Bir işletmenin idari faaliyetlerinin yürütüldüğü ofislerde ve iş yerlerinde çıkması muhtemel bir yangının o işletmeye vereceği zarar normalden fazla olabileceği gibi Bağcılar yanmış iş yeri temizliği ve onarımı da oldukça külfetli olacaktır.

Yangında hasarlı mülkünüzü temizlememiz ve eski haline getirmemiz için bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Bağcılar yanmış işyeri temizliği ve onarımı şirketi, işyeri yangın hasarı onarımı, iş yeri yangın onarımı, iş yeri yangın hasarı onarımı hizmeti bağcılar 7/24

Bağcılar yangın sonrası temizlik ve tadilat hizmetlerimizde tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup zararınızın tanzimi mümkündür.

Neden profesyonel yangın sonrası temizlik ve onarım şirketine ihtiyacınız var?

Çoğu yangın sonrası tadilat ve onarım projesi, sadece yangın çıkan bölümün değil meskenin diğer alanlarının da temizliğini ve onarımını gerektirir. Yangın zararı yangından, dumanından veya alevleri söndürmek için kullanılan sudan kaynaklanabilir. Yangın zararı temizliği uzun ve sıkıcı bir süreçtir. Yangın hasarı ne kadar çabuk temizlenir ve onarılırsa, iş yeriniz ve maddi açıdan dönüşü o kadar iyi olacaktır. Firmamız İstanbul Bağcılar genelinde tüm verdiği hizmetlerde özellikle yanmış iş yeri için (temizlik + boya badana) 2 yıl yazılı garanti vermektedir.

Yangın sonrası temizleme daha fazla hasara neden olabilir

Yangınlar mülke – yapılara ve eşyalara önemli ölçüde zarar verir. Ancak “yangından sonra” faaliyetleri daha fazla hasara neden olabilir. Derhal harekete geçmek önemlidir, ancak doğru eylem olması gerekir, böylece iyiden daha fazla zarar vermemeniz gerekir. Halılar, perdeler, döşemeli mobilyalar ve giysiler genellikle bir yangından sonra profesyonel ekipman ve uzmanlıkla kurtarılabilir ve temizlenebilir.

Yangın, İs, Kurum ve Dumanın Temizlenmesi: Kimyasal Reaksiyonlar

Tüm yangın hasarı aynı değildir. Yangının iki tür duman hasarı oluşturduğunu unutmayın – görünür kurum, is ve görünmez koku. Yangın sonrası temizleme teknikleri yangının bileşenlerine göre değişir. Her yangın farklı olduğundan, yangın sonu temizliği için bir kurallar seti sağlamak mümkün değildir. 

Odundan çıkan duman kokusu bazı temizlik ürünlerine plastikten çıkan duman kokusundan farklı şekilde tepki verebilir. İmkansız olmasa da, mülk sahipleri için – yangın hasarı temizleme ve yangın sonrası onarım – tadilat konusunda deneyimsiz – yangına zarar verilmiş mülkleri geri yüklemek ve profesyonel yardım, ekipman olmadan duman kokularını gidermek zor olabilir.

Bağcılar’da doğru ve en iyi yangın sonrası temizlik ve tadilat şirketini seçme

Yangın temizliği ve tadilatı (boya badana ve onarım dahil) hemen müdahale gerektiren bir iştir. Bu, kapınızı çalan ilk yangın temizlik veya boya badana şirketini işe almanız gerektiği anlamına gelmez. Bağcılar’da işinize uygun doğru yangın temizlik hizmetleri firmasını tercih etmek için zaman ayırmalı ve gerekli özeni göstermelisiniz.

Kuzey temizlik şirketimiz 2004 yılında kurulmuş olup daha önceki çalışmalarına ait fotoğraflar ve referanslar sitemizde görülür şekilde açıktır.

Talebiniz dahilinde yanmış iş yeri temizliği konusunda yanan, temizlenen ve onarımları yapılan meskenlerin önceki ve sonraki hali fotoğrafları tarafınıza iletilebilir.

Tüm çalışanlarımız işinde uzman, eğitimli ve sigortalıdır.

Bağcılar’da yanmış iş yeriniz için profesyonel şirketi bulun.

Bağcılar iş yeri yangını onarımı ve temizliği, genellikle eşyalı ofisler ve evler için geçerli olduğu için ayrıntılı bilgi gerektirir. Eşyalarınız yanmış alanın söndürme ve soğutma aşamasında kullanılmak zorunda kalınan su ile ve isten dolayı ciddi şekilde zarar görmüş olsa bile anlaşacağınız yanmış iş yeri temizlik şirketi tarafından bir kısmı kurtarılabilir.

Dikkat etmeniz gerekenler çağıracağınız firmanın referansları ve kuruluş yılıdır. Böylece en azından geçmişteki tecrübeleri konusunda ön fikir edinmiş olabilirsiniz.

Google’da Bağcılar yangın temizlik şirketi bul yazarak bize ulaşabilirsiniz!

Bağcılar Kuzey Group temizlik şirketi için itibar önemlidir!

Yangın yaşamış meskenlerin temizliği, boya badana işlemleri, mobilya onarımı vb. konularında önde gelen firmamız 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Verilen sözler ve iki taraf arasında yapılacak sözleşmelere sadık kalır.

Bağcılar ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Evlerde ve işyerlerinde yangının genel nedenleri

 • Elektrikli aletler ve elektrik devrelerinde oluşan kısa devreler
 • Tekstil ürünlerinin dışarıdan farkında olmadan yanması (sigara izmariti, kaynak sıçraması vb)
 • Yemekhaneler
 • Dolaplar
 • Makineler
 • Mumlar
 • Yanıcı ve parlayıcı sıvılar
 • Ahşap ürünlerin veya eşyaların tutuşması
 • Dikkatsiz çalışma vb.

İlk bakışta asıl üretimin gerçekleştirildiği yerde değil de ofiste çıkan yangının zararı daha fazla büyük olur diye akla gelebilir. Ancak o üretimi gerçekleştiren ekipmanların tüm belgeleri, faturaları ya da her türlü idari faaliyetleri sağlayan dokümanlarının zarar görmesi, uzun vadede işletmeyi çok daha zor durumlara sürükleyebilecektir.

Yangınların etkilerinin en hızlı şekilde giderilmesi açısından “iş yeri yangın hasar onarımı” oldukça hızlı ve doğru yapılmalıdır. Çünkü hem iş devamlılığı açısından hem de çalışan psikolojisi açısından felaketin izlerini defetmek en önemli unsurdur.Ayrıca yeni yapılanmanın eski felaketi unutturucu etkilerinin de olması önemlidir. İşte bu gibi olumsuzlukların en etkin çözümü ofis yangın hasarı onarımı hizmeti veren bir firmadan yararlanmaktır.

Çünkü yukarıda da belirtildiği üzere bir yangının sadece fiziksel etkileri değil aynı zamanda psikolojik etkileri de mevcuttur. Bu etkileri en aza indirmek için çalışanların hızlı bir şekilde yeniden çalışabilecekleri ortamın sağlanması gerekmektedir.

Ayrıca da yine aynı mekanda çalışılma gerekliliği varsa bu durumda da yapılacak tadilat ve dizaynın çalışanlara yangının etkilerini hatırlatmayacak şekilde yapılması gerekmektedir.

Bunun yanında olası tekrarlamalara karşı maksimum önlemlerin alınmış olması da çalışanlar açısından etkin olacaktır.

Bu koşulların bireysel yöntemlerle sağlanması oldukça güçtür. İş yeri yangın hasarı onarımı firması ile bu oluşumu yerine getirmek en hızlı ve en ucuz yöntem olacaktır.

İlk bakışta bireysel yöntemlerle yapılacak olan tadilat işlemlerinin maliyetleri daha düşük gibi görülebilir.

Ancak iş yeri ve ofis içerisindeki her bir birim için farklı usta ya da firmalardan yararlanma gerekliliği, bu faydalanılacak kişilerin iş planındaki zamanlama sorunları, daha sonra karşılaşılması mümkün olan riskler, ehil olmayan kişilerin olumsuz tadilat yöntemleri gibi birçok durum söz konusu olacaktır.

Bu da hem para kaybı, hem zaman kaybı, hem risk devamı hem de çalışan motivasyonu açısından zarara neden olacaktır. Bu sebeple iş yeri yangın hasarı onarımı işlemini uzman kişilere yaptırmak en doğru yöntem olacaktır.

Bağcılar yanmış iş yeri temizliği ve ofis yangın hasarı, iş yerlerinde kullanılan malzemelerin türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ahşap dolaplardan oluşan bir ofisin yangın sonrası bir evrakının dahi kurtulması mümkün görülmezken çelik dolaplarda küçük de olsa bu ihtimal mevcuttur.

Ayrıca olası olumsuzluklarda kurtarılması öncelikli olan ürünlerin tespit edilmesi çok faydalı olacaktır. Ancak oluşan zararın temizlik aşamasında daha da artış sağlamaması için iş yeri yangın hasarı onarımı ve tespiti konusunda uzman işletmelerden yardım almak gereklidir.

Hiçbir iş yeri ya da hanenin yangın gibi olumsuz bir durumla karşılaşmasını istemesek de olası bir yangın sonrası atılacak adımların planlanmasında profesyonel destek almak çok önemli bir ayrıntıdır.

Bu konu hem planlama aşamasında, hem temizlik aşamasında hem de yeni yapılanma aşamasında oldukça önemsenmelidir. 

Anahtar kelimeler: iş yeri yangın hasarı onarımı, iş yeri yangın onarımı, iş yeri yangın hasarı onarımı hizmeti, ofis yangın hasarı onarımı hizmeti, ofis yangın hasarı onarımı hizmetleri, ofis yangın hasarı sonrası onarım firması, iş yeri yangını, yanmış ofis temizliği, yanmış iş yeri temizlik şirketleri

Bağcılar’da yangın sonrası temizlik şirketi olarak servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler:

Barbaros Mahallesi
Kemalpaşa Mahallesi

 1. Yıl Mahallesi
  Merkez Mahallesi
  Kirazlı Mahallesi
  Demirkapı Mahallesi
  Yavuzselim Mahallesi
  Çınar Mahallesi
  Bağlar Mahallesi
  Fevziçakmak Mahallesi
  Yenimahalle Mahallesi
  Yenigün Mahallesi
  Güneşli Mahallesi
  Göztepe Mahallesi
  Kazımkarabekir Mahallesi
  Evren Mahallesi
  Hürriyet Mahallesi
  İnönü Mahallesi
  Sancaktepe Mahallesi
  Fatih Mahallesi
  Mahmutbey Mahallesi
  Yıldıztepe Mahallesi

Bağcılar yanmış iş yeri temizliği ve onarımı şirketi olarak hizmet verdiğimiz alanlar:

hamam – bodrum – mağaza – benzinlik – atölye – sinema salonu – antrepo – banka – mağaza – stüdyo – kuaför – bodrum kat – site ve bina – mermer – su baskını – yangın – cafe – spor salonu – sosyal tesis – yemekhane – yüzey yıkama – tadilat sonrası – üniversite – antrepo – etkinlik – iş yeri – şantiye – kanalizasyon – gıda deposu – fırın – kreş – pastane – yalı – cila – konser alanı – gemi ve yat – depo – villa – poliklinik – cam – apartman

daire – düğün salonu – yurt, kreş, anaokulu – ev – sağlık ocağı – ecza deposu – iş hanı – lokanta – fabrika – plaza – dükkan – restoran – yazlık – otel – hastane – konferans salonu – eczane – dershane – tesis – örnek daire – ofis – çatı – otopark – zemin – market – mutfak – film seti – inşaat bitimi – güzellik merkezi – imalathane – havuz – konut – üretim yeri – okul

Bağcılar yanmış iş yeri temizliği ve onarımı
Bağcılar yanmış iş yeri temizliği ve onarımı 1