Başakşehir su çekme şirketleri Başakşehir temizlik firması Başakşehir temizlik şirketi Başakşehir yangın temizliği

Kuzey Group 15 yıldan bugüne İstanbul genelinde Başakşehir temizlik firması olarak hizmet vermektedir. Başakşehir ilçesinde tüm mahalle ve semtlere fiyatlandırma aynı olup kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aşağıda hizmetlerimizden bir kısmını görebilir, detaylı bilgilendirme için bizi aramanız yeterlidir.

Temizleme şirketleri Başakşehir olarak servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler;

 • Şahintepe Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Bahçeşehir Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Hoşdere, Güvercintepe Mahallesi
 • Ziya Gökalp Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, İkitelli, Başak Mahallesi, Metrokent, Boğazköy, Ispartakule, Onurkent
 • Başakşehir Mahalle ve semtleri

  Kuzey Group Başakşehir genelinde talebinize göre 7/24 hizmet vermektedir.

  Başakşehir temizlik şirketi, Başakşehir yangın temizlik şirketler, Başakşehir temizlik şirketi fiyatları, Başakşehir su çekme şirketi
  Başakşehir temizlik şirketleri

  15 yılı aşkın bir zamandır, temizlik hizmetlerimiz, mutlu müşterilerimiz tarafından sürekli olarak önerildi ve Başakşehir’deki en iyi temizlik firmalarından biri olmamız için sağlam bir üne sahip olmamızı sağladı.

  Temizlik firmaları Başakşehir işimizde ve mükemmel müşteri hizmetlerimizde gurur duyuyoruz, mülkünüzün hak ettiği hizmeti almasını sağlıyor ve diğer temizlik ekiplerinin aksine, her bir bireysel müşterinin ihtiyacına göre hazırlanmış kapsamlı, kişiselleştirilmiş bir temizlik hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

  Uzman bir temizlik ekibimiz var ve temizlik gereksinimlerinizin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz – bu yüzden personelimizi çok dikkatli seçiyoruz, böylece her seferinde mükemmel bir işin gerçekleştirileceği bilgisine güvenebilirsiniz.

  Başakşehir temizlik firması

  Başakşehir ev temizliği:

  Evinizin çabucak toparlanacağı garantili olan Başakşehir’de düzenli temizlik ve bir defaya mahsus bahar temizlik hizmetleri sunuyoruz!

  Duvarların silinmesi, tüm dolap içleri ve dışları, camların iç-dış silinmesi, kapı petek ve prizlerin silinmesi, tüm eşya ve mobilyaların genel temizliği ve zemin türüne göre yıkanarak vakumlanması dahildir. Ev temizliği için her bölge türüne göre uygun deterjanlar kullanılarak temizlik yapılır.

  Temizleyicilerimiz profesyonel, kibar, güvenilir ve son derece güvenilirdir, evinize döndüğünüzde evinizin kusursuz durumda olmasını sağlarlar.

  Başakşehir taşınma temizliği:

  Taşınma öncesi ince temizlik denilen hizmet türümüze ev içerisinde tüm her yeri kapsamaktadır. Daireniz inşaat sonrası bir daire ise öncelikle kaba çöpler toplanır.

  Banyo ve wc lerin ince temizliği sonrası zeminler yıkanır ve vakumlanır. Temizliğin genelinde etrafta olabilecek inşaat atıklarından boya, harç, alçı lekesi çıkartılır.

  Varsa dolap üstlerinde ve kapılarda olabilecek jiletin naylon kaplamalar sökülür. Aynı şekilde pencere doğramalarında olan koruyucu bantlarda sökülerek çöpe atılır.

  Bir personel camları ve doğramaları iç-dış silerken diğer personel dolap içlerine başlayacaktır. Başka bir temizlik elemanı duvarların tozunu alarak odalarda olan kapı, petek, prizleri ve süpürgelikleri siler.

  Tüm meskenin ve dolap içlerinin kuru makine ile tozu çekilir. Taşınma öncesi ev temizliği genellikle ekipler halinde yerine getirilir.

  Başakşehir ev temizliğinde telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.

  Başakşehir İstanbul’da hizmet verdiğimiz diğer temizlik türlerimiz:

  Temizlik şirketi Başakşehir:

  Temizlik şirketi Başakşehir; makul, etkili ve eksiksiz bir hizmet sunabilmek için kapsamlı müşteri hedefini ortaya koydu. Bu, Kuzey temizliğin tüm evsel temizlik hizmetlerini ve daha fazlasını sunduğu anlamına gelmektedir. 

  Müşterilerimiz, hafta sonları veya geç veya erken saatler için ekstra ücret ödemeden esnek randevu saatleri ile Başakşehir ev temizlik şirketi hizmetlerimizden yararlanabilirler.

  Müşterilerimizin farklı hizmet türlerine ihtiyaç duyduklarını ve temizlik konusunda her evin kendine has özellikleri olduğunun bilinci ile hizmet veriyoruz. Başakşehir temizlikçi firması, müşterilerine daha fazla esneklik ve seçim özgürlüğü sunar.

  Ev temizlik firmaları Başakşehir, tadilattan sonra veya özel günleriniz için de servis gönderebilmektedir. Ayrıca bahar temizliği, su baskını temizliği ve yangın temizliği ile ilgili dairenizi derinlemesine temizleyebiliriz. Her durum ve mevsime uygun, sorunsuz ev temizlik hizmetinin keyfini çıkarın

  Başakşehir ev temizlik firması: Çalışanlarımız sektörde çok fazla geçmişe sahip ve bu alanda çok deneyime sahip. Her çalışanımız güvenlik kontrolüne tabi tutularak işe alımı yapılır. Firmamız tüm ev temizliği hizmetlerinde , yöntemlerimizi değiştirerek veya daha hassas personel seçimi ile sürekli iyileştirmeye devam edecektir . 

  Müşterilerimiz tüm ekiplerimiz uygun şekilde hazırlandığından, sorunsuz, hızlı ve verimli bir ev temizliğinin tadını çıkarabilirler.

  Tüm evsel temizlik işlerimiz toksik olmayan malzemeler ve ekipmanlarla yapılır, varsa kirlerin veya diğer lekelerin daha sert bir şekilde muamele görmesine ihtiyaç duyulursa, çalışanlarımız ev sakinlerini risk altına sokmadan müdahale edecektir.

  Ev temizliği Başakşehir şirketleri olarak dairenizin her bölümü bizim için önem arz etmektedir. Banyo, wc ve mutfak ne kadar hassasiyet gerektiriyorsa diğer odalar içinde aynı özeni göstermek zorundayız.

  Başakşehir derin temizlik hizmeti: Adından da anlaşılacağı gibi derin temizlik, uzun zaman için kapalı kalan evler için geçerlidir. Örneğin tatil dönüşü veya siz yokken hiç temizlik yapılamaması veya daha önce kullanılmış bir ev kiraladığınızda gibi..

  Müşterilerimize, derin temizlik hizmetinin, çalışanlarımız adına gösterdiği özen ve özveri nedeniyle sunduğumuz temizlik hizmetlerinden daha fazla zaman ve emek harcadığını bildirmek isteriz.

  Başakşehir özel temizlik şirketi:

  Temizlik servis ekiplerimiz eğitimlidirler, böylece temizlik işiniz ne olursa olsun, her seferinde en iyi kalitede sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Kuzey temizlik olarak Başakşehir’de bireysel ya da iş gereksinimlerinize uyacak geniş bir temizlik hizmetleri yelpazesi sunuyoruz, bu nedenle haftalık bir kerelik bir ev temizliği veya uzun süreli olarak iş yerinizin temizliği için temizlik ekibi arıyorsanız, size yardım etmek için buradayız. Mükemmel fiyatlarla çok çeşitli temizlik hizmetleri sunmaktayız.

  Bize göre hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir.

  Başakşehir temizlik şirketleri arasında neden biz?

  İş kalitesi ile fiyatlandırma paralelliği oluşturmuyoruz. Tüm temizlik hizmetlerimizde her zaman en yüksek temizlik maliyetlerini sunarken, iş kalitemizin asla ödün vermemesini sağlıyoruz.

  Bunun ışığında ve pazar lideri temizlik sonuçlarını sürdürmek için, müşterilerimizi ve bizi rekabette önde tutmak için aşağıda belirtilen birkaç basit kurala uyuyoruz:

  1. En iyi çalışanlar  – yalnızca temizliğe tutkusu olan onaylı ve deneyimli personellerle çalışıyoruz. Tecrübelerimize göre mutlu çalışanlar en kaliteli sonuçları sunar. 
  2. Önde gelen takımlar  – Temizlenecek alanın özelliklerine uygun ekipman ve teçhizat bulunduruyoruz.
  3. En iyi temizlik ürünleri  – tüm işlerimizde en kaliteli temizlik malzemelerini kullanıyoruz. Çalışmalarını destekleyecek ürünler olmadan ekiplerimizin zorlanacağına inanıyoruz.
  4. Denetimler ve kontroller  – Çalışanlarımızı kendi bünyemizde denetliyoruz.

  Basitçe söylemek gerekirse, en iyi çalışanlara, en iyi ürünlere sahip olmanın zaman zaman şaşırtıcı temizlik hizmetleri sunacağına inanıyoruz.

  Bu dört adımı devam ettirerek ve takip ederek temizlik hizmeti çalışmalarımızın en üst standartlara göre yapıldığına inanıyoruz, bu da tüm tarafların sonuçtan memnun oldukları anlamına geliyor.

  Temizlik şirketi fiyatları Başakşehir:

  Yaptığımız işlerin seviyesinden veya kalitesinden ödün vermeden tüm temizlik hizmetlerimizde rekabetçi bir şekilde fiyatlandırma gayreti gösteriyoruz.

  Yaptığımız iş için belirlenmiş bir fiyat listesine sahip değiliz, çünkü bu aşağıda belirtildiği gibi bir dizi faktöre bağlıdır:

  • Temizliğin türü – evlerin, ofislerin, iş yerlerinin ve daha fazlasının temizliğine servis gönderiyoruz. Her işin maliyetlerini etkileyebilecek farklı gereksinimleri olabilir.
  • İşin büyüklüğü – bir kerelik konut temizliği bir hastane temizliğinden daha ucuz olacaktır. Açıkçası, tesis ne kadar büyük olursa iş o kadar pahalı olacaktır. 
  • Özel temizlik gereklilikleri – bir işi yapmak için herhangi bir özel malzemeye veya donanıma ihtiyaç duyulursa – örneğin dış cephe temizliklerinde sepetli vinç ihtiyacı gibi veya çöp evlerde derin temizlik vb. ek maliyetler olabilir. 
  • Gereken ekip sayısı – Kimi alanlar için 2 kişi yeterli olabilirken kimi alanlarda 15 kişilik ekip dahi yetmeyebiliyor, doğal olarak maliyeti ve ücretlendirmeyi etkileyen bir durum ortaya çıkıyor.
  • Geri dönüş süresi – İşin ne kadar çabuk yapılacağına ihtiyaç duymanız masrafları da etkiler. Örneğin su baskını temizliği ile normal zemin temizliği aynı değildir.

  Başakşehir’de sunulan temizlik hizmetleri:

  Başakşehir profesyonel temizlik şirketi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz: 

  • Başakşehir Ev ve daire temizliği – dairelerin ve evlerin temizliği özenle yapıyoruz.
  • Başakşehir ortak alanların temizliği – mutfak, tuvalet, koridor gibi sürekli temizlik alanı gerektiren ortak alanlara sahip büyük daire, ofis, üniversite ve daha fazla blok temizliğine bakıyoruz.
  • Başakşehir ofis temizliği – günlük olarak büyük (bir defaya mahsus) veya haftalık-aylık bazda temizlik işlemlerinizi yapıyoruz.
  • Başakşehir inşaat temizliği – özellikle yeni inşa evleri için veya yenileme çalışmaları yapıldıktan sonra bir temizlik türü olarak, evlerin maksimum potansiyellerine gösterilmesini sağlar. Temizlik hizmeti ekiplerimiz büyük ev inşaatçılarıyla her hafta daha küçük inşaatçılara kadar çalışır.
  • Başakşehir yazlık ve villa temizliği – villalardan, kulübelere ve karavanlara kadar her şeyi kapsıyoruz.
  • Başakşehir restoran ve lokanta temizliği – imajın rekabetçi gıda ve eğlence endüstrisindeki her şey olduğu bir dünyada restoran temizleme, olumlu algıları korumak ve müşterilerden iyi yorumlar almak için önemlidir. Temizlik çoğu kez yüksek incelemelere sahiptir ve kullanıcılar yalnızca en iyisini beklerler.
  • Başakşehir mağaza temizliği – markanızın keskin ve rakiplerinden önde görünmesini sağlamak için perakende dünyasında çok önemlidir. Mağazalar yüksek ayak izine sahip olduklarından, kirlenebilir ve düzenli olarak profesyonel temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyabilirler.

  Yukarıda belirtilen temizlik hizmetlerinden herhangi biri hakkında ve BEDAVA fiyat teklifi için daha fazla bilgi için bize bugün bu sayfadaki numaralardan bizi arayabilir, WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz. 

  Başakşehir yakınlarında temizlik şirketi ara

  Başakşehir temizlik firmaları: Bir çok hizmet ve ürün sunan birçok temizlik şirketi var, ancak itibarımız ve sıkı çalışmamızın bizi rekabetten ayrı kıldığına inanıyoruz.

  Başakşehir cam temizlik şirketleri

  Başakşehir cam temizlik firması Kuzey Group temizlik cam temizliği konusunda müşterilerimize en iyi fiyatlı dış cephe cam temizleme hizmetlerini veriyoruz.

  Başakşehir temizlenmiş ve yıkanmış camlar binanızın dış görünüşünün atmosferinde büyük bir fark yaratabilir ve işletmenizin görüntüsünde önemli bir unsur olabilir. 

  Başakşehir’deki fabrikanızda, ofisinizde, iş yerinizde, kış bahçenizde veya dükkanınızda camlarınız profesyonel camcılarımız tarafından titizlikle ve dikkatle siliniyor. Binanıza özel çözümlerle uzman yardımcınız olmaya adayız.

  Başakşehir cam temizlik firması ararken, muhtemelen sadece temiz camlardan daha fazlasını istersiniz. Sizlerin memnuniyetini önemseyen firmadan zamanında, güvenilir hizmet almak istiyorsunuz. Başakşehir Kuzey cam silme firmasını arayarak Ücretsiz ve hızlı bir yerinde tahmin için bugün bize ulaşın.

  Başakşehir cam temizlik elemanı İstanbul

  Sadece ev tipi kanatlı pencereleri değil, gökkafes cam tavanlar, güneş panelleri, silikon cephe ve giydirme cephe tümünün temizliğini yapıyoruz.

  Bilmeniz gereken ilk şey, çalışanlarımızın piyasadaki en son teknolojilerden haberdar olmaları ve en verimli sonuçlar için doğru ekipmana ayak uydurmak için ellerinden geleni yapmalarıdır. Diğer bir önemli nokta, yüksek zemin temizliğinin sadece doğru ekipmanla yapılan bir mücadeledir. Nitekim basit merdivenlerden 9 metreye kadar uzanan teleskopik uzatmalara ve binanızın durumuna göre 70 metreye kadar platform sepetli vinç veya dış cephe iskeleleri ile hizmet veriyoruz.

  İstanbul Başakşehir ilçesinde profesyonel cam silme ve temizleme hizmetlerini bölgedeki en iyi cam temizleme fiyatına sunuyoruz. Başakşehir sakinlerinin camlarını 15 yıldan uzun bir süredir yıkıyoruz. Yine de yeni müşterilerimizin sayısı her geçen yıl artmaya devam ediyor. Yıllık ortalama 250 yeni müşterimiz var.

  Müşterimiz olmaya karar verdiğinizde:

  • 7/24 müşteri hizmetleri – telefon, whatsapp veya mail ile
  • Acil, hemen ertesi günü cam temizliği imkanı
  • Sigortalı cam silim elemanları ve yüzeye uygun kimyasallar
  • Esnek zamanlama, yılda 365 gün
  • Rezervasyon, herhangi bir zamanda, herhangi bir kapora vermenize gerek kalmadan

  Başakşehir’de hafta sonları ve resmi tatillerde ek ücret ödemeden cam temizliği için bizi arayabilirsiniz. Ofisler, restoranlar, konutlar, mağazalar, dershaneler, plazalar, site yöneticileri için çalışıyoruz. Ayrıca dış cephe cam yıkama işlemi haricinde düşük bir ücretle iç camları da temizliyoruz.

  İç camları etkili bir şekilde temizlemek için kaliteli cam çekçeği, merdiven, kova, koruyucu eldiven ve belirli bir deterjan karışımı kullanıyoruz. Temizleme maddesi camın üzerindeki tozlu, yağlı lekeler için idealdir, temizlik sonrasında kirlenmeyi geciktirir.

  • Profesyonel cam silme ekipmanı ve malzemeleri
  • Modern temizlik ekipmanları
  • Görünmez ücret yok, peşin ödeme yok
  • Sabit ucuz pencere temizleme fiyat listesi

  Dış cephe cam yıkama şirketi Başakşehir

  Başakşehir dış cephe camlarınızın kirli olmasından şikayetçi iseniz ve normalde temizlemek biraz riskli ise bizi arayın. Bize her zaman güvenebilirsin. Hizmetlerimiz haftanın yedi günü olarak sunulmaktadır. 

  • Dış cephe camlarınız özel bir deterjanla temizlenir.
  • Bina cephe camlarının silimden sonra ışıl ışıl parlar.
  • Tüm lekeler, parmak izleri ve silikon izleri çıkartılır.

  Başakşehir bina cephe camlarınızı aşırı özen ve dikkatle temizleme uzmanlığına sahip, yetenekli ve eğitimli cam silme ekibimiz var. Camların tozsuz, lekesiz ve yeni gibi parlayacağından emin olabilirsiniz.

  Başakşehir zemin temizlik şirketi

  Başakşehir’de sert zemin temizliğine ihtiyacınız varsa, daha fazla kendinizi yormayın! Kuzey temizlik sert zeminlerin temizliği ve parlatılmasında uzmanlaşmış, saygın ve güvenilir bir şirkettir.

  Çeşitli tiplerdeki sert zeminler, hem konut hem de şirketler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Bu yüzeylerin ne kadar şık ve pratik olduğu göz önüne alındığında, halı veya beton zeminlerden uzaklaşmak için bu büyüme eğilimini anlamak zor değil.

  İnsanların ve şirketlerin çoğu, sert zeminleri ve parke zeminleri döşemek veya monte etmek için profesyoneller kullanır. Sert döşeme granit , mermer veya diğer doğal taş türlerinden yapılmış olabilir ; mozaik, helikopter zemin, beton, vinil, seramik, epoksi, mineflo, pvc veya diğer fayans türleri. 

  Parke zeminler, laminatlardan ziyade parke plakalarından yapılmıştır. Ancak, döşeme kullanıldığında “sert” terimi insanların bu yüzeylerin neredeyse tahrip edilemez olduğunu düşünmelerini sağlar. Bu ciddi bir yanılgı olabilir.

  Bu hassas yüzeylerin sahipleri zeminleri kendileri temizlemeye çalışırken hatalar ortaya çıkıyor! Döşeme serildiğinde profesyonel bilgi ve beceri gerekli olduğu gibi, bu döşemeleri de optimum durumda tutmak gerekir. Aslında birçok standart temizlik malzemesi ve tekniği, bu yüzeyleri temizlemek veya korumak yerine, bazen ciddi ve kalıcı olarak zarar verebilir.

  Başakşehir zemin yıkama şirketleri

  İstanbul Başakşehir Kuzey temizlik; zemin yıkama ve yer temizliği konusunda profesyonel ve bilgili ekip üyeleri, her tip sert zemin yüzeyinin nasıl temizleneceğini bilir. Başakşehir zemin temizliği; Kullanılacak en iyi ürünleri ve en iyi yöntem veya teknikleri hakkında eğitimlidirler. 

  Genellikle çevre dostu ürünler kullanılır. Ayrıca işin etkili ve verimli bir şekilde yapılması için zemin türünüze uygun makineler kullanıyoruz. Başakşehir’de yer ve zemin yıkama makineleri ve kendinden çekmeli vakum makineleri ile hizmet veriyoruz.

  Başakşehir’deki fabrikanızın, deponuzun, işyerinizin, mağazanızın, antreponuzun tüm sert zemin türlerinin temizliği hakkında daha fazla bilgi veya teklif almak için bugün bizi arayabilirsiniz. 

  Başakşehir zemin temizleme firması, ekiplerimiz zeminlerinizin ilk gün yapıldığı gibi en doğal haline getirmeye çalışacakları gibi dilerseniz zemin türünüze göre cila işlemi de uygulayacaktır. Zemin cilalama yerleri pırıl pırıl gösterirken aynı zamanda kayganlığı da önler.

  Başakşehir cila şirketi (zemin cilalama)

  Sert zeminlerin en iyi durumda olması zordur. Özellikle temizlik için yeterli zamanınız olmadığında veya yüzey çok eski ve hasar görmüşse. Modern zemin cilalama hizmetleri varken bu can sıkıcı görüntüyü yaşamak zorun değilsiniz.

  İstanbul Başakşehir’ deki güvenilir ve deneyimli cila şirketimiz sizlerin bu konuda da yardımcınız olmaya adaydır. Zararlı bir etki yaratmayan, çevre dostu teknikler ve sistemler ile değerli müşterilerimizin zemin bakım ve cilalarını türüne göre uyguluyoruz.

  • Sabit ve rekabetçi fiyatlar, gizli masraf yok
  • Temizlik ve zemin cinsine uygun cila makineleri
  • Güler yüzlü personeller
  • Bizimle yapılan her ikinci hizmette indirim uyguluyoruz.

  Zeminlerinizde eğer donukluk görülüyor ve parlaklığı kalmamışsa yerlerin cilalanma zamanı gelmiştir. Çünkü düzenli olarak yıkamak asla ekstra saf ve parlaklığı korumak için yeterli olmaz. Bu nedenle Başakşehir cila firması sert zemin parlatma hizmetlerimizi kullanmanız gerekir.

  Temizlemeden sonra doğru yöntemle uygulanan cila, daha önce donuk görünümlü bir zemini, hem ıslak görünümlü hem de iyi bir koruma seviyesi sunan düzgün bir yüzeyle güzel bir zemine dönüştürebilir. 

  Daha önce cilalanmış zeminlere silistre gerektirmeyen parlaklık eklenmesi, iyi kalitede zemin pedleri olan yüksek hızlı döner zemin makinesi ve zemin bakım çözümü kullanılarak elde edilir. Bu yöntem, zemin görünümünü ve güzelliğini arttırmak için temizlemeden hemen sonra uygulanabilir.

  Zemin cila firması Başakşehir olarak mükemmel sonuçla % 100 risksiz hizmet veriyoruz! Pişman olmayacaksınız!

  Güvenilir sert zemin parlatma servisimiz, tüm meskenler için uygundur. İç ve dış mekanlar için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Cilalama işlemi hakkında zemin türünüzü belirtmeniz yeterlidir.

  Başakşehir inşaat sonrası temizlik şirketleri

  İnşaat temizliği Başakşehir; Binanızda, ofisinizde veya fabrikanızda tadilat yaptırdınız veya inşaatınız yeni bitti, temizliğe nereden başlanması gerektiğini bilmiyor musunuz? Tüm böyle durumlar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

  İnşaat sonu temizliği çok özel bir temizlik işidir. Profesyonelce yapmamızın sebebi, genellikle tadilattan sonra binada biriken toz seviyelerinin tehlikeli bir seviyede olması ve ayrıca tüm döküntülerin, sıva ve boya sıçramalarının profesyonel makineler olmadan çıkmasının oldukça zor olmasıdır.

  İstanbul Başakşehir ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir inşaat sonrası temizlik hizmetleri veriyoruz. Bizi aramanız durumunda hemen ertesi günü servis gönderebiliriz.

  Tecrübe, iyi niyet, ekipman ve başarılı temizlik ekibi ile donanmış durumdayız. Bu nedenle, her zaman tüm dış cephe temizlik işlerimizi mükemmel bir şekilde teslim ediyoruz.

  Başakşehir inşaat sonrası temizlik firması olarak duvarlar, camlar, dolaplar, tuvalet ve lavabolar, tüm zemin ve merdivenlerin derinlemesine temizlenmesiyle sağlıklı ve tozsuz hizmet veriyoruz. Tüm ofisinizin, binanızın veya evinizin temiz bir şekilde hazırlanması için çalışıyoruz.

  • aydınlatma armatürlerinin ve bağlantı elemanlarının tozunun alınması
  • tüm paslanmaz çeliklerin parlatılması
  • tüm iç ve dış camların yıkanması ve silinmesi
  • mobilyaların tozunun alınması
  • inşaat işinden geriye kalan tüm toz ve kalıntıların temizlenmesi
  • kapı çerçevelerinden ve pencere çerçevelerinden boya izlerini çıkarılması

  Başakşehir yangın sonrası temizlik firması

  Yangının işletmelere, binalara ve evlere verdiği zararlar genellikle yıkıcıdır ve uzun süre boyunca kullanılmaz ve yaşanılmaz yerler bırakabilir. Yangının neden olduğu ani görsel hasar, kurum kokusu, sağlık sorunları ve korozyon gibi ikincil etkiler olmadan da yeterince rahatsız edici olabilir.

  Başakşehir yangın temizliği: Yangın hasarının derhal temizlenmemesi, sadece maddi kayıplara neden olmakla kalmaz, bunun yapılmaması, bina ve evin yapısının daha da bozulmasına neden olabilir.

  Tadilat hazırlığı için duvarlar ve tavanlar dahil sert yüzeyler türüne göre yıkanır veya uygun kimyasal yardımı ile temizlenir.

  Yangın sonrası temizlik işleminde personellerimiz yangından zarar görmüş temizlemekte deneyimlidir. Kurum ve kokunun ev / ofis veya bina içerisinden çıkarılması dahil olmak üzere Başakşehir yangın sonrası boya badana konusunda da uzman yardımcınız olacaktır.

  Başakşehir yangın temizliğinin önemi;

  Yangınlardan kaynaklanan dumanlar çoğu zaman sıcak ve soğuk alanlardan, yüksek basınç alanlarından düşük basınç alanlarına yayılır, bu da sonuçta ortaya çıkan kurum hasarının genellikle ilk yangının başladığı yerden uzağa yayılır ve gelecekteki sorunları önlemek için özel olarak temizlenmesi gereken alanı artırır.

  Bir yangın meydana geldiğinde, gözenekli yüzeyler kurum ve kokuların girmesine izin verecek şekilde genişler. Yüzey soğumaya başladığında, gözenekler kapanacak ve kurum ve kokuları hapsedecektir. Bu yangın hasarının giderilmesi ve temizlenmesi doğru yapılmazsa, hava sıcaklığı yükseldiğinde, bu kurum ve koku, açık gözeneklerden salınan yüzeye geri dönebilir.

  Başakşehir Yangın Temizleme Hizmetimizde Neler Var?

  • Hızlı geri dönüş
  • Acil 7/24 Çağrı Hizmeti
  • Anahtar teslim yangın temizlik ve onarım işlemi
  • Koku giderme
  • Yangın sonrası boya badana hizmetinde 2 yıl garantili servis
  • İstanbul’un her yerine servis imkanı

  Başakşehir temizlik şirketi sayfamızı da görmek isteyebilirsiniz!

  Başakşehir su baskını temizlik firmaları

  Başakşehir su basması ciddiyetine bağlı olarak çeşitli derecelerde hasara neden olabilir. Zeminler, duvarlar, mobilyalar, eşyalar ve hatta bina yapıları bile etkilenebilir.

  Başakşehir su baskınları yıkıcı bir duruma gelmese de üzücü etkiye sahiptir. Yağmur suyu baskınları, unutulan çeşmeler, tıkanan kanalizasyon veya logarlar su baskınlarına sebep olabilir.

  Sel suyu, kanalizasyona giren fazla suyun dağılmasına neden olabileceğinden, genellikle tehlikeli kanalizasyon atığıda içerebilir.

  Selden veya su taşkınından sonra, meskene derhal müdahale edilmeli ve sudan etkilenen tüm alanların hızlı bir şekilde çekilmesi ve kurutulması hayati önem taşır. Bu, daha fazla yapısal hasarın önlenmesine ve azaltılmasına yardımcı olurken, astım ve zatürree gibi sağlık sorunlarına yol açabilecek küflenme gelişme olasılığını sınırlar.

  Başakşehir acil su çekme şirketi

  Genellikle bodrum katlarda karşılaştığımız su basmaları için her koşulda mülkünüzün olay öncesi durumuna göre temizlenmesi, kurutulması ve dezenfeksiyonu tarafımızca yapılır. Firmamız su baskınlarından kaynaklanan bozulmaları en aza indirir ve tehlikeli taşkın sularıyla ilişkili sağlık risklerini ortadan kaldırır. 

  Kuzey group, su baskınlarından sonra geride kalabilecek hasar ve zararlı kalıntılarla başa çıkmanın önemini bilir ve hem iş yerleri hem de ev sahiplerine hızlı ve etkili bir temizlik çözümü sunar.

  Başakşehir su baskını tahliye firması olarak suyu çekme, boşaltma, kurutma ve suyun zararından kaynaklı boya badana işlemlerinde de yardımcı oluyoruz.

  Özellikle lağım basması, yağmur suyu basması gibi durumlarda 7/24 hizmetinizdeyiz.

  Başakşehir temizlik firması, Başakşehir temizlik şirketi, Başakşehir yangın temizliği, Başakşehir su çekme şirketleri

  Başakşehir fabrika temizlik firmaları

  15 yılı aşkın süredir Başakşehir genelinde fabrika temizliği çözümleri sunuyoruz. Kuzey Group temizlik şirketi, İstanbul’da fabrikalar ve endüstriyel tesisler için kapsamlı temizlik hizmetleri vermektedir.

  Fabrika temizlik şirketleri (Başakşehir) olarak en sık talep görülen hizmet türlerimiz;

  • Bunların dışında en sık “fabrikamızı su bastı, ne yapmalıyız” denilmektedir.
  • Fabrika camlarının silinmesi
  • Yanmış fabrikanın boya badana işlemi
  • Su baskını sonrası fabrika temizliği
  • Fabrika dış cephe temizliği
  • Yangın sonrası fabrika temizliği

  Başakşehir fabrika temizleme şirketi; Kuzey group fabrikanıza her koşulda hizmet verebilecek durumdadır. İster inşaat sonrası ister yangın sonrası ister faaliyette olan fabrika her durumda yardımcınız olmaya adayız.

  Sunduğumuz başlıca devam eden ve sözleşmeli temizlik hizmetlerinin yanı sıra, aşağıdaki alanları da içeren temizlik işleri yapıyoruz: 

  an

  gıda deposu – alçı – dükkan – yalı – şantiye – restoran – epoksi – otel – imalathane – otopark – helikopter zemin – geri dönüşüm tesisi – iş hanı – banka – su baskını – cam – mağaza – fırın – boya badana – poliklinik – boya badana – hastane – tesis – ardiye – otopark zemini – kreş – antrepo – bodrum – depo – merdiven dairesi – mermer – zemin – apartman boşluğu – okul – havuz – seramik – daire – yağmur suyu – yemekhane – sinema salonu – kalebodur – zemin yıkama – anaokulu – su çekme – harç – eczane – çatı – apartman – ecza deposu – üniversite – plaza – benzinlik –
  kanopi – gemi ve yat – düğün salonu – market

  örnek daire – güzellik merkezi – pastane – ücretleri – kanalizasyon – konser alanı – film seti – elektrik panosu yangını – bodrum kat – ofis – kuaför – ev – sosyal tesis – konut – zemin parlatma – üretim yeri – cafe – tadilat sonrası – yüzey yıkama – su tahliyesi – cilalama – moloz – antrepo – spor salonu – yangın – atölye – sağlık ocağı – fabrika – cila – kapalı otopark – iş yeri – beton – yurt – fayans – lokanta – villa – konferans salonu – boya – stüdyo – etkinlik – mutfak – yer yıkama – yazlık – inşaat bitimi – hamam – site ve bina – kalıntı – bina girişi – fiyatları – dershane

  Başakşehir temizlik firması