Başakşehir cam silimi şirketi Başakşehir cam silme firmaları Başakşehir cam yıkama firmaları Başakşehir dış cephe cam silimi

Başakşehir‘de sonbaharlar, kışlar genellikle yağmurlu ve İstanbul’un yağmurları malum kimi zaman çamurlu. Doğal olarak bu asitli ve çamurlu yağışlar, sokak tozlarının yanı sıra, egzoz gazlarından ağır metaller ve fabrika dumanı cephelere ve camlara yapışarak yerleşir, ışığı griye çevirir ve mat hale getirir. Başakşehir cam silimi şirketi Kuzey temizlik profesyonel yardımcınız olmaya adaydır.

Başakşehir cam silimi şirketi olarak hizmet verdiğimiz mahalle ve semtler;

 • Başakşehir Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.
 • Başakşehir Ispartakule,
 • Başakşehir Bahçeşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Metrokent,
 • Başakşehir Altınşehir Mahallesi,
 • Başakşehir Şahintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Şamlar Mahallesi,
 • Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi,
 • Başakşehir Onurkent,
 • Başakşehir Hoşdere,
 • Başakşehir Güvercintepe Mahallesi,
 • Başakşehir Kayabaşı Mahallesi,
 • Başakşehir Başak Mahallesi,
 • Başakşehir Başakşehir Mahallesi,
 • Başakşehir İkitelli bina dış cephe silme,
 • Başakşehir Boğazköy.

Başakşehir dış cephe cam silimi

Başakşehir bina dış cephe temizliğinizi uzmanlarımıza emanet edin gözünüz arkada kalmasın.

İstanbul Başakşehir koşullarında: yağış, endüstriyel duman, çevresel faktörler ve teknolojik ortamın diğer farklı etkileri, binaların dış görünümü ve camların temizliği konusunda, özellikle yüksek binalarda sorun haline gelebilmektedir.

Başakşehir‘de ofisinizin, şirketinizin, iş yerinizin, fabrikanızın, mağazanızın veya binanızın dış cephe cam silimi konusunda temiz kalmasını istiyorsanız hangi mevsim hangi ay olursa olsun Kuzey Başakşehir cam temizlik şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.

Sonuç olarak; ofis, dükkan veya çalışma alanı bulanık ve rahatsız edici hale gelir.Kirli camlar içeriden bakıldığında iş gücü verimliliğini azaltır.

Yüksek binaların dış cephe temizlenmesi işlemi, sadece çok katlı binaların camlarını silinmesi ile kalmaz, talebinize göre; dış cephenin tamamının yıkanması ile de hizmet verilir. Çok katlı binalarda dış cephe cam silimi yalnızca bu konuda uzaman kişilerce yapılmalıdır. Çalışılan alanın yüksekliği ve işin tehlikesi verilecek hizmette uzmanlık gerektirir.

Nitelikli ve donanımlı Başakşehir cam temizleme elemanlarımız size uygun fiyata mükemmel kalitede hizmet garantisi verir.

Başakşehir cam silimi şirketi, cam silme firmaları, Başakşehir dış cephe cam temizliği, cam yıkama firmaları, cam temizleme elemanları ara bul tel 0553 110 4213

Bu tür iklimsel ve kentsel şartlar altında, Başakşehir’de camların tamamen yıkanmasının yanı sıra bina cephelerinin oksitlenmesi ve kirlenmeye karşı temizlenmesi de düzenli olarak (bazı durumlarda yılda birkaç kez) ve sadece özel ekipman ve deterjan kullanan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Cephelerin ve camların yüzeylerini uzun süre temiz tutmanın tek yolu budur.

Dilerseniz Güngören temizlik firması sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Başakşehir Kuzey cam temizlik şirketi; İstanbul Başakşehir ilçesinde dükkan, mağaza ve binalarında cam, çerçeve, pencere ve dış cephe cam yıkama hizmeti vermektedir. Yüksekte çalışabilir sertifikalı çalışanlarımız modern temizlik teknolojilerini kullanarak bina cephesi camlarınızı, en kısa sürede iz bırakmadan yıkayabilir ve silebilirler.

Başakşehir cam silme firmaları

Herhangi bir bina, çevresel etkilerin altında giderek kötüleşir ve orijinal görünümünü kaybeder. Özellikle büyük şehirlerde çok sık görülen bir durumdur. Bina cephelerinin yıkanması, kalifiye uzmanların özel ekipman ve deterjanlarla müdahalesini gerektirir. Başakşehir Cephe yıkama yılda iki kez yapılmalıdır, çok fazla ara verilmesi durumunda kirlilik oranı artar, oksitlenmeler başlar ve temizliği için ayrıca bir çaba sarf edilmesi gerekmektedir, bu durum maliyeti de yükseltmektedir.

En çekici vitrin temiz bir vitrindir. Lekeler, kirler ve parmak izleri iş yerinizin dışarıdan görünümü konusunda olumsuz intiba taşır. Kuzey temizlik şirketinden Başakşehir cam silim hizmeti talep etmeniz sizi böyle bir sorundan kurtarır.

Bir binanın cephesinin yıkanmasının ve camlarının temizlik maliyeti kirlilik derecesine, cephenin malzemesi, temizlenen alan ve binanın yüksekliğine bağlıdır.

İnatçı kirleri bile kaldırabilen yüksek kaliteli temizlik ürünleri kullanıyoruz. Camların hızlı ve verimli bir şekilde temizlendiği temizlik ekipmanları ve aletleri ile hizmet veriyoruz. Ayrıca çok katlı binalarda, fabrikalarda ve plazalarda platform sepetli vinç yardımı ile 70 metre yüksekliğe, asma sepetler yardımı ile sınırsız yüksekliklerde ve teleskopik uzatmalar yardımı ile 9 metre yüksekliğe kadar Başakşehir profesyonel cam temizliği işlemleri yapıyoruz.

Başakşehir cam temizlik şirketimizin personelleri plazalarda, konut binalarında, ofislerde, fabrikalarda anaokullarında, okullarda, devlet dairelerinde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, sitelerde, depolarda, sınai ve endüstriyel tesislerde cam temizlik hizmetlerini dikkatle özenle yapmaktadır.

Başakşehir cam yıkama firmaları

Cephe temizliği ve yıkanması, yüzeydeki tüm kirleri etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olacak bir dizi önlemdir.

Binanız en az bir yıl boyunca hiç temizlenmeden durduğu yerde dışarıdan ve içeriden kirlenmeyi bariz şekilde görebilirsiniz.

Başakşehir cam yıkama, işlemi sadece normal bildiğiniz yıkama şekli ile olmaz ve camların yüzeyinde aylarca biriken kirliliği telafi etmez. Cepheye bakarken aklınızı karıştıracak ilk şey, eski şık görünümünün kaybolmasıdır. Kir binayı yaşlandırır ve ilerleyen zamanlarda çevresindeki binalara göre göze batmaya başlar.

Başakşehir dış cephelerde camlarında kirlilik türleri:

Mineral kiri: Bina dış cephelerinde hava yoluyla mineraller biriktirilir ve aynı zamanda inşaat malzemelerinde de kalır. Örneğin, sızdırmazlık malzemelerinden, poliüretan köpük, silikon maddesi ve çimento-kum harcı. Kurum, cam yüzeyindeki pas ve tuz da mineral kirliliğidir.

Organik kir: Uzun zaman silinmeyen dış cephe camlarında yosun ve küf oluşabilir. Birçok mikroorganizma toz birikimi olarak ortaya çıkar. Organik lekeler aynı zamanda yağlardan ve kuruyan yağlardan gelen lekeleri de içerir.. Kirliliğin yapısını anlamak, camcı personellerin alet, ekipman ve kimyasallarını doğru seçmesine yardımcı olur, böylece cephelerin temizliği etkili ve güvenli olur.

Başakşehir dış cephe temizliğine en çok ihtiyaç duyan binalar:

 • Rüzgarlar, yağmurlar ve kar gibi doğal olaylara sık maruz kalan binalar,
 • Doğal olayların ve otomobil atıklarının endüstriyel atıklarla birlikte karışımı bir duman oluşturur, cephenizi ve camlarınızı tahrip edebilen kimyasal bir karışım,
 • Otoban yakınında veya sanayi tesislerinin yakınında olan fabrika binaları,
 • İlkbaharda toz, polen ve bahar yağmurları camlara yerleşerek görünümünü bozar.

Başakşehir temizlik şirketi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Kirli bir cepheniz varsa vitrininiz istediğiniz kadar temiz olsun albenisi olmayacaktır.

Başakşehir cam temizleme şirketlerinin kullandığı ekipmanlar

Başakşehir‘de bina durumu ve konumuna göre;

 • Asma sepet
 • İple erişim
 • Makaslı platformlar
 • Platform sepetli vinç
 • Örümcek tipi platformlar
 • Teleskopik uzatmalar
 • Cam kazıma aparatları
 • Cam silim takımları

Başakşehir cam silimi şirketi hizmet verdiğimiz alanlar:

Başakşehir dış cephe temizliği konusunda sık aranan kelimeler:

Başakşehir binamızın dış camları çok kirli, Başakşehir dükkan camlarını sildirmek istiyorum, Başakşehir fabrikamızın camlarını sildirmek istiyoruz, Başakşehir cam temizleme şirketleri, Başakşehir bina cam silimi firması, Başakşehir’e en yakın cam yıkama firmaları

boya – konser alanı – apartman – şantiye – otopark – cafe – fabrika – geri dönüşüm tesisi – su baskını – ecza deposu – site ve bina – spor salonu – hastane – çatı – zemin – cam – market – poliklinik – tadilat sonrası – okul – harç – daire – su tahliyesi – gemi ve yat – apartman boşluğu – yangın – ofis – antrepo – mağaza – konferans salonu – mutfak – fırın – gıda deposu – fiyatları – ücretleri – benzinlik – merdiven dairesi – sağlık ocağı – üretim yeri – villa – sinema salonu – pastane – stüdyo – bina girişi – tesis – otopark zemini – imalathane – cilalama – fayans – beton –
zemin parlatma – kalıntı – sosyal tesis – depo – inşaat bitimi

konut – yemekhane – banka – yalı – kalebodur – cila – kreş – otel – yüzey yıkama – kuaför – bodrum – epoksi – etkinlik – film seti – havuz – boya badana – antrepo – helikopter zemin – su çekme – lokanta – ev – mermer – düğün salonu – yazlık – kanopi – atölye – üniversite – iş hanı – restoran – yer yıkama – dükkan – hamam – seramik – güzellik merkezi – ardiye – yağmur suyu – zemin yıkama – kanalizasyon – plaza – yurt – eczane – boya badana – alçı – moloz – anaokulu – bodrum kat – elektrik panosu yangını – kapalı otopark – iş yeri – örnek daire – dershane

Başakşehir cam silimi şirketi