İstanbul temizlik şirketi; Kuzey temizlik şirketleri olarak bizler; siz değerli müşterilerimizin değerlerini ve fikirlerini önemseyerek hizmet veriyoruz. İstanbul temizlik firması arayışlarınızda 15 yıllık tecrübe ile profesyonel ve uzman yardımcınız olmaya adayız.

Kuzey temizlik İstanbul temizlik şirketleri – İstanbul temizlik firması; İstanbul temizlik şirketi

Titiz ve güvenli çalışmalar ile sizlere sadece ev temizliği değil aynı zamanda inşaat temizliği, villa ve havuz temizliği, ofis temizliği, zemin temizliği, fabrika temizliği, su baskını temizliği ve yangın temizliği hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul temizlik firmaları arasında firmamız İstanbul’da tüm ilçe, mahalle ve semtlere servis göndermektedir. İstanbul temizlik firması bulma çalışmalarınızda tüm temizlik ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, 500 m2 üzerindeki alanlarınız için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Temizlik firması İstanbul; Kuzey temizlik şirketleri için sitemizde bulunan WhatsApp otomatik mesaj ile, Gsm numaralarımız ile veya sabit hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul içerisinde özellikle Avrupa yakasında tüm temizlikler ile ilgili hizmet verdiğimiz ilçeler;

İstanbul Gaziosmanpaşaİstanbul Beşiktaşİstanbul Büyükçekmece
İstanbul Kağıthaneİstanbul Esenyurtİstanbul Haramidere 
İstanbul Zeytinburnuİstanbul Bakırköyİstanbul Hadımköy
İstanbul Sarıyerİstanbul Beylikdüzüİstanbul Çatalca
İstanbul Bağcılarİstanbul Arnavutköyİstanbul Küçükçekmece
İstanbul Avcılarİstanbul Başakşehirİstanbul Güngören 
İstanbul Bahçelievlerİstanbul Beyoğluİstanbul Esenler
İstanbul Fatihİstanbul Eyüpİstanbul Sultangazi

İstanbul ev temizliği;

Temizlik şirketi İstanbul; Temizlik hizmetleri için fiyat talebinde bulunmak istemeniz durumunda ev temizliği ile ilgili evinizin eşyalı, boş, sıfır daire, yangın sonrası, su basan daire, kiracı sonrası vb. detayları belirtmeniz halinde, fiyatlandırma ve ekip bilgisi değişiklikler gösterebilmektedir.

İstanbul ev temizliği şirketleri arasında tercihinizi yaparak fiyat teklifi alırken aradığınız firmanın kaç yıllık olduğu ve referanslarına dikkat edilmelidir. Yaşadığımız yerin İstanbul olduğunu ve evinizi teslim edeceğiniz kişilere dikkat etmeniz gerektiğini söylememize gerek yok sanırız.

İstanbul Kuzey temizlik şirketi dairelere genellikle ekipler halinde hizmet vermektedir. Ortalama 2+1 veya 3+1 evler için 2 kişilik temizlik ekibi yeterli olabilmektedir.

Daire içlerinde çerçevelerin (pencere doğramalarının) ve camların iç dış silinmesi (üzerinde bulunabilecek harç, boya, etiket, bant ve mantarlar çizmeden çıkartılarak).

Duvarların tozunun alınması, tavan duvar aksesuarları, aydınlatma armatürleri, prizler, kapılar ve peteklerin silinmesi.

Ev Temizlik şirketleri İstanbul; Banyo, mutfak ve wc lerin ince temizliği ve dezenfeksiyonu. Son olarak tüm zeminlerin türüne göre yıkanarak vakum makinesi ile çekilmesi işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.

İstanbul temizlik şirketi; İstanbul Kuzey temizlik şirketleri olarak istanbul temizlik firması arayışlarınızda İstanbul'da en yakın profesyonel yardımcınız. Yangın sonrası temizlik, su baskını temizleme şirketi

Hizmetlerimizden bazıları; dış cephe temizliği şirketi firması İstanbul, temizlik şirketi İstanbul, ev temizlik firması İstanbul ev temizlik firması, inşaat temizliği İstanbul şirketi firması, İstanbul temizlik şirketi, zemin temizleme İstanbul şirketi firması, İstanbul inşaat temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul zemin temizleme şirketi firması, yangın temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması İstanbul, İstanbul dış cephe temizliği şirketi firması, ev temizlik şirketi İstanbul ev temizlik şirketi İstanbul temizlik firması, zemin temizliği şirketi firması İstanbul, İstanbul su baskını temizliği şirketi firması, temizlik firması İstanbul, İstanbul zemin temizliği şirketi firması, İstanbul fabrika temizliği şirketi firması

İstanbul İnşaat Temizliği

Temizlik firmaları İstanbul: İnşaat veya tadilat zamanlarında kullanılmak zorunda kalınan yapı ve tadilat malzemelerinin oluşturmuş olduğu toz, kir ve atıkların, mesken içerisinden arındırılarak (Ör; Ev, iş yeri, ofis, bina vb.) temizlenmesi, kullanıma veya taşınmaya hazır hale getirilmesi işlemidir..

İstanbul ev temizliği firması;  Temizlik esnasında evin içerisindeki dekorlara veya daire, konutun malzemelerine zarar verilmeden temizlik yapılması önceliğimizdir.

Bahçelievler Temizlik firması, Bahçelievler Temizlik firmaları, Bahçelievler Temizlik şirketi, Bahçelievler Temizlik şirketleri

İstanbul profesyonel temizlik şirketlerinin avantajları şunlardır;

  1. Kendilerinden daha iyisini yapmasını beklemeniz muhtemeldir. Profesyonel şirket çalışanları, bazen ev sahipleri tarafından göz ardı edilen alanların temizlenmesi için de çaba sarf edeceklerdir. örnek; Zamanla çok fazla toz toplayan yüksek raflar, dolap üstleri, tavan aksesuarları vb.
  2. Mermer, paslanmaz çelik, ahşap, seramik ve parke vb. farklı alanlar için uygun temizlik malzemelerini kullanmasını bilirler.
  3. Genellikle ortalama büyüklükte bir evde iş bitene kadar çalışırlar.
  4. Normalde temizlik yapmak için harcayacağınız zamanı ailenizle geçirebilir veya keyif aldığınız diğer aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Bakımlı ve temiz bir bina, şirketiniz ve işinizi yönetme şekliniz hakkında ziyaretçilerinize çok şey söyler.

İstanbul’da temizlik şirketi – firması olarak hizmet verdiğimiz alanlar;

İstanbul fabrika temizliği

Temizlik şirketleri İstanbul; Endüstriyel hizmetlerimiz, fabrika alanlarının, makine, araç-gereç, depo, mutfak, tuvaletlerin temizliği uygulamalarıdır. iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarımızın en önemli ilkesidir. Kullanılan temizlik ürünleri, endüstriyel makinelerin, çalışma ve yaşam alanlarının temizliğinin yanı sıra insan sağlığına zarar vermeyen hijyenik ürünlerdir.

Fabrika temizleme işlemleri; Makinelerin, üretim alanlarının, ıslak zeminlerin ve diğer çalışma alanların temizliği, uzun süre korunabilen temizlik stratejileri ile çalışanların güvenliğini ve huzurunu arttırmayı hedeflemektedir.

İstanbul zemin temizliği ve cila şirketi

İstanbul temizlik şirketi; Temizliğin gözlendiği ilk noktalardan biri zeminlerdir. Zeminlere, yapıldıkları malzemeye uygun kimyasal, araç ve sarf malzemeleriyle, pas, kir ve lekelerden arındırarak yapılan temizleme ve gerek duyuluyorsa cilalama işlemi uygulanır.

Yapılan uygulamaların uzun ömürlü olması ve yapıya zarar vermemesi esastır.

İstanbul otopark temizliği

İstanbul temizlik firması; Otoparklarda ister açık otopark olsun ister kapalı otopark, araç park edilen yerlerde akan yağ artıkları ve yakıt kalıntıları, ayrıca çevredeki zemin, duvar ve tavanlara olumsuz etki eden egzoz dumanlarının oluşturmuş olduğu siyah lekelerin temizlenmesi işlemidir.

Temizlenmiş bir otopark insan sağlığı ve araçların petrol ve yağ gibi sızıntıların oluşturmuş olduğu kaygan tabakadan temizlenmiş ve arındırılmış zeminlerde emniyetli ilerlemesi için çok önemlidir.

İstanbul villa temizliği

İstanbul temizlik şirketleri; Villa ve yazlık temizlikleri tadilat, inşaat, kiracı değişimi ve sezon dönüşleri sonrasında yaşam alanlarının görünümünün ve yapısı bozulmadan uygulanabilen bir temizleme hizmetidir.

Yapıların, estetiğini ve peyzajını bozmadan, parlak ve şık bir görüntü kazandırır. Temizlik kimyasalları her işimizde olduğu gibi villa ve yazlık temizliklerinde de özenle seçilir. Yazlık ve villa temizliği sıradan ev temizleme hizmetlerinin çok ötesinde bir sonuç verir.

Odaların temizlikleri, ince toz alımı, ıslak veya kuru vakumlama, pencere, camlar, lambalar, priz petek kapı temizlikleri, banyo mutfak temizliği, derz aralarının temizliği, ev aletleri, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı gibi cihazların içerisindeki veya etrafındaki yağlar, kir ve paslar, çöplerin toplanması gibi bir dizi uygulamalardır.

Gemi ve yat temizliği

İstanbul temizlik firmaları; Gemi ve yatlar özel malzemelerden üretilir ve temizliği özel temizleme kimyasalları gerektirir. Tuzlu suyun yarattığı erozyona maruz kalan bu deniz araçları periyodik temizlik ve bakım önemlidir. Yat ve gemilerin kapalı alanlarının temizliği nispeten villa temizliği gibidir.

Yat ve gemi temizliği konusunda bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Mağaza Temizliği

Temizlik şirketleri İstanbul; Mağaza temizliklerinin profesyonel şirketlere bırakılması, mağaza genelinin temizlik anlamında kusursuz görünmesini sağlar.

Mağaza ve benzeri ortamların temizlenmesi için günlük sözleşmeler sağlanabilir. Bu; rafları, atıkları, masalarınızı, bilgisayarları, telefonları, halıları, mutfağı, tuvaletleri ve çöpleri boşaltmayı, gün öncesine kadar hazır olmayı kapsar.

İhtiyaç duyarsanız, gereksinimlerinize uygun bir ölçekte ve sıklıkta cam temizleme, halı veya mutfaklarda derin temizlik veya güvenli atık uzaklaştırma gibi – daha fazla temizlik desteği sağlayabiliriz.

İstanbul yangın sonrası temizliği

Temizlik firmaları İstanbul olarak yanmış, yangın geçirmiş ve yangın sonrası tüm alanların, yangın sonu temizlik ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Yangın sonrasında temizlik harici, boya badana, onarım, tadilat ve anahtar teslim işlemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul dış cephe yıkama ve cam silimi

İstanbul temizlik şirketleri; Yüksek bina, apartman ve plazaların dış cephe kaplamalarını türüne göre yıkama ve temizliğini özenle yapıyoruz. Dış cephelerde olabilen camların cam temizlik işlerini bina konumu ve durumuna göre asma sepet, platform sepetli vinç, yürüyen asansör veya teleskopik uzatmalar yardımı ile yapıyoruz.

İstanbul su çekme şirketi

Temizlik firmaları İstanbul; İstanbul genelinde su baskını sonrası veya sel sonrası pis su çekimi, su tahliyesi, lağım suyu çekimi, kanalizasyon pisliği çekme, su boşaltma, yağmur suyu tahliyesi ve çamurlu su çekme hizmetleri veriyoruz.

İstanbul İli hizmet alanlarımız;

antrepo – örnek daire – üniversite – su baskını istanbul firması – gıda deposu – iş yeri – otel – okul – havuz – otopark – gemi ve yat – cafe – ecza deposu – imalathane – daire – bodrum kat – üretim yeri – yüzey yıkama – yalı – çatı – zemin yıkama – villa – depo – kanalizasyon – yangın istanbul şirketleri– tesis – kuaför – spor salonu – iş hanı – cila – konut – fabrika istanbul firmaları – fırın – apartman – mağaza – cam – hamam – mermer – atölye –

banka – mutfak temizlik istanbul şirketi – eczane – sağlık ocağı – inşaat bitimi – etkinlik – market – dükkan – istanbul ev – plaza – yat – stüdyo – güzellik merkezi – yazlık – yemekhane – lokanta – film seti – site ve bina – konser alanı – pastane – restoran – yurt, kreş, anaokulu – şantiye – sinema salonu – düğün salonu – kreş – ofis – sosyal tesis – poliklinik – dershane – hastane – tadilat sonrası İstanbul – konferans salonu – gemi

Bina yangını temizlik şirketi İstanbul

A little description about this person will show up here.

Depo ve Antrepo Temizliği İstanbul

Job Position

A little description about this person will show up here.

Otopark temizliği İstanbul

Job Position

A little description about this person will show up here.