Depo ve Antrepolar bazen fabrika içlerinde veya bazende ayrı bir alanda örneğin lojistik firmalarının ürünleri saklayabilme adına kullandıkları alandır. Depo ve Antrepo temizliği bu ürünlerin sağlıklı bir şekilde korunabilmesi adına önemlidir. ☎ 212 515 2926

İstanbul‘daki en güvenilir depo ve antrepo temizleme şirketlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Küçük ve büyük depolar, antrepolar ve endüstriyel tesislerin temizliğini toksik olmayan temizlik ekipmanları ve yöntemleri kullanarak temizleyebilir ve sterilize edebiliriz.

Depo ve antrepo temizliği şirketi; Depo ve Antrepolar bazen fabrika içlerinde veya bazende ayrı bir alanda örneğin lojistik firmalarının ürünleri saklayabilme adına kullandıkları alandır. Depo ve Antrepo temizliği bu ürünlerin sağlıklı bir şekilde korunabilmesi adına önemlidir.
Antrepo ve depo temizliği

% 100 müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Müşterilerimizin gereksinimlerine bağlı olarak, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için antrepo ve deponun alanı ve konumuna göre farklı temizleme hizmeti sunabiliyoruz. 

Temizlik ekiplerimiz hafta sonları, akşamlar (mesai bitimi) veya sabahın erken saatlerinde hizmet verebilmektedirler.

Temizlik tarihini ve saatini seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Zararlı kimyasallar ve aşındırıcı ürünler kullanmadan derin temizliği garanti ediyoruz.

İhtiyaçlarınızı değerlendirir ve sizin için bir temizlik programı özelleştirebiliriz. Ücretsiz fiyat teklifi için bize ulaşmanız yeterli.

Kuzey temizlik şirketi İstanbul geneli dahil olmak üzere dağıtım, lojistik ve üretim sektörlerine hizmet vermektedir.

Depo ve Antrepo temizliği aşağıdaki hizmetleri kapsayabilmektedir;

İnşaat sonrası depo ve antrepo temizlikleri

Geri dönüşüm tesisi temizliği

Depo raflarının temizlenmesi

Üretim alanı temizliği

Ofis temizliği

Depo ve Antrepo Tavanların temizlenmesi

Zemin yıkama işlemleri

Garaj ve otoparkların temizliği

Yangın sonrası antrepo ve depo temizliği ve onarımı

Depo ve antrepodan pis su çekme işlemleri

Stok alanı ve depolama alanı temizliği

Depo katlarının temizliği

Depo kaplamalarının temizliği

Buzhane temizliği

Soğuk hava deposunun  temizlenmesi

Palet koyma alanlarının temizlenmesi

Makine ile zemin temizliği

Toz alımı ve yerlerin yıkanması

Su baskını sonrası depo ve antrepo temizliği

Antrepo ve depo sel suyu tahliyesi şirketleri

Antrepo ve zemin yıkama şirketleri;

Tüm yüzeylerdeki toz, kir, zeminlerdeki lastik izlerini, palet yerlerindeki çöpleri ve tozları temizleyerek sağlık, güvenlik ve gıda akreditasyon standartlarına uygun hale getiriyoruz.

Depo temizlik hizmetleri, toz, çöp biriktirme ve kirli depo zeminlerinin azaltılmasında kritik öneme sahip bir işlevdir. Bu, çalışanların alerjilerini ve hastalıklarını azaltmaya yardımcı olur ve sonuç olarak gelen ve giden envanterlerin korunmasına yardımcı olur.

Depo temizleme hizmetleri ve hazırlanmış bir temizlik planı, daha az kirlenen bir dağıtım merkezi için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır.

Verimli ve uygun maliyetli depo ve antrepo zemin temizleme hizmetleri için sayfamıza ulaşmışsanız, doğru yerdesiniz. Kuzey temizlik şirketi, bir deponuzun boyutunu ve kapsamını değerlendirecek ve buna göre ele alacaktır.

Yakın zamanda büyük bir lojistik firmasının 45.000 metrekarelik zemin yıkama işlemlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak, profesyonel temizlik çalışanlarımız için büyük önem taşımaktadır.

Firmamız deponuzu; temiz, güvenli ve sağlıklı tutmaya odaklanır. Gıda depoları, kurumsal ofisler, laboratuvarlar, antrepolar, lojistik depoları, bankalar, ofis binaları, restoranlar, vb. gibi çok sayıda işletme için uygun fiyatlı çözümler sunmaktayız.

Daha fazla bilgi sitemizde bulunan İletişim sayfasından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Etiketler: depo antrepo temizliği, antrepo depo inşaatı bitmiş temizlik, depo zemin temizliği firması, antrepo temizliği hizmeti, istanbul fabrika deposu antrepo zemin yıkama temizliği, istanbul şantiye depo temizliği firması

İstanbul’da depo ve antrepo temizlik şirketi olarak hizmet verdiğimiz diğer alanlar;

iş hanı – havuz – yüzey yıkama – hastane – örnek daire – yalı – eczane – sağlık ocağı – okul – güzellik merkezi – mutfak – mağaza – üretim yeri – fırın – cila – kuaför – inşaat bitimi – zemin – site ve bina – plaza – market – pastane – dershane – ofis – villa – kanalizasyon – restoran – gemi ve yat – sosyal tesis – hamam – yurt, kreş, anaokulu – spor salonu – kreş – gıda deposu – dükkan – ev – yazlık – iş yeri – antrepo – konut – atölye – banka – tadilat sonrası – otel – imalathane – cam – depo – lokanta – yangın sonrası – poliklinik – sinema salonu – apartman – düğün salonu – konser alanı – konferans salonu – üniversite – mermer – yemekhane – bodrum kat – cafe – stüdyo – daire – çatı – fabrika – şantiye – ecza deposu – etkinlik – tesis – otopark – su baskını – film seti

İstanbul içerisinde depo ve antrepo temizliği temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler; 

Gaziosmanpaşa depo ve antrepo temizliğiBeşiktaş depo ve antrepo temizliğiBüyükçekmece depo ve antrepo temizliği
Kağıthane depo ve antrepo temizliğiEsenyurt depo ve antrepo temizliğiHaramidere depo ve antrepo temizliği
Zeytinburnu depo ve antrepo temizliğiBakırköy depo ve antrepo temizliğiHadımköy depo ve antrepo temizliği
Sarıyer depo ve antrepo temizliğiBeylikdüzü depo ve antrepo temizliğiÇatalca depo ve antrepo temizliği
Bağcılar depo ve antrepo temizliğiArnavutköy depo ve antrepo temizliğiKüçükçekmece depo ve antrepo temizliği
Avcılar depo ve antrepo temizliğiBaşakşehir depo ve antrepo temizliğiGüngören depo ve antrepo temizliği
Bahçelievler depo ve antrepo temizliğiBeyoğlu depo ve antrepo temizliğiEsenler depo ve antrepo temizliği
Fatih depo ve antrepo temizliğiEyüp depo ve antrepo temizliğiSultangazi depo ve antrepo temizliği