadece mobilyaları, eşyaları ve anıları yok etmekle kalmaz, aynı zamanda mülkünüzün yapısal bütünlüğü de tehlikeye girer.

Yangından sonra ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi değilseniz bu daha karmaşık bir hale gelebilir. Güngören yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı şirketi Kuzey Group yangın hasarı mağdurlarının bu travma ile başa çıkmasına ve restorasyon hizmetleri ile her şeyin eski haline getirilmesine yardımcı olur.

Uzmanlarımız herhangi bir yangının sonu meskenin temizlenmesi ve onarımı deneyimine sahiptir, bu nedenle dağınıklığı tek başına temizleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Hemen yangın hasarı onarım uzmanları ekibimizle iletişime geçin!

Güngören ilçesinde “Güngören yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı şirketi” olarak Güngören’de hizmet veren firmamız, yangın sonrası temizliği için ev, iş yeri gibi tüm meskenlere servis göndermektedir.

Güngören‘de yangınlar, özellikle evinizi veya iş yerinizi mahvedebilir. İtfaiye araçları gittikten sonra, mülkünüz muhtemelen sadece yangın ve duman tahribatından değil, aynı zamanda yaygın su hasarı ve yangını söndürme çabalarından kaynaklanan yoğun sudan da zarar görebilecektir. İstanbul Kuzey temizlik firması, evinizi zararsız hale getirmek, hızlı bir şekilde temizlemek ve eski haline döndürmek için yangın temizliği ve su çekme konusunda tecrübe sahibidir.

İş yeri yangınları ve ev yangınları üzücü olduğu kadar hem ev içinde yaşayanlar, hem de iş yeri içerisinde çalışanlar için moral bozucu bir durumdur. Güngören Kuzey Group yangın onarım şirketi çalışanlarımız, evinizi ve ailenizi etkileyebilecek her türlü yangın hasarı durumunda size yardımcı olmak için profesyonelce eğitilmiştir.

Güngören yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı, Güngören yangın temizliği, yanmış iş yeri temizliği, yangın sonrası ofis temizliği

Güngören yangın sonrası temizlik şirketi Kuzey Group; yangının ne kadar yıkıcı olabileceğinin bilinci ile hizmet verir. Yangın ve su baskınları evinizi güvensiz ve yaşanılmaz hale getirebilir. Evinizi mümkün olduğunca hızlı temizlemek ve tadilatını gerçekleştirmek için 15 yıllık tecrübemize güveniyoruz.

Güngören yanmış iş yeri temizleme firması Kuzey temizlik, yangın sonrası veya su baskını olaylarından sonra yardıma ihtiyaç duyduğunuzda derhal yanıt vermeye kendini adamıştır. Hızlı tepki, hasarı azaltır, daha fazla hasarı sınırlandırır ve maliyeti azaltır.

Güngören‘de hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler: Tozkoparan Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Merter, Gençosman Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Güven Mahallesi, Güneştepe Mahallesi (temizlik şirketleri Güngören)

Yanmış ev ve iş yeri temizliği için acil iletişim,
Su çekme ve kurutma (su hasarı varsa)
İs ve kurumun yüzeylerden arındırılması,
Tüm eşyaların temizlenmesi ve paketlenmesi,
Tüm alanın temizliğinin yapılması,
Zarar görmüş eşyaların atılması,
Tadilat ve onarım işlemlerinin yapılması.
Hızlı değerlendirme ve fiyatlandırma,

Diğer tüm felaketlerde olduğu gibi, yangın hasarı da evin sadece bir bölümünü veya evin iş yerinin tamamını etkileyebilir. Çoğu zaman, yangınlar evinizin yalnızca bir odasını etkilese bile, evin geri kalanı duman kalıntısı ve kokusundan zarar görebilir. Güngören yangın temizliği, yanmış iş yeri temizliği, yangın sonrası ofis temizliği ve yangından sonra temizlenen evin tadilatı konusunda uzman şirketlerden biriyiz.

En korkunç olaylar bir ateşle başlar. Yanmış iş yeri ve evler yangın sonrasında ürkütücü bir hal alabilir. Güngören’de yangın sonrası tadilatı ve yangın temizliği en karmaşık ve tehlikeli afet hizmetlerinden biridir. Bu nedenle; yangın onarım şirketimizde, sadece yangın sonrası temizliği değil, aynı zamanda birçok yangın düzeltme hizmetimizden biri olan is, duman hasarı temizliği de sunuyoruz. 

Yanmış ev ve iş yeri temizliği yanan yapı malzemelerinden salınan gazlar nedeniyle dikkatle yapılması gereken işlem türüdür. Firmamızın önceliği mesken içerisinde sizin ve sevdikleriniz için güvenli bir ortam sağlamaktır.

Güngören temizlik şirketi sayfamızı da görmek isteyebilirsiniz!

Güngören yangın sonrası temizliği şirketi

Uzun yılların verdiği tecrübe ile Güngören yangın sonrası temizlik şirketi olarak, birçok evin ve iş yerinin sahip olduğu duyarlılığı ve önemini anlıyoruz; bu nedenle, mümkün olduğu en kısa zamanda zararları geri döndürmeyi görev ediniyoruz.

Güngören ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Güngören’deki yangın temizleme hizmetlerimizin bir parçası olarak; tüm eşyalardan, mutfaktan, odalardan, banyo ve wclerden is ve kurum temizliği görevini üstleniyoruz. Ayrıca, etkilenen öğelerinizden hangisinin kurtarılabileceğini, hangisin atılması gerektiğini saptamanıza ve belirlemenize yardımcı oluruz.

Yangından sonra ne yapılır?

Evinizde veya iş yerinizde çıkan yangın, birçok kayıpla sonuçlanır. Güngören’de bulunan dairenizde yangın meydana geldiğinde, farklı maliyetlere sebep olan büyük miktarda zarar da ortaya çıkar. Yangın sonrasında ilk yapmanız gerekenler önemlidir. Öncelikle ve en önemlisi, itfaiye tarafından tamamen söndürülmeden yangından etkilenen alana girmemelisiniz. Böyle üzücü bir deneyimden sonra evinizin tavan duvar ve temel yapısal hasarların aynı olmadığını unutmayın. 

Yanmış iş yerinize girmek “güvenli” görünse de, hayatınızı tehlikeye sokabilecek kısımlar olabilir (elektrik kabloları veya gaz kaçağı vb.) Ayrıca yangın söndürülmüş olsa dahi bir süre daha içeride sıcaklık ve duman olabileceğini unutmayın.

Evinizin veya iş yerinizin sigortası var ise sigorta şirketinizi arayın. Sigorta şirketiniz ayrıca, poliçenizin neyin neyi kapsamadığını ve tüm masrafların karşılanıp karşılanmadığını size söyleyecektir. Unutmayın ki sigortasız ev konusunda, bir yangından sonra mülkünüzün tüm masrafları / onarımları ve kayıplarından siz sorumlusunuz.

Zarar görmüş eşyaların ve onlar için ödediğiniz para miktarının ayrıntılı bir listesini oluşturmayı da düşünmelisiniz. Bu, eviniz için satın aldığınız mobilyaların ve diğer eşyaların makbuzlarının ve faturalarının saklanmasının önemini göstermektedir. Neyin güvenli olduğunu ve neyin kaybolduğunu not alırken, zarar boyutunun fotoğraf ve / veya videolarla belgelendiğinden emin olun.

Yangından sonra geçici konut seçeneklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yangında kaybolabilecek önemli belgeleri kurtarmak için zaman ayırmanızı öneririz. Önemli belgeler şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

  • Değerli eşyalarınız,
  • Okul kayıtları,
  • Banka kayıtları veya kredi kartları
  • Pasaportlar,
  • Ehliyet / Kimlik kartları,
  • Evlilik / Doğum belgeleri.

Yangın temizliği sonrası tadilat

Ekiplerimiz temizlik sonrasında öncelikle evinizin pencerelerini, camlarını, kapılarını ve duvarlarını onarım işlemine geçecektir. Yangın esnasında en çok etkilen ve zarar gören kısımlar genellikle buralardır. Örneğin, ciddi bir şekilde etkilenmiş olan kapılar geri onarılarak geri takılacak veya değiştirilecektir.

Meskenin sadece orijinal biçimine geri döndürülmesi değil, aynı zamanda eskisinden daha iyi görünmesi için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Güngören yangın sonrası keşif

Yangın sonrası durumunda, evinizdeki ve iş yerinizdeki yanmış alanı ve yangından etkilenen odaları ÜCRETSİZ keşifte bulunuyoruz. Konut içerisinde ateşin ve dumanının ne kadar uzağa gittiğini değerlendirirken, aynı zamanda duvarları, pencereleri, kapıları, mobilyaların ve diğer kişisel eşyaların ne kadar etkilendiğini de inceleriz. Temizleme esnasında nasıl bir yol izlememiz konusunda ön fikir edinerek teklifimizi hazırlıyoruz.

Güngören yanmış iş yeri temizliği ve onarımı hakkında hizmet verdiğimiz mahalleler;

Merter,
Merkez Mahallesi,
Sanayi Mahallesi,
Güneştepe Mahallesi
Haznedar Mahallesi,
Akıncılar Mahallesi,
Mareşal Çakmak Mahallesi,
Gençosman Mahallesi,
Tozkoparan Mahallesi,
Güven Mahallesi,
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi.

Güngören iş yeri ve ofis yangınlarında servis gönderdiğimiz alanlar;

inşaat bitimi – boya badana – yalı – anaokulu – hamam – su tahliyesi – mermer – çatı – antrepo – mutfak – sağlık ocağı – yemekhane – yurt – stüdyo – otopark – üniversite – restoran – yangın – site ve bina – okul – zemin yıkama – cam – daire – tesis – banka – imalathane – antrepo – iş yeri – otopark zemini – zemin – su baskını – örnek daire – gıda deposu – fabrika – benzinlik – kuaför – mağaza – gemi ve yat – yazlık – dershane – cila – spor salonu – apartman boşluğu – ofis – etkinlik – plaza – kanalizasyon – yer yıkama – film seti – güzellik merkezi – merdiven dairesi

ecza deposu – apartman – iş hanı – cafe – dükkan – havuz – konferans salonu – market – bina girişi – geri dönüşüm tesisi – sinema salonu – atölye – otel – pastane – yüzey yıkama – bodrum kat – villa – eczane – lokanta – elektrik panosu yangını – hastane – üretim yeri – konser alanı – ardiye – bodrum – şantiye – düğün salonu – poliklinik – kreş – fırın – boya badana – depo – ev – tadilat sonrası – konut – su çekme – sosyal tesis

Güngören yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı