İşyerlerine su baskını temizliği, yangın sonrası temizlik ve onarım işlerinde, işyeri şantiyesi temizliği ve denetleme öncesi İşyeri Temizliği gibi hizmetlerde; ister küçük bir ofis ev veya büyük bir çok uluslu şirket olsun, en yüksek temizlik standartlarını garantileyerek işyeri temizliği konusunda en iyi sonucu garanti ediyoruz.☎ 212 515 2926

İşyeri Temizliği; İşyerlerine su baskını temizliği, yangın sonrası temizlik ve onarım işlerinde, işyeri şantiyesi temizliği ve denetleme öncesi işyeri temizlikleri gibi hizmetlerde; ister küçük bir ofis ev veya büyük bir çok uluslu şirket olsun, en yüksek temizlik standartlarını garantileyerek işyeri temizliği konusunda en iyi sonucu garanti ediyoruz.

Doğru işyeri temizlik firmasını seçmek, şirketinizin refahı için şarttır. İşyerinizde temiz, yeni bir görünüm müşterilerinizi daha fazla çeker ve işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı göstermeye yardımcı olur.

İster büyük bir işletme ister küçük bir işletme olsun, Kuzey temizlik şirketleri, ofislerinizi ve işyerinizi korumanıza yardımcı olur ve şirketinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza olanak tanır. Kuzey temizlik; işyeriniz için, tüm temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonel, güvenli ve verimli bir şekilde karşılayabileceğiniz uzman ekiplerden oluşmaktadır.

İşyeri temizliğinin yararları:

Dışarıdan çağırılan temizlik hizmeti şirketleri ofisinize ve iş yerinize çok çeşitli şekilde faydalar sağlar.

İşyerlerinde temizlenmiş, düzenli bir ofiste çalışanlar, dağınık bir alanda olmaktansa, temiz bölgede verimli çalışırlar. Ayrıca temiz bir işyerini ziyaret eden potansiyel müşteriler, mekanın olumlu bir izlenimiyle ayrılırlar. Kuzey temizlik ile anlaşmalı çalışan işyerleri, profesyonel görünümlü bir ofis ortamı oluşturmak için olumlu bir adım atmış olurlar.

İşyeri temizlik servisimiz; çalışanlarınızın işlerine konsantre olmalarını sağlar. Bazı işyerleri temizlik işlerini kendi çalışanları ile yapmak ister, ancak bu, işyerinin asıl işini yapması ve müşterilerle ilgilenmesi için gerekli olan verimli zamanı harcamasına sebep olur.

Kuzey iş yeri temizlik firması, düzenli bir işyeri ortamı yaratılması için tüm önemli temizlik görevlerini yerine getirir. 

Örneğin, işyeri temizlik hizmetlerimiz zemin yıkama, halıların vakumlanması, camların iç – dış silinmesi ve inşaat sonrası yeni bina temizliklerini kapsar. 

Buna ek olarak, ofis içi genel temizliği, yangın sonrası işyeri temizliği ve işyerimizi su bastı dediğiniz sorunlarınızda size özel yardımcınız oluyor.

İş yeri temizliğinizi kurumsal temizlik şirketlerine bırakın, böylece personeliniz en iyi yaptıkları işe konsantre olabilir: işinizi büyütmek. 

Bizimle çalışırken, güçlenmeniz gereken alanlarınıza yatırım yapmış olursunuz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşmanız yeterli.

İşyeri temizliği nasıl yapılır?

Kuzey temizlik şirketi, İstanbul’da işyeri temizlik hizmetlerinin önde gelen firmalarından biridir, çünkü sadece en yetkin personel ve temizlik profesyonellerini işe alıyoruz.

Tüm iş yeri temizliği gereksinimlerinizi karşılamak için şirketimiz ile anlaştığınızda, yalnızca en iyi ve en profesyonel kişiler ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Çok çeşitli kaliteli bina temizlik hizmetleri sunamayan diğer temizlik şirketlerinden farklı olarak, işimizden her zaman memnun olduğunuzdan emin olmak için çok çalışıyoruz.

Ayrıca işyeri temizliği ve işyerini binası temizliği hakkında benzersiz temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için ekipman ve deneyimli personele sahibiz.

Örneğin, işyeri temizlik hizmetimiz, işyerlerinin tuvaletini verimli ve kapsamlı bir şekilde temizlemek için temizlik çözümlerine ve malzemelerine sahiptir. 

Çalışanlar zararlı kimyasalları solumak veya üzerlerinde sert temizlik kalıntıları olan yüzeylere dokunmaktan endişelenmek zorunda kalmazlar.

Bilgisayar klavyelerinin yüzeyini etkin bir şekilde temizlemek için uygun araçlara da sahibiz. Bilgisayarın klavyesini temiz ve tozsuz tutmak bilgisayarın ömrünü uzatabilir.

İşyeri ve ofis binaları için periyodik temizlikler binanızın her daim düzenli, tertipli ve temiz görünmesini sağlar.

Ofisinizin tüm çalışanların katkıda bulunduğu büyük bir projesi olabilir. Bu büyük projeler gerçekleştiğinde, ofisiniz çok hızlı bir şekilde dağınık hale gelebilir. Çöp yere düşebilir. 

Masalar veya diğer ofis mobilyalarının yeniden düzenlenmesi, toz oluşması ve halı üzerinde kirler oluşabilir. İşyeri dinlenme alanı da dağınık olabilir.

Bu senaryolar, Kuzey temizlik hizmetleri ile anlaşmanın bir başka avantajını sunmaktadır. İşyeriniz, günlük temizlik programını bir ofis temizlik şirketi ile düzenlemek isteyebilir; böylece çalışanlar, bu büyük projede çalışmak için her sabah geldiklerinde temiz ve düzenli bir ortamla karşılanacaktır.

Cam temizlik şirketleri olarak Kuzey temizlik; işyerinizin dış cephe camları, ofis camları ve ofis içi ara bölme camlarının temizlenmesinde ve parlamasında yardımcı olacaktır.

İstanbul genelinde işyerleri için profesyonel ofis temizlik hizmeti veriyoruz.

İşyeri Temizlik Şirketi Kuzey Temizlik Firması; müşterilerimizin istediği hizmeti sunmayı, beklentilerini dikkatlice dinlemeyi, aktif bir yaklaşım benimsemeyi ve güçlü bir çalışma ilişkisi kurmayı taahhüt eder.

Profesyonel olmaktan sürekli yüksek kaliteli işler sunmaya kadar, işin her alanında dürüstlük ve güvenle hareket etmeye kararlıyız.

İşyeri için bir defalık temizlik;

Bahar temizliği veya denetleme öncesi temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Planlanmamış durumlarda veya zaman zaman biraz ekstra olması gereken durumlarda temizlik gerekebilir

Özellikle işyerlerine su baskını durumlarında, yangın sonrası temizlik ve onarım işlerinde, işyeri şantiyesi temizliği ve denetleme öncesi işyeri temizlikleri gibi hizmetlerde; ister küçük bir ofis ev veya büyük bir çok uluslu şirket olsun, en yüksek temizlik standartlarını garantileyerek mükemmel bir sonuç garanti ediyoruz.  

İstanbul içerisinde işyeri temizlikleri konusunda hizmet verdiğimiz ilçeler; 

Gaziosmanpaşa işyeriBeşiktaş işyeriBüyükçekmece işyeri
Kağıthane işyeriEsenyurt işyeriHaramidere işyeri
Zeytinburnu işyeriBakırköy işyeriHadımköy işyeri
Sarıyer işyeriBeylikdüzü işyeriÇatalca işyeri
Bağcılar işyeriArnavutköy işyeriKüçükçekmece işyeri
Avcılar işyeriBaşakşehir işyeriGüngören işyeri
Bahçelievler işyeriBeyoğlu işyeriEsenler işyeri
Fatih işyeriEyüp işyeriSultangazi işyeri