İstanbul’da her türlü mesken, ev ve iş yeri için acil temizlik şirketi hizmetleri sunuyoruz.

Kuzey temizlik şirketi olarak temizlik anlamında her koşulda hizmet veriyoruz. Acil temizlik şirketi işlemlerinde su baskını, yangın temizliği, inşaat temizliği, olay yeri temizliği ve dış cephe temizliği gibi aciliyet gerektirebilecek her durumda yanınızdaki profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

İstanbul Acil temizlik şirketi, acil temizlik hizmetleri, su çekme, yangın sonrası, olay yeri temizliği

Acil temizlik İstanbul;

 • Yangın Temizleme – Yangın sonrası acil temizlik konusunda tecrübeli çalışanlarımız ; is, kurum ve yangın temizliği ile ilgili ayrıntılı fiyatlandırma ve teklif hazırlayarak tarafınıza bildirir. Yangın sonrası süreyi olabildiğince kısa tutup, evinizin veya binanızın hızlı bir şekilde temizlenmesini ve onarılmasını garanti eder.
 • Su baskını temizliği Kuzey Group, su baskınlarının yol açtığı durumlarda hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerektiğinin önemini bilir ve hemen etkili bir temizleme çözümü sunar. Etkilenen bölgelerde veya odalarda temizlik haricinde, dezenfekte ve koku giderme solüsyonları kullanılır.
 • Atıksu Temizliği – Atık su baskını veya taşkınlarının hızlı bir şekilde giderilmesi ve dezenfekte edilmesi için en yeni kimyasal çözücüleri ile profesyonel teknikleri kullanıyoruz. 7/24 kapsamlı temizlik ve temizlik hizmetlerimiz enfeksiyon yayılma riskini önler.  
 • Olay yeri temizliği –  İstanbul Kuzey Group; kan temizliği, ölüm temizliği, cinayet temizliği, intihar temizliği, olay yeri temizliği ve yaralama temizliği dahil her türlü temizlik konusunda uzmanlaşmıştır. Suç, felaket veya kötüye kullanım nedeniyle kontamine olan (bulaşmış – etkilenen) mülklerin temizliğini ve dezenfektesini yaparak kolluk kuvvetlerine, kamu hizmet kurumlarına ve mülk sahiplerine / yöneticilerine yardım etmeye hazır profesyonel olay yeri temizlik firmasıyız.
 • Düzenli Temizlik Hizmetleri –  Acil hallerde standart zemin, cam, dış cephe temizlik hizmetleri de sunuyoruz.

Acil ev temizlik hizmetleri

Tercihlerinize göre her şey dahil ev temizleme hizmetleri sunuyoruz. Evinizdeki bakteri, alerjen ve diğer tehlikeli elementleri uzaklaştırmanızı sağlıyoruz. Yetkin işgücümüz, evinizin her köşesini kontrol etmek ve temiz ve temiz bir ortam sağlamak için ellerinden gelen çabayı göstermek için zaman ayırmaktadır.

Kuzey Group, genellikle bir defaya mahsus olmak üzere ekipler halinde çalışmaktadır. Boş daire temizliği ile eşyalı oturulan evin temizliği aynı olmadığından dolayı, evinizin gereksinimlerine göre ekip sayısı ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ekibimizin her üyesi temizlik ve bakım konusunda eğitim almış bireylerden oluşmaktadır. Hem zamanınıza hem de mahremiyetinize saygı duyarak özenle çalışırız. İnşaat ve tadilat sonrası, yangın sonrası, su baskını, lağım suyu, yağmur suyu taşkınları veya olay yeri temizliklerinde çevre dostu ürünler ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. 

Her temizlik işini içimize sinecek şekilde yerine getiriyoruz. Tüm işlemlerimizde tarafımızdan talep edeceğiniz fatura bütün sigorta şirketlerinde geçerlidir.

Evinizde yangın, lağım suyu veya diğer enfeksiyon taşıyan kirlilik türlerine maruz kalmak, potansiyel sağlık riskini temsil eder. Çalışanlarımız hizmet verilecek alanın hassassiyetine göre işlem yapacaklardır.

Acil ofis temizlik hizmetleri

Ofis temizliği servisimiz; tadilat veya inşaat sonrası ofislerinizi taşınmaya hazır hale getirir. Ofis yangını temizliği veya su baskını sonrası ofis temizliklerinde iş yerinizde hiç bir şey olmamışcasına eski haline döndürüyoruz. Profesyonel alanda güvenilir ve kendi alanında yılların tecrübesine sahibiz.

Ofisinizin temizliği, piyasadaki itibarına çok şey borçludur. Bu yüzden, ofisinizin tüm detaylarına odaklanıyoruz. Uzmanlığımız, zemin, dış cephe, camların silinmesi vb. Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş, uygun maliyetli bir ofis temizlik hizmeti için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Acil yangın sonrası tadilat ve temizlik

Profesyonel yangın temizliği ekiplerimiz; İstanbul genelinde sayısız müşterimize yangın hasarlarına takiben hızla, temizlik ve sonrasında yangın sonrası tadilat işlemlerini yerine getirmiştir. Acil temizlik gerektiren durumlardan biri olan yangın temizliğinde, ev sahiplerinin bir an önce evlerine geri dönebilmeleri için gerekli olan tüm hizmetleri yapıyoruz.

Evinizde ikincil hasarı önlemek için is, duman veya kurum hasarının mümkün olan en kısa sürede temizlenmesi gerekir. Yüzeyde bırakılan duman parçacıkları, özellikle havada nemin bulunduğu ve asitli hale geldiği zaman çevre ile reaksiyona girer.

Yaşam alanlarında yangın temizliği aciliyet, dikkat ve önem arz etmektedir.

Acil bodrum kat temizliği (Su basan bodrumun temizliği)

İstanbul’da yoğun yağmurlarda bodrum katlara su bastığını kimi zaman haberlerde görüyoruz. Bodrum katlarda zemin gideri bulunmaması, bodrumun çok alçak olması, aşırı yağışlar ve kanalizasyon tıkanıklıkları maalesef böyle durumlara yol açabiliyor.

Bodrum katlarda su baskınlarını dalgıç pompa, vakum makinesi veya vidanjörler yardımı ile yapıyoruz. Varsa içerideki tüm kurtarılabilir eşyaları aktararak, onarılamaz şekilde atıl duran ve hasar gören tüm eşyaları atıyoruz.

Bodrumun su çekim ve su tahliyesi işleminden sonra bina içerisine koku yapmaması için dezenfekte ve koku giderme hizmetlerini de yapıyoruz.

Acil inşaat temizlik şirketi

Çoğu yer tadilat ve inşaat sonrası dağınık ve tozludur. Öncelikle alan içerisinde olabilecek moloz, toz, çöp, boya ve alçı atıklarına müdahale ediyoruz. Her şey toplanıp kaldırıldıktan sonra ekibimiz camları, duvarları, mobilyaları, kapıları ve wc leri temizleyerek teslim aşamasına getirir.

 • Tüm çöpleri ve molozları topluyoruz,
 • Yüzeyleri türüne göre yıkıyoruz,
 • Pencere doğramalarında bulunan geçici koruma bantlarını ve etiketlerini kaldırıyoruz,
 • Camları iç-dış siliyoruz,
 • Varsa depolama alanlarını veya odaları temizliyoruz,
 • Zemin yüzeylerini yıkayarak vakumluyoruz.

Tadilat Sonrası Temizlik – Tadilat sonrası evler ve ofisler her zaman çok temiz görünmez veya kokmaz. Aslında, çoğu yer tadilat sonrası tozlu ve dağınıklıktır. Tadilat sonrası bazı önemli temizlik işleri arasında banyo ve mutfakların temizliği ve sterilize edilmesi, kullanıma hazır olmaları gerekmektedir.

İnşaat temizliği – ilk seferinde doğru yapılması için bize güvenebilirsiniz. Çok çeşitli şantiyelerin temizliği konusunda güveniliriz. İnşaat temizliği için ücretsiz özel fiyat teklifi almak için bugün bize ulaşın.

Memnuniyet garantili. İşimizden memnun değilseniz, geri dönüp en kısa sürede ücretsiz olarak düzeltmeyi teklif ediyoruz.

Acil su çekme şirketi (Su baskını temizliği)

İstanbul’da su baskını temizliği söz konusu olduğunda, personellerimiz her türlü durumla başa çıkmak için eğitilmiştir. Acil durumlar sizin durumunuzla ilgili olarak size yardımcı olmak için bir profesyonelle temas kurmanın zorunlu olmasının nedeni budur. Su hasarına uğramış bir durumu kontrol altına almanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aslında, kalıp tespiti gibi ikincil kayıplar erken tespit ve müdahale ile önlenebilir.

Su baskınlarının zeminlerde ve duvarlarda kendi başına kurumaya bırakmak, mikrobiyal büyüme ve daha fazla yapı hasarı için bir davettir. Bakteri üretiminin 24 ila 48 saat içerisinde ortaya çıkacağını unutmayın. Acil su tahliyesi haricinde bakteri olmaması ve koku yapmaması için dezenfeksiyon işlemi de yapıyoruz.

Acil zemin temizlik şirketleri

Beton, fayans, helikopter zemin, epoksi ve sert yüzeyli zeminler inşaat kalıntıları, yağ ve kirletici maddelerin birikimi ile donuk ve karanlık görünmeye başlar. Bu birikim, zeminin düzenli temizliği kaldırmaz ve kısa süre sonra şikayeti kaynağı olur.

Zemin temizleme hizmetleri, zemin yüzeylerinizin güvende kalmasına ve en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur.

Kuzey Group, çevre dostu kimyasallar ve ekipmanlar kullanarak zemin temizleme hizmetleri sunmaktadır. Zemin temizleme makinelerimiz derz ve dokulu yüzeylere derinleşen inatçı kirleri gidermek için vakumludur. 

Zeminlerde fayans ve harç temizliği inanılmaz derecede zaman alabilir. Özellikle fayansınızın ve derzinizin lekesiz olmasını istiyorsanız, yoğun emek gerektirir. Tüm zemin türlerinde öncelikle kaba çöpler toplanarak türüne göre yıkama yapılır. Zemin ölçünüze göre iticili, binicili makineler ile veya sadece vakumlu makine hizmet verilir.

Bazı zeminler düzenli olarak temizlemesine rağmen, zeminde toz tabakası oluşur. İstanbul zemin yıkama hizmetlerimiz, görünen görünmeyen kirleri zeminlerinizden çıkarmak için en iyi çözümdür. Kuzey Group, kaybolan parlaklığı geri getirmek için her gözenekten kir ve leke çıkarmak için zemini temizleyen ve ovalayan makinelerle birlikte gelir. Zemin yıkama makinesi, ıslak-kuru vakum makineleri, iticili yol yıkama makineleri gibi son teknoloji ekipman kullanıyoruz. Zemin yıkama hizmetimiz, fayans, mermer, mozaik, ahşap ve diğer zemin türleri içindir. 

İstanbul acil temizlik servisi gönderdiğimiz ilçe ve semtler;

Ortaköy – Fındıkzade – Cerrahpaşa – Eminönü – Perpa – Ataköy – Kasımpaşa – Laleli – Mecidiyeköy – Sultanahmet – Topkapı – Göktürk – Dikilitaş – Zeytinburnu – Ulus – Avcılar – Ambarlı – Yakuplu – Osmanbey – Eyüp – Güngören – İstinye – Gayrettepe – Kumburgaz – Çatalca – Yeniköy – Maçka – Kemerburgaz – Kağıthane – Habibler – Şirinevler – Arnavutköy – Şişli – Silivri – Bahçeşehir – Yeşilyurt – Taksim – Gültepe – Bağcılar – Rami – Alibeyköy – Gürpınar – Tarabya – Unkapanı – Sefaköy – Bahçeköy – Şişhane – Rumelifeneri – Güneşli – Tahtakale – Kabataş – Ayazağa – Sütlüce – İstoç – Fındıklı – Mahmutbey – Kirazlı – Balmumcu – Levent – Bakırköy – Kocasinan – Florya

Küçükköy – Seyrantepe – Çeliktepe – Sultangazi – Nişantaşı – Küçükçekmece – Esenler – Etiler – Cağaloğlu – Emirgan – Aksaray – İkitelli – Beyoğlu – Bayrampaşa – Sirkeci – Esentepe – Gaziosmanpaşa – Atakent – Kıraç – Beşiktaş – Başakşehir – Beyazıt – Sarıyer – Okmeydanı – Haramidere – Çağlayan – Karaköy – Beykent – Büyükçekmece – Teşvikiye – Cihangir – Bahçelievler – Maslak – Hadımköy – Zincirlikuyu – Yeşilköy – Yenibosna – Fatih – Merter – Firuzköy – Esenyurt – Halkalı – Kilyos – Fulya – Beylikdüzü – Bebek – İncirli

Zemin cila firmaları;

Epoksi, vinil, pvc, muşamba, doğal taş, mermer, granit ve diğer taş zeminlerin ince temizliği, cilalanması işlemlerini yapıyoruz.

Pvc, vinil, muşamba, mermer veya taş zeminler, uygun şekilde bakımı sağlandığı takdirde son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olabilir. Dayanıklılıklarını ve parlaklıklarını korumak için, belirli dönemlerde ham haline çevrilerek yeniden cilalanması gerekecektir. Her türlü zemin yüzeyini temizliyor ve parlatıyoruz, böylece yeni görünümlerini koruyorlar.

Zeminlerin yoğun kullanımı zamanla rengini bozabilir. Ek olarak, yaya trafiği ve çevresel faktörler sürekli olarak zemin yüzeyinde bir aşınma yapabilir.

Zeminlerinizi kaplama türüne göre makine cilası, sürme cila gibi farklı ürünlerle eski canlı hallerine geri döndürüyoruz.

Acil temizlik alanlarımız;

benzinlik – ecza deposu – imalathane – güzellik merkezi – yalı – pastane – iş yeri – konut – yurt, kreş, anaokulu – depo – kuaför – etkinlik – lokanta – cila – yüzey yıkama – restoran – inşaat bitimi – spor salonu – konferans salonu – yangın – cafe – yazlık – fırın – daire – mağaza – sağlık ocağı – gıda deposu – düğün salonu – havuz – hamam – stüdyo – villa – üniversite – plaza – tadilat sonrası – zemin – antrepo – dershane – eczane

poliklinik – konser alanı – otel – apartman – ofis – gemi ve yat – benzin istasyonu – su baskını – fabrika – iş hanı – market – site ve bina – film seti – üretim yeri – mermer – sinema salonu – örnek daire – banka – okul – şantiye – sosyal tesis – kanalizasyon – hastane – bodrum kat – yemekhane – atölye – çatı – kreş – cam – otopark – dükkan – ev – mutfak – tesis