evi su basınca neresi aranır Güngören evimi su bastı belediye telefonu Güngören evi su basması Güngören su baskını temizliği yağmurdan evi su basti ne yapmalıyım yardım

Güngören su baskını temizliği; Su hasarı herhangi bir ev veya iş yeri için zarar verici olabilir. Hızla yaylır ve en beklenmedik zamanlarda gerçekleşebilir.

Kendinizi su tahliyesi ile karşı karşıya bulursanız, Kuzey temizlik yardımcı olabilir. Sorunu profesyonelce ve verimli bir şekilde azaltmak için bizi arayın.

Güngören su çekme acil müdahale gerektiren durumlardan biridir. Bu yüzden İstanbul Güngören Kuzey temizlik şirketi; su çekme işlemleri konusunda 7/24 hizmet verebilmektedir.

Su baskınlarında ilk adım, atık suyu ortadan kaldırmaktır. Nemi gidermek ve odayı kurutmak için operasyonel hizmete ihtiyacınız vardır. En kısa sürede, yardımınıza gelmeye ve ortamı eski haline döndürmeye hazırız. Su baskını temizliği kendine has özelliklere sahiptir ve her dakikanın önemi vardır.

 • Etkilenen alanların kurutulması;
 • Temizleme ve dezenfeksiyon;
 • Hasarlı yapıların sökülmesi (ıslanmış parkeler vs);
 • Koku giderme.

Güngören su baskını temizliği şirketi olarak yağmur suyu boşaltma hizmeti;

su tahliyesi şirket - atık su çekme şirketleri - evimizi su bastı acil - bodrumdan su çekme firması bul - istanbul su çekme şirketleri adresi- en yakın bina su tahliyesi - temiz su tahliyesi
Güngören su tahliye firması

Güngören temizlik şirketi sel, su baskını veya yağmur suyu taşması durumunda, hızlı ve doğru müdahale önemlidir. Yapmanız gereken ilk şey, sel ve su sızıntısının kaynağını ortadan kaldırmak.

İkinci zorunlu madde, suyun doğrudan dairenizden çıkarılması, etkilenen yüzeylerin, mobilyaların, parkelerin ve eşyaların hızla kurutulması su baskını sonrası temizliktir. 

Çok fazla su varsa; Ekiplerimiz meskeninize uygun ekipmanlar ile gelir. Su pompaları, dalgıç motor ve vakum makineleri ile su çekme işlemini gerçekleştirirler.

Su baskını sonrası parkeler; Ev ve iş yerlerinde genellikle en çok etkilenen malzeme zemin kaplama türü olan parkelerdir. Suyun çekilme esnasında personellerimiz parkelerinizin şişip kabarabileceğini mutlaka belirteceklerdir. Günümüzde artık suya dayanıklı parkeler de mevcuttur.

Genellikle daireye su basmasından sonra, normal musluk suyu dahi olsa zeminler çok kirli hale gelir.

Su baskınından etkilenen odaların profesyonelce temizlenmesi, yalnızca mobilyaların ve diğer eşyaların korunmasına yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sonraki onarımlar için para tasarrufu yapmayı ve evdeki bilinen eski atmosferi hızla geri kazanmayı sağlayacaktır.

Herhangi bir sel hasarı veya su hasarından sonra, küf ve mantar problemlerini önlemek için alanı mümkün olduğunca çabuk kurutmak ve temizlemek önemlidir.

Sert zemin, (beton, fayans) veya parke zeminleri temizlemek için kullandığımız donanımlar, bu tür acil durumlarda etkili olmamızı sağlıyor.

Bodrumu su bastı (Güngören)

Sel ve su baskını kimi zaman yıkıcı bir etkilere sahip olabilir. Bodrum katlarda bulunan depolar, iş yerleri ve evler içerideki eşyalara veya ürünlere zarar verebilir. Bunlara açık unutulan çeşmeler, eskimiş su tesisatları, yeraltı suyu seviyelerinin yükselmesi, kanalizasyon tıkanmaları, ani yağışlardan kaynaklı su taşkınları, dere yataklarının su taşkınlarından kaynaklanan sel baskınları neden olur.

Taşkın suyu ciddiyetine bağlı olarak çeşitli derecelerde hasara neden olabilir. Zeminler, duvarlar, mobilyalar, parkeler ve hatta bina yapıları bile etkilenebilir.

Bir selden sonra, tesisin derhal değerlendirilmesi ve sudan etkilenen tüm maddelerin hızlı bir şekilde çıkarılması ve kurutulması hayati önem taşır. Acil müdahaleler olası su baskını sonrası zatüere ve astım gibi hayati sağlık sorunlarını engellemiş olur.

Su baskınları kanalizasyon ile karışabileceğinden içeriğinde lağım suyu da bulunabilir.

Güngören bodrumdan su tahliyesi, Acil su çekme firması

Güngören Kuzey temizlik su baskını sonrası zararlarda temizlik ve onarım çalışmalarında hızlı ve etkili bir temizlik çözümü sunar.

 • İstanbul Güngören genelinde 7/24 servis,
 • Çok hassas durumlar için gizli ve anlayışlı bir hizmet,
 • Beklenmedik sel veya atık su baskınlarında olabildiğince hızlı müdahale,
 • Su çekme hizmeti sonrası dezenfekte işlemi.

Güngören su baskınlarında neresi aranır?

Güngören ilçesinde su baskınlarında 40 cm. altında bulunan su baskınları için belediye araçları yardımcı olamamaktadır. Aynı zamanda rögar (logar) temizliği için kullanılan vidanjörler de evlere, işyerlerine ve bodrum kata sokulamaktadır. Acil su basması temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir.

Güngören’de evi su bastı ne yapmalıyım;

Evinizi su bastığında geride bıraktığı hasarı gidermeye başlamak için yapabileceğiniz birçok şey var. Su baskınlarını temizleme tehlikeli bir iştir ve Büyük su baskınlarında temizleme işlemine başlamadan önce farkında olmanız gereken önemli adımlar vardır. İşte bilmeniz gerekenler:

 • Herhangi bir şey yapmadan önce, ana şebekedeki elektrik kaynağını kapatın ve hiçbir prize dokunmayın,
 • Kontrol ettikten sonra, ev tesisatı haricinde havalandırma, klima veya ısıtma sisteminiz (merkezi ısıtma vb.) varsa sisteminizi yaklaşık 20 – 22 derece civarında tutun,
 • Korunduğunuzdan emin olun – Bazen atık su içerisinde kimyasal madde ve hayvan atıkları bulunabilir, bu yüzden etrafınızdaysa koruyucu giysiler ve diz hizası çizmelerden giymeye çalışın,
 • Daha fazla hasarı önleyin – Çamurun duvar kısımlarında eşit şekilde dağılmasını sağlayın, çamurun duvarın bir tarafına baskı yapmamasına dikkat edin.

Su korozyona neden olur ve elektrikli cihazlara zarar verir. Su baskını sonrasında nem, yoğunlaşır ve bina içerisinde su buharı haline gelir. Su tamamen alınmazsa küf ve bakteri gibi yüksek bir mikrobiyal büyüme riski ortaya çıkar.

En sık aramalar; yağmurdan evi su bastı ne yapmalıyım, Güngören evi su basması, evimi su bastı belediye, evi su basınca neresi aranır Güngören

Güngören su baskını temizliği fiyatı;

Su baskınlarında her durum farklıdır. Bazı durumlarda, telefon üzerinden fiyatlandırma yapabiliyoruz, ancak büyük zarar durumlarında ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. En etkili müdahale için uygun makineler ile müdahale ediyoruz.

Güngören’de su tahliye şirketi olarak hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler;

Mareşal Çakmak Mahallesi,
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,
Merter,
Gençosman Mahallesi,
Güven Mahallesi,
Haznedar Mahallesi,
Akıncılar Mahallesi,
Merkez Mahallesi,
Sanayi Mahallesi,
Güneştepe Mahallesi
Tozkoparan Mahallesi,
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi,

Güngören su tahliye şirketi hizmet verdiğimiz alanlar;

sosyal tesis – benzinlik – sinema salonu – ev – tesis – ardiye – fırın – anaokulu – güzellik merkezi – ecza deposu – gıda deposu – daire – yemekhane – yazlık – okul – sağlık ocağı – otopark zemini – dükkan – otopark – kanalizasyon – yangın – pastane – düğün salonu – lokanta – inşaat bitimi – plaza – bodrum – mutfak – depo – cam – iş yeri – yalı – ofis – bodrum kat – yer yıkama – iş hanı – apartman – atölye – yüzey yıkama – market – antrepo – etkinlik – fabrika – zemin yıkama – örnek daire – boya badana – su çekme – cila – stüdyo – merdiven dairesi – çatı – su baskını

otel – üretim yeri – dershane – zemin – hastane – şantiye – geri dönüşüm tesisi – antrepo – apartman boşluğu – spor salonu – konser alanı – hamam – cafe – mermer – site ve bina – konut – üniversite – poliklinik – yurt – banka – konferans salonu – villa – tadilat sonrası – mağaza – restoran – havuz – su tahliyesi – imalathane – bina girişi – gemi ve yat – kuaför – kreş – eczane – boya badana – film seti – elektrik panosu yangını

Güngören temizlik şirketi

Güngören su baskını temizliği şirketi