İstanbul’daki en iyi yangın sonrası temizlik şirketi. Talebinize göre her şey dahil anahtar teslim hizmet!

Yangın sonrası temizlik şirketi Kuzey Group, yangının etkilerini ortadan kaldırmak için bilgi, teknoloji ve araçlara sahip olan ekip ve çalışanlarla hizmet vermektedir. Profesyonel temizlik – yangından sonra daire, yazlık, ofis temizliği. İstanbul geneli için standart fiyatlar.

Yangın sonrası temizlik, yanmış ev temizliği şirketi, İstanbul yangın temizlik firmaları
Yangın sonrası temizlik şirketi

Yangından sonra odaların profesyonel bir şekilde temizlenmesi, mobilyaların ve hasar görmüş eşyaların kurtarılması, evin tadilatı, tamiri ve onarım çalışmalarına hazırlamak için ilk adımdır. 

15 yıldan fazla bir süredir firmamız; evlerde ve iş yerlerinde yangın sonrasında ortaya çıkan sorunları çözmektedir. Bu süre zarfında engin bir deneyim birikimi sağladık.

Yanmış bina temizliği, onarımı ve tadilatı sayfamız için tıklayınız.

İŞLETMENİN İŞLEYİŞİNDEKİ PROSEDÜR:

 • Zarar görmüş kısımların sökülmesi,
 • Yüzeylerin kurumdan temizlenmesi,
 • Mobilya ve eşyaların temizliği,
 • Çöp toplama.

Ev, ofis veya binanızı olabildiğince çabuk kullanıma uygun hale getirmeye çalışıyoruz.

İstanbul Kuzey temizlik çalışanları yangın sonrası ile ilgili tüm temizlik inceliklerini bilir. Yangın sırasında oluşan isin temizlenmesi ve nahoş kokudan kurtulmak için normal ev kimyasalları dükkânlarında ve süpermarketlerde bulunmayan özel kimyasalların kullanılması gerekir.

Evde yangın temizliğini kendini yapmaya çalışmayın!

Yangından sonraki oda yüksek toksisiteye sahiptir ve hatta kişisel koruyucu ekipman olmadan etkilenen odada olmak bile zehirlenmeye neden olabilir. 

Olanlardan sonra durumunuzu anlıyoruz; bu nedenle, evinizin hızla kullanım için uygun bir duruma getirilmesi için bir dizi önlem alarak, çöplerin temizlenmesi ve uzaklaştırılması, tüm yüzeylerin yıkanması şeklinde çok yönlü yardım almalısınız. Yangın temizlik şirketleri etkilenen bölgeye göre uygun kimyasallar kullanacaklardır.

Yangından sonra temizleme, pratik olarak kendi başına mümkün olmayan zahmetli ve zor bir işlemdir. Bir yangından sonra en az bir kez kendi gözleriyle odayı gören herkes, orijinal haline getirmenin oldukça zor olduğunu anlıyor. Bu sorunu çözmek için, sorun giderme, profesyonel ekipman ve kimyasallar konusunda deneyimli profesyonellere ihtiyacınız olacaktır.

Firmamızda talebinize ve aciliyetinize göre 24 saatlik çalışma mümkündür.

Her türlü iş için sadece en iyi deterjanları kullanıyoruz. Profesyonel temizlikçilerimiz, İstanbul’daki bir yangından sonra daireyi hızlı ve verimli bir şekilde temizleyecektir.

Yangından sonra dairelerin temizlenmesi

Yangından sonra ev temizliği işlemi belirli bir sıralamaya bağlıdır. Çalışanlarımız mümkün olan her şeyi yapacak, böylece dairedeki yangını sizlere en kısa sürede unutturabileceğiz.

Dairede ışık olmasa bile, temizlik hâlâ mümkündür.  Yangın çıktıktan sonra binaların temizlenmesi, kimi zaman elektrik olmaması nedeniyle karmaşık bir hal almaktadır. Böyle durumlarda personellerimiz kendi çözümlerini bulacaklardır. Ancak bu zamanlarda evlerin gündüz temizlenmesi daha iyidir.

Yangından sonra evin temizlenmesi

Şirketimizden ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. Zarar görmüş gibi görünen eşyalarınızı evden atmak için acele etmeyin, keşif için evinize gelecek uzmanımız kurtarılıp kurtarılamayacağını belirtecektir. Kısa bir süre içinde yangından sonra evi temizlemek ve ustaya hazırlamak için ekiplerimiz evinizde hazır bulunacaktır.

İstanbul’da yangından sonra apartman ve bina temizliği

Yangın sonrası dairenin ve binaların temizlenmesi, kendine has özelliklere sahiptir. Yangın, yangının meydana geldiği odanın tüm yüzeylerinde ve bitişik odalarda izlerini bırakmaktadır. Ayrı bir odada yangın çıkmış olsa dahi diğer odalara da yanık ve is kokusu bulaşır. Aşırı miktarda koku ve yüzeyde yanma izlerinin ve mobilya döşemelerinin yanmasını engellemek için yangından sonra en kısa zamanda temizlik yapılması çok önemlidir. 

Yangın sonrası temizlik neleri kapsar?

Yangından sonra ev ve binaların temizlenmesi birkaç aşamada gerçekleşir. Yangın izlerini kaldıracağız, hayatta kalan mobilyaları temizleyeceğiz ve evinizi ustaya hazır hale getireceğiz.

 • Yangından etkilenen meskenin keşfi,
 • Çöp toplama, kurtarılamaz durumdaki eşyaların atılması,
 • Zarar görmemiş durumdaki mobilyalar, tabaklar, kişisel eşyalar, ev aletleri (mutfak ürünleri vs. toplanması),
 • Hasar görmüş camların ve kapıların sökülmesi,
 • Zarar görmemiş olan camların ve doğramaların silinmesi,
 • Yüzeyleri is ve kurumdan arındırmak,
 • Yangından sonra duvar ve tavan temizliği,
 • Tüm dolapların iç-dış silinmesi,
 • Zeminlerin türüne göre yıkanarak vakumlanması,
 • Temizlenmiş eşyaların boya badana esnasında zarar görmemesi için usta öncesi paketlenmesi.

Yangın sonrası evi temizleme aşamaları;

Odayı temizlik için hazırlama

Değerli olan eşyalarınızın toplanması,

Çalışmaya başlamadan önce, olası tüm koku kaynaklarından kurtulunur: yanmış mobilyalar, dolaplar veya şişmiş duvar sıvaları.

Duvarların ve eşyaların is ve kurumdan arındırılması;

Yangın kaynaklı sıcaklık haricinde is ve kurumun diğer odalara da dağılmış olması yüzünden tüm evin temizliğe ihtiyacı vardır. Ekiplerimiz dairenin tamamını temizleyerek boya badana ustasına hazır hale getirecektir.

Yangından sonra halı, koltuk ve yatakların yıkanması;

Halıların ev içerisinde durulama imkânı olmadığı için dışarıya servise gönderilirken, koltuk ve yataklarınız yerinde yıkanarak vakumlanır ve kurutma makinesi ile gününde kurutulur.

Ofis yangın hasarı temizliği ile bilgiler için tıklayınız.

Yangın sonrası temizlik fiyatı

Yanmış evlerin temizliği ile ilgili ön fiyatlandırma telefon ile yapılabilir. Asıl teklif ise keşiften sonra tarafınıza iletilir.

Her müşteriye sorumlu davranırız ve bu nedenle yalnızca bireysel bir yaklaşım uygularız. Bizim için en önemli şey, hasar görmüş binaları mümkün olan en hızlı şekilde kullanıma ve oturulur hale getirmektir.

Yangın temizliği ne kadar sürer?

Temizlik şirketine göre süre mesken içerisindeki zarar durumu, eşyaların durumu, alanın büyüklüğü, kirlilik miktarı ve yangının derecesine göre değişkenlik gösterebilir. Çalışanlarımız mümkün olan en kısa sürede temizliği sorun olmaktan çıkaracaktır.

 • Yangından sonra bir evi temizlemek genellikle sadece bir gün sürer,
 • Bir ofisi veya iş yerinin temizliği ise yangın çıkmış alanın büyüklüğüne bağlıdır.

Her durumda, yangından sonra ev temizliği hizmetlerimiz beklentilerinizi karşılayacaktır.

Yangından sonra temizliğin önemi

Temizlik ekibi en kısa zamanda çağrılmalıdır. Böylece; is, kurum ve koku yüzeylere derinlemesine işlemez. Sonuçta temizlik çok daha hızlı, daha kolay olacaktır, bu da daha az maliyetli olacağı anlamına gelir. İşe hemen başlamak, yangına başarıyla yanıt vermek sürecinde belki de en önemlisidir.

Mümkünse temizlik şirketlerini olaydan hemen sonra, veya ertesi gün aramak gerekir. Yangın sonu bir ay temizlenmemiş evlerde düzgün hale getirilebilir ancak biraz daha karmaşık ve dolayısıyla daha uzun olacaktır.

Her durumda, hızlı ve verimli bir temizlik yapmak için özel ekipman gereklidir. Personelin tecrübesi ve profesyonelliği çok önemlidir.

Yangın temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz diğer alanlar;

site ve bina – benzinlik – apartman – sinema salonu – zemin – yazlık – otel – cila – üniversite – yurt, kreş, anaokulu – villa – su baskını – tesis – poliklinik – depo – yangın – mutfak – yemekhane – restoran – havuz – hastane – film seti – çatı – yalı – şantiye – konferans salonu – ev – cafe – ecza deposu – antrepo – fabrika – sağlık ocağı – kanalizasyon – ofis – cam – kreş – inşaat bitimi – atölye – sosyal tesis – fırın –  konser alanı – daire

gemi ve yat – gıda deposu – otopark – hamam – iş yeri – mağaza – örnek daire – üretim yeri – banka – lokanta – mermer – düğün salonu – market – güzellik merkezi – bodrum kat – yüzey yıkama – dükkan – plaza – tadilat sonrası – imalathane – pastane – spor salonu – kuaför – dershane – okul – stüdyo – eczane – etkinlik – konut – iş hanı

Depo yangın hasarı ve Yangın sonu antrepo için tıklayınız.

İstanbul‘da hizmet verdiğimiz ilçeler:

SilivriSarıyerŞişli
BakırköyKüçükçekmeceBeyoğlu
BüyükçekmeceArnavutköyEyüp
EsenlerGüngörenGaziosmanpaşa
BahçelievlerAvcılarFatih
EsenyurtSultangaziBayrampaşa
KağıthaneBaşakşehirÇatalca
BeylikdüzüBeşiktaşBağcılar
Zeytinburnu
Yangın temizleme firması olarak hizmet verdiğimiz ilçeler.