bahçelievler yangın temizliği Bahçelievler yanmış işyeri temizliği ve tadilatı yangın sonrası ofis temizliği yanmış iş yeri temizliği

Bahçelievler ilçesinde “Bahçelievler yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı şirketi” olarak Bahçelievler’de hizmet veren firmamız, yangın sonrası temizliği için ev, iş yeri gibi tüm meskenlere servis göndermektedir.

Ev yangınları ve iş yeri yangınları üzücü olduğu kadar hem iş yeri içerisinde çalışanlar hem de ev içinde yaşayanlar için moral bozucu bir durumdur. Kuzey Group yangın onarım şirketi çalışanlarımız, ailenizi ve evinizi etkileyebilecek her türlü yangın hasarı durumunda size yardımcı olmak için profesyonelce eğitilmiştir.

Yangınlar, özellikle evinizi veya iş yerinizi mahvedebilir. İtfaiye araçları gittikten sonra, mülkünüz muhtemelen sadece yangın ve duman tahribatından değil, aynı zamanda yaygın su hasarı ve yangını söndürme çabalarından kaynaklanan yoğun sudan zarar görecektir. İstanbul Kuzey temizlik firması, evinizi zararsız hale getirmek, hızlı bir şekilde temizlemek ve eski haline döndürmek için yangın temizliği ve su çekme konusunda tecrübe sahibidir.

Bahçelievler yanmış işyeri temizliği ve tadilatı, Bahçelievler yangın temizliği, yanmış iş yeri temizliği, yangın sonrası ofis temizliği

Bahçelievler yanmış iş yeri temizleme firması Kuzey temizlik, yangın sonrası veya su baskını olaylarından sonra yardıma ihtiyaç duyduğunuzda derhal yanıt vermeye kendini adamıştır. Hızlı tepki, hasarı azaltır, daha fazla hasarı sınırlandırır ve maliyeti azaltır.

Su çekme ve kurutma (su hasarı varsa)
Tüm alanın temizliğinin yapılması,
Hızlı değerlendirme ve fiyatlandırma,
Yanmış ev ve iş yeri temizliği için acil iletişim,
Garantili yangın sonu boya badana yapılması,
Tadilat ve onarım işlemlerinin yapılması,
İs ve kurumun yüzeylerden arındırılması,
Zarar görmüş eşyaların atılması,
Tüm eşyaların temizlenmesi ve paketlenmesi.

Bahçelievler yangın sonrası temizlik şirketi Kuzey Group; yangının ne kadar yıkıcı olabileceğinin bilinci ile hizmet verir. Yangın ve su baskınları evinizi güvensiz ve yaşanılmaz hale getirebilir. Evinizi mümkün olduğunca hızlı temizlemek ve tadilatını gerçekleştirmek için 15 yıllık tecrübemize güveniyoruz.

En korkunç olaylar bir ateşle başlar. Yanmış iş yeri ve evler yangın sonrasında ürkütücü bir hal alabilir. Bahçelievler’de yangın sonrası tadilatı ve yangın temizliği en karmaşık ve tehlikeli afet hizmetlerinden biridir. Bu nedenle; yangın onarım şirketimizde, sadece yangın sonrası temizliği değil, aynı zamanda birçok yangın düzeltme hizmetimizden biri olan is, duman hasarı temizliği de sunuyoruz. 

Yanmış ev ve iş yeri temizliği yanan yapı malzemelerinden salınan gazlar nedeniyle dikkatle yapılması gereken işlem türüdür. Firmamızın önceliği mesken içerisinde sizin ve sevdikleriniz için güvenli bir ortam sağlamaktır.

Diğer tüm felaketlerde olduğu gibi, yangın hasarı da evin sadece bir bölümünü veya evin iş yerinin tamamını etkileyebilir. Çoğu zaman, yangınlar evinizin yalnızca bir odasını etkilese bile, evin geri kalanı duman kalıntısı ve kokusundan zarar görebilir. Bahçelievler yangın temizliği, yanmış iş yeri temizliği, yangın sonrası ofis temizliği ve yangından sonra temizlenen evin tadilatı konusunda uzman şirketlerden biriyiz.

Bahçelievler temizlik firması sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Bahçelievler yangın sonrası temizliği şirketi

Bahçelievler’deki yangın temizleme hizmetlerimizin bir parçası olarak; tüm eşyalardan, mutfaktan, odalardan, banyo ve wclerden is ve kurum temizliği görevini üstleniyoruz. Ayrıca, etkilenen öğelerinizden hangisinin kurtarılabileceğini, hangisin atılması gerektiğini saptamanıza ve belirlemenize yardımcı oluruz.

Uzun yılların verdiği tecrübe ile Bahçelievler yangın sonrası temizlik şirketi olarak, birçok evin ve iş yerinin sahip olduğu duyarlılığı ve önemini anlıyoruz; bu nedenle, mümkün olduğu en kısa zamanda zararları geri döndürmeyi görev ediniyoruz.

Bahçelievler ilçesinde yangın çıkmış meskenlerin temizliği ve boya badana işlemlerinden sonra, 1 Adet duman dedektörü montaj dahil firmamızdan hediyedir.

Bahçelievler yangın sonrası keşif

Yangın sonrası durumunda, evinizdeki ve iş yerinizdeki yanmış alanı ve yangından etkilenen odaları ÜCRETSİZ keşifte bulunuyoruz. Konut içerisinde ateşin ve dumanının ne kadar uzağa gittiğini değerlendirirken, aynı zamanda duvarları, pencereleri, kapıları, mobilyaların ve diğer kişisel eşyaların ne kadar etkilendiğini de inceleriz. Temizleme esnasında nasıl bir yol izlememiz konusunda ön fikir edinerek teklifimizi hazırlıyoruz.

Yangın temizliği sonrası tadilat

Ekiplerimiz temizlik sonrasında öncelikle evinizin pencerelerini, camlarını, kapılarını ve duvarlarını onarım işlemine geçecektir. Yangın esnasında en çok etkilen ve zarar gören kısımlar genellikle buralardır. Örneğin, ciddi bir şekilde etkilenmiş olan kapılar geri onarılarak geri takılacak veya değiştirilecektir.

Meskenin sadece orijinal biçimine geri döndürülmesi değil, aynı zamanda eskisinden daha iyi görünmesi için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Yangın sonrası ne yapılır?

Evinizde veya iş yerinizde çıkan yangın, birçok kayıpla sonuçlanır. Bahçelievler’de bulunan dairenizde yangın meydana geldiğinde, farklı maliyetlere sebep olan büyük miktarda zarar da ortaya çıkar. Yangın sonrasında ilk yapmanız gerekenler önemlidir. Öncelikle ve en önemlisi, itfaiye tarafından tamamen söndürülmeden yangından etkilenen alana girmemelisiniz. Böyle üzücü bir deneyimden sonra evinizin tavan duvar ve temel yapısal hasarların aynı olmadığını unutmayın. 

Yanmış iş yerinize girmek “güvenli” görünse de, hayatınızı tehlikeye sokabilecek kısımlar olabilir (elektrik kabloları veya gaz kaçağı vb.) Ayrıca yangın söndürülmüş olsa dahi bir süre daha içeride sıcaklık ve duman olabileceğini unutmayın.

Evinizin veya iş yerinizin sigortası var ise sigorta şirketinizi arayın. Sigorta şirketiniz ayrıca, poliçenizin neyin neyi kapsamadığını ve tüm masrafların karşılanıp karşılanmadığını size söyleyecektir. Unutmayın ki sigortasız ev konusunda, bir yangından sonra mülkünüzün tüm masrafları / onarımları ve kayıplarından siz sorumlusunuz.

Zarar görmüş eşyaların ve onlar için ödediğiniz para miktarının ayrıntılı bir listesini oluşturmayı da düşünmelisiniz. Bu, eviniz için satın aldığınız mobilyaların ve diğer eşyaların makbuzlarının ve faturalarının saklanmasının önemini göstermektedir. Neyin güvenli olduğunu ve neyin kaybolduğunu not alırken, zarar boyutunun fotoğraf ve / veya videolarla belgelendiğinden emin olun.

Yangından ve zararlarından kurtulmak kolay değildir, ancak yangın ve duman hasarı sürecini olabildiğince sorunsuz, verimli ve hızlı bir şekilde tamamlayacağımıza söz veriyoruz, böylece evinizin rahatlığına kısa sürede geri dönebilirsiniz.

Yangından sonra geçici konut seçeneklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yangında kaybolabilecek önemli belgeleri kurtarmak için zaman ayırmanızı öneririz. Önemli belgeler şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Pasaportlar
Banka kayıtları veya kredi kartları
Ehliyet / Kimlik kartları
Değerli eşyalarınız
Okul kayıtları
Evlilik / Doğum belgeleri

Bahçelievler yanmış iş yeri temizliği ve onarımı hakkında hizmet verdiğimiz mahalleler;

 1. KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ
 2. SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ
 3. HÜRRİYET MAHALLESİ
 4. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 5. ZAFER MAHALLESİ
 6. CUMHURİYET MAHALLESİ
 7. YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ
 8. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 9. ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ
 10. ŞİRİNEVLER MAHALLESİ
 11. SOĞANLI MAHALLESİ

İş yeri ve ofis yangınlarında servis gönderdiğimiz alanlar;

banka – kanalizasyon – eczane – ev – ecza deposu – stüdyo – restoran – sinema salonu – iş hanı – market – poliklinik – lokanta – gemi ve yat – havuz – yemekhane – otopark – otel – dershane – plaza – antrepo – spor salonu – yazlık – benzin istasyonu – yangın – mutfak – depo – dükkan – zemin – cafe – tadilat sonrası – örnek daire – hastane –

etkinlik – konut – düğün salonu – daire – üniversite – yalı – yurt, kreş, anaokulu – mağaza – kreş – inşaat bitimi – üretim yeri – güzellik merkezi – hamam – yüzey yıkama – atölye – ofis – konser alanı – pastane – bodrum kat – benzinlik – kuaför – cam – villa – iş yeri – gıda deposu – sağlık ocağı – tesis – site ve bina – okul – film seti – şantiye – imalathane – fırın – cila – çatı – konferans salonu – apartman – su baskını – fabrika – sosyal tesis – mermer

Bahçelievler yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı
Bahçelievler yanmış iş yeri temizliği ve tadilatı 1