Bahçelievler yangın sonrası temizlik şirketleri Bahçelievler yangın temizlik firması

Evinizi ve ateşin tükettiği değerli eşyaları görmek, bir ev sahibinin yaşayabileceği en ciddi kayıplardan biri olabilir. Böylesine yıkıcı bir kayıptan sonra güvence, yangın ve duman zararlarından kurtulmada mümkün olduğunca net rehberlik ve destek almaktan gelir. Bahçelievler yangın temizlik şirketi bul aramalarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adayız.

Bahçelievler ve İstanbul genelinde rekabetçi fiyatla deneyimli, güvenilir ve profesyonel yangın temizliği, tadilatı ve onarım hizmeti veriyoruz.

Bahçelievler Kuzey temizlik çalışanlarımız yanmış alanlarda yetenekli profesyonellerden daha fazlasıdır; yangın sonrasındaki yolda her adımda sizi bilgilendirirken, insanları evinize olabildiğince çabuk geri götürmeye hazırlar. Kurum, is, yangın, duman ve koku giderimi de dahil olmak üzere kapsamlı yangın hasarı temizlik hizmetlerimiz ile onarım ve tadilat işlemlerinizde de yanınızdayız.

Bahçelievler yangın temizlik şirketi bul aramalarınızda profesyonel yardımcınız olmaya adayız. yanmış ev işyeri temizliği Bahçelievler yangın firması
Bahçelievler yangın sonrası temizlik

Bir yangın evinizi tahrip ettikten sonra, alanı temizlemek istediğiniz ilk şeydir. İtfaiyeciler gittikten hemen sonra kurtarma işlemine başlamayı geciktirmeyin. Yangın sonrasında yapabileceğiniz en önemli şey profesyonel bir yangın ve duman hasarı temizleme ve onarım şirketinin yardımını almaktır.

Yangından sonra temizlik uzun ve travmatik bir deneyim olabilir. İs temizlemede uzman ekiplerimiz, iç ve dış duvarlarınız ve tavanlarınızdaki duman ve kurumları büyük bir özen ve dikkatle gidererek, sizi bir yükten kurtaracaktır.

İstanbul Bahçelievler’deki evlerin, fabrikaların, depoların ve diğer büyük binaların içini ve dışını temizleme konusunda 15 yılı aşkın tecrübemizle işimizi biliyoruz ve uzmanlığımızdan yararlanacaksınız.

Duvarlardan is silimi: Sektördeki 15 yılı aşkın tecrübesi ile, yangın hasarı veya zaman içinde yavaş kir birikmesi nedeniyle kurum ve duman tahliyesi, temizlik uzmanlarımız için bir uzmanlık alanıdır. Etkilenen yüzeye bağlı olarak birkaç farklı yaklaşım kullanarak, duvarlarınızdan ve cephelerinizden kurum, kir ve isleri gideririz (ev içlerindeki tavanlar genellikle silinemez boyadır).

Yangın hasarı yanan maddelerin ötesine geçer!

 • İs ve duman, geride bıraktığı malzemelerde hasara ve korozyona neden olabilir.
 • Dumandan kaynaklanan kokular yangından çok sonra dahi odada veya bir evde kalacak ve temizlenmezse sorunlara neden olmaya devam edecektir.
 • Birkaç dakika içinde, duvarlar ve diğer yüzeyler renksizleşebilir.
 • Birkaç saat içinde, mutfak aletleri üzerindeki yüzeyler sararır.
 • Duman kısa bir süre sonra camlarda islenmeye neden olur ve duman tüm metalleri çabucak karartacaktır.

Yangın sonunda oluşan bütün hasarlar aynı değildir. Bahçelievler’de yangın sonu temizlik ve onarım sürecimiz genellikle şöyledir;

 • Oluşan yangının türünü belirlemek için kaynağın belirlenmesi
 • Yangınla mücadele sonucu ıslanan alanların onarımını gerektirebilecek şekilde değerlendirilmesi
 • Yangın söndürme işlemi sonrası oluşan zararın düzeltilmesi (gerekirse)
 • Duman ve kurum parçacıklarının bir sonucu olarak zarar görebilecek hassas malzemeleri değerlendirme
 • Acil ve yaşamsal eşyaları kaldırma – kıyafetler, reçeteler, oyuncaklar, okul kitapları, iş ihtiyaçları vb. gibi mesken içerisindeki çalışma süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz acil kalemlerin toplanması dahil
 • Kalan eşyaların temizlik ve depolama için paketlenmesi
 • Yanmış ve kömürleşmiş bölümlerin yenilenmesi için sökülerek atılması
 • Kaldırılması gerekebilecek halı ve yer kaplamalarının değerlendirilmesi
 • Evin ve alt zeminlerin çerçevelerinin emniyet açısından denetlenmesi
 • Etkilenen yüzeyleri duman kokularına karşı tedavi etmek
 • Kokuların eve geri sızmasını önlemek için sızdırmazlık
 • Kokuları giderici ve koku giderici yüzeyleri ön kayıp durumuna temizleme
 • Öğeleri orijinal konumuna getirme ve normal hayatınızı geri kazanmaya yardımcı olma

Kendiniz yapmaya çalışmayın! Google’da Bahçelievler yangın temizlik şirketi bul yazmanız yeterlidir..

Kuzey Group Temizlik Bahçelievler

Yangından sonra geride kalan kalıntı bir biyolojik tehlikedir, doğru ve tam olarak halledilmezse sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir yangından sonra evinizi kendi başınıza temizlemeye çalışmak istemezsiniz veya daha fazla hasara neden olabilirsiniz. Yalnızca doğru eğitime ve araçlara sahip uzmanlar işin doğru yapılmasını sağlayabilir.

Bahçelievler ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Bahçelievler yangın temizlik ekibi çağırmadan önce yapabilecekleriniz;

 • İçerideki sıcaklık hala yoğunsa, duman kokusunu azaltmak için evi havalandırın.
 • Kalıcı kararmayı veya dağlamayı önlemek için laminat yüzeylerin yanı sıra krom, porselen ve alüminyum armatürleri temizleyin.
 • Zorla sıcak hava kullanıyorsa fırınınızdaki hava filtresini değiştirin.
 • Nemli tülbentleri döndürerek bantlayın ve havadaki uçuşan kurumları yakalamak için kapı ve pencere eşiklerini besleyin.
 • Açık olan yiyecek paketlerini atın.
 • Elektrik kapalıysa, buzdolabını boşaltın ve kapılarını açık bırakın.
 • Konusunda deneyimli bir kuru temizleyicisine ağır isli kıyafetlerinizi gönderin.
 • İnsan sağlığına verdiği tehlikenin yanı sıra, duman yanmış malzemelerden kaynaklanan kötü bir kokuyu geride bırakır. Temizleme sırasında bu kokuyu en aza indirmek için evin odalarına ve iş yerinizin belirli yerlerine toz kahve koyun veya dökün.

Bahçelievler yanmış evde yapmamanız gerekenler;

 • Ellerinizle hiçbir şeye dokunmayın. Ellerinizdeki is, döşemelere, duvarlara ve ahşaplara nüfuz ederek ek hasara neden olabilir.
 • Duvarları yıkamayın. Yanlış temizlik, kurum artıklarını artırabilir.
 • Halıları veya döşemeli mobilyaları temizlemeye çalışmayın.
 • Elektrikli aletleri kontrol ettirene kadar kullanmayın.
 • Tavan nemliyse tavan armatürlerini, avizeleri ve lambaları kullanmayın.
 • Büyük çaplı yangınlarda, profesyonel bilirkişi evin yapısal bütünlüğünü tespit edene kadar binaya tekrar girmemelisiniz.

Binanın içinde sizinle birlikte dolaşıyoruz ve kayıtlarınız için her şeyin ayrıntılı bir envanterini çıkarıyoruz. Maddeler veya eşyalar kurtarılabilir durumda ise sizleri bilgilendiriyoruz.. 

Önceden özel veya değerli eşyalar hakkında bize bilgi vermenizi öneriyoruz, böylece onları bulup onarırken daha fazla dikkatli olabiliriz.

Bahçelievler yangın sonrası bina, ev ve işyerlerinde kalıcı onarımlar yapıyoruz.

Hasar görmüş eşyaların uzaklaştırılmasından sonra ekiplerimiz alanı temizlemeye odaklanırlar. Ardından kalıcı onarımlar yapılabilir. Yangının ciddiyetine, büyüklüğüne ve hasar durumuna bağlı olarak onarım konusunda tarafınıza süre ve garanti verilir.

Yangın sonrası tadilat ve temizlik için Bahçelievler’ın en iyi firmasını arayın

Kuzey Group temizlik şirketi olarak Bahçelievler’de birçok kez yangın hasarı gördük ve ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaya hazır. Acil durum hasarı onarımı için bizi arayın, 7/24 hazırız…

Bahçelievler yangın temizlik şirketi olarak servis gönderdiğimiz mahalle ve semtler:

Bahçelievler Merkez Mahallesi
Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi
Bahçelievler Kocasinan Mahallesi
Bahçelievler Zafer Mahallesi
Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi
Bahçelievler Hürriyet Mahallesi
Bahçelievler Şirinevler Mahallesi
Bahçelievler Fevziçakmak Mahallesi
Bahçelievler Cumhuriyet Mahallesi
Bahçelievler Yenibosna
Bahçelievler Soğanlı Mahallesi

İstanbul Bahçelievler ilçesinde yangın temizliği ile ilgili hizmet verdiğimiz alanlar:

stüdyo – inşaat bitimi – cafe – su baskını – restoran – çatı – düğün salonu – kreş – konferans salonu – pastane – yalı – güzellik merkezi – spor salonu – lokanta – mutfak – iş hanı – konser alanı – konut – otopark – örnek daire – mermer – depo – imalathane – villa – film seti – üniversite – poliklinik – iş yeri – sağlık ocağı – şantiye – zemin – site ve bina – ev – yüzey yıkama – cila – antrepo – yazlık – hastane – fırın

kuaför – yemekhane – bodrum – üretim yeri – sosyal tesis – apartman – hamam – ecza deposu – okul – dükkan – otel – bodrum kat – gıda deposu – atölye – cam – ofis – tesis – gemi ve yat – yangın – benzinlik – tadilat sonrası – havuz – etkinlik – mağaza – sinema salonu – daire – plaza – kanalizasyon – banka – antrepo – eczane – yurt, kreş, anaokulu – market – fabrika – dershane

Bahçelievler yangın temizlik şirketi bul
Bahçelievler yangın temizlik şirketi bul 1