Güngören atık su çekme şirketi Güngören ev temizleme firması Güngören olay sonrası ev temizliği şirketleri Güngören yangın sonrası ev temizliği

Güngören (İstanbul) ilçesinde hizmet veren Güngören ev temizleme firması Kuzey Group temizlik; Güngören genelinde taşınma öncesi ev temizliği,boş ev temizliği, yangın sonucu ev temizliği, inşaat sonrası ev temizlikleri, ev su baskını temizliği ve yeni (boş) ev temizlik hizmetlerini 15 yılı aşkın bir süredir özenle yapmaktadır.

Güngören ev temizleme firması, Güngören yangın sonrası ev temizliği, Güngören olay sonrası ev temizliği şirketleri
Ev temizliği Güngören şirketi

Kuzey temizlik (Güngören ev temizleme firması) hakkında;

Güngören ev temizlik hizmetleri genellikle özel durumlar için gerekli bir hizmet olarak görülse de, temizlik hizmetlerini daha geniş bir kitleye sunabilmek için harekete geçiyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmet vererek ev sahiplerini uygun fiyatlar ile temizlenmiş evlerde oturmalarını sağlıyoruz.

Güngören Kuzey Group, potansiyel müşterilerimizin profesyonel bir temizlikçi ekibi bulma, temizlik şirketi arama veya temizlik hizmeti almak gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Güngören Kuzey temizlik olarak, temiz bir eve sahip olmanın daha dolgun, sağlıklı ve daha verimli bir yaşam sürdüreceğine inanıyoruz. 

Güngören’de en iyi ev temizlik şirketi

% 100 MEMNUNİYET GARANTİMİZ

Size mümkün olan en iyi temizlik hizmetini sunmak hedefimizdir. 

Profesyonel hizmet alma: Evinizle ilgili herhangi bir temizlik işlemi için profesyonel ve güvenilir bir şirkete ihtiyacınız olabiliyor. 

Bir çok kadın, uzmanlık eksikliği veya kötü davranış gibi nahoş deneyimler nedeniyle temizlik hizmetlerinden dolayı hayal kırıklığına uğramıştır. İstediğiniz profesyonel ve güvenilir temizliği elde etmek için konut temizliği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güngören’de daire temizleme hizmetine ihtiyacınız varsa, hizmeti Kuzey temizlik firmasından talep edebilirsiniz. Bir temizlik şirketinden beklentilerinizin olduğunu biliyoruz ve size mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya hazırız. 

Hizmetlerimizi kullanmanın asıl sebebinin, stresi azaltmayı umduğunuzdan kaynaklandığını biliyoruz. Bu nedenle, hizmetlerimizi kullanırken size herhangi bir stres yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Gündelik yoğun yaşamın stresi, Güngören’de kişisel ev temizliğini biraz daha zorlaştırdı. Evinizin gereksinimlerinden ödün vermeden meskeninizin için yapmanız gereken işleri yerine getirmek zordur. Çoğu aile, tüm ev temizliği faaliyetlerini hafta sonlarına bırakmayı tercih ediyor ve bu da işi daha da titizlikle yapmaya çalışıyor. Fakat ekip olarak çalışılması gerekilen alanda bir kişinin yapabileceği işler kısıtlıdır.

Temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayın: Bireylerin temizlik ihtiyaçlarının kişiden kişiye farklılık gösterdiğini biliyoruz. Sizlere daha iyi ve en iyisini sunmak için hizmetlerde çok esneğiz. Size müşteri olarak saygı duyuyoruz. Hizmet için para ödediğinizden, evinizin nasıl temizlenmesini istediğinizi de söyleyebilirsiniz.

Neden Güngören Kuzey temizlik firmasını tercih etmelisiniz?

Güngören’de evinizin veya iş yerinizin biraz dağınık veya tozlu olması için birçok sebep var. Örneğin; hava durumları, trafik ve yol tozları, çevresel faktörler vb. evinizdeki her şeyi kirli hale getirir. Kış, yaz ve bahar ayları dairenizin hava alması için sadece camını açtığınızda dahi kirlenmesine neden olur. Sadece temizlik sorunları değil, aynı zamanda önemli bir sağlık tehlikesi de oluşturabilirler.

Personellerimiz bunun için eğitimliler: Herhangi bir işi (bu temizlik işi de olsa); kimse işi onun için eğitilmiş kişilerden daha iyi yapamaz.

Evinize uygun malzemeler: Her evin kendine has özelliği ve işlemin yapılması için farklı malzeme gereği olabilir. Çalışanlarımız bunun bilinci ile hizmet vermektedirler.

Daha hızlı çalışma : İş bölümlerini kendi aralarında ayarlayarak dairenizin durumuna göre uygulayan temizlik ekiplerimiz ev temizliği konusunda sizin kendinizi yorduğunuzdan daha çok iş çıkartacaktır. Kısaca temizlik ekibi; çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Evinizin veya işyerinizin güvenliği: Çalışanlarımızın tüm gerekli olan tüm formalite evrakları ve güvenlik sorgulamaları yapılmış olup dairenizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Evinizin durumuna göre programlama: Ekiplerimiz dairenize ve size uygun programlama yürüterek gün içerisinde sizin kendi faaliyetleriniz yapmanıza engel olmazlar.

Güngören ev temizleme firması Kuzey Temizlik; Güngören genelinde şu semt ve mahallelere hizmet vermektedir;

Gençosman Mahallesi,
Tozkoparan Mahallesi,
Sanayi Mahallesi,
Güven Mahallesi,
Haznedar Mahallesi,
Akıncılar Mahallesi,
Merkez Mahallesi,
Güneştepe Mahallesi
Merter,
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi,
Mareşal Çakmak Mahallesi,
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,

Güngören ilçesinde güvenilir, özel bir ev temizleme hizmetleri arıyorsanız, yardımcınız olmaya adayız. Camların iç dış silinmesi, inşaat temizliği, duvar silimi, su basması sonrası temizlik, yanmış evlerin temizliği ve onarımı, taşınma öncesi temizlik, ofis temizliği ve elbette diğer tüm ev temizliği hizmetlerini içeren çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Ev temizliğinde neler dahildir?

Oturma odası, yatak odası ve ortak alanlar:

 • Erişilebilir tüm yüzeylerin tozları alınır,
 • Tüm camlar ve pencere doğramaları iç-dış silinir,
 • Tavan duvar aksesuarları silinir,
 • Belirtilen tüm dolaplar iç-dış temizlenir,
 • Kapılar, petekler ve prizler silinir,
 • İçeride varsa tüm eşya ve mobilyalar silinir,
 • Muftak, banyo ve wc ler ince temizlik yapılır,
 • Zeminler türüne göre yıkanarak vakum makinesi ile çekilir.

Güngören ev temizliği konusunda detaylar için lütfen burayı tıklanıyınız…

Güngören yangın sonrası ev temizliği;

Güngören ilçesinde evinizde veya ofisinizde yangından kaynaklı hasarı olabilir. Temizlik, onarım ve restorasyon işlemi geç yapılması durumunda potansiyel olarak tehlikeli olabilir, çünkü sentetik malzemeler (halı, örtü ve döşemelerde bulunur) yandığında zararlı toksinler salınabilir.

Böylesi durumlarda sağlığınızı şansa bırakmamalısınız. Kuzey Group’u arayabilirsiniz. Güngören genelinde bir çok daire ve işyeri yangın sonrası temizliklerinde şirketimize güvenmiştir.

İs ve kurum kalıntısı, evinizde veya ofisinizde yangının sıcaklığına ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 1. Islak Duman Kalıntıları: Düşük sıcaklığa sahip olan yanan yangınlar, yapışkan, lekeli ve keskin kokuları olan ıslak duman artıklarına neden olur. Duman ağlarının temizlenmesi zor olabilir.
 2. Kuru Duman Kalıntıları: Yüksek sıcaklığa sahip hızlı yanan yangınlar, küçük, leke bırakmayan duman parçacıkları ile kuru veya toz halindeki kuru duman kalıntılarına neden olur.
 3. Protein Kalıntıları: Boyalar rengini değiştiren ve son derece keskin kokulara sahip olan neredeyse görünmez kalıntılar.
 4. Akaryakıt Kurum: Fırın kabarma sırtları akaryakıt kurumuna neden olur
 5. Diğer Kalıntı Tipleri: Göz yaşartıcı gaz, parmak izi tozu ve yangın söndürücü kalıntısı

Yangın sonrası hasar durumlarında evinize veya işyerinize keşif için gelecek olan uzman çalışanlarımız kurum kalıntısı ve meskeninizin durumuna göre tarafınıza ön bilgi vereceklerdir. Sonrasında belirlenen sonuçlara göre teklifimiz tarafınıza iletilir. Kuzey temizlik şirketi yangından etkilenen tüm yüzeyler için en iyi temizleme yöntemini belirleyecektir. Amacımız, tüm alanları en hızlı ve en sağlıklı bir şekilde ön işleme tabi tutarak ikincil hasarı en aza indirmektir.

 • Kurtarılamayan tüm eşyaları ve enkazlar uygun şekilde konut içerisinden uzaklaştırılır,
 • Kurumlar türüne göre (tavan duvar) tüm yüzeylerden uzaklaştırılır,
 • Hoş olmayan yangına ve dumana bağlı kokular yok edilir,
 • Bakteri, mantar ve küflenmeyi önlemek için etkilenen bölgeyi kurutur ve nemini alırız,
 • Ustaya hazırlık temizliklerinde tüm mesken tamamen toparlanarak boyacı ustamızın rahat çalışması için imkan sağlanır,
 • Boya badana öncesi yangından zarar gören ve tamiri gereken alanların onarımı yapılır,
 • 2 kat astar uygulanarak boya badana işlemine geçilir,
 • 3 kay boya vurularak, usta sonrası ince temizlik yapılır,
 • Tüm bu işlemlerimiz tarafınıza yazılı ve kaşeli belge olarak 2 yıl garanti verilerek teslim edilir.

Güngören ev yangını temizliği ve onarımı konusunda detaylı bilgilendirme için burayı tıklayınız.

Evi su bastı nasıl temizlenir?

Güngören’de evlerde ve iş yerlerinde su baskını durumlarında en yakın yardımcınız oluyoruz. Su basması gibi acil durumlarınızda Kuzey temizlik sizlere sadece bir telefon kadar uzakta. 

Evi su basması durumları kimi zamana açık unutulan musluklar, kimi zaman aşırı yağmur yağışları kimi zamanlar da tıkanmalardan kaynaklanabiliyor.

Sebep ne olursa olsun, şu an istenmeyen sularla uğraşıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Evlerde acil su çekme işlemlerinde;

Su baskınlarında vakum makinesi, dalgıç motor pompalar ve ahtapot tipi yüksek ısılı kurutma cihazları kullanıyoruz.
Güngören’de evinizde rahatsız edici kokuları gidermek ve önlemek için hava şartlandırıcı jeneratörler kullanıyoruz.
Güngören’de 7/24 acil durum su tahliye hizmeti için(0212) 515 2926 numaralı telefonu arayın.
Dairenizin sigortası varsa bizden talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerine geçerlidir. Böylece hasarınızın tanzimi de mümkün olacaktır.
Etkilenen tüm yüzeyleri bakteri, mantar ve küf oluşmaması için dezenfekte ediyoruz.

Anahtar kelimeler: Yağmur suyu baskını temizliği, tuvalet taşkını, kanalizasyon atığı temizliği, lağım suyu çekimi

Güngören olay sonrası ev temizliği şirketleri

Olay yeri temizleme, kanın, vücut sıvılarının ve diğer potansiyel olarak enfeksiyöz materyallerin adli temizliğine uygulanan bir terimdir. Aynı zamanda biyolojik tehlike iyileştirme ve adli temizlik olarak da adlandırılır, çünkü suç mahalli biyolojik tehlike temizliğinin gerekli olduğu durumların sadece bir kısmıdır.

Bu temizleme türünü gerektirebilecek olaylar arasında, nedensiz ölümden sonra kazalar, intihar (veya intihara teşebbüs), cinayet, travmatik durumlar, endüstriyel kazalar (örn. Dışkı, kan veya organ temizliği) bulunur.

Olay yeri temizliği nasıl yapılır?

Bu tür hizmet şekli mesela; bir evin içerisinde yada iş yerinde bir cinayet işlenmişse veya bir intihar durumu gerçekleşmişse sanki hiç bir şey olmamış gibi suçun veya ortadaki travmanın tüm izlerini tamamen ortadan kaldırmak için bir temizlik firması ile yapılan anlaşmadır.

Olay yeri temizliği, bir saldırı, cinayet veya intiharı takiben kan dökülmelerini içerir. Kandan kaynaklanan organiklerin acil durum veya ön şartlardan sonra adlandırılmış birçok farklı alt segment vardır. Bununla birlikte suç mahalli temizliklerinde halı temizliği, yatak yıkama, duvarlarda olabilecek kan lekelerinin temizliği veya muhtemel organ atıklarının temizliği sayılabilir.

Suç mahalli temizleyicilerin çalışmaları, adli makamların veya başka bir resmi devlet organının “bölgeyi” mal sahibine veya diğer sorumlu taraflara bırakmasıyla başlar. Ancak, soruşturmalar kirlenen mahalde tamamen sona erdiğinde, temizlik şirketleri görevlerine başlayabilir. Kısaca temizlenecek alan soruşturma içerisindeyse ancak bu takipler biterek adli makamların izni ile yapılabilir.

Bu hizmet şekli konusunda en sık yapılan aramalar: Olay yeri ev temizliği, intihar temizliği, cinayet sonrası temizlik

Güngören inşaat sonrası ev temizlik firması

Kuzey Group, Güngören genelinde hem konut hem de ofis ve işyerlerine inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bu temizlik hizmeti, özellikle tadilat veya yeni inşaatı bitmiş ve evlerini, işyerlerini veya apartman dairesinde kalan atıkların, molozların artıklarını temizletmek isteyen ev sahipleri veya işletmeler için tasarlanmıştır. İnşaat sonrası temizlik hizmeti, bu çok özel ve detaylı temizlik hizmetinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına alışkın eğitimli temizleyici ekiplerden oluşur.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, en yüksek kalitede çalışmayı sağlamak için uygun temizlik ekipmanlarını ve temizlik kimyasallarını gerektirir. Temizlik hizmetlerimiz çevre dostu temizlik kimyasalları içerebilir.

İnşaat Sonrası temizlik hizmetimiz aşağıdaki detayları içerir:

İnşaat sonrası banyo, tuvalet, fayans ve seramik

 • Tavan ve duvarlarda varsa örümcek ağlarının kaldırılması
 • Tüm aynaların silinmesi
 • Varsa pencerelerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin silinmesi
 • Temiz duşakabin camları ve raylarının temizlenmesi
 • Musluk bataryalarının temizlenmesi
 • Banyo dolaplarının iç-dış ve lavabonun altındaki dolapların iç-dış temizlenmesi
 • Tüm duvarların detaylı ve ayrıntılı tozlanması veya seramikse uygun kimyasal ile yıkanarak durulanması
 • Duş başlıklarının temizliği

İnşaat bitimi mutfak temizliği

 • Buzdolabı, mutfak ocağı, bulaşık makinesi, mikrodalga ve diğer cihazlar temizlenir (tüm raflar ve çekmeceler iyice yıkamak için çıkarılır)
 • Pencere eşikleri, süpürgelikler, menfezler, raflar, avizeler silinir
 • Cihazlar kolayca hareket edebiliyorsa, arkasından ve altlarından temizlemek için hareket ettirilirler.
 • Dolap üstlerinin tozu alınır
 • Mutfak tezgahları temizlenir
 • Tüm dolapların ve çekmecelerin içi ve dışı temizlenir
 • Lavabo, musluklar ve lavabonun altını temizlenir
 • Zeminler türüne göre süpürülür, paspaslanır veya yıkanarak vakum makinesi ile çekilir
 • Çerçevelerin tozları alınır

İnşaat sonu salon temizlik hizmeti

 • Toz süpürgelikler, raflar, menfezler, tavan aksesuarları ve pencere denizlikleri silinir
 • Pencere eşikleri ve çerçeveleri temizlenir
 • Tüm duvarlar ayrıntılı tozdan arındırılır
 • Tüm örümcek ağlarını kaldırılır
 • Süpürme / paspas veya vakum makinesi ile temizlenir

İnşaat veya tadilatlı yatak odası temizliği

 • Dolap içleri temizlenir (tüm rafları ve çekmeceleri çıkartılarak)
 • Tüm örümcek ağları kaldırılır
 • Tüm elektrik prizleri silinir
 • Tüm duvarlar tozdan arındırılır
 • Süpürme / paspas veya vakumlu zemin yıkama – (hangisi uygunsa)
 • Pencere eşikleri, havalandırma delikleri, süpürgelikler, tavan lambaları, rafların tozları silinir

Güngören’de inşaat sonu ev temizliğinde sunulan ek hizmetler

 • Duvar yıkama
 • Zemin cila uygulama ve parlatma
 • Panjur Yıkama
 • Garaj Temizliği
 • Moloz atma
 • Şömine Temizliği

Kuzey Group temizlik şirketleri inşaat sonrası ev temizlik hizmetleri, Güngören ve çevresindeki tüm site, daire, konutlar için kullanılabilir. Temizlik servisimiz tüm ev sahipleri, inşaat firmaları, iç mimarlar ve müteahhitler için geçerlidir.

Güngören genelinde servis gönderdiğimiz alanlar;

boya badana – poliklinik – depo – cilalama – zemin – ev – yer yıkama – cafe – su baskını – dershane – üniversite – yalı – dükkan – boya badana – konser alanı – merdiven dairesi – iş yeri – restoran – benzinlik – atölye – düğün salonu – elektrik panosu yangını – market – ardiye – yurt – sağlık ocağı – yemekhane – güzellik merkezi – imalathane – lokanta – banka – ofis – mutfak – kreş – su tahliyesi – fırın – tesis – stüdyo – bodrum kat – daire – konut – hamam

sinema salonu – çatı – sosyal tesis – su çekme – örnek daire – mağaza – ecza deposu – film seti – cila – apartman boşluğu – üretim yeri – antrepo – spor salonu – iş hanı – hastane – otopark zemini – anaokulu – plaza – fabrika – gıda deposu – yüzey yıkama – pastane – okul – bina girişi – zemin yıkama – gemi ve yat – şantiye – mermer – kanalizasyon – kuaför – bodrum – etkinlik – zemin parlatma – apartman – eczane – geri dönüşüm tesisi – havuz – inşaat bitimi – villa – antrepo – cam – otopark – konferans salonu – site ve bina – tadilat sonrası – yangın – yazlık – otel

Güngören ev temizleme firması, Güngören yangın sonrası ev temizliği, Güngören olay sonrası ev temizliği şirketleri, Güngören atık su çekme şirketi

Güngören ev temizleme firması