Bağcılar cam silimi şirketi bağcılar cam silme firmaları Bağcılar cam temizleme şirketleri bağcılar cam yıkama firmaları bağcılar dış cephe cam silimi

Bağcılar‘da sonbaharlar, kışlar genellikle yağmurlu ve İstanbul’un yağmurları malum kimi zaman çamurlu. Doğal olarak bu asitli ve çamurlu yağışlar, sokak tozlarının yanı sıra, egzoz gazlarından ağır metaller ve fabrika dumanı cephelere ve camlara yapışarak yerleşir, ışığı griye çevirir ve mat hale getirir. Bağcılar cam silimi şirketi Kuzey temizlik profesyonel yardımcınız olmaya adaydır.

Bağcılar cam silimi şirketi, cam silme firmaları, bağcılar dış cephe cam temizliği, cam yıkama firmaları, cam temizleme elemanları ara bul tel 0553 110 4213

Bu tür iklimsel ve kentsel şartlar altında, Bağcılar’da camların tamamen yıkanmasının yanı sıra bina cephelerinin oksitlenmesi ve kirlenmeye karşı temizlenmesi de düzenli olarak (bazı durumlarda yılda birkaç kez) ve sadece özel ekipman ve deterjan kullanan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Cephelerin ve camların yüzeylerini uzun süre temiz tutmanın tek yolu budur.

Kuzey cam temizlik şirketi; İstanbul Bağcılar ilçesinde dükkan, mağaza ve binalarında cam, çerçeve, pencere ve dış cephe cam yıkama hizmeti vermektedir. Yüksekte çalışabilir sertifikalı çalışanlarımız modern temizlik teknolojilerini kullanarak bina cephesi camlarınızı, en kısa sürede iz bırakmadan yıkayabilir ve silebilirler.

Bağcılar cam silme firmaları

İnatçı kirleri bile kaldırabilen yüksek kaliteli temizlik ürünleri kullanıyoruz. Camların hızlı ve verimli bir şekilde temizlendiği temizlik ekipmanları ve aletleri ile hizmet veriyoruz. Ayrıca çok katlı binalarda, fabrikalarda ve plazalarda platform sepetli vinç yardımı ile 70 metre yüksekliğe, asma sepetler yardımı ile sınırsız yüksekliklerde ve teleskopik uzatmalar yardımı ile 9 metre yüksekliğe kadar Bağcılar profesyonel cam temizliği işlemleri yapıyoruz.

Herhangi bir bina, çevresel etkilerin altında giderek kötüleşir ve orijinal görünümünü kaybeder. Özellikle büyük şehirlerde çok sık görülen bir durumdur. Bina cephelerinin yıkanması, kalifiye uzmanların özel ekipman ve deterjanlarla müdahalesini gerektirir. Bağcılar Cephe yıkama yılda iki kez yapılmalıdır, çok fazla ara verilmesi durumunda kirlilik oranı artar, oksitlenmeler başlar ve temizliği için ayrıca bir çaba sarf edilmesi gerekmektedir, bu durum maliyeti de yükseltmektedir.

Bir binanın cephesinin yıkanmasının ve camlarının temizlik maliyeti kirlilik derecesine, cephenin malzemesi, temizlenen alan ve binanın yüksekliğine bağlıdır.

Bağcılar cam temizlik şirketimizin personelleri plazalarda, konut binalarında, ofislerde, fabrikalarda anaokullarında, okullarda, devlet dairelerinde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, sitelerde, depolarda, sınai ve endüstriyel tesislerde cam temizlik hizmetlerini dikkatle özenle yapmaktadır.

En çekici vitrin temiz bir vitrindir. Lekeler, kirler ve parmak izleri iş yerinizin dışarıdan görünümü konusunda olumsuz intiba taşır. Kuzey temizlik şirketinden Bağcılar cam silim hizmeti talep etmeniz sizi böyle bir sorundan kurtarır.

Bağcılar dış cephe cam silimi

İstanbul koşullarında: yağış, endüstriyel duman, çevresel faktörler ve teknolojik ortamın diğer farklı etkileri, binaların dış görünümü ve camların temizliği konusunda, özellikle yüksek binalarda sorun haline gelebilmektedir.

Sonuç olarak; ofis, dükkan veya çalışma alanı bulanık ve rahatsız edici hale gelir.Kirli camlar içeriden bakıldığında işgücü verimliliğini azaltır.

Bağcılar‘da ofisinizin, şirketinizin, iş yerinizin, fabrikanızın, mağazanızın veya binanızın dış cephe cam silimi konusunda temiz kalmasını istiyorsanız hangi mevsim hangi ay olursa olsun Kuzey Bağcılar cam temizlik şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.

Nitelikli ve donanımlı Bağcılar cam temizleme elemanlarımız size uygun fiyata mükemmel kalitede hizmet garantisi verir.

Yüksek binaların dış cephe temizlenmesi işlemi, sadece çok katlı binaların camlarını silinmesi ile kalmaz, talebinize göre; dış cephenin tamamının yıkanması ile de hizmet verilir. Çok katlı binalarda dış cephe cam silimi yalnızca bu konuda uzaman kişilerce yapılmalıdır. Çalışılan alanın yüksekliği ve işin tehlikesi verilecek hizmette uzmanlık gerektirir.

Bağcılar bina dış cephe temizliğinizi uzmanlarımıza emanet edin gözünüz arkada kalmasın.

Bağcılar cam yıkama firmaları

Binanız en az bir yıl boyunca hiç temizlenmeden durduğu yerde dışarıdan ve içeriden kirlenmeyi bariz şekilde görebilirsiniz.

Bağcılar cam yıkama, işlemi sadece normal bildiğiniz yıkama şekli ile olmaz ve camların yüzeyinde aylarca biriken kirliliği telafi etmez. Cepheye bakarken aklınızı karıştıracak ilk şey, eski şık görünümünün kaybolmasıdır. Kir binayı yaşlandırır ve ilerleyen zamanlarda çevresindeki binalara göre göze batmaya başlar.

Cephe temizliği ve yıkanması, yüzeydeki tüm kirleri etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olacak bir dizi önlemdir.

Dış cephelerde camlarında kirlilik türleri:

Mineral kiri: Bina dış cephelerinde hava yoluyla mineraller biriktirilir ve aynı zamanda inşaat malzemelerinde de kalır. Örneğin, sızdırmazlık malzemelerinden, poliüretan köpük, silikon maddesi ve çimento-kum harcı. Kurum, cam yüzeyindeki pas ve tuz da mineral kirliliğidir.

Organik kir: Uzun zaman silinmeyen dış cephe camlarında yosun ve küf oluşabilir. Birçok mikroorganizma toz birikimi olarak ortaya çıkar. Organik lekeler aynı zamanda yağlardan ve kuruyan yağlardan gelen lekeleri de içerir.. Kirliliğin yapısını anlamak, camcı personellerin alet, ekipman ve kimyasallarını doğru seçmesine yardımcı olur, böylece cephelerin temizliği etkili ve güvenli olur.

Dış cephe temizliğine en çok ihtiyaç duyan binalar:

 • Otoban yakınında veya sanayi tesislerinin yakınında olan fabrika binaları,
 • Rüzgarlar, yağmurlar ve kar gibi doğal olaylara sık kalan binalar,
 • Doğal olayların ve otomobil atıklarının endüstriyel atıklarla birlikte karışımı bir duman oluşturur, cephenizi ve camlarınızı tahrip edebilen kimyasal bir karışım,
 • İlkbaharda toz, polen ve bahar yağmurları camlara yerleşerek görünümünü bozar.

Kirli bir cepheniz varsa vitrininiz istediğiniz kadar temiz olsun albenisi olmayacaktır.

Bağcılar cam temizleme şirketlerinin kullandığı ekipmanlar

Bina durumu ve konumuna göre;

 • Platform sepetli vinç,
 • Asma sepet,
 • Teleskopik uzatmalar,
 • Cam silim takımları,
 • Cam kazıma aparatları,
 • Makaslı platformlar,
 • Örümcek tipi platformlar,
 • İple erişim.

Bağcılar cam temizlik şirketi olarak servis gönderdiğimiz semt ve mahalleler:

İnönü Mahallesi
Yenigün Mahallesi
Merkez Mahallesi
Bağlar Mahallesi
Yavuzselim Mahallesi
Evren Mahallesi
Kirazlı Mahallesi
Mahmutbey Mahallesi
Yenimahalle Mahallesi
Hürriyet Mahallesi
Fatih Mahallesi
Çınar Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Demirkapı Mahallesi
Sancaktepe Mahallesi
Yüzyıl Mahallesi
Kazımkarabekir Mahallesi
Yıldıztepe Mahallesi
Barbaros Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Güneşli Mahallesi

Cam temizliği konusunda en sık hizmet verdiğimiz alanlar:

çatı – iş yeri – ev – okul – iş hanı – hastane – benzinlik – restoran – dershane – depo – plaza – yurt, kreş, anaokulu – kreş – örnek daire – inşaat bitimi – stüdyo – yemekhane – gemi ve yat – kuaför – otopark – sağlık ocağı – sosyal tesis – mağaza – yangın – antrepo – yazlık – pastane – sinema salonu – apartman – cila – cafe – daire – atölye – market – ofis – tesis – dükkan

konser alanı – zemin – tadilat sonrası – su baskını – üretim yeri – gıda deposu – lokanta – poliklinik – fırın – ecza deposu – film seti – imalathane – mutfak – kanalizasyon – banka – eczane – şantiye – etkinlik – yalı – havuz – yüzey yıkama – otel – hamam – bodrum kat – konferans salonu – villa – konut – mermer – site ve bina – spor salonu – düğün salonu – fabrika – güzellik merkezi – cam – üniversite – vitrin

Dış cephe temizliği konusunda sık aranan kelimeler:

Fabrikamızın camlarını sildirmek istiyoruz, binamızın dış camları çok kirli, cam temizleme şirketleri, bina cam silimi firması, en yakın cam yıkama firmaları, dükkan camlarını sildirmek istiyorum

Bağcılar cam silimi şirketi
Bağcılar cam silimi şirketi 1