antrepo yıkama firmaları depo temizlik şirketleri zemin temizleme firması zemin yıkama firması

Depolar ve antrepolar şartlı olarak açık bina olarak kabul edilir. Kir burada diğer yerlerden çok daha hızlı birikir. (Bağcılar depo temizliği şirketi): Yangın tehlikesi oluşmasını ve depo içeriğinin zarar görmesini önlemek için, depoda belirli zamanlarda kapsamlı bir temizlik yapılması gerekir. 

Büyük depo alanlarının temizlenmesi, zemin yıkama makineleri ile yapılır. Bağcılar depo zemin yıkama firması Kuzey Group; böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda çalışmalarınıza ve ambar içerisinde bulunan ürünlere zarar vermeden en kısa sürede zemin yıkama işlemlerini gerçekleştirir.

Bağcılar depo temizliği şirketi

Depolar, antrepolar ve ambarlar çeşitli malları depolamak ve ürünleri sıralamak için geniş alanlara sahiptir, bu nedenle bu tür alanları temizlemek sadece zemin temizlik personeli değil aynı zamanda özel ekipmanlar da gerektirir. Depo alanlarının klasik usul elle veya paspasla temizlenmesi mümkün değildir.

(Bağcılar Ambar temizliği firması) Depolarda bazen 24 saatlik çalışmalar olabilmekte ve kimi zaman sürekli bir sirkülasyon olabilmektedir. Depo içerisinde çalışan personeller, depo zeminlerinin düzenli olarak toz, moloz, dökülen yağ ve sıvıların temizlenmesini gerektirdiğinin farkındadır. 

İş günü boyunca, zemin temizleme işini yapmak zordur, bu yüzden birçok yönetici bu tür işleri bir süre ertelemeyi tercih eder, bunun sonucunda toz ve çöp büyük miktarlarda biriktirilir. Bu nedenle depolarda belirli bir sıklıkta, temizlik şirketi çalışanları tarafından genel bir temizlik de yapılması gerekmektedir.

Bağcılar temizlik firması sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Bağcılar depo temizliğinde en çok talep gören hizmetler;

 1. Deponun zemin yıkama işlemleri,
 2. Deratizasyon ve haşere kontrolü,
 3. Çöp toplama,
 4. Giriş kapıları, merdivenler, rampalar, yükleme ve boşaltma alanlarının genel temizliği,
 5. Depo alanının çevresinin temizlenmesi,
 6. Depo cephesinin temizlenmesi,
 7. Ofis bölümlerinin temizliği.

Antrepo ve depo zeminlerinin temizliği genellikle binicili, iticili vakumlu yol ve yer yıkama makineleri ile yapılır. Ambar bölümlerinin temizliği haricinde deponun ofis kısmı temizliği de gerekebilir. Ürünlerin sıralama yerleri de düzenli tutulmalı ve ambalaj malzemelerinden ve çöplerden arındırılmalıdır.

Depo temizliği kolay bir iş değildir, çünkü nesnelerin taşınması çoğu zaman imkansızdır. Sadece profesyonel bir temizlik şirketi bu koşullarda temizliği uygun seviyede tutabilir.

Depolar çoğu zaman raflar ve kolilerle dolu geniş bir alandır. Geniş alan zeminleri, özel zemin temizleme makineleri ile yıkanır – bu, istediğiniz temizlik derecesini elde etmenize ve temizleme süresini azaltmanıza olanak sağlar.

Paketlenmiş ürün ve ekipmanları temizlemek için vakum makineleri ve diğer makineler kullanılır. Sadece onların yardımlarıyla, bir kişinin ulaşamadığı erişilemez yerleri temizlemek mümkündür.

Temizleme, yüzeyin türüne bağlı olarak seçilen profesyonel temizlik ürünleri kullanılarak yapılır . Örneğin, davlumbazın ve havalandırmanın temizlenmesi, diğer yerlerde kullanılamayan yeterince güçlü bir kimyasal gerektirir.

Bu durumda, aşırı dikkat ve hassasiyet dikkate alınmalıdır – temizlik şirketi personelinin hiçbir şeye zarar verme hakkı yoktur.

Detaylı bilgi için lütfen Bağcılar temizlik şirketi sayfamızı da ziyaret edin!

Bağcılar depo temizliği nasıl yapılır?

Her şeyden önce, kaba çöp temizliği yapılır. Depo çalışanları genellikle son temizliği geciktirir, bu yüzden çöpler birikebilir. Çöpler ve kaba atıklar çöp torbalarına doldurulur.

İkinci aşama, tozun giderilmesidir. Vakumlu makineler yardımı ile toz alımı yapılır.

Son adım ıslak zemin temizliğidir. Islak zemin dediğimiz alanlar genellikle Wc lavabolar, yemekhane ve mutfak, soyunma odaları vs.

Ortak alanlar zorunludur ve dezenfekte edilir. Merdivenler, yangın merdivenler, koridorlar vs.

Bağcılar’da profesyonel zemin yıkama şirketi arayışınızda bize ulaşmanız yeterli. Her meskene özel çözümler üreterek zemin ve yer yıkama konusunda yardımcınız olmaya adayız.

Bağcılar zemin yıkama fiyatlandırması genellikle metrekareye orantılı yapılır. Fiyatlandırmayı etkileyen etkenler depolama alanı veya üretim odasının kirlilik derecesine, temizlik süresine ve iş kapsamına bağlıdır (Örnek olarak inşaat sonrası depolar).

Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir.

Otoparklar, geniş alanlar, helikopter zeminler, dış cephe yıkama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm bölgenin tam temizliğini içeren anahtar teslim kapsamlı bir temizlik hizmeti sipariş edebilirsiniz. 

Sadece depoya değil, onu çevreleyen her şeye de temizlik konusunda yardımcı oluyoruz.

Bağcılar Kuzey temizlik şirketi antrepolarda, ambarlarda ve depolarda aşağıdaki temizlik hizmetlerini sunmaktadır:

 • Depolama tesislerinin düzenli temizliği (günlük veya belirli aralıklarla yapılır).
 • Genel temizlik (talep üzerine veya onaylanan takvime göre yapılır).
 • Özel temizlik işlemleri: yangın / sel sonuçlarının tasfiyesi, inşaat atıklarının giderilmesi, onarım sonrası hasarların temizlenmesi, taşınma öncesi temizlik

Çeşitli tesislerde çalışıyoruz: ticari işletmelerin depoları, lojistik merkezleri, endüstriyel ve diğer tesislerdeki depolar.

Ambarlarda hangi eşyaların depolandığına (yiyecek, ev aletleri, inşaat malzemeleri) bağlı olarak, bir iş planı çıkartılır ve ekipman seçilir. Bütün bunlar mal veya hammaddelerin tam emniyetini sağlamak için yapılır ve aynı zamanda zeminlerin en iyi şekilde temizlenmesini garanti eder.

Bağcılar antrepo temizlik hizmetlerinin maliyeti

Toplam miktar, öncelikle tesisin alanına ve yapılması gereken işlerin listesine bağlıdır. Fiyat ayrıca aciliyet ve ek faktörlerden de etkilenir (örneğin, deponun özel yapılandırmasından dolayı temizlik ekipmanı kullanamama durumu).

 • Bağcılar depo temizliği
 • Bağcılar antrepo genel temizliği
 • Tadilat sonrası depo temizliği
 • Depo camlarının silinmesi
 • Depo duvarlarının yıkanması
 • Ambar raf temizliği
 • Depo tozlarının çekilmesi
 • Depo zeminlerinin yıkanması

Depoları ve endüstriyel binaları temizlemek, çeşitli zeminlerin yüzeylerini temizlemenin yanı sıra tozu, pisliği gidermek içinde çalışmaları içerir

 • Zemin temizliği (manuel veya mekanik olarak yapılır).
 • Kir ve tozu raflardan, çalışma yüzeylerinden, diğer nesnelerden (radyatörler, havalandırma boruları, aydınlatmalar) çekilmesi,
 • Havalandırma kanalları, tavanlar ve yangın söndürme dolaplarının temizliği
 • Camların ve kapıların temizliği.
 • Erişim yollarının ve elemanlarının (rampalar, koridorlar) temizlenmesi.

Bağcılar zemin ve yer yıkama servisi gönderdiğimiz mahalleler;

 1. Yavuzselim Mahallesi
 2. İnönü Mahallesi
 3. Mahmutbey Mahallesi
 4. Kazımkarabekir Mahallesi
 5. Kirazlı Mahallesi
 6. Merkez Mahallesi
 7. Çınar Mahallesi
 8. Yenigün Mahallesi
 9. Bağlar Mahallesi
 10. 100. Yıl Mahallesi
 11. Hürriyet Mahallesi
 12. Demirkapı Mahallesi
 13. Yenimahalle Mahallesi
 14. Sancaktepe Mahallesi
 15. Güneşli Mahallesi
 16. Evren Mahallesi
 17. Barbaros Mahallesi
 18. Göztepe Mahallesi
 19. Kemalpaşa Mahallesi
 20. Yıldıztepe Mahallesi
 21. Fatih Mahallesi
 22. Fevziçakmak Mahallesi

Bağcılar antrepo ve depo temizliklerinde zemin ve yer yıkama servisimiz olan alanlar;

mağaza – konut – boya badana – su çekme – atölye – zemin – antrepo – yurt – geri dönüşüm tesisi – çatı – etkinlik – alçı – bodrum – plaza – depo – kalebodur – tesis – benzinlik – villa – stüdyo – güzellik merkezi – cafe – kanalizasyon – daire – moloz – helikopter zemin – yer yıkama – iş hanı – imalathane – gemi ve yat – harç – bodrum kat – anaokulu – konser alanı – zemin parlatma – beton – bina girişi – yangın – film seti – üniversite – apartman boşluğu – fırın – restoran – konferans salonu – su baskını – eczane – düğün salonu – dükkan – sağlık ocağı – mutfak

elektrik panosu yangını – spor salonu – cila – seramik – şantiye – sosyal tesis – cam – poliklinik – zemin yıkama – tadilat sonrası – ofis – cilalama – üretim yeri – okul – yüzey yıkama – ev – market – pastane – örnek daire – boya – otoparkfabrika – apartman – epoksi – yalı – fayans – gıda deposu – yemekhane – kreş – mermer – hastane – sinema salonu – yazlık – otel – kuaför – banka – su tahliyesi – ardiye – havuz – inşaat bitimi – site ve bina – boya badana – otopark zemini – lokanta – iş yeri – ecza deposu – dershane – merdiven dairesi – hamam – antrepo – kalıntı

Bağcılar depo temizliği şirketi
Bağcılar depo temizliği şirketi 1