Bakırköy şantiye için temizlik bul Bakırköy şantiye temizleme adresi şantiye temizlik şirketi Bakırköy şantiyeye en yakın temizlikçi Bakırköy

Kuzey temizlik şirketi; Şantiye temizlik firmaları Bakırköy olarak konut inşaat sahalarında, mağaza, fabrika inşaat lokasyonlarında, bina inşaatı ve hemen hemen temizlenmesi gereken diğer şantiye alanları gibi kamu işleri projelerinde kaba, son, yeniden temizlik ve teslimat temizliği için özel olarak tasarlanmış programlara sahiptir.

Bakırköy‘de servis gönderdiğimiz bölgeler;

İncirli, Yeşilyurt Mahallesi, Sakızağacı Mahalleleri, Yenimahalle Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Basınköy Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi, Şenlikköy Mahallesi, Florya, Cevizlik Mahallesi, Zuhuratbaba Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Ataköy Kısımları, Osmaniye Mahallesi.

Bakırköy şantiye için temizlik bul, Bakırköy şantiye temizleme adresi, şantiye temizlik şirketi Bakırköy, şantiyeye en yakın temizlikçi Bakırköy
Bakırköy şantiye temizlik şirketi

Şantiye temizliklerinde keşif ve teklif süreci;

Hangi inşaat malzemelerinin kaldırılması gerektiğine ve hangi inşaat malzemelerinin kalması gerektiğine dair bir değerlendirme yapılarak sökülmesi ve temizlenmesi gereken öğelerin garanti altına alınması sağlanır. Bu işlemlere molozların ve atıkların uzaklaştırılması veya sadece atılması gibi iki taraflı anlaşmalar dahildir.

Bakırköy’deki herhangi bir inşaat temizleme işine başlamak için, temizlik gereksinimlerinizin tam olarak ne olduğunu ve özellikle neyin temizlenmesi gerektiğini, neyin kalması gerektiğini ve alanın son temizlikten sonra hangi koşullarda olması gerektiğini belirtmeniz yeterlidir.

Bakırköy bölgesinde 500 metrekarenin altında olan şantiyeler için çoğu durumda inşaat sahasını ziyaret etmeden fiyatlandırma yapılabilir. Piyasada hizmet veren tüm temizlik firmaları, şantiye ve inşaat temizliklerinde genellikle metrekare ve alanın durumuna gibi değişkenler kullanılarak fiyatlandırma uygulayacaktır. Aynı şekilde profesyonel ücretsiz inşaat temizleme danışmanlığı ve teklif talebi için bugün bizi arayabilirsiniz.

İnşaat sırasında temizlik;

Bakırköy ilçesinde şantiye alanı içerisinde diğer inşaat çalışanları ile uyum içerinde hizmet veriyoruz. Diğer Bakırköy temizlik firmalarının aksine kaliteden ödün vermeden inşaat temizleme maliyetlerini minimumda tutmaya çalışıyoruz.

Şantiye sahalarında çalışma esnasında baret şapkalar, çelik burunlu ayakkabılar, uzun pantolonlar ve güvenlik gözlükleri gibi güvenlik ekipmanlarıyla ilgili tüm iş güvenliği düzenlemelerine uymaya çalışıyoruz.

Şantiye temizlik ekiplerimiz, işyerinizde muazzam bir iyileştirme yapabilir ve gerçekleştirir, zorlu ve son temizliği gerçekleştirir, gerekirse ertesi gün tekrar temizlenir.

Bakırköy’de veya İstanbul genelinde bulunan şirketlerle çalışmak da dahil olmak üzere herhangi bir müteahhit veya inşaat şirketinin inşaat sonrası temizlik gereksinimlerini özel olarak ele almak için bir program geliştirebiliriz.

İnşaat sonrası temizliği konusunda detaylı bilgilendirme için burayı tıklayınız.

Moloz atma ve atık uzaklaştırma;

İş yapıldıktan ve işçiler ayrıldıktan sonra, saha genellikle darmadağın bir çorak arazi gibi görünmeye başlandı. Sadece yiyecek ambalajları, su şişeleri ve geriye kalan diğer çeşitli çöpler değil, aynı zamanda içeri giren kişilere zarar verebilecek keskin ve tehlikeli maddeler de olacaktır. İşçilerinizi, arkadaşlarınızı veya ailenizi temizlik işlemine yardımcı olmak için kullanmaya karar verirseniz, meydana gelebilecek yaralanmalardan siz sorumlu olabilirsiniz.

Bize devredin… Sigortalı profesyonel temizlikçilerimiz ile ne yaptığımızı, nasıl hizmet vermemiz gerektiğini biliyoruz. Moloz ve inşaat atıklarının toplanması, uygun şekilde atılması gereken yere, daha önce birçok kez yaptık. Yeni alanınızı mümkün olan en kısa sürede kullanmaya başlayabilmeniz için işi verimli ve etkili bir şekilde yapmak için gereken bilgi ve beceriye sahibiz.

Şantiye teslimat temizliği;

Herhangi bir inşaat temizliği, bireyselleştirme inşaat temizliği sözleşmenizin koşullarına ve genel olarak mal sahibine teslimat temizliğine tabidir. Bu şantiye teslimatı temizliği, mesken sahibinin şantiyede son bir inceleme yapmasını ve eksik olan ve ek temizlik gerektiren alanları işaret etmesini sağlayacaktır.

Bir kerelik şantiye temizliği hizmeti;

Bakırköy’de bir kereye mahsus temizlik hizmeti gerektiren konut ve bina dahil olmak üzere her türlü mülke servisimiz vardır. Her şantiyenin kendine has özellikleri ve durumu olduğu için, neyin temizlenmesi gerektiğini, nasıl temizleneceğini ve hangi temizlik ekipmanının gerekli olacağını belirlemek müşterilerimizin vereceği bilgilere dayalıdır. Alanın büyüklüğüne göre ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz…

Kimi zaman müşterilerimiz, çeşitli nedenlerden dolayı yalnızca bir defalık temizlik talebinde bulunmaktadır. Böyle meskenler genellikle rutin temizlik yapan personele sahiptir ve her zaman bulunmayan teknikleri ve temizleme ekipmanlarını kullanarak periyodik derinlemesine temizlik yapmaları gerekebilmektedir. Bu durumda tek seferlik temizlik uygun olabilir.

Şantiye Sonrası Temizleme Adımları;

İnşaat işçileri malzemelerini ve aletlerini toplamaya başladığında heyecan verici bir zamandır. İster ofisinize, ister yepyeni bir mekana, ister de evinize bazı küçük tadilatlara ek olsun, projenin yapılmasını sabırla bekliyor ve yeni alanı kullanmaya başlayacaksınız. Tek bir sorun var: Onlar gittikten sonra, yer hala dağınık. İnşaat sonrası temizlik şarttır.

Yaygın bir yanılgı, temizliği kendiniz yaparsanız uzun vadede tasarruf edeceğinizdir. Bu, yalnızca diğer ilgilenmeniz gereken diğer işlerinizi geciktirmenize ve ailenizle birlikte zaman geçirmek için değerli vaktinizi kaybetmenize sebep olacağı gibi aynı zamanda profesyonel bir temizlik şeklide olamayacaktır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz, hızlı bir çöp toplama ve gelişi güzel bir süpürme türü değildir. Meskenin durumuna göre tam bir temizlik hizmetidir. Yeni bölgenizin yalnızca temiz değil lekesiz olmasını sağlamak için bile düşünmeyeceğiniz alanlara giriyoruz. Burada sunduğumuz bazı inşaat sonrası temizlik hizmetlerinin bir listesi bulunmaktadır.

Duvarların silinmesi;

Şantiyenizdeki çalışma esnasında duvarlar tozdan neredeyse parmakla isim yazılabilecek hale gelir. Firmamız çalışanları, duvar türüne göre boyalı veya seramik döşeli olabileceği için uygun kimyasallar yardımı ile temizlik yapmaktadır.

Vakumlama, Süpürme ve Paspaslama

Nasıl süpürüleceğini ve paspaslanacağını hemen hemen herkes bilebilir, ancak bunlar sadece alanlarınızı toparlamak için üstlendiğiniz görevlerdir, işin doğrusu bu bizim asıl mesleğimizdir. Kuzey temizlik, yeni zeminlerinizin tertemiz ve yeni bir başlangıç yapmanıza hazır olmasını sağlayacak araçlara, çevre dostu temizlik ürünlerine ve uzmanlığa sahiptir.

Kapı, süpürgelik, priz ve peteklerin tozunun alınması;

Küçük şeyleri önemsemiyoruz denir ama ama temizlik söz konusu olduğunda biz gereğini yapıyoruz. Kapı, petek, priz ve süpürgeliklerin temizliği silinmesi veya tozlarının alınması bizim açımızdan küçüksenmeyecek ve gerekli çalışma şekli.

Bakırköy temizlik şirketi

Konut, Bina ve Okul İnşaatı Temizliği

Çoğu insan yalnızca büyük projelerin inşaat sonrası temizlik hizmetleri gerektirdiğini düşünüyor, ancak durum böyle değil. Bir banyo tadilatı sonrası temizliği tıpkı bir ofis binasının tamamı gibi temizlenmesi gerekiyor. İşin büyüklüğü ne olursa olsun hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni inşa edilen ofislerden yeni bir sınıfa eklemeye kadar, Kuzey temizlik çalışanları, yeni bölgenizin lekesiz olduğundan emin olmaya kararlıdır.

Bakırköy Kuzey Group Temizlik;

Kuzey temizlik olarak, Bakırköy ve çevresine, çevreye duyarlı ve profesyonelce yapılan temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Şantiye sonrası temizlik hizmetleri, ister evsel ister kurumsal temizlik olsun, alanınızı kusursuz görünmesini sağlamaya devam ederken aynı zamanda temizleme sürecinide belirtiriz. Bize ulaştığınızdan emin olun!

Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Bakırköy şantiye ve inşaat temizlik alanlarımız:

kanalizasyon – yalı – düğün salonu – mermer – poliklinik – restoran – cila – lokanta – plaza – iş hanı – hastane – antrepo – mutfak – sinema salonu – bodrum kat – banka – cafe – bina girişi – villa – site ve bina – depo – sosyal tesis – apartman boşluğu – fırın – tadilat sonrası – stüdyo – cam – spor salonu – etkinlik – ofis – ev – kreş – benzinlik – yüzey yıkama – daire – okul – apartman – anaokulu – kuaför – otel – hamam – üretim yeri

kreş – yurt – mağaza – üniversite – antrepo – sağlık ocağı – yazlık – havuz – bodrum – örnek daire – güzellik merkezi – eczane – otopark – şantiye – konut – pastane – film seti – tesis – fabrika – zemin – ecza deposu – yangın – market – inşaat bitimi – merdiven dairesi – elektrik panosu yangını – su baskını – gemi ve yat – dükkan – yemekhane – konser alanı – çatı – imalathane – dershane – konferans salonu – iş yeri – gıda deposu – atölye

Şantiye temizlik firmaları Bakırköy
Şantiye temizlik firmaları Bakırköy 1